Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152018.gada aprīļa horoskops

Pirmajās divās aprīļa dekādēs mēs atradīsiemies cīņas procesā ar inovācijām un konservatīvismu, un, ja šīs jomas nav saistītas ar profesionālo darbību, daudzi no jauninājumiem būs ļoti veiksmīgi un oriģinālas idejas ies pie sirds, bet viss, kas attiecas uz profesionālo jomu, nebūs tik veiksmīgs. Daži spēcīgu personu lēmumi apdraudēs darba aktivitāšu produktivitāti, tāpēc mēs iebilstot pret šīm direktīvām mēģināsim atstāt visu kā bija iepriekš.
Trešajā dekādē darbi aizies atpakaļ uz normālo režīmu, daži novatoriski noteikumi uzņēmējdarbībā tiks atcelti vai vienkārši nenotiks, jo pārāk daudz cilvēku tos aktīvi noraidīs, vai kādas profesijas pārstāvji negribēs tos akceptēt.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auniem aprīlī būs nedaudz problemātiski īstenot savas jaunās idejas, kas, it kā par spīti, būs ļoti daudz. Jums būs prieks, ka tās atbalstīs ne tikai draugi un radinieki, bet arī kolēģi, priekšnieki vai biznesa partneri. Bet tie ar prieku nepieņems jūsu idejas, viņi nevēlas uzticēties jaunajam, jo baidās zaudēt to, pie jau pieraduši, un kas dod stabilu peļņu.
Turklāt jūs, visticamāk, atgūsit kontroli pār situāciju, kas pirms kāda laika tika nodota citai personai, uzskatot, ka viņš varēs iegūt vajadzīgos rezultātus. Iespējams, ka tas neatbildīs jūsu prasībām, tāpēc jūs nevēlēsieties riskēt un rīkosieties pats.
Mēneša sākumā nav izslēgts individuālā projekta sākums, taču tas nebūs viegli. Aprīļa vidū jūsu diezgan taisnīgie apgalvojumi var aizskart kādus no jūsu tuviniekiem. Mēneša beigās par kaut ko svarīgu tiek sagaidīti lieli izdevumi.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērsis aprīlī būs ļoti veiksmīgs uzņēmējdarbības jomā, būs iespējams iegūt papildu priekšrocības un palielināt ikmēneša ienākumus, piesaistot ietekmīgus investorus vai prasīgus, maksātspējīgus klientus. Turklāt jūsu vēlēšanās piepildīsies daudz biežāk un ātrāk nekā parasti, pateicoties ne tikai jūsu centieniem, bet arī apstākļu laimīgai sakritībai.
Bet privātā sfērā sadarbībā ar citiem ievērojami atšķirsies jūsu domāšanas veids un mērķa sasniegšanas metodes, iespējamas problēmas - šīs personas traucē tev un tu viņiem; kā rezultātā var rasties strīdi gadījumos, kad parasti jums viss "salikts pa plauktiņiem".
Pirmajā dekādē kāda persona, kas uzsāk uzņēmējdarbību, var lūgt palīdzību. Aprīļa vidū būs iespēja doties tur, kur agrāk jūs kādu iemeslu dēļ nevarējāt nokļūt. Mēneša beigās būs daudz patīkamu pasākumu.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Iespējams, ka aprīlī dvīņi atradīs patronu, kurš tos izraus no finanšu sabrukuma vai no radošas, karjeras vai personiskās krīzes, kā arī palīdzēs situācijā, