Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152017.gada maija horoskops

Maijā mēs centīsimies iegūt stabilitāti, mums būs vēlēšanās iegūt arvien komfortablākus un ērtākus apstātkļus gan darbam, gan personīgajai dzīvei. Mēs centīsimies ar finanšu līdzekļiem nodrošināt savu nākotni, nodrošināties ar ietekmīgu personu atbalstu un iegūt noderīgus paziņas. Tomēr šīm visām mūsu darbībām nebūs vienotas sistēmas, mēs vienlaicīgi ķersimies klāt vairākiem darbiem, tādejādi bieži nenovedot  iesākto līdz galam.
Labākā rezultāta sasniegšanai traucēs arī regulāras slinkuma, bezrūpības un bezatbildības lēkmes. Pavasaris uz mums iedarbosies atslābinoši, tāpēc vēlamo rezultātu sasniegt varēs tikai tie, kas ir īsteni ambiciozi un kuriem piemīt spēcīgs gribasspēks. Bet pārējie dos priekšroku abstraktu plānu būvniecībai un sapņos par nereālo.
Bet kopumā pateicoties kaut kādiem īslaicīgiem projektiem visiem būs iespēja nopelnīt nedaudz vairāk kā parasti, mēs spēsim virtuozi atrisināt kādas ne visai milzīgas problēmas, atrodot oriģinālu izeju no sasāpējušās situācijas. Mēs palielināsims savu paziņu loku, papildinot to ar cilvēkiem, kas mums atnesīs labumu vai tādiem, ar kuriem kopā vienkārši ir jautri.
 

Maijā horoskops

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auni maijā visticamāk uzsāks projektus, kas vērsti uz pilnīgi dažādu jeb pretēju mērķu sasniegšanu. Acīmredzot jūs mērķēsiet ne tikai uz naudas iegūšanu, bet arī uz kādu jaunu zināšanu vai prasmju ieguvi, zinātnisko grādu vai slavu. Nav izslēgts, ka pievērsīsieties rakstniecībai, kas patiesībā būs vēl tikai sākums literārā darba tapšanai.
Bez tam jums šajā periodā visticamākais nāksies kļut par sava veida tiltu starp citiem  cilvēkiem – jūs bieži iepazīstināsiet cilvēkus citu ar citu, nogludināsiet citu savstarpējās attiecības un palīdzēsiet nostiprināt tikko radušos draudzību vai mīlestību. Jūsu paziņu loks arī paplašināsies, tajā skaitā pateicoties arī vecu draudzības saišu atjaunošanai.
Mēneša sākumā būs iespēja realizēt kādu senu ideju, un tas atnesīs labu naudiņu vai arī milzīgu morālu gandarījumu. Maija vidū var būt nepieciešami papildu finanšu līdzekļi projektam, kuram kā jums šķita jau bijāt sastādījuši precīzu un pareizu finanšu aprēķinu. Mēneša beigās gaidāms ceļojums.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vēršiem maijā visticamākais nāksies izmantot savus nodeīgos sakarus. Acīmredzot kāda mērķa sasniegšanai jums nāksies savos darījumos iesaistīt apkārtējos, kam ir tādas īpašības vai finanšu līdzekļi, kas jums pietrūkst. Tajā pašā laikā būs iespēja parunāties ar cilvēkiem, ar kuriem jums nekad nepietiek laika sazināties.
Bez tam daudz aktīvas uzmanības paņems radinieki, kāds īpašums, kurš būs jāsaved kārtībā, reklāmas tipa projekti vai cieša savstarpēja sadarbība ar lielu cilvēku skaitu. Iespējami tēriņi saistībā ar brīvā laika pavadīšanu.
