_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152018.gada jūlija horoskops

Jūlijā daudziem būs jāatgriežas pie nepabeigtiem projektiem un nepabeigtiem darījumiem, lai īstenotu idejas, kuras iepriekš nebija iespējams īstenot objektīvu vai ļoti subjektīvu iemeslu dēļ. Nāksies atgrieztis arī pie biznesa attiecībām, kas  iepriekš sniedza labu peļņu, bet kāda iemesla dēļ tika pārrautas.
Kopumā šajā mēnesī liela nozīme mūsu klātbūtnē būs pagātnei un tai būs ietekme pat mūsu nākotnes veidošanā.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auniem jūlijā veiksies it visā, kas saistītas ar radošumu, veiksmīgi būs visi individuālie projekti, lieliski sakārtosies darbi, kas nav nekā saistīti ar apkārtējiem. Bet saziņā ar citiem iespējamas problēmas, kuras beigsies trešajā dekādē, bet nepatīkamas sekas būs jūtamas vēl ilgi.
Bez tam jums visticamākais nāksies atgriezties pie tām profesionālajām idejām, kuras jau sen atrodās jūsu galvā, bet līdz šim nelabvēlīgi apstākļi neļāva tās īstenot. Tagad plānu realizācijai nekas netraucēs un tas ļaus jums izaugt nākamajā meistarības līmenī.
Mēneša sākumā finanšu ieguldījumus var pieprasīt mājsaimniecības lietas, bet darbā iespējama pārbaude, ko izraisījusi kāda sūdzība. Jūlija vidū gaidāma situācija, no kuras svarīgi izdarīt pareizos secinājumus. Mēneša beigās iedvesmas un radošuma uzplūdi neļaus jums mierīgi gulēt.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vēršus jūlijā gaida cieša sadarbība ar radiniekiem, būs daudz savstarpēju nodarbošanos, kas vērstas uz vispārējās labsajūtas paaugstināšanu. Bet darbā nav izslēti sarežģījumi dēļ kolektīviem projektiem, kas aizņems daudz laika un liks atlikt patstāvīgo darba pienākumu izpildi, lai gan nedos tik pat kā nekādu peļņu.
Bez tam  pēc 20.datuma ir konfliktu iespējamība ar kādu cilvēku, ar kuru parasti jūs jūtaties pilnībā komfortabli. Iespējams, ka cīņu ar jums uzsāks kāda spilgta persona, kas uzskata sevi par neformālo līderi.
Mēneša sākumā grūti būs īstenot kādu nodomu, kas saisīts ar profesionālo sfēru. Jūlija vidū jūs variet iesākt pārkārtošanu mājās vai iegādāties kaut ko skaistu un ērtu. Mēneša beigās ir vērts atturēties no izklaidēm, kas kaut kādā veidā var kaitēt organismam.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi jūlijā atklās kādas jaunas spējas, kuras palīdzēs sasniegt daudzus profesionālos mērķus, kā arī tie veiskmīgi izmantos savu pieredzi, lai kaut ko sasniegtu nestandrta apstākļos. Nav izslēgta negaidīta peļņa, kuru jūs iztērēsiet savām īpašajām vēlmēm.
Bez tam būs iespēja nogludināt vecus negludumus attiecībās ar jums svarīgiem cilvēkiem, draugiem un radiniekiem. Vēl jums var uzrasties vairāki interesanti darba piedāvājumi, visticamāk tos izteiks cilvēks, ar kuru jums jau kaut kad iepriekš ir bijusi sadarbība.
Mēneša sākumā piekāpšanās kādam ievērojami atvieglos jums dzīvi. Jūlija vidū iespējams brauciens uz vietu, kur jūs ļoti labi jūtaties. Mēneša beigās darbā un privātajā dzīvē būs daudz spilgtu notikumu, gaidāma viegla nauda, kāds padalīsies ar kaut ko garšīgu, noderīgu un saimniecībā ļoti nepieciešamu.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēžus jūlijā gaida pelnīta balva profesionālajā sfērā, lai gan nav izslēgts, ka to pavadīs kāda strīdīga situācija. Gaidāms, ka uzsāksies kāds labi pārdomāts biznesa projekts, kas kaut kādā veidā atspoguļosies arī privātajā dzīvē – iespējams jūs tajā iesaistīsiet kādu radinieku vai komandā paņemsiet kādu jums tuvu cilvēku.
Bez tam kādu jūsu vēlmju realizēšanai var būt nepieciešama drosme, pielaidība, radošums, toties rezultātā jūs saņemsiet ne tikai to, ko vēlējāties, bet arī īpaši nozīmīgu pieredzi, kur jums ne reizi vien noderēs visdažādākajās situācijās. Vēl zvaigznes jums sola dāsnas dāvanas no mīlošiem cilvēkiem un arī no paša Liktens.
