Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.2015Aprīļa horoskops

Šī gada aprīlis daudziem atnesīs pārmaiņas, kuras jūs jau sen gaidījāt un daudz darījāt dažos iepriekšējos mēnešos, lai tās notiktu. Tieši rūpīga gatavošanās un pozitīva morāla noskaņošanās palīdzēs izmaiņām notikt gana komfortabli, līgani, neaizskarot tās dzīves sfēras, kur tām nav bijis paredzēts notikt.
Tiesa, ne reizi vien nāksies atgriezties pie tiem darbiem un projektiem, kuri jau šķita galīgi un pilnīgi pabeigti. Bet galvenokārt tas atspoguļosies uz peļņu vai kādiem citiem labumiem, ko esam darījuši iepriekš. Var notikt dažas koriģējošas lietas, bet tikai personīgās sirdsapziņas attīrīšanai nevis savas darba reputācijas uzturēšanai.
Šajā mēnesī var notikt arī aktīvas darbības, kas vērstas uz ienākumu palielināšanos. Kāds ļoti izlēmīgi pieprasīs algas pielikumu, kāds cits atradīs visai ienesīgu kapitālieguldījumu, bet kāds cits iekārtosies kādā citā darbā vai iegūs papildus peļņas avotu. Un atkal tas mūs neizraus no komforta zonas, bet organiski iekļausies ikdienas dzīvē un tāpēc nebūs jāpieliek papildus pūles.

Aprīļa horoskops

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auni aprīlī acīmredzot atteiksies no savām iecerēm, jo kādā brīdī sapratīs, ka palaiduši garām iespēju realizēt plānoto visproduktīvākajā veidā un tagad darbojoties jebkuri centieni nedos optimālo rezultātu. Un tas jūsu priekšā atvērs jaunas perspektīvas – jūs pārstāsiet tērēt laiku uz starmešiem un sāksiet nodarboties ar to, kas patiesībā atnesīs īsto labumu.
Bez tam jūs gaida miera izlīgšana ar cilvēkiem, kas jau kādu laiku atpakaļ beidza aktīvi piedalīties jūsu dzīvē, bet kuri kaut kādu iemeslu dēļ jums pietrūkst. Attiecību atjaunošana šajā reizē būs veiksmīgāka nekā iepriekš.
Mēneša sākumā pie jums var atnākt interesanti komercpiedāvājumi. Aprīļa vidū jūsu dzīvi pilnībā ietekmēs senas attiecības un iepriekšējas draudzības saites. Mēneša beigās jūs visticamākais pieķersieties uzreiz vairākiem īslaicīgiem projektiem un tie jums ne tikai atnesīs peļņu, bet arī vēl kaut ko svarīgu.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērši aprīlī visticamākais nodarbosies ar to, ko bija plānojuši darīt nedaudz vēlāk. Acīmredzot apstākļu sakritības dēļ nāksies atlikt kaut kādu pasākumu realizāciju, kura realizācija izrādīsies nepraktiska. Bet tomēr jūs ar lojālu cilvēku palīdzību izmantosiet labvēlīgu brīdi, lai paveiktu ko nozīmīgu.
Bez tam jums nāksies ieviest kādas pārmaiņas ārējā telpā. Tas var būt gan kā remonts mājās, gan mājas pārkārtošana vai piepilsētas dārziņa labiekārtošana vai pat tikai kā telpaugu ieviešana istabā. Pie tam jūsu veiktās darbības ļoti labvēlīgi ietekmēs jūsu psiholoģisko stāvokli.