Mēneša sākumā gaidāms liels pirkums, kas saisīts ar māju. Maija vidū jums var piedāvāt izdevīgu darījumu, tomēr tā realizācija no jums prasīs zināmu atjautību un pat varbūt liekulību. Mēneša beigās nāksies saukt pie atbildības tos sadarbības partnerus, kuri neprot pareizi plānot savu laiku.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņus maijā iespējams ievilks pat vairākos projektos un katrs no tiem solīs labu peļņu. Visticamākais jums praktiski viss izdosies, tiesa tikai tajā gadījumā, ja jūs nesāksies atrunāties no savu pienākumu pildīšanas un neatpūtīsieties tajā laikā, kad ir nepieciešams stādāt.
Bez tam bieži būs jābrauc darba vai privātos braucienos. Jūs regulāri apmeklēsiet vietas, kurās jau kādreiz esiet bijis. Šo atgriešanos provocēs laikā nepabeigtas darba lietas vai iepriekš iegūtas patīkamas sajūtas, kuras vēlēsieties izjust vēlreiz. Bet vēl jūs gaida arī daudzas jaunas tikšanās.
Mēneša sākumā parādīsies vēlme iegūt ko jaunu, kas jums šobrīd nav un tas jūs stimulēs rīkoties aktīvi un mūsdienīgi. Maija vidū gadāma pamatīga peļņa, kā arī var rasties jauni komerciāli piedāvājumi. Mēneša beigās jūs sasniegsiet kādu globālu mērķi, uz kuru jau ilgi gājāt.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži maijā visticamākais aizrausies ar lietām, kas nav saistītas ar darbu un profesionālā darbība aizies otrā plānā. Liela varbūtība, ka jums prioritāte būs māja un viss, kas tur notiek. Iespējams, jūs paši vai ar kāda speciālista palīdzību uzlabosiet kāda sava tuvinieka māju vai ēku un pilnveidosiet jeb uzlabosiet tieši sev svarīgu telpu.
Bez tam iespējams jūs atteiksieties no kāda komercpiedāvājuma, jo tas nešķitīs interesants ne finanšu ne karjeras izaugsmes jomā. Pie tam nav izslēgts, ka jūs uzsāksiet kaut ko tādu, kam ir kāds sakars ar labdarību.
Mēneša sākumā īpašu uzmanību prasīs īpašums, kuru ieguvāt salīdzinoši nesen, bet kura labiekārtošanai nekad nepietika laika. Maija vidū jums acīmredzot nāksies veikt ilglaicīgas investīcijas. Tas var izrādīties, piemēram, mācību maksas samaksāšana. Mēneša beigās gaidāms kāds izklaides pasākums, kas saistīts ar radiniekiem.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvas maijā visticamākais iesaistīsies vairākos radošos projektos. Acīmredzot ar kaut ko no tā jūs sāksiet ndarboties savai dvēselei, nerēķinot peļņu, bet kaut ko darīsiet tikai tāpēc, ka tas solīs labu naudu un slavu vai sava profesionālā reitinga paaugstināšanu un attiecīgi karjeras izaugsmi.
Bez tam jūs sagaida dažādi braucieni: ar radiniekiem un draugiem, ar līdzīgi domājošajiem vai kāda radošā kolektīva dalībniekiem un ar biznesa partneriem. Komerciāla rakstura braucieni jūs izvedīs jaunās, neapgūtās teritorijās, kur varēs arī neslikti nopelnīt.
Mēneša sākumā jums iespējams nāksies iztērēt ievērojamu naudas sumu uz kaut ko tādu, kam ir kāds sakars ar komfortu vai atbrīvošanos no diskomforta. Maija vidū gaidāma biznesa aktivitāšu paaugstināšanās. Mēneša beigās vēlēsieties dažādību un tāpēc jūs daudz ko savā dzīvē izmainīsiet.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas maijā var saskarties ar problēmām darba sfērā. Liela varbūtība, ka jums nāksies steidzami meklēt papildus vai jaunu ienākumu avotu, jo jūs nevēlēsieties izpildīt kādu visai specifisku vadības uzdevumu. Padomājiet, varbūt nav vērts riskēt ar iegūto stāvokli darba vietā? Atrast pietiekami cieņpilnu amatu tā vietā var izrādīties ne tik viegli.
