Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152017.gada novembra horoskops

Novembrī daudzi dos priekšroku nedarīt vairāk kā nepieciešams, bet samazināsies entuziasms strādāt un gribēsim nodarboties ar to, kas sagādās patiku un neliks sasprindzināties.
Pie tam periodā no 1 – 21. novembrim mēs minimizēsim saziņu ar apkārtējiem un atteiksimies mijiedarboties ar tiem, kuri mūsos raisa negatīvas emocijas un liek justies neveikli. Daudzi veiks tīrīšanu paziņu lokā un bez jebkādas nožēlas pārtrauks kontaktēties ar cilvēkiem, kuri tiem ir apnikuši, pārāk uzmācīgi, ziņkārīgi vai bez augsta IQ.
Bet pēc 21.novembra mums gribēsies aizpildīt izveidojušos tukšumu, tāpēc mēs aktīvi sāksim mēģināt iegūt jaunus paziņas un draugus, tajā skaitā arī no citām pilsētām vai valstīm. Sevi mēs centīsimies ieskaut ar cilvēkiem, kuri ir ar mums uz viena viļņa un tiem ir līdzīgas pārliecības un aizraušanās, kā arī ar cilvēkiem, ar kuriem varam būt mēs paši un nevērtēt pārāk vārdus, kādus lietojam runājot.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auns novembrī var saskarties ar nespēju realizēt dažus no viņa profesionālās darbības nodomiem dēļ cilvēku nespējas elastīgi rīkoties, bez kuriem šī noroma realizēšana principā nav iespējama. Būs nepieciešams meklēt speciālas metodes, kā ietekmēt šos cilvēkus vai meklēt palīdzību pie cilvēkiem, kuri var manipulēt vai motivēt tos darboties.
Turklāt nevar izslēgt finansiālās problēmas, ko izraisa fakts, ka jūs nevarēsit laikā novērst iespējamos riskus un izvairīties no lielām izmaksām. Šajā mēnesī nemēģiniet pirkt kaut ko dārgu, jo īpaši, ja nevarat atļauties samaksāt par visu uzreiz. Un ir vērts atturēties no jebkādiem lieliem pirkumiem.
Novembra sākumā, negaidītu šķēršļu dēļ iespējams, būs jāatsakās no nospraustajiem plāniem. Mēneša vidū ir iespējami strīdi ar varas iestādēm vai ar kādu no kolēģiem. Novembra beigās jūs satikties ar jauniem, patīkamiem paziņām, kuri pēc tam palīdzēs jūsu darbā.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērši novembrī var radikāli smazināt savu saziņas loku, atsakoties sadarboties ar tiem indivīdiem, kuri brīvprātīgi vai netīši kaitē un zināmā mērā traucē vai pieprasa finansiālu palīdzību un ir spiesti piedzīvot negatīvas emocijas. Tam kā aizstājējs būs cilvēki, kurus jūs jau gandrīz aizmirsāt, jo tos jūs satikāt citā valstī,  vai tie tie ir agrīnās bērnības draugi, bijušie kolēģi utt.
Turklāt šajā mēnesī jums būs jāatgriežas pie lietām, kuras jūs iepriekš atcēlāt dažu resursu trūkuma dēļ vai tāpēc, ka tie vienkārši nebija steidzami. Ar šī uzdevuma atrisināšanu, visticamāk, palīdzēs daži eksperti.
Novembra sākumā kāda pietiekami asa lēmuma pieņešana izraisīs kādas būtiskas pārmaiņas. Mēneša vidū, lai sasniegtu svarīgu mērķi, būs jāizstrādā vesela stratēģija. Novembra beigās, visticamāk, būs biežas satikšanās ar cilvēkiem, ar kuriem jūs kādreiz kaut kas ļoti cieši saistījis.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi novembrī sasniegs ievērojamus panākumus uzņēmējdarbības jomā. Te palīdzēs ne tikai jūsu darbs, bet arī to cilvēku īpašo attieksme, kuriem jūs esat kā izklaides objekts, kuru tienovērot, lai mācītos. Visticamāk, daži svarīgi cilvēki kādu laiku jau ir sekojuši jūsu darbam un tas atvieglos jūsu pāreju uz augstāku pozīciju vai palīdzēs iegūt kādus ienesīgus pasūtījums.
Turklāt jums, acīmredzot, ir nepieciešams iegūt vērtīgus kontaktus, nokārtot attiecības ar jaunajiem darbiniekiem, piedalīties dažādos sociālajos pasākumos un pat, iespējams, vadīt daļu darba kolektīva.
Mēneša sākumā kādas vēlmes realizācija var dot interesantus, lai arī neparedzamus rezultātus. No novembra vidus daudz būs atkarīgs no jūsu spējas izskaitļot situāciju dažus soļus uz priekšu. Mēneša beigās jūs nevarat izslēgt strīdu ar draugu, kuram pirms kāda laika uzticējāt kādu no jūsu īpašajiem noslēpumiem.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži novembrī var "iekļūt" kādā intrigā, ko kāds uzsācis it kā kāda kopēja labua gūšanai. Esiet drošsirdīgs, klausiet savam prātam, neklausieties citu cilvēku izteiktajās runās un neļaujiet ar sevi manipulēt, pretējā gadījumā jūsu profesionālā reputācija cietīs, kas savukārt izraisīs jūsu ienākumu samazināšanos.
Turklāt nav vērts paralēli darīt divus lielus projektus - jūs nevarēsit veikt tos abos, nesamazinot iegūtā rezultāta kvalitāti, un jūsu psiholoģiskajam stāvoklim šī darbu intensitāte nebūs veselīga. Un vēl šajā mēnesī jums nav ieteicams uzņemties citu cilvēku pienākumus vai uzņemties kaut ko tādu, kas jums nav mācīts profesionālā līmenī.
Novembra sākumā izvairieties no jebkādiem spontāniem lēmumiem - tie nebūs jūsu, bet veikli ieliktas manipulācijas jūsu galvā. Mēneša vidū gaidāma satikšanās ar kādu personu, kas iemācīs jums ko svarīgu un noderīgu. Novembra beigās jūs varat aizceļot uz vietām, kur jums ir ļoti labi.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvas novembrī visticamākais vienlaicīgi iesaistīsies gan tiešajos darba pienākumos, gan privātajos un individuālajos projektos. Tas, savukārt, dos lielu peļņu, bet var izraisīt ne tikai nogurumu, bet arī mazāk veiksmīgu cilvēku neapmierinātību.
Turklāt jums, acīmredzot, būs jāorganizē ceļojums kādai radošai komandai vai līdzīgi domājošu cilvēku grupai. Tomēr sākuma posmā esošos škēršļus jūs varēsiet pārvarēt, tikai jūs būsiet spiesti pieņemt kaut kādus apstākļus, kas jums nepatīk, bet toties pēc tam situācija izlīdzināsies un jūs varēsiet mainīt to, kas jums nepatika, un turpmāk viss norisināsies vienkārši brīnišķīgi.
Mēneša sākumā jums kaut kas padosies ļoti viegli, un tas radīs skaudību citos. Novembra vidū, netiek izslēgtas ķildas ar draugiem, it īpaši, ja jūs nevarēsiet saturēt emocijas. Mēneša beigās strīdīgs lēmums tiks pieņemts jūsu labā.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavām novembrī acīmredzot nāksies nokārtot dažas lietas, kas tā vai citādi saistītas ar strīdīgiem jautājumiem, ar notāriem vai tiesvedību. Nav izslēgts, ka jums būs pienākums to izdarīt, lai nomaksātu kādus parādus vai atrisinātu konfliktu ar kādu personu.
