Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152017.gada janvāra horoskops

Janvāris mums atnesīs milzum daudz pretrunu. Daudzi no mums rausies vai pušu cenšoties vienlaicīgi apmierināt karjeras ambīcijas un vēlmi vienkārši peldēt pa straumi, pagarinot svētkus mēneša garumā. Psiholoģiski mūs sagaida neviennozīmīgas sajūtas par dažādajiem notikumiem – mēs nepriecāsimies par patīkamiem pasākumiem, bet sāksim sajūsmināties par to, kas mūsos parasti izsauc visai negatīvu reakciju. Gaidāma arī cīņa starp intuīciju un loģiku.

2017.gada janvāra horoskops

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auniem janvārī nāksies ļoti pielāgoties cilvēkiem un apstākļiem, lai kaut ko sasniegtu, cīnīties ar svešu slinkumu un ņemt vērā to cilvēku intereses,  kuri ir daudz vājāki par jums. Papildus visam šim svarīgu lomu spēlēs tieši tie, kurus jūs piespiedīs aizsargāt un arī tie, kuri īstajā brīdī jums piekāpsies.
Bez tam šajā mēnesī jums nāksies gatavot augsni kādam jūsu iecerētam projektam. Saskaņošana un gatavošanās etaps var aizņemt daudz laika un prasīs neparedzētus finanšu līdzekļus. Toties pēc tam viss ies kā pa sviestu un sniegs lieliskus rezultātus.
Janvāra sākumā tikšanās ar kādu senu paziņu var jūs pamudināt uz kādām visai interesantām pārdomām un sniegt kādu praktiski ģeniālu ideju. Mēneša vidū parādīsies iespēja vienoties ar kādu dogmatisku un sarežģītu cilvēku. Janvāra beigās sīka kņada netraucēs jums sākt kaut ko īpašu un ļoti veiksmīgu.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vēršus gaida visai veiksmīgs mēnesis. Izdosies izvairīties no daudzām grūtībām pateicoties kādam jūsu labvēlim, kurš par jums rūpējās. Būs iespēja palielināt ienākumus, atrisināsies kāds vecs konflikts darba sfērā, bet attiecības ar jums tuvajiem cilvēkiem kļūs vēl ciešākas un plūstošākas.
Bez tam ir varbūtība doties braucienā uz vietu, kur nespējāt nokļūt iepriekš par spīti tam, ka gādājāt biļetes vai gatavojāties braucienam. Gaidāma arī kāda atbrīvošanās no pienākumiem, kuri jau kādu laiku ievērojami nogurdina; tiesa, jūs kādā brīdī variet nožēlot, ka šī lieta ir pazudusi no jūsu dzīves.
Janvāra sākumā, iespējams, ne pašā sākumā, bet tomēr piepildīsies kāda jūsu vēlēšanās. Mēneša vidū jūs gaida daudz tikšanās ar cilvēkiem, kuri palīdzēs jums realizēt kādus  nodomus. Janvāra beigās nav vērts lēmumus pieņemt pēkšņa impulsa vadītam.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņus janvārī gaida sarežģījumi gan darba sfērā, gan privātajā dzīvē. Visticamākais jums nāksies ļoti bieži satikt dogmatiskus cilvēkus un arī tādus, kuri nevēlās jūsu dēļ upurēt savas intereses. Tāpēc nāksies paļauties tikai uz sevi un nerēķināties ar apkārtējo lojalitāti.
Bez tam nav izslēgtas finanšu grūtības. Iespējams jūs pašā mēneša sākumā atļausiet sev nopirkt kaut ko no ietaupījumiem, tāpēc nāksies ciešāk savilkt jostu un dzīvot stingras taupības režīmā. Esiet apdomīgi un nepakļaujieties iepirkšanās drudzim.
Janvāra pirmajā dekādē daudz kas būs atkarīgs no jūsu prasmes izskaitļot savas darbības sekas. Mēneša vidū kāda mūsdienīga, bet sarežģīta izvēle palīdzēs tikt galā ar grūtībām. Janvāra beigās jūs varēsiet pielikt punktu darba attiecībām ar spītīgu un pārāk dogmatisku personu.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēžus janvārī gaida brīnišķīgi panākumi darba sfērā, bet kādi senāki sasniegumi atnesīs brangus ienākumus. Pie tam dažu indivīdu neiesaistīšanās jūsu darbos atvērs jūsu priekšā jaunas iespējas un dāvās jums iespēju paaugstināt savu sociālo un karjeras statusu.
No otras puses nav izslēgti konflikti ar kādām augstākstāvošām personām, kam nav nekāda sakara ar jūsu profesionālo darbību. Situācija var būt saistīta ar jūsu dzīves vietu, sociālo sfēru vai finanšu ieguldījumiem (noguldījumi, investīcijas, kredīti).
