_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152018.gada septembra horoskops

Septembrī mums nāksies savu prātu nodarbināt gan ar ikdienas, gan ar darba lietām, mēs vēlēsimies ieskatīties jebkuras esošās problēmas būtībā, uzdodot jautājumus un meklējot cēloņus, kā arī pacietīgi un neatlaidīgi iesim uz priekšu, lai sasniegtu uzstādītos privātos un karjeras mērķus.Būs vēlēšanās saņemt papildu labumus un ja tam būs nepieciešamas jaunas zināšanas un prasmes, mēs aktīvi iemācīsimies to, kas nepieciešams un izklaides atliksim uz vēlāku laiku.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auni septembrī iespējams vēlēsies saņemt kaut kādus labumus, kas kaut kādu iemeslu dēļ tika liegti iepriekš un tagad pieliks ļoti lielas pūles, lai saņemtu kāroto. Nav izslēgts, ka, lai sasniegtu šo mērķi, jums būs jācīnās ar ietekmīgiem cilvēkiem, jāsavāc un jāparaksta daudz dažādu dokumentu.
Bez tam, jums būs jāievieš kārtība tādās lietās, kas jau sen palikušas bez ievērības, jo citas aktivitātes šķita interesantākas un tas no jums prasīs ne tikai stingrību, bet arī attiecību nogludināšanu ar cilvēkiem, ar kuriem jums nav tik viegli abpusēji saprasties. Papildus tam jūs gaida sarežģīts profesionāls projekts.
Mēneša sākumā darbs un profesionālā dzīve aizņems visu jūsu laiku, bet jūs iegūsiet unikālu pieredzi. Septembra vidū jūs varat izmantot kādu viltību, lai izvairītos no pienākumiem, kas jums ļoti nepatīk. Bet mēneša beigās nav izslēgta iespēja strīdam ar draugu – jūs nogursiet viņam kaut ko visu laiku piedot un sacelsieties.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērši septembrī sasniegs daudzus finansiālos mērķus un palielinās savu labklājību, ieviesīs veiksmīgas korekcijas ikdienas dzīvē, kaut ko mainīs attiecībās ar cilvēkiem, ar kuriem mijiedarbība vairs nav lietderīga vai nesniedz prieku. Turklāt jūs gaida būtisks projekts karjeras sfērā, kas palielinās jūsu prasmes un dos iespēju nokļūt vēl nebijušos profesionālajos augstumos un iegūt necerētus labumus.
Tiesa, tajā pat laikā septembra trešajā dekādē gan darbā, gan privātajā sfērā var rasties problēmas, ar kurām jūs kādreiz jau esiet saskārāties, un tās var būt saistītas ar ļoti savstarpēji līdzīgiem cilvēkiem. Jums būs jāmeklē netipisks situācijas risinājums.
Mēneša sākumā gandrīz visas jūsu darbības tiks burtiski nolemtas ar izdošanos, grūtības var rasties tikai tur, kur būs nepieciešama radoša pieeja. Septembra vidū ir vērts atturēties no tādu vēlmju realizēšanas, kas kaut mazākā mērā apdraud jūsu drošību. Mēneša beigās būs nepieciešamība atbrīvoties no kaut kādiem pienākumiem.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi pirmajās 20 septembra dienās bieži rīkosies nepieciešamības spiesti, pakļaujoties citu vajadzībām un dejojot pēc citu cilvēku stabules, jo lielā mērā ir paši atkarīgi no šo cilvēku labvēlības ienākumu saņemšanā vai dēļ citām priekšrocībām. Jo paklausīgāki un efektīvāki jūs būsiet, jo lielākas iespējas saglabāt to, kas jums tagad ir un iegūt papildus labumus.
Trešajā dekādē būs vieglāk, varēs uzsākt kādu interesantu projektu, kurā noderēs jūsu iedzimtā meistarība un jūs varēsiet ne tikai pelnīt labu naudu, bet arī gūt prieku, veikli manipulējot ar citiem cilvēkiem un piespiežot viņus rīkoties atbilstoši jūsu vēlmēm un centieniem.
Mēneša sākumā dažu ne visai racionālu vajadzību apmierināšana samazinās jūsu maka izmērus; esiet taupīgāki. Septembra vidū būs nepieciešams kaut kā sasaistīt profesionālo darbību ar ikdienas problēmu risināšanu. Mēneša beigās kāds pasākums sniegs jums iekšējo harmoniju.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Līdz 20.septembrim vēžiem visticamāk būs grūtības darbā, bet privātajā dzīvē sagaidāms kaut kas grandiozs. Pēc tam profesionālā sfēra visticamāk ļaus brīvi izpausties, jūs varēsiet paveikt projektu, kas ilgu laiku tika atlikts darba dēļ vai nelabvēlīgu apstākļu dēļ un šajā gadījumā sasniegsiet neticamus panākumus.
Turklāt otrajā dekādē jums ir jādara kaut kas, kas jums ļaus ietaupīt dažādas izmaksas, piemēram, iegūtu ilgtermiņa sociālās priekšrocības vai iegūtu ierīci, kas palīdz ietaupīt.
Mēneša sākumā būs ļoti noderīgi daži no jūsu nepārprotamajiem talantiem, spējas, kuras jūs kaut kādu iemeslu dēļ lietojat ļoti reti. Septembra vidū jums rūpīgi jāapsver visi plāni vai jāveic precīzi aprēķini. Mēneša beigās nav izslēgti konflikti ar kaimiņiem un ar citām personām, ar kurām esat spiesti sazināties privāti.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvas pirmajās desmit septembra dienās sekmīgi varēs īstenot jebkādu profesionālu projektu, kas jau sen ir padomā, kā arī diezgan oriģinālā veidā atrisināt dažādas ikdienas problēmas. Toties nav izslēgtas problēmas darbā dēļ pretrunīgām norādēm no vairāku vadītāju / klientu puses, kuri nevar vienoties paši savā satarpā.
Privātajā dzīvē visa mēneša garumā būs daudz kompromisu, kas jums būs jāievēro pirmām kārtām, lai pret sevi nenoskaņotu cilvēkus, ar kuriem jūs cieši mijiedarbojaties un otrkārt, lai mudinātu citus cilvēkus piedalīties jūsu radošās idejas īstenošanā.
Septembra sākumā jūs iespējams atradīsiet veidu, lai piepildītu savu vēlēšanos, bet nemaksāt par to tik daudz naudas, cik parasti maksā par šādu pakalpojumu vai lietu. Mēneša vidū kaut kādā prjektā būs vajadzīgs ne tikai pedantisms, bet arī atjautība. Interesants notikums sagaidāms septembra beigās.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavām septembrī būs iespēja realizēt daudzas vecās idejas, kas saistītas ar karjeras centieniem un profesionālo pašrealizāciju, kā arī būs darīšana ar dažiem mājsaimniecības jautājumiem, kuru mērķis ir palielināt labklājību. Viss būtībā attīstīsies tieši tā kā jūs vēlaties un rezultāti būs patiesi satriecoši.
Tiesa, ne visiem apkārtējiem patiks jūsu rosīšanas un ne reizi vien nāksies risināt sarežģītas sarunas, lai kādam kaut ko pierādītu, bet jūs tiksiet galā un tajā pašā laikā, izdarīsiet vairāk nekā tie, kas pirms jums darīja līdzīgu darbu vai skatījās uz jūsu biznesu pietiekami skeptiski. Turklāt, jums nāksies uzlabot savu veselību un atrast jaunus pakalpojumu sniedzējus, kā arī būs jāpārdomā dažas pagātnes kļūdas darbā, lai varētu veiksmīgi iet uz priekšu.
Mēneša sākumā neparastas darbības pasargās jūs no jebkādiem šķēršļiem un ļaus jums iegūt to, ko jūs jau sen vēlējāties. Septembra vidū kāds no kolēģiem palīdzēs jums privātajā sfērā. Mēneša beigās ir iespējama jauna sadarbība.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svariem pirmajās 10 septembra dienās nāksies regulāri darīt un nodarboties ar to, kas nepatīk un ko negirbās, turklāt būs nepieciešams apgūt prasmes, kas ir pārāk sarežģītas vai nepatīkamas. Pēc 11 datuma būs iespēja atgriezties ierastajās sliedēs pie parastā personāla un pieienākumiem, kuri visticamāk pieaugs sakarā ar piemaksu vai paaugstinājumu, kas jūs apbalvos par jūsu centieniem.
Papildus tam visa mēneša garumā vairāk nekā vienu reizi veiksmīga apstākļu sakritība būs labvēliga jums un laimīgi gadījumi palīdzēs iegūt papildu priekšrocības un izvairīties no dažiem šķietami nenovēršamiem zaudējumiem.
Septembra sākumā atbildība un saistības palielināsies, ļoti daudzi cilvēki uz jums paļausies. Mēneša vidū iespējams liela mēroga projekta sākums. Septembra beigās kāds izgudrojums palīdzēs jums izpildīt ļoti kāroto vēlmi, taču tas kaut ko prasīs pretī.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpionus pirmajās 10 septembra dienās darba sfērā gaida veiksmīgi darbi, būs daudz izdevušos pasākumu un iespēja uzlabot savu sociālo statusu un pat iegūt vēlamo pozīciju. Tajā pat laikā uzņēmējdarbības sfērā nevar izslēgt grūtības, jo atradīsies cilvēki, kas no jums pieprasīs praktiski neiespējamo un ja jums ir padotie, tie var organizēt sacelšanos.
Visu mēneso privātajā sfērā jūs saņemsiet kaut kādus labumus. Pirmkārt, jūs iegūsiet kaut ko pateicoties savām prasmēm un teicamām zināšanām par jūsu tiesībām, un pēc 20.septembra kāds kaut ko jums atnesīs uz sudraba paplātes.