Bez tam īpašu uzmanību un aktīvu iesaisti prasīs kādas pārmaiņas radinieku dzīvē. Nav izslēgts, ka tas jums kļūs par sava veida atpūtu un ļaus jums abstrahēties no visa, kas notiek darbā.
Mēneša sākumā daudz kas būs atkarīgs no tā, uz ko jūs esiet gatavs, lai saglabātu esošos labumus, kuri jums tagad jau ir. Maija vidū jūs iespējams piemeklēs praktiski ģeniāla ideja, pateicoties kurai jūs atbrīvosieties no problēmām ar naudu. Mēneša beigās kāds indivīds var ienest haosu jūsu dzīvē, bet tomēr tas atnesīs jautrību.

Svari (24.09-23.10)

libra

Maijs svariem visticamākais būs visai viegls un ienesīgs mēnesis. Gaidāmi vairāki projekti un katrs no tiem atnesīs ne tikai naudu, bet arī jūsu priekšā pavērs brīnišķīgas perspektīvas, kā arī palīdzēs iegūt jaunus biznesa partnerus, noderīgus sakarus un jaukus draugus.
Bez tam jūs gaida daudz izklaides pasākumu, kas dod iespēju realizēt kādas senas ieceres, nodemonstrēt savus talantus, parunāties ar cilvēkiem, kuri aizrāvušies ar tām pašām idejām, kuras patīk jums. Un vēl jums būs iespēja pabūt vietā, kur jums kaut kad jau ļoti patika būt.
Maija sākumā jums iespējams nāksies organizēt kaut ko tādu, kur piedalīsies ļoti daudz dalībnieku vai viesu. Mēneša vidū jūs acīmredzot atteiksieties no vecajiem plāniem, jo jums priekšā stāv kaut kas daudz interesantāks un izdevīgāks. Maija beigās gaidāma liela iepirkšanās.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio
Skorpioniem maijs var kļūt par mēnesi, kad tiek palaistas garām dažādas iespējas un tas var nebūt viegli. Nav izslēgts, ka jūs kādu subjektīvu iemeslu dēļ atteiksieties no kāda piedāvājuma, kas izsauks zaudējumus, problēmas darba jomā un konfliktus ar cilvēkiem, ar kuriem nevar nerēķināties. Esiet uzmanīgi un neceriet, ka šo atteikumu uztvers adekvāti.
Bez tam ir iespēja, ka pasliktināsies pašsajūta, saasināsies hroniskas saslimšanas, un būs lielāks psiholoģiskais nogurums. Tas ir īpaši aktuāli līdz 20. datumam. Sargiet veselību un atrodiet kādu jaunu relaksācijas veidu.
Maija sākumā neaizmirstiet par pagātnes pieredzi un pacentieties neatkārtot vecās kļūdas. Mēneša vidū būs iespēja izkļūt no kādas sarežģītas situācijas, tikai būs jārīkojās veikli. Maija beigās pateicoties draugiem jūs varēsiet uzsākt kaut ko perspektīvu un ienesīgu, ja, protams, nekļūsiet ietiepīgs pašā nepiemērotākajā brīdī.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlniekiem majā ļoti silti ieteicams neiesaistīties nekādos pasākumos, kur iespējams gūt traumas un neuzsākt nekādus projektus bez ļoti rūpīgas un vispusīgas iespējamo risku analīzes. Pie tam nav vērts veidot jaunas iepazīšanās – tās var kļūt par lielu problēmu avotu, tajā skaitā – problēmām ar likumu.
Bez tam šis mēnesis būs lūzuma un krīzes punkts jūsu karjerā vai profesionālajā darbībā. Nav izslēgts, ka jūs variet pakļauties destruktīvam impulsam lauzt līgumu ar esošo darba devēju, kas negatīvi ietekmēs ne tikai jūsu finansiālo stāvokli, bet arī jūsu profesionālo reputāciju.
