_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152018. gada decembra horoskops

Pirmajās divās mēneša dekādēs starppersonu komunikācijā var rasties problēmas - mēs nepiedosim nekādus pārkāpumus un centīsimies maksimāli sodīt tos, kas ir darījuši mums pāri. Iespējams, ka daudzas draudzīgas attiecības izjuks un izveidosies jaunas spontānas draudzīgas attiecības, kas visticamāk nebūs spēcīgas un izturīgas. Un būs vairāk strīdu ar radiniekiem.
Uzņēmējdarbības sfērā arī nebūs viegli - konflikti starp tiem, kas vēlās plūst pa straumi un nevēlas neko mainīt, un tiem, kas steidzas uz priekšu, cenšoties ar fanātisku dedzību pārveidot ierasto kārtību. Tas būtiski palēninās darba procesu un neļaus pabeigt pašreizējos projektus laikā. Tas savukārt negatīvi ietekmēs ieņēmumus, piemēram, atņems kāroto prēmiju.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auni decembrī var iesākt sen ieplānotu liela mēroga projektu, kas iespējams būs ļoti veiksmīgs. Pie tam ir iespējams, ka šis uzņēmums kļūs par pēdējo  kādā no jūsu darbības sfērām – iespējams, ka realizējot to jūs radikāli mainīsiet savu profesiju un sāksiet kaut ko pilnīgi citu.
Turklāt šī perioda laikā jūsu paziņu loks ievērojami paplašināsies gan ar jauniem privātiem kontaktiem, gan pateicoties jūsu ieiešanai sabiedrībā, vienā vai otrā veidā saistītai ar uzņēmējdarbības jomu. Tomēr pēc 22. decembra kāds no notikumiem parādīs, kuriem no jaunajiem paziņām jūs varat uzticēties un kuriem labāk sirdi neatvērt.
Mēneša sākumā kādai vecai idejai būs iespēja kļūt par realitāti, tomēr, lai to panāktu, jums būs jāuzņemas risks vai jākļūst viltīgam. Decembra vidū būs skaidrība par jautājumu, kas saistīts ar kādu svarīgu ceļojumu jums. Mēneša beigās jaunās ambīcijas var piespiest veikt straujus un kardinālus lēmumus.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vēršiem Decembra būs ļoti veiksmīgs uzņēmējdarbības jomā, saņemsiet visus labumus, kurus esat pelnījuši par pēdējo gadu, parādīsies iespēja ātri un ar labu peļņu īstenot dažas interesantas komerciālas idejas. Turklāt, visticamāk, būs daži ļoti “garšīgi” piedāvājumi ar potenciālām karjeras izaugsmes perspektīvām un jaunu profesionālo izaugsmi.
Tiesa, mēneša pirmajā pusē pastāv liela varbūtība, ka pastāvīgi kāds uzbruks pašapziņai un jūs nodosieties paššaustīšanai, nepamatotai neapmierinātībai ar saviem darba rezultātiem, iespējama skarbā paškritika. Izmetiet tumšās domas un slavējiet sevi!
Decembra sākumā jūs izdarīsiet gandrīz varonīgu darbu. Mēneša vidū uzlabosies attiecības ar personu, kura agrāk jums nepātraukti izteica kaut kādas pretenzijas. Decembra beigās būs daudz patīkama gan darbā, gan privātajā dzīvē. Tevi gaida dāvanas, pat no tiem, kuri parasti skopojās ar dāvanām un labiem vārdiem.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi decembrī var nokļūt sarežģītā situācijā gan darbā, gan privātajā dzīvē. Iespējams, ka jūs izvirzīsiet sava veida neiedomājamu "gribu" priekšplānā, atklāti nospļaujoties uz visām saistībām, kādas jebkad ir tikušas paņemtas - oficiālas, radinieku, draudzīgas, sociālas un morālās, un kad sarpatīsiet savu kļūdu, jums burtiski būs jāgriežas uz pannas kā zutim, lai izlabotu visu sastrādāto apkārtējo acīs.
Turklāt netiek izslēgtas veselības problēmas - esošo slimību saasināšanās un jaunu parādīšanās, ļaunprātīgi izmantojot kaut ko kaitīgu. Ja jūs vēlaties izvairīties no visa iepriekšminētā, rīkojieties ļoti uzmanīgi, savas vēlmes neizvirziet pirmajā vietā un nepiekrāpiet tos, kas paļaujas uz jums.
Mēneša sākumā jebkāds risks radīs lielas problēmas. Decembra vidū jums nevajadzētu doties spontānos ceļojumos, it īpaši, ja tajos plānotas jebkādas ekstrēmas izklaides. Mēneša beigās būs iespēja piesaistīt kādu ietekmīgu cilvēku atbalstu.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēžiem decembrī būs ļoti ērti uzņēmējdarbības jomā, jo viņi iesaistīsies pasākumā, kas vienmēr dod morālu gandarījumu un labus ienākumus, kā arī ļauj sazināties ar ļoti patīkamiem cilvēkiem. Nav izslēgti braucieni uz vietām, kur jau esat bijis vai ilgi sapņojis tur nokļūt.
Tiesa, trešajā decembra dekādē pastāv iespēja konfliktam ar radiniekiem, jo ​​jūsu un viņu intereses būs diametrāli pretējas, un jums būs ļoti grūti panākt kopīgu viedokli par dažiem ļoti svarīgiem jautājumiem, kas ir svarīgi gan jums, gan viņiem. Esiet prātīgāki un meklējiet savstarpēji izdevīgu kompromisu.
Mēneša sākumā ir sagaidāma kāda jums izdevīga, bet apkārtējiem ļoti neparasta situācija. Decembra vidū tiks izpildīta kāda ilgstošā vēlme, kas saistīta ar braucienu vai kādu dāvanu. Mēneša beigās kādam no jūsu paziņu loka neiepatiksies kaut kas tāds, kas jūs personīgi novedīs pie vētrainas sajūsmas.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Decembrī Lauvas labprāt īstenos ilgi un labi izstrādātus profesionālos projektus, kas savukārt dos patīkami pelnīto peļņu un jaunas izredzes attīstīt uzņēmējdarbības sfēru. Turklāt pozitīva psiholoģiskā attieksme palīdzēs iegūt jaunus draugus, "noķert kaifu" no dāvanu pirkšanas, bet dažādi braucieni papildinās neaizmirstamus iespaidus.
Bet pastāv iespēja ka dažas ne ļoti radošas "vēlmes" piespiedīs jūs uz darbībām, par kurām pēc tam kritizēsiet sevi, tāpēc mēģiniet ierobežot visus tos impulsus, kuru īstenošana jums nedod neko labu.
Mēneša sākumā dažas provokatīvas situācijas palīdzēs jums pašrealizēties, un dažas, gluži pretēji, nodarīs kaitējumu. Decembra vidū gaidāmi daudz braucieni, no kuriem katrs atstās priekš jums kaut ko garīgu un arī materiālu. Mēneša beigās būs jāpilda solījumi, kas doti labu laiku atpakaļ.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavām decembrī var rasties nopietnas problēmas darbā, jo īpaši, ja viņu kolēģi ir ļoti neapmierināti ar viņiem. Iespējams, ka tie, kurus jums ir izdevies gada laikā "novest līdz baltkvēlei", ar savu pareizību vai ar kaut kādu “piesiešanos”, uzbruks un radīs jums nepatikšanas. Tātad, kamēr nav par vēlu, salabstiet ar tiem, ar kuriem gada laikā sanaidojāties, un netraciniet tos, ar kuriem jums cieši jāsadarbojas profesionālajā vidē.
