Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152017.gada decembra horoskops

Decembrī viena no lēnākajām planētām – Saturns pāriet no Strēlnieka Mežāža zīmē un tas nozīmē, ka pienācis īstais brīdis lielu mērķu nospraušabai un to sasniegšanai, nesaktoties ne tikai uz škēršļiem, bet arī uz tādu «sīkumu» kā cilvēciskais faktors.
Toties, mazākā mērogā, šis mēnesis dos mums vēlmi mainīt savu dzīvesveidu un dzīvesvietu, mudinās atklāt citas valstis, iepazīt un dziļi atklāt ārvalstu kultūru un reliģijas, bet neapmeklēt to teritorijas. Mūs kārdinās viss, ko vēl neesam iemācījušies un kas līdz pat šim brīdim ir mūs ieinteresējis.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auni decembrī spēs atjaunot savu stāvokli, atgūt kontroli pār neapmierinošajām situācijām, atgūt cilvēku cieņu, kurus paši apvainoja vai sarūgtināja. Jums būs arī jauni sabiedrotie, draugi, līdzīgi domājoši cilvēki. Finanšu jautājumi uzlabosies, ir iespējama strauja ieņēmumu palielināšanās. Tomēr lai to sasniegtu, būs jāveic kāds ne visai likumīgs darījums.
Turklāt jūs, visticamāk, vēlēsieties paplašināt savu redzesloku un iespējas, tādēļ sāksiet mācīties to, kas kaut kādā veidā būs saistīts ar ārzemēm - ar valodu vai ar dažām tehnoloģijām, kas tiek aktīvi izmantotas ārzemēs.
Mēneša sākumā iespējamas dažādas kataklizmas darbā un grūtības sadarboties ar kolēģiem, kas var veicināt jums pieņemt liktenīgu lēmumu. Decembra vidū, iespējams, piepildīsies vēlme, par kuru jūs agrāk pat sev pat domāt aizliedzāt. Mēneša beigās daži pašaizsardzības pasākumi sniegs lieliskus rezultātus.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērsis decembrī var saskarties ar nopietnām problēmām darbā. Pat visvienkāršākos uzdevumus būs ļoti grūti atrisināt, nemaz nerunājot par kaut ko globālāku. Kopumā šo periodu būtu labāk pavadīt atvaļinājumā, lai jūs izvairītos no nepatikšanām, kā arī no fizsika un morāla spēku pārtēriņa.
Bet mājsaimniecības līmenī mēnesis, iespējams, būs ļoti auglīgs - jūs varēsit pabeigt tādus saimnieciskos jautājumus, kas jau sen gaida savu kārtu, lai atrastu dažādus ekspertus, kas jums palīdzēs izkļūt no dažādām sarežģītām situācijām un ar kuriem jūs varēsiet saistīt ilglaicīgu un kvalitatīvu sadarbību. Jā, un mājās arī gaidāmas dažas interesantas izmaiņas.
Decembra sākumu vajadzētu veltīt vissarežģītāko profesionālo uzdevumu risināšanai, jo pēc 7. datuma ar tiem būs gandrīz neiespējami tikt galā. Mēneša vidū izvairieties no lieliem pirkumiem. Decembra beigās būs kāds, kas jūs daudzejādi atbalstīs.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņiem decembrī būs jāpiedalās tur, kur iepriekš viņi gluži veiksmīgi izvairījās piedalīties. Liela iespējamība, ka jūs vienkārši piespiedīs to darīt, draudot sabotāžas gadījumā atņemt jums prēmijas vai citas priekšrocības. Bet, ja jūs lēnprātīgi piekritīsiet, iegūsiet ietekmīgu cilvēku atbalstu un kādu jauku prēmiju, kā arī pie viena pasargāsiet savus nervus.
Turklāt priekšplānā var iznākt lietas, kurās jums ļoti noderēs spēja manipulēt ar cilvēkiem. Iespējams, ka jums būs nepieciešama kāda cilvēka palīdzība, bet, lai to iegūtu, jums būs jāuzspiež uz kādu cilvēku vājajām vietām.
Mēneša sākumā konflikts ar kādu no apkārtējiem var izraisīt jums neaksturīgu darbību. Decembra vidū nevajadzētu piepildīt savas vēlmes - tās būs postošas; un rūpējies par savu veselību. Mēneša beigās savlaicīga pakļaušanās pasargās jūs no daudzām nepatikšanām.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēzis decembrī, visticamāk, prasmīgi lavierēs starp vairākām pretējām pusēm un rezultātā ne tikai saglabās savu pozīciju, bet arī saņems daudz vairāk nekā aktīvie konflikta dalībnieki esot konfrontācijā. Jūsu intuīcija būs ļoti noderīga, un svarīga loma būs iepriekšējai pieredzei, kā arī spējai pa gabalu sajust problēmas.
Turklāt profesionālajā jomā ir sagaidāms nopietns progress, kur visticamāk nepiedalīsies ietekmīgākās personas, bet tas daudz dos jums personīgi pašizaugsmei un profesionālajai perspektīvai. Un jums, visticamāk, nāksies kaut ko uzsākt, kas galu galā kļūst par svarīgu jūsu dzīves daļu.