Iespējams, ka būs arī jauni profesionāli projekti, kuru pamatā būs nesen iegūtas prasmes vai zināšanas. Jūs tajā iespējams iesaistījis cilvēks, kas izjutis līdzjūtību un cieņu pret jums jūsu iepriekšējās sadarbības laikā. Paredzams, ka šajā mēnesī  būs kāds notikums, kuru ar loģikas palīdzību būtu visai grūti aprakstīt.
Novembra sākumā kaut kas jūsu dzīvē pieprasīs izlēmīgu rīcību un radikālu pieeju. Mēneša vidū ceļojums nedos paredzētos rezultātus. Novembra beigās tas, ar kuru attiecības nesen tika atjaunotas, var atkal kļūt par ienaidnieku.

Svari (24.09-23.10)

libra

Novembrī svari var sākt jaunu profesionālās darbības etapu. Iespējams, ka jūs mainīsiet darbu vai pāriesiet uz augstāku pozīciju, bet jebkurā gadījumā tas prasīs pieslīpēšanos ar citiem, būs jāpiedzīvo daži pārpratumi un emocionāls stress. Par sagādātajām neērtībām atlīdzība būs ikmēneša ienākumu pieaugums un iespēja pilnībā pašrealizēties.
Bez tam, pastāv iespēja doties ceļojumā, kas sāksies kā izklaidējošs pasākums, bet patiesībā dos praktisku labumu - jums būs iespēja tikties ar pareizajiem cilvēkiem, lai nopirktu kaut ko lielu, vai arī, lai atrastu iedvesmas avotu, ja jūs esat radošs cilvēks, kas gūst ienākumus no savu darbu pārdošanas.
Mēneša sākumā būs iespēja piepildīt senu vēlēšanos. Novembra vidū mēģiniet nereaģēt uz jums adresēties pārmetumiem. Mēneša beigās jūs varat iesaistīties darba un draudzīgās attiecībās ar kādu personu no citas valsts.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio
Skorpioni novembrī, visticamāk, būs spiesti mainīt taktiku, lai sasniegtu profesionālos mērķus un nedaudz slēptu savu sarežģīto raksturu. Jūs nesaņemsiet gaidīto biznesa sfērā, ja nekļūsiet draudzīgāks un elastīgāks, jo šobrīd vadošo lomu jūsu projektu realizācijā un problēmu risināšanā spēlē līdzjūtība pret cilvēkiem, ar kuriem jums būs cieši jāsadarbojās.
Turklāt šajā mēnesī jūs acīmredzot gaida pilnīga vērtību pārvērtēšana, kas novedīs pie personīgās izaugsmes. Jums ir jāmainās uz labo pusi, jākļūst gudrākam, jāatrod daži jauni garīgi orientieri, jāiegūst kaut kas tāds, kas jums agrāk nebija raksturīgs, jo jūs vienkārši nebijāt tam gatavs.
Novembra sākumā dažas brīnišķīgas idejas palīdzēs jums iegūt kādu labumu. Mēneša vidū gaidāmi panākumi sociālajā sfērā. Novembra beigās jums būs jāveido attiecības ar personu, kas daudz zina.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki novembrī, visticamāk, veiksmīgi apvienos divu veidu darbības - profesionālo un radošo, vai darba uzdevumu izpildi, īstenojot kādu papildus projektu, kas nav saistīts ar galveno specialitāti. Gan viens, gan otrs, apmierinās jūsu ambīcijas un nodrošinās labu peļņu. Turklāt jums paredzēts kļūt par galveno figūru kādā pasākumā.
Bet starppersonu līmenī gaidāmas pastāvīgas grūtības, visticamāk, dēļ konfrontācijas ar tiem, kuri ir ne mazāk paļāvīgi kā jūs paši, un arī zina, kā rīkoties ar viltību, intrigām un liekulīgumu.