Septembra sākumā jūs varēsiet sākt kaut ko tādu, kas jums dos finansiālu labumu ilgu laiku. Mēneša vidū ir iespējams strīds ar kādu oficiālu personu, un jūs izstāsieties no šīs konfrontācijas kā uzvarētājs. Septembra beigās jūs pārliecināsieties, ka jums ir daudz draugu un viņiem jūs esat dārgāki nekā domājāt.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlniekiem septembrī būs grūtības profesionālajā un ikdienas dzīvē, tur būs daudz steidzami jautājumi, daži pieprasīs steidzamu un senu saistību īstenošanu. Turklāt dažas problēmas liks jums staigāt pa valsts institūcijām, lai kādam kaut ko pierādītu un kādu un kādu par kaut ko pierunātu.
Un tikai pēc 20 septembra kļūs vieglāk. Dažus no jūsu pienākumiem uzņemsies cilvēki, kuri ir ļoti lojāli jūsu likumiem un dažas problēmas var atrisināt tikai ar vienu zvanu. Bez tam jūs iegūsiet svarīgu pieredzi darot lietas, kas nevedas viegli, bet pēc tam neērtā grūtību sajūta pazudīs.
Šomēnes vajadzētu atrast kaut ko, kas ātri palīdz atbrīvoties no stresa un atjauno spēkus. Septembra vidū neapjūciet no prožektoriem, citādi nebūs laika kaut kam patiesi nozīmīgam. Mēneša beigās savlaicīga iejaukšanās draugu problēmās dos jums lietderīgu parādnieku.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāži pirmajās 10 septembra dienās varēs sasniegt ievērojamus panākumus biznesā, nostiprinās savu finansiālo stāvokli, būs iespēja atbrīvoties no problēmām, kuru rādīšanos izsaukusi nepārdomāta radinieku uzvedība. Bez tam būs iespēja sākt ilgtermiņa ļoti svarīgu karjeras projektu, kura realizācija dos kaut ko arī privātai dzīvei.
Tomēr darbā netiek izslēgti sarežģījumi dēļ papildu pienākumiem, kas liks jums darīt lietas, kurās jūs neesiet apmācīti, bet kuras jūs esiet garām ejot kaut kur apguvuši un nodomājuši, ka tas jums itkā nenoderēs.
Mēneša sākumā gaidāmi vairāki dažādi ienākumu veidi. Septembra vidū, lai sasniegtu noteiktu mērķi, būs nepieciešams manipulēt ar citiem, izmantot savu autoritāti un iespējams pat intrigas. Mēneša beigās iespējams būs lieli strīdi ar cilvēkiem, ar kuriem jūs parasti variet mierīgi komunicēt.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīriem septembra sākumā visticamāk darbā būs jāveic ļoti sarežģīti uzdevumi un jāpakļaujas pedantiskai, smaga rakstura, dogmatiskai un ļoti «pareizai» personai, kas neļauj ne solīti atkāpties no kaut kādiem noteikumiem, regulām vai direktīvām. Tomēr šī situācija ļaus jums izvairīties no jebkādas atbildības un no iespējamām nepatikšanām.
Bet pēc 11.septembra jūs gaida balva par izdarīto darbu un sociālie labumi, kurus jūs jau sen bijāt pelnījis sava sociālā statusa dēļ; kā arī kolektīvi projekti, kuros jums būs iespēja spēlēt pirmo vijoli un tas dos jums labus ienākumus. Un vēl nokārtosies attiecības ar cilvēkiem, ar kuriem jūs ļoti tuvredzīgi sastrīdējāties.
Mēneša sākumā jums būs jāatsakās no kaut kādiem plāniem, lai izpildītu ne īsti jūsu paša pienākumus. Septembra vidū var rasties kāda riskanta vēlme. Mēneša beigās ir paredzama kāda veida apmācības vai meistarklase.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis pirmajās desmit septembra dienās darbā varēs uzsākt projektu, kas veicinās karjeras izaugsmi un varēs vienoties par kaut ko svarīgu ar ietekmīgiem cilvēkiem, lai atgūtu kontroli pār kādu situāciju. Pēc 11. septembra jums bieži vien būs jāsamierinās ar nelieliem uzdevumiem, kas neietilps pamatdarba pienākumos, bet nodrošinās nelielu jūsu algas palielinājumu.
Privātajā dzīvē laika posmā no 1. līdz 22. septembrim nav izslēgti strīdi ar radiniekiem un draugiem, dažādas ikdienas problēmas un neparedzēti izdevumi. Bet pēc 22. septembra jūs ar visiem salīgsiet mieru un prasmīgi atrisināsiet daudzas problēmas.
Mēneša sākumā, pamatojoties uz iepriekšējo pieredzi, jūs varat darīt kaut ko svarīgu priekš nākotnes. Septembra vidū jums būs jāiedziļinās kaut kādās lietās, kam iepriekš neesat pievērsis daudz uzmanības. Mēneša beigās visticamāk sāksies jauna biznesa sadarbība, kas laika gaitā kļūs par spēcīgu un interesantu draudzību.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015