Mēneša sākumā pateicoties mūsdienīgai reakcijai uz kādiem notikumiem jūs palielināsiet savus ienākumus. Aprīļa vidū visums piepildīs kādu jūsu materiālo vēlmi, tiesa, tas var izsaukt neapmierinātību kādā no apkārtējiem. Mēneša beigās ir varbūtība, ka notiek kādi pārpratumi darbā.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi martā visticamāk mēģinās tikt vaļā no kāda nepatīkama ieraduma, kurš kļuvis apnicīgs, bet tas paprasīs gribassspēku. Pie tam jums acīmredzot nāksies sākt kādu jaunu projektu, kurā vispirms viss notiks gludi, bet pēc tam var nākties ieguldīt papildu finansu Dvīņiem aprīlī var rasties īslaicīgas finansiālas problēmas dēļ kaut kāda projekta sākšanās, kurš paprasīs neparedzētus un pietiekami nopietnus ieguldījumus. Pacentieties sākotnēji izveidot kompetnetus aprēķinus, lai izvairītos no negaidīta un ļoti nepatīkama pārsteiguma. Tad savu ideju īstenot būs vieglāk.
Bez tam jums acīmredzot nāksies izveidot kādus jaunus veidus kā tikt galā ar saviem pienākumiem darba sfērā kā rezultātā radīsies iespēja nopelnīt daudz naudas. Visticamākais nāksies kaut ko iemācīties, iegūt noderīgus kontaktus un izmantot vecos sakarus.
Mēneša sākumā neatlieciet svarīga lēmuma pieņemšanu uz vēlāku laiku – palaidīsiet garām īsto brīdi, un nāksies kaut ko sākt atkal no jauna. Aprīļa vidū būs daudz priekšnosacījumi izmaiņām biznesa sfērā. Mēneša beigās līdz ar izmaiņām darbā var būt kāds konflikts ar radiniekiem.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēžus aprīlī gaida kārtējie sasniegumi profesionālajā jomā, bet, lai tie kļūtu par realitāti, būs jāsaskarās ar kādu personu, kura uzrauga šo procesu. Tomēr strīdi un konflikti netraucēs jums sasniegt mērķi un saņemt pietiekami nopietnu atlīdzību.
Turklāt pateicoties kādam no jūsu radiniekiem jūsu dzīve paliks arvien ērtāka, bet jūs paši atklāsiet jaunu pozitīvu emociju un fiziskā spēka iegūšanas avotu. Iespējami biznesa vai privātie braucieni, kas nebūs arī ļoti ērti, kaut arī tie notiks pēc jūsu paša sastādītā grafika.
Mēneša sākumā kāds profesionālais konflikts var pamudināt jūs uz kādu interesantu ideju, kuru jūs veiksmīgi realizēsiet produktīvai pašrealizācijai. Aprīļa vidū iespējami papildus ienākumi no kāda iepriekšējā projekta. Mēneša beigās nelielas grūtības darbā tiks kompensētas ar kaut ko patīkamu privātajā dzīvē.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvām aprīlī var galvā iešauties brīnišķīga ideja kā organizēt savu biznesu vai vienkārši ideja par vienreizēju individuālu komerciālu projektu. Idejas realizācija neaizņems daudz laika, bet paprasīs noteiktus ieguldījumus. Ja jums nav iekrājumu, nāksies ņemt kredītu bankā vai aizņemties no radiniekiem.
Nav arī izslēgtas īslaicīgas grūtības darbā. Var samazināsies darba pienākumu apjoms, kas savukārt tieši sāks attiekties uz darba algu. Tomēr liela varbūtība, ka jūs pats veikli atradīsiet izeju no šīs sarežģītās situācijas vai arī jums praktiski uzreiz piedāvās kādu izdevīgu piedāvājumu.
Mēneša sākumā paaugstināsies fiziskā aktivitāte, kas var raisīt vēlmi nodarboties ar kādu sporta veidu. Aprīļa vidū nav vērts parādīt raksturu un konfliktēt ar cilvēkiem, no kuriem tā vai citādi ir atkarīga jūsu labklājība. Mēneša beigās iespējama jauna biznesa partnerība.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas aprīlī gaida visai veiksmīgi komerciāli projekti sadarbībā ar cilvēkiem, ar kuriem jau ne reizi vien esiet sadarbojies vai vienkārši strādājuši vienā organizācijā. Liela varbūtība, ka kāda aktīva un enerģiska indivīda iniciatīva palīdzēs jums neslikti nopelnīt.