Mēneša sākumā nāksies pieņemt lēmumu, kas ietekmēs jūsu nākotni. Jūlija vidū iegādāsieties kaut ko tādu, ko lietosiet vairākus gadus. Mēneša beigās jums iespējams nāksies piedalīties kaut kādā pasākumā.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvas jūlijā var saskarties ar grūtībām darba jomā dēļ dažādām nesaskaņām ar priekšniecību vai piegādātājiem. Iespējami ne tikai konflikti, bet arī sods, kas var ietekmēt kādu projektu, kas kādu laiku atpakaļ tika slēgts, bet kamēr bija aktīvs, jums tas bija ļoti apnicis. Pacentieties ievērot savas intereses, bet tajā pat laikā nenostādit nevienu pret sevi.
Bez tam jums visticamākais nāksies nodarboties ar mājsaimniecības lietām, kas pieprasīs ne tikai laiku un pūles, bet arī materiālus ieguldījums. Toties rezultāts būs elpu aizraujošs un sniegs jums dziļu apmierinājuma sajūtu. Vēl  jūs sagaida ieiešana jaunā līmenī mākslas jomā.
Mēneša sākumā kaut kas nesen radīts sniegs jums labumu un peļņu. Jūlija vidū atturieties no spontānas rīcības un pēkšņiem prkumiem. Mēneša beigās kādā strīdīgā situācijā jums palīdzēs jūsu šarms.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas jūlijā gaida interesanti darba piedāvājumi, kurus visticamākais izteiks kādi ietekmīgi cilvēki. Iespējams kāds atcerēsies par to, ka tieši jums iemīt kādas īpašas prasmes vai īpašīna sun vēlēsies, lai jūs piedalītos kādā ienesīgā un visai veiksmīgā projektā.
Bez tam jums visticamākais nāksies daudz izdarīt priekš savas mājvietas un radiniekiem, arī savai nākotnei. Kādi jūsu nodomi, kurus agrāk nevarējāt realizēt dēļ kaut kādu nepieciešamo resursu trūkuma, realizēsies kā pēc burvju nūjiņas mājiena, bet cilvēki, kuriem jūs uzticaties, kļūs jums vēl tuvāki.
Mēneša sākumā izmaiņas kaut kādos apstākļos palīdzēs iegūt sen kārotos labumus. Jūlija vidū  nav izslēgtas pārmaiņas dzīves veidā vai imidžā vai arī vienkārši būtiski papildināsiet savu garderobi, lai atbilstu kādam īpašam dreskodam. Mēneša beigās nāksies kādam piekāpties.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svari jūlijā sasniegs iespaidīgus panākumus darba sfērā, toties tas atspēlēsies konfliktos ar radiniekiem. Liela varbūtība, ka dēļ noslodzes darbā jums pavisam neatliks laika saziņai ar radiem un mājsaimniecības pienākumu veikšanai, kas savukārt tuviniekiem ne visai patiks.
Bez tam nav izslēgta atgriešanās pie projekta, kas kaut kad agrāk tika apturēts nelabvēlīgu apstākļu sakritības dēļ. Vēl visticamākais jūs varēsiet nopelnīt ar kaut ko tādu, kam ir saistība ar pagātni, pie tam ne jūsu personīgo, bet valsts (pilsētas, rajona) vai cilvēku, ar k uriem ļoti cieši sadarbojieties.
Mēneša sākumā prieku jums atnesīs kāda vēlēšanās, kas piepildīsies, bet līdzi atnesīs arī problēmas. Jūlija vidū nāksies maksāt par to, ko jūs būtu varējuši izdarīt paši, ja būtu tam laiks. Mēneša beigās daudzās sfērās gaidāmmi veiksmīgi iesākumi, pie tam būs daudz izklaides.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skoprioni jūlijā visticamākais centīsies atrisinātu kādu iestrēgušu situāciju darbā. Un iespējams, ka tas viņiem arī izdosies, īpaši, ja tiksiet skaidrībā kuri punkti, kuriem cilvēkiem jāuzspiež, no kuriem atkarīga apstākļu maiņa: kādas viņu vājības izmantot vai kādus principus atgādināt. Gaidāmi ienākumi no kaut kā tāda, kas iepriekš peļņu nedeva.
Bez tam jums var gribēties pārsvērst savu dzīves veitu par nepieejamu cietoksni, nav izslēgts, ka jūs ievilksiet kādu īpaši drošu signalizāciju vai vienkārši iegādāsieties jaunas ieejas durvis. Komforts mājās pieaugs.