Mēneša sākumā jūs, visticamāk, uzstāsit par kāda pasākuma notikšanu, kā rezultātā jūs to varēsiet organizēt. No novembra vidus parādīsies vairākas svaigas idejas, kas jums palīdzēs jūsu darbā. Mēneša beigās viens no kolēģiem var kļūt par labu draugu vai kļūt par cilvēku, ar kuru jūs izveidojat savu biznesu.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāži novembrī var apdraudēt savu reputāciju. Nav izslēgts, ka jūs sāksiet kādu riskantu darbību, pastāstīsiet par tā detaļām cilvēkam, kurš varētu itkā palīdzēt, bet viņš vienkārši, lai nebūtu jāatbild pašam, «nodos» jūs. Tātad, rūpīgi izvēlieties tos, ar kuriem jūs gatavojaties īstenot ne pilnīgi likumīgus projektus, bet labāk šajā mēnesī nedarīt neko, kas pārsniedz likumu robežas.
Turklāt jums var būt nepieciešams padarīt jūsu mājvietu drošāku - noteikt (uzlabot) trauksmes sistēmu vai atbrīvoties no tiem faktoriem, kas var radīt potenciālus draudus jums vai kādam no jūsu radiniekiem.
Novembra sākumā jūs, acīmredzot, būsiet gatavi uz kaut ko neparastu. Mēneša vidū ar kādu būs jāvienojas oficiālā līmenī. Novembra beigās, lai izietu no kādas sarežģītas situācijas, jums var nākties doties ceļojumā, ko neesat plānojis iepriekš.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius
Ūdensvīrs novembrī, visticamāk, būs spiests apvienot darbu ar dažu finanšu problēmu risināšanu, kuru rašanos provocēs kāds no viņu radiniekiem. Iespējams, ka kāda radinieka lūgums jums liek kaut ko steidzami mainīt savā mājā, lai atbrīvotos no skandāliem un pretenzijām.
Bet uzņēmējdarbības sfērā jūs nostiprināsiet savu autoritāti un varu, jums var parādīties jauns ienākumu avots, un, pateicoties sociālajām spējām, jūs, acīmredzot, ieiesiet kopienā, kurā ir ļoti ietekmīgi cilvēki. Iespējami projekti, kas tādā vai citādā veidā ir saistīti ar labdarību, ar mākslu vai ar PR tehnoloģijām.
Mēneša sākumā jums būs jāatbrīvojas no dažiem negatīviem faktoriem. Novembra vidū jums var būt vajadzīga papildus atpūta, un vai nu jūs patversieties savās mājās, vai arī dosieties uz vietu, kur neviens jūs neatradīs. Mēneša beigās, iespējams, vēlēsities veikt papildu pašizglītošanos.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis novembrī, visticamāk, tiks iesaistītas darbā, lai atjaunotu to, kas bijis iznīcināts vai pasliktinājies pēdējo pāris mēnešu laikā. Tas var būt saistīts ar finanšu sektoru, un stāvokli darbā vai pašsajūtu, bet galvenais - jūs salīdzinoši īsā laika periodā spēsiet sasniegt izcilus panākumus, un rezultāts būs vēl lielāks, nekā gaidīts. Un tajā pašā laikā jūs iegūsit jaunu un noderīgu pieredzi un «uzaudzēsiet muskuļus».
Turklāt, attiecībā uz jums, iespējams, tas tiks atjaunots kāds taisnīgums - juridiskā vai karmiskā līmenī, tādējādi pazdīs iekšējā vai ārējā diskomforta sajūta, vai spiediena stāvoklis psiholoģiskajā sfērā, tādejādi būs vairāk iemeslu optimismam un priekam.
Novembra sākumā sagaidāma vairāku patiešām laimīgu apstākļu sakritība. Mēneša vidū būs iespēja īstenot kaut kādas ne visai parastas vēlmes. Novembra beigās jūs acīmredzot aizrausieties ar kaut ko sev interesantu un svarīgu.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Living You
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015