Mēneša sākumā var nākties sazināties ar ne visai jums patīkamiem cilvēkiem. Bet no tā jums var tikt kāds labums. Janvāra vidū gaidāms kāda projekta sākums, kuru jau kādu laiku apspriediet ar ieinteresētajām personām. Mēneša beigās tikšanās ar senu draugu kļūs par spilgtu un neaizmirstamu notikumu.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvām janvārī visticamākais nāksies atgriezties pie kādiem seniem projektiem. Acīmredzot no tā neizdosies atteikties sentimentālu atmiņu dēļ, kā arī labās attiecības ar tiem cilvēkiem, kas jūs palūgs tajā iesaistīties. Pie tam jūs gaida kaut kas pavisam principiāli citādāks, bet tas realizēsies uz kādu senu ieceru pamata.
Papildus tam jums nāksies bieži sazināties ar cilvēkiem, kurus sen neesiet satikuši. Nav izslēgts, ka praktiski visa mēneša garumā jūs organizēsiet draudzīgas tikšanās, tādējādi pagarinot jaunā gada svinības. Tomēr pēdējā mēneša dekādē labāk samaziniet saziņu ar citiem – tā diez vai būs tāda kā jūs gaidījāt.
Janvāra sākumā nāksies apvienot atpūtu ar kādu pienākumu izpildi. Mēneša vidū piepildīsies kāda sena vēlēšanās, bet jūsu reakcija uz notiekošo var būt visai neviennozīmīga. Janvāra beigās jums nāksies pacīnīties par savām tiesībām uzsākt kādu jaunu projektu.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavām janvārī visticamākais nāksies saskarties ar problēmām darba jautājumos. Liela varbūtība, ka cilvēki, kurus jūs kaut kādā veidā esiet aizskāruši, atteiksies sadarboties un nevēlēsies ar jums kontaktēties kaut kādā jautājumā. Tāpēc veikli sakārtojiet attiecības ar visiem, jo tuvākajā laikā jums tas var ļoti palīdzēt.
Bez tam šajā periodā nav labvēlīgi doties kādos tālākos braucienos vai ceļojumos, kā arī uzsākt kādus ilglaicīgus komerciālus projektus, iesaka neveikt nekādas radikālas pārmaiņas, kas saistītas ar profesionālo darbību. Toties šis ir ļoti labs laiks, lai pašizglītotos un visām darbībām, kas nāk par labu dzimtenei.
Mēneša sākumā iespējams nāksies atteikt kādu lūgumu. Janvāra vidū nav izslēgti neparedzēti izdevumi vai īslaicīgas finansiālas grūtības. Mēneša beigās daudz kas būs atkarīgs no tā, cik daudz cilvēku jūsu paziņu lokā būs gatavi nākt palīgā pēc pirmā jūsu sauciena.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svarus janvārī gaida atgriešanās pie kāda projekta, kas bija iesaldēts vai apstādināts. Liela varbūtība, ka kāda ietekmīga cilvēka lēmuma dēļ tas atkal tiks atsākts un nekavējoties būs nepieciešama jūsu iesaistīšanās. Tiesa, nāksies pielāgoties kādiem jauniem noteikumiem un daudz ko pārveidot.
Bez tam esiet gatavi tam, ka praktiski visu mēnesi jums būs dažādas pretrunīgas situācijas un nāksies pārvarēt kaut kādas šaubas. Nav izslēgts, ka apkārtējo nekonsekventā rīcība izraus jūs no komforta zonas un spiedīs svārstīties lēmuma pieņemšanā  un cīņā ar sabiedrotajiem.
Janvāra sākumā kādas izmaiņas darba jautājumos var negatīvi ietekmēt attiecības ar radiniekiem. Mēneša vidū nāksies aizbraukt uz vietu, kur ne visai vēlējāties nokļūt. Janvāra beigās jūs iespējams iegūsiet jaunus draugus, bet darbā var gadīties kādas grūtības.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpionus janvārī gaida veiksme tajās sfērās, kur līdz šim bijāt spiesti plūst pa straumi dēļ tā, ka nevarējāt neko izmainīt lietu kārtībā. Visticamākais apstākļi izmainīsies jums labvēlīgā virzienā un jūs varēsiet uzreiz sasniegt vairākus mērķus, kurus bijāt atlikuši negatīvu faktoru ietekmē.
Bez tam ir varbūtība izveidot perspektīvu aliansi ar vairākiem ietekmīgiem cilvēkiem. Tomēr pirms jebkādu līgumu slēgšanas ieklausieties savā intuīcijā, nav izslēgts, ka tā ieteiks jums atteikties no savienības ar kādu nelabvēlīgu vai mūžīgi visā šaubošos cilvēku.