Mēneša sākumā kāda vienošanās ar radiniekiem sniegs jums acīmredzamas priekšrocības. Jūlija vidū kādas pēkšņas radošas idejas realizācija papildinās jūsu paziņu loku ar jaunu uzticamu personu. Mēneša beigās nav vērts atļaut sev darīt to, kas var kaitēt reputācijai vai veselībai.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki jūlijā realizēs daudzas radošas idejas un tās atnesīs naudu, apkārtējo cieņu, jaunas iespējas un varbūtību ieņemt kādu posteni, par kuru jau sen ambiciozi sapņojāt. Pie tam jūs mācēsiet atrisināt kādu sarežģītu, strīdīgu jautājumu, kas saistīts ar radiniekiem un viņu kopējo īpašumu.
Bez tam jūs gaida kāds radošs iesākums, kurā būs interesanti braucieni. Tiesa, pie tā visa nav izslēgtas grūtības saziņā ar cilvēkiem, kas kaut kādu iemeslu dēļ atsakās jums uzticēties, nevēlās jūsu priekšā atvērties un dalīties ar kādu konfidenciālu informāciju.
Mēneša sākumā jūs iespējams atbrīvosieties no kaut kā, kas jūs vilka atpakaļ. Jūlija vidū nav vērts neko pieprasīt no apkārtējiem, jo mazāk jūs demonstrēsiet savas vajadzības, jo ātrāk tās tiks apmierinātas. Mēneša beigās būs daudz komunikācijas ar cilvēkiem, kas ieinteresēti līdzīgā jomā kā jūs.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāžiem jūlijā būs iespēja atgriezties pie projekta, kas tiem ļoti patika un ļāva nopelnīt pietiekami daudz naudas, kā arī ļāva būt  neatkarīgiem no kaut kādiem apstākļiem. Tomēr nav teikts, ka šo atgriešanos atbalstīs jūsu radinieki – iespējams viņiem nepatiks, ka jūs atkal mājās pavadīsiet pavisam maz laika.
Bez tam pirmajās divās mēneša nedēļās nav izslēgtas naudas problēmas, kuras nāksies steidzami risināt. Nav arī izslēgts, ka ienāks prātā ideja, labāk samaksāt mazāk, lai māzāk zaudējumu, nekā atbrīvoties no lielākas naudas summas. Jūlijā iespējamas negaidītas attālu radinieku vizītes, kas arī visticamāk būs sarežģītas – nekādu lielo prieku no komunikācijas negaidiet.
Mēneša sākumā nāksies kādam pielabināties, lai novāktu šķēršļus savā ceļā. Jūlija vidū iespējamas jaunas iespējas, kas nāks reizē ar strīdiem ar tuviniekiem. Mēneša beigās gaidāms patīkams notikums.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīri jūlijā daudz ko izdarīs balstoties uz pagātnes pieredzi. Visticamākais jūs gudri uzskaitīsiet visas savas pagātnes kļūdas profesionālajā jomā un saziņā ar apkārtējiem, kas ļaus jums sasniegt patiesi iespaidīgus mērķus un saņemt to, kas jums tagad visvairāk vajadzīgs.
Tiesa, tajā pat laikā nav izslēgtas grūtības radošu ideju realizēšanā, iespējami neparedzēti izdevumi, kas saistīti ar mājvietu. Iespējamas arī dvēseles mokas, tāpēc šis mēnesis noteikti nebūs mierīgs. Nāksies bieži doties pēc līdzekļiem, kas jūsuprāt ir vislabākie atslābinātāji.
Jūlija sākumā var saplīst tas bez kā jūs nevariet iztikt; nāksies iegādāties jaunu. Mēneša vidū iespejama ģenerālā tīrīšana mājās un jūs atbrīvosieties no kaut kā, kas jau sen izsauc bēdīgas atmiņas. Jūlija beigās kāda cilvēka spilgts notikums jums var kļūt par vilšanās iemeslu.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivsi jūlijā jutīsies ļoti komfortabli gan profesionālajā darbībā, gan pavadot laiku ar apkārtējiem. Visticamākais neviens jums neko nepārmetīs, projekti darbā norisināsies bez īpašas piepūles, bet jūsu ieguldītais darbs atmaksāsies daudz lielākā mērā nekā jūs būtu cerējuši.
Bez tam pirmajās 10 mēneša dienās piepildīsies kāda jūsu sena vēlēšanās, kuru jūs vispār nekad nevienam nebijāt teikuši, jo baidījāties, ka ne tā sapratīs. Bet pēc 9.jūlija jums ļoti ieteicams atturēties no savu vēlmju materializēšanas, kuras tikai dod baudu, bet ļoti negatīvi ietekmē organisma veselības stāvokli.
Jūlija sākumā mijiedarbība ar kādu no radiniekiem jūs patīkami pārsteigs. Mēneša vidū kādas nepieciešamas mājas rūpes dos negaidīti pozitīvu rezultātu. Jūlija beigās gaidāma iespaidīga peļņa un iespējams nopirksiet kaut ko skaistu.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015