Mēneša sākumā svarīgi saglabāt visus aktīvus, kas jums ir – tajā skaita skaidra nauda un attiecības ar ietekmīgiem cilvēkiem. Mēneša vidū kads no seniem paziņām jūs kaut kādā veidā atbalstīs, bet nevajag cerēt, ka šī palīdzība būs ilgstoša. Maija beigās jūsu vieglprātība var radīt nepatikšanas.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāži maijā var atgriezties pie projektiem, kuri kādu laiku atpakaļ tika apstādināti no jums neatkarīgu iemeslu dēļ. Liela varbūtība, ka jūs atradīsiet uzreiz vairākas iespējas pabeigt iesākto un par savu darbu saņemt adekvātu finansiālu ieguvumu. Un tajā pat laikā nokārtot attiecības ar cilvēkiem, ar kuriem nevarējāt tās sakārtot iepriekš.
Bez tam kāda situācija, kas jūs šobrīd nospiež, izzudīs, kļūs vieglāk elpot un jūs varēsiet sākt plānot kaut ko tādu, par ko iepriekš pat sesapņojāt, saprotot, ka pagaidām nespējiet to atļauties. Un vēl gaidāma atkalredzēšanās ar kādu senu draugu.
Mēneša sākumā jūs ar radinieku atbalstu visticamākis iegādāsieties kaut ko lielu un dārgu. Maija vidū iespējama pāriešana jaunā profesionālajā līmenī, kam acīmredzot palīdzēs kāds, kas jums vēl labu. Mēneša beigās iespējams skaļš pasākums, kas jums atnesīs kaut kādu labumu.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius
Ūdensvīri maijā varēs veiksmīgi pārdot savu ideju vai izmantot savu ieceri kāda visai liela pasākuma organizēšanai. Nav izslēgts, ka tā vai citādi tas būs saistīts ar izklaides industriju, reklāmas biznesu vai inovatīvām tehnoloģijām, kas palielina pārdošanas apjomus.
Bez tam jūs gaida braucieni, kuru laikā jūs iepazīsieties ar unikāliem cilvēkiem un iegūsiet jaunus draugus, kaut arī sākumā jums nāksies pierādīt, ka arī jūs esiet kaut kādā jomā visai talantīgi. Un vēl šajā periodā jums nāksies nodarboties ar svarīgu lietu, kas saistīta ar nekustamo īpašumu.
Mēneša sākumā nāksies pastaigāt pa kādām oficiālām iestādēm un tajā lielu lomu spēlēs seni sakari. Maija vidū jums nāksies iemācīties kaut kādas jaunas iemaņas, lai nostiprinātu savu stāvokli sabiedrībā. Mēneša beigās būs daudz patīkamu tikšanos un daudz iespaidu.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis maijā būs vairāk noskaņotas uz atpūtu un saziņu ar radiniekiem nekā aktīvam darba procesam, bet atslābināties diez vai sanāks. Liela iespējamība, ka jums nāksies ne tikai izpildīt savus darba pienākumus, bet arī regulāri piedalīties kaut kādos papildus projektos, aizstājot tos darbiniekus, kuri nav tik apķērīgi kā jūs. Ieguldītās pūles atmaksāsies apmēram pēc mēneša.
Bez tam šajā periodā nav izslēgta satikšanās ar cilvēkiem, kuri bez sirdsapziņas pārmetumiem atkāj svešus noslēpumus – gan darba, gan komerciālos un arī privātos. Ja nevēlaties saskarties ar sekām, esiet mazāk atklāts saziņā ar apkartējiem.
Maija sākumā jums iespējams nāksies veikt daudz mazus pirkumus, kas saistīti ar mājas vai vasarnīcas labiekārtošanu. Mēneša vidū nāksies ar kādu par kaut ko vienoties un izmantot lietderīgus kontaktus. Maija beigās iespējams negaidīts radinieku vai draugu aciemojums.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Living You
Herbals Diet
Swanson
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015