Turklāt privātajā dzīvē arī var būt daži pārpratumi, taču trešajā dekādē tie labvēlīgi atrisināsies, un šajā procesā tie palīdzēs jums iegūt nenovērtējamu pieredzi, strādājot ar sarežģītiem, neprognozējamiem cilvēkiem, kas jums daudz nozīmē.
Mēneša sākumā jums var piedāvāt vai pat piespiest doties kaut kādā ceļojumā, kas ievērojami traucēs jūsu plāniem. Decembra vidū ir iespējami konflikti ar draugiem, radiniekiem, darbiniekiem. Mēneša beigās jūs saņemsiet diezgan dāsnu dāvanu no personas, no kuras jūs neesat gaidījis kaut ko saņemt.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svari decembrī saņems lielu atlīdzību par visu, ko viņi ir paveikuši gada laikā. Lielākā daļa būs materiāla rakstura, bet ne mazāk prieka jums sniegs mutiska pateicība no citiem, viņu atzinība  par jūsu kaut kādiem īpašiem darbiem. Turklāt paredzams spriedzes samazinājums situācijā, kas tieši saistīta ar jūsu profesionālo darbību.
Tiesa, trešajā dekādē iespējami konflikti ar radiniekiem saistībā ar dažiem neīstenotiem solījumiem par pirkumiem, par kuriem jūs nesazinājāties ar radiniekiem, par kaut ko tādu, ko jūs rūpīgi slēpāt, bet beigās par to visi uzzinās.
Mēneša sākumā dažu jūsu plānu un vēlmju īstenošanai būs nepieciešams viltīgums un atjautība. Decembra vidū ir sagaidāms ļoti nozīmīgs brauciens. Mēneša beigās būs jākļūst lieciniekam kādai neskaidrai situācijai un jāmeklē piemērota izeja, kas apmierinās visus.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioni decembrī, atklājot kaut kāda veida risinājumu, kas viņus pilnībā apmierina, spēs mainīt uzņēmējdarbības jomā to, kas līdz tam ļoti traucēja, un tas padarīs viņu profesionālo darbību ērtāku un pelnošāku. Turklāt mājas dzīvē jūs arī izcelsieties ar kādu oriģinālu un, iespējams, ģeniālu ideju, kas palīdzēs ievest savās mājās kaut ko tādu, kas tur sen bija pietrūcis.
Bet, ņemot verā visu to, iespējami viegli, bieži, bet kaitinoši strīdi ar apkārtējiem cilvēkiem - jums būs jāaizstāv savi, sen pieņemtie lēmumi, konstruktīvas idejas, pārdomāti plānotie pārveidojumi diezgan agresīvā formā.
Mēneša sākumā jūs saņemsiet kādu ziņu, kas ļaus jums izlemt par jūsu nākotnes plāniem. Decembra vidū kādam būs jāpierāda draudzīgums, kas patiesībā nepastāv. Mēneša beigās tiek gaidīta ļoti liela peļņa, daļu no kuras jūs iespējams tērēsiet, lai izpildītu kādu no savām slepenajām vēlmēm.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki decembrī aktīvi sacelsies pret kādu jau sen izveidoto kārtību, kas pēkšņi tos vairs neapmierina. Visticamāk, jūs vēlēsieties taustāmas pārmaiņas privātajā un biznesa dzīvē un tāpēc jūs darīsiet visu iespējamo, lai radikāli mainītu pašreizējo situāciju.
Tomēr, kas attiecas personigi uz jums, jūsu draugiem, radiem un mājsaimniecību - jums izdosies mainīt to, kas jums nepatīk, bet darbā jūsu pretestība jūsu priekšniekiem neko nenozīmēs - jums vienkārši neļaus to darīt. Tātad neriskējiet ar savu pozīciju, ja jūs nevēlaties nekavējoties meklēt jaunu ienākumu avotu tieši pirms Jaunā gada.