Mēneša sākumā kāds no uzticamiem draugiem var jūs pamudināt kādam ceļojumam vai piedzīvojumiem. Decembra vidū ir iespējama sarežģīta psiholoģiskā situācija, bet jums tā izrādīsies ļoti labvēlīga. Mēneša beigās nav vērts uztraukties dēļ tā, ka darbā augstākstāvošie cilvēki jūs ignorē – pavisam drīz jūs saņemsiet to, kas jums pienākas.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvām decembrī būs diezgan sarežģīti - daudzas lietas sagrūs, to, kas notiek, vienkārši nebūs iespējams atlikt vai ignorēt. Tāpēc lauvām būs jāsakož zobi un jāstrādā, jāstrādā, jāstrādā. Situāciju sarežģīs nogurums, kas būs ne tik daudz fiziskais (kaut arī neiztikt bez tā), kā psiholoģiskais, tāpēc jūs ļoti tiekat aicināts atrast laiku maziem priekiem un iecienītākajām nodarbēm.
Turklāt uzmanību pieprasīs draugi vai cilvēki, ar kuriem jūs esat saistīts kādā radošā projektā ārpus profesionālās darbības sfēras. Jums bieži būs jāuzklausa un jāapspriež ar viņiem savas idejas, plāni, ieceres un vēlmes vai varbūt jāglābj šos cilvēkus no depresijas vai no radošās krīzes.
Mēneša sākumā jūs veiksmīgi īstenosiet blakus projektu un saņemsiet kārtīgu naudas summu par to. Decembra vidū rūpīgi plānojiet lietas un neatkāpieties no grafika, citādāk jūs nespēsiet izpildīt paredzētos uzdevumus. Mēneša beigās parādīsies jauns mērķis.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas decembrī nostiprinās savu pozīciju pateicoties tam, ka atradīsies īstajā vietā īstajā laikā, lai parādītu lojalitāti konkrētai kārtībai, varai vai vienai konkrētai personai, par kuras izredzētību nav šaubu. Protams, priekš jums šāda uzvedība būs tīrais aprēķins, ilglaicīga intriga, kuras mērķis ir kāpt pa sociālajām kāpnēm un kaut kādā veidā sevi aizsargāt.
Bez tam, jums, visticamāk parādīsies iespēja ieguldīt naudu tādā veidā, lai saņemtu dividendes no vairākiem avotiem. Bet starppersonu komunikācijā iespējamas problēmas - daudzi no apkārtējiem jūs nesapratīs un neatbalstīs, vismaz pirmajā jūsu darbības attīstības posmā.
Mēneša sākumā nav vērts iegādāties ārvalstu preces - tās izrādīsies nepietiekamas kvalitātes. Decembra vidū daudz būs atkarīgs no jūsu zināšanu apjoma. Mēneša beigās jūsu darbības piesaistīs spēcīgu sabiedroto.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svariem decembrī, varētu būt diezgan divdomīga situācija - kādu oficiālu uzdevumu būs grūti veikt morāles un ētikas apsvērumu dēļ, kā arī nebūs iespējams no tā atteikties, ņemot vērā potenciāli nepatīkamās sekas. Nāksies kaut kā izgrozīties, lai «vilks ir paēdis un aita dzīva».
Turklāt var būt vajadzība mainīt dzīvesveidu. Varbūt jūs atradīsiet jaunu jēgu reliģijā, sākot kādu konkrētu garīgo praksi, vai vienkārši mainot ēšanas paradumus. Nav izslēgts arī, ka jums blakus parādīsies cilvēki, kuri pamainīs jūsu pasaules uzskatu un pasaules redzējumu.
Šī mēneša sākumā iekšējais nemiers motivēs jūs darīt lietas, kas novedīs pie emocionālās nobriešanas. Decembra vidū būs iekšēji jāsalāgo sirdsapziņa un nepieciešamība. Mēneša beigās sagaidāma konfrontācija ar kādu ietekmīgu personu; uzvarai būs vajadzīga atjautība un nopietni psiholoģiskie centieni.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioniem decembrī pilnībā atraisīsies to dabā ieliktā spēja izmantot visas savas stiprās puses un iegūtās prasmes, tā, lai sasniegtu visus savus mērķus, iegūtu jaunus resursus, atklātu galvu reibinošas perspektīvas.
Taču, visticamāk, jums nāksies ne tikai ņemt, bet arī dot un iesaistīties sociālajās «spēlēs», kas jums personīgi pilnīgi nav nepieciešamas, bet vajadzīgas, lai izveidotu, un pēc tam uzturētu kontaktus ar daudziem cilvēkiem, kas būs noderīgi tikai vienu reizi, un lai pēc tam kļūtu par lieku balastu.