Mēneša sākumā būs iespēja izmainīt sociālo statusu. Gaidāma saziņa ar sev līdzīgiem cilvēkiem. Janvāra vidū iespējams jauna projekta sākums, kas kaut kādā veidā saistīts ar ūdeni vai kādiem citiem šķidrumiem.  Mēneša beigās nav vērts strīdēties ar draugiem – konflikts var likt zaudēt šo cilvēku atbalstu.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlniekiem janvārī visticamākais gribēsies atslābināties un viņi lielāko daļu no darbiem pametīs nedarītus, tajā skaitā darba pienākumus. Neļaujiet sev izklaidēties un atpūsties tajā laikā, kad vajag strādāt citādi iedzīvosieties nepatikšanās un pret jums var nostāties radinieki un tie, kuriem ir ietekme uz jūsu materiālo stāvokli.
Bez tam šis periods nav labvēlīgs ilglaicīgu projektu uzsākšanai, kapitāliem ieguldījumiem, līgumu slēgšanai ar cilvēkiem, kas bieži maina savus lēmumus un dod priekšroku šaubīgiem darījumiem. Nav vērts vilkt uz augšu tos cilvēkus, kas pārāk spēcīgi demonstrē savu vājumu.
Mēneša sākumā nāksies pacensties, lai saglabātu attiecības ar cilvēkiem, ar kuriem jūs vienkārši nevariet nerēķināties. Janvāra vidū neielaidiet savā dzīvē cilvēkus, kas veiksmīgi manipulē ar apkārtējiem. Mēneša beigās pazudīs kādi faktori, kas traucēja un jūs varēsiet piepildīt kādu savu vēlēšanos.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāžus gaida auglīgs un ienesīgs mēnesis, neskatoties uz to, ka dauzu mērķu sasniegšanai nāksies nostāties pret tiem, kas pārāk atslābinās un negrib strādāt. Visticamākais jūs izmantosiet visu savu ietekmi, lai piespiestu apkārtējos rīkoties tā kā jums ir izdevīgi.
Bez tam jums būs iespēja uzsākāt kādu grandiozu projektu, kas visai labvēlīgi ietekmēs jūsu stāvokli sabiedrībā un arī būs ļoti ienesīgs. Tiesa, nav izslēgtas zināmas šaubas dažu rīcību izdevīgumā, bet jūs ātri pārliecināsieties par to, ka visu dariet pareizi.
Janvāra sākumā jūs gaida patīkama saziņa ar kādu, kas labi jūs pazīst un bez vajadzības cenšas jūs nekaitināt. Mēneša vidū gaidāms progress kādā jums svarīgā lietā. Janvāra beigās nāksies meklēt kompromisu sadarbībā ar kādu no jūsu sadarbības partneriem.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīrus janvārī bieži nāksies piekāpties, lai saņemtu adekvātus rezultātus kādā no pašu iesāktajiem pasākumiem. Nav izslēgta arī izdevumu palielināšanās. Tiesa blakus jums uzradīsies cilvēki, kas gatavi jūs atbalstīt pat balstoties tikai uz to, ka jūs esiet spējīgi ienest viņu dzīvē vai darbā izmaiņas.
Bez tam jums acīmredzot nāksies nodarboties ar gatavošanos kādam projektam, uzzināt par kādu  jums līdz šim nezināmu jomu, iemācīties nepieciešamās prasmes un zināšanas, nodibināt jaunus sakarus. Pie tam savlaicīgai projekta uzsākšanai nāksies steidzami sakārtot visus jautājumus un atdot kaut kādus parādus.
Mēneša sākumā jūs gaida saziņa ar cilvēkiem, kurus jūs ne visai vēlaties redzēt. Janvāra vidū gaidāmas pārmaiņas darba sfērā un kaut kādā veidā arī jūsu dzīves uztverē. Mēneša beigās uzlabosies garastāvoklis, paaugstināsies darba spējas un parādīsies kāda jauna aizraušanās.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivīm janvāris visticamāk sniegs personīgus un profesionālu sasniegumus. Liela varbūtība, ka jūs realizēsies kādu senu savu ieceri un tas jums atnesīs brangus ienākumus un arī pāreju jaunā profesionālajā meistarības līmenī, kā arī to cilvēku cieņu, kas jūs līdz šim neuztvēra nopietni.
Parādīsies jums arī kāds, kurš par jums parūpēsies un arī kāds dāsns investors. Acīmredzot kādam gribēsies atbalstīt jūsu iesākto, pie tam bez jūsu prasīšanas. Tomēr esiet gatavi, ka kādā brīdī nāksies argumentēti paskaidrot katru jūsu plāna punktu un optimizēt ideālā rezultāta sasniegšanas idejas.
Mēneša sākumā gaidāms kāda pasākuma apmeklējums, kurā jūs varēsiet satikt vajadzīgos cilvēkus. Janvāra vidū daudzi jūsu lēmumi ietekmēs gan tuvāko, gan tālāko nākotni. Mēneša beigās jums nāksies cieši sadarboties ar cilvēkiem, kuru intereses sakrīt ar jūsējām.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Living You
Herbals Diet
Swanson
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015