Mēneša sākumā daudz kas būs atkarīgs no tā, vai jūs spēsiet aprēķināt dažus soļus uz priekšu sekām, ko rada jūsu darbības. Decembra vidū jūs varat sākt darbā neatgriezenisku procesu. Mēneša beigās kāds pieņems lēmumu jūsu vietā.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāzis decembrī profesionālajā jomā, iespējams, aizstāvēs ne tikai savas, bet arī citu cilvēku intereses. Nav izslēgts, ka jums ir jāaizstāv kārtība, kas ir pilnīgi piemērota jums un lielākajai daļai savu kolēģu, bet nāksies nolikt pie vietas tos, kuri mēģina to izjaukt un procesā gūst dažus labumus, atvieglojumus vai pat papildu maksājumus sev un citiem darbiniekiem.
Jums arī būs jāuztraucas mājās - ir liela varbūtība, ka jūs apmeklēs cilvēki, kuriem no jums vajag kaut ko un kurus jūs vispār neesat uzaicinājis. Tāpēc, arī šeit jūs būsiet spiesti apmierināt kāda vajadzības -  barot, dzirdināt un izklaidēt.
Mēneša sākumā esošā darba projektā būs jāpievērš uzmanība tiem aspektiem, kurus kādu iemeslu dēļ jūs neesat ņēmuši vērā sākuma posmā. Papildu izmaksas sagaidāmas decembra vidū. Mēneša beigās jūs iegūsiet dažādus un ļoti vērtīgus "bonusus", gan biznesa jomā, gan privātajā dzīvē.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīrs decembrī var saskarties ar grūtībām uzņēmējdarbības jomā, tomēr jums uzreiz palīdzēs cilvēki, kas pret jums ļoti labi attiecas un tādēļ jūs spēsiet izvairīties no lielākām problēmām. Turklāt jums var būt vēlme kaut ko mainīt profesionālajā jomā. Bet, ja vadība jūs neatbalsta, tad labāk neko nedarīt, pretējā gadījumā jūs nopietni kaitēsit savai karjerai.
Privātajā dzīvē ir plānoti daudzi braucieni, no kuriem daži būs saistīti ar izklaidi un daži ar radinieku problēmu risināšanu. Un šie un citi braucieni prasīs nopietnus naudas izdevumus, tāpēc būs nepieciešams izņemt naudu no uzkrājumiem.
Mēneša sākumā neļaujieties apšaubāmu ideju iegribai - to realizācija beigsies slikti. Decembra vidū jūsu dzīvē parādīsies jauna jēga. Mēneša beigās daži ierobežotie apstākļi liks jums uzņemties papildu pienākumus, taču situācija kopumā jums palīdzēs ar kaut ko.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis decembrī lieliski izpaudīsies uzņēmējdarbības sfērā, ar ko ne tikai pavērs lieliskas jaunas perspektīvas, bet arī būtiski palielinās savus ienākumus. Tiesa, tas viss var ļoti nepatikt jūsu kolēģiem un radiniekiem. Pirmie, visticamāk, būs izmisīgi greizsirdīgi par jūsu panākumiem, bet otrie - atklāti greizsirdīgi uz jums un uzskatīs, ka esat iemainījis darbu pret radiniekiem.
Turklāt jums, iespējams, būs svarīga lieta saistīta ar jūsu mājām. Iespējams, ka trešajā dekādē jūs izdarīsiet kaut ko tādu, kas pastāvīgi nodrošinās jūsu māju ar lielāku komfortu un mājīgumu.
Mēneša sākumā kāds oriģināls lēmums, pieņemts darba laikā, izcels jūs citu kolēģu acīs, piesaistīs jūsu priekšnieku labvēlīgumu. Decembra vidū konflikti ar radiniekiem var piespiest jūs atteikties no  ceļojuma. Mēneša beigās ir sagaidāmas dažādas patīkamas lietas visās jomās.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015