Bez tam jums acīmredzot nāksies vairāk strādāt mājās vai mazdārziņā. Nav izslēgtas kādas aktīvas pārmaiņas, kas pieprasīs īpašu pieeju vai individuāla projekta izstrādi un papildus vēl kāda speciālista palīdzību.
Mēneša sākumā profesionālajā sfērā noformēsies visai veiksmīga savienība. Aprīļa vidū pirms kādu vēlmju realizācijas padomājiet, vai tas joprojām šobrīd jums ir aktuāli. Mēneša beigās nav ieteicams sasaistīties ar cilvēku, kurš sola jums ātru un vieglu peļņu.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svarus aprīlī gaida konflikti darba un profesionālajā jomā. Tomēr liela varbūtība, ka palīgā nāks kāds, ar kuru jūs esiet cieši saistīti darbā un kurš jums kaut ko ir parādā. Visticamākais šis cilvēks spēs samazināt kaislības, un pasargāt jūs no sitiena, kā arī palīdzēs nolīdzināt sakaitētās attiecības ar cilvēku, ar kuru jūs sastrīdējāties.
Bez tam nav izslēgts kāda projekta sākums, kuru jūs jau sen apdomājāt. Tas būs visai veiksmīgs un atnesīs jums labu peļņu, kā arī atļaus samaksāt kādu parādu vai nosegt kādas parādsaistības, kas jums rada spriedzi. Tiesa, esiet gatavi tam, ka dēļ visa šī jums nāksies iziet no komforta zonas.
Mēneša sākumā gaidāmi kādi neskaidri un satraucoši notikumi, kas jums daudz ko iemācīs. Aprīļa vidū piepildīsies sena vēlēšanās un tas ievērojami uzlabos jums garastāvokli. Mēneša beigās uzlabosies attiecības ar apkārtējiem un arī darbā notiks kādas pozitīvas pārmaiņas.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio
Skorpioniem aprīlī var rasties grūtības prfesionālajā sfērā. Tomēr liela varbūtība, ka tās sekmēs pārmaiņas, kuras palīdzēs jums nokļūt citā profesionālajā līmenī un tomēr viss pavērsīsies uz labāko – šīs problēmas darbosies kā katalizators jums labvēlīgu notikumu ķēdes aizsākšanā.
Bez tam iespējama jauna alianse – jūs variet sākt sadarbību ar cilvēku, kurš oficiāli vada kādu organizāciju vai ir tās neoficiālais līderis. Nav izslēgts, ka pēc kāda laika jūs kļūsiet par viņa labo roku vai slepus palīdzēsiet viņam kādā no darbības sfērām.
Mēneša sākumā piespiedu atteikšanās no kādas senas ieplānotas idejas acīmredzot pagrūdīs jūs pieņemt kādu lēmumu. Aprīļa vidū jūs variet pieņemt piedāvājumu, no kura iepriekš atteicāties. Mēneša beigās gaidāmi vairāki projekti, kuru dēļ nāksies sazināties ar ievērojamu daudzumu cilvēku.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlniekiem aprīlī visticamākais nāksies steidzami pabeigt kaut kādus darbus. Liela varbūtība, ka jums tas būs nepieciešams dēļ tā, lai pieņemtu kādu interesantu piedāvājumu vai iesaistītos kādā intersesantā neilgā, bet visai daudzsološā un peļņu sološā projektā. Toties reizē ar to var nākties atdot arī kādu morālu vai materiālu parādu, kuru jūs tuvākajā laikā dzēst nebijāt plānojuši.
Bez tam iespējams, ka būs nepieciešams brauciens uz vietu, kur jūs jau esiet kādreiz bijis un jums palikuši kādi neizpildīti pienākumi. Iespējams, ka jūs brauksiet kopā ar asinsradinieku vai cilvēku, ar kuru jūs saista abpusējs solījums.
Mēneša sākumā nāksies darboties ļoti ātri un vienlaicīgi risināt vairākus uzdevumus. Aprīļa vidū jūs pārskatīsiet savas attiecības ar kādu materiālu faktoru. Mēneša beigās nav izslēgtas finansiālas problēmas, pie tam vienlaicīgi palielināsies kāda radinieka prasības.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāžus aprīlī gaida veiksmīgi komerciāli projekti un karjeras sasniegumi. Tiesa, tur, kur jūs gaidiet kāda cilvēka palīdzību vai atbalstu, nāksies tikt galā pašam pastāvīgi, tomēr tas jums atļaus iedarbināt slēptās rezerves, parādīt tādas savas īpašības, kuras jau sen kaut kapēc nebijāt lietojis.
Bez tam liela varbūtība, ka palielināsies peļņa un ja jūs tiksiet galā ar ienākumu augšanas mehānismu un kaut kādā veidā spēsiet nostiprināt panākumus, tad ienākumi kļūs par regulāru ikmēneša pasākumu. Toties starppersonu attiecībās nav izslēgtas grūtības, ja nebūsiet gatavi pakļauties kādai egoistiskai un ārišķīgai personai.
Mēneša sākumā izdosies veiksmīgi realizēt kādu komerciālu ideju, kas saistīta ar lielu pārdošanas apjomu. Aprīļa vidū par sevi var atgādināt neatrisinātas problēmas. Mēneša beigās jums acīmredzot nāksies likt lietā informāciju, kurai jūs agrāk ne visai uzticējāties.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius
Ūdensvīriem aprīlī visticamākais var būt finansiālas grūtības. Nav izslēgts, ka jūs kādas idejas realizācijai vai savu vājību apmierināšanai pārsniegsiet izdevumu limitu un nāksies ieslēgt taupības režīmu vai atteikties no pirkumiem jeb tēriņiem, kam nav stratēģiskas nozīmes.
Bez tam ir varbūtība kāda jauna ilglaicīga projekta uzsākšanai, kurš sākotnēji tikpat kā nenesīs peļņu, toties atļaus jums piekļūt kādai «zelta dzīslai» nākotnē. Un tieši tad jums sāksies bezbēdīga dzīve, lai gan arī par to nāksies maksāt ar mazāk brīvā laika ārpus darba.
Mēneša sākumā optimisma uzplūdi var jūs pamudināt iesaistīties kādā veiksmīgā avantūrā. Aprīļa vidū nāksies tikt galā ar kādu sarežģītu situāciju. Mēneša beigās būs daudz laimīgu apstākļu sakritību, radīsies ģeniālas idejas, veiksmīgi norisināsies darījumi, tomēr nav izslēgti skaļi strīdi ar radiniekiem.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis aprīlī visticamākais ievērojami palielinās savus ienākumus. Liela varbūtība, ka tas notiks pateicoties tam, ka par jums rūpēsies kāds ietekmīgs indivīds, kurš prot nopelnīt un palīdz to izdarīt arī tiem, kas ir viņam uzticīgi un visā viņu atbalsta un dara kā viņš iesaka.
Bez tam būs iespēja realizēt kādu ideju, no kuras jūs tikpat kā atteicāties apstākļu sakritības dēļ, jo sen atpakaļ tā nevarēja realizēties. Tagad situācija ir mainījusies un jūs varēsiet atgriezties pie iepriekšējās idejas, vēlreiz to rūpīgi apdomāt un īstenot tieši to, ko vēlaties.
Mēneša sākumā kāda visai ietekmīga persona var piedāvāt jums unikālu iespēju, pateicoties kurai jūs ilgu laiku varēsiet nepieņemt sarežģītus lēmumus. Aprīļa vidū iespējami papildus ienākumi. Mēneša beigās jūs iespējams sāksiet kādas pārmaiņas dzīvesvietā.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Living You
Herbals Diet
Swanson
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015