Mēneša sākumā jūs acīmredzami līdzsvarosiet dažus savas dzīves aspektus. Decembra vidū jūs varat atteikties no idejas, kas iepriekš jums šķita arhaiska; nav izslēgts, ka jūsu dzīvē notiks kaut kas tāds, kas piešķirs tam īpašu nozīmi. Mēneša beigās sagaidāmi nopietni panākumi «visās frontēs».

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki decembrī, iespējams, tiks iesaistīti tur, kur maz ko saprot. Iespējams, ka kāds nolems izmantot savu aizraujošo dabu, lai jūs varētu izmantot kā «smago artilēriju». Tomēr pat no šīs divdomīgās situācijas, jūs saņemsiet kādu labumu, un, protams, nepaliksiet nabagāki.
Turklāt, ir iespējams, ka jūs ap sevi pulcēsiet lielāku vai mazāku pūli ar līdzīgi domājošiem, kurus aplipināsiet ar savu ideju par to, lai uzsāktu cīņu par gaišāku nākotni vai cīņu ar "vējdzirnavām", tas ir atkarīgs no tā, kas jūsos dominē - pragmatisms vai ideālisms vai neuzveicams azartisms.
Mēneša sākumā būs vēlme uzzināt kaut ko neparastu, kaut ko, kas var gan palielināt ieņēmumus, gan sniegt baudu. Decembra vidū sagaidāms brauciens, kas kaut kādā situācijā vai pat jūsu dzīvē kaut ko paskaidros. Mēneša beigās nestrīdieties ar tiem, kas ir ietekmīgāki nekā jūs.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāzis decembrī visticamākais nokļūs jaunā karjeras vai profesionālajā līmenī, un tajā pašā laikā iemācīsies spēlēt spēles, kuras iepriekš uzskatīja par nepieņemamām. Nav izslēgts, lai sasniegtu kādu mērķi, būs nepieciešams upurēt principus; Atalgojums tiks palielināts, būs ienākumi un jaunas noderīgas saites ar cilvēkiem, kas ir augstākā amatā nekā jūs.
Turklāt pastāv iespēja, ka jūs atlaidīsiet nogurumu un spriedzi ļoti ārkārtīgi bīstamā veidā. Var palielināties nepieciešamība pēc regulāras adrenalīna devas un var uzkrāties neapmierinātība par kādu situāciju.
Mēneša sākumā jums būs jāizvēlas viens no diviem ļaunumiem. Decembra vidū, lai nodrošinātu panākumus uzņēmējdarbībā, jūs varat pamest dažas citas lietas novārtā un provocēt to cilvēku neapmierinātību, kuri gaida intīmu un privāto komunikāciju ar jums. Mēneša beigās jūs kļūsiet ietekmīgāks vai bagātāks.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius
Ūdensvīrs decembrī, visticamāk, nesasniegs ievērojamus panākumus uzņēmējdarbības jomā, bet viņiem ir būtiski «jāizaug» personīgajā plānā, lai kļūtu gudrākiem, pieredzējušākiem, prātīgākiem. Iespējamas dažas jums svarīgas situācijas, pēc kurām jums būs viegli tikt galā ar grūtībām, kas iepriekš lika jums nostāties strupceļā, piespieda saspringt vai lūgt palīdzību no citiem, vai lietot atslābinošos līdzekļus.
Turklāt jūsu dzīvesveids mainīsies vai jūs mainīsiet savu dzīvesvietu. Iespējams, ka uz to pamudinās cilvēki, ar kuriem jūs esat cieši saistīti, bet pirms tam jūs to neuztverāt kā «virzītājspēku».
Mēneša sākumā ir iespējams īstermiņa, bet interesants un izdevīgs projekts. Decembra vidū no vairākiem avotiem uzreiz parādīsies informācija, kas liks jums domāt un uzlabot jūsu dzīvesveidu. Mēneša beigās mēģiniet neiesaistīties darbā – tas jums pārāk dārgi izmaksās.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Visticamāk, zivis decembrī parādīs citiem, ka tās spēj arī būt īstas «haizivis». Liela varbūtība, ka jūs ar tādu dedzību un pat ar agresiju sasniegsiet kādu mērķi un aizstāvēsiet dažas no savām interesēm, ka «apēdīsiet» tos, kas stāv jūsu ceļā. Un, starp citu, varbūt jūs pārņemsiet to, kas reiz piederēja šīm nesaprātīgajām personām.
Turklāt jūs varat radīt sava veida globālu ideju, kuras īstenošana notiks ne tikai šajā mēnesī, bet arī nākamajos divos gados. Tas padarīs jūs spēcīgāku, pašpārliecinātāku, daudz varošāku dažos īpašos jautājumos. Tā visa rezultāts kļūs par jūsu lepnumu un kaut kas mainīsies arī jums apkārt.
Decembra sākumā esiet uzmanīgāki ar tiem, kuriem ir dubulta morāle. Mēneša vidū ir paredzēts sākt jaunu posmu, kurā jūs parādīsiet tās rakstura pazīmes, ko parasti slēpjat. Decembra beigās jūs saņemsiet lielu peļņu.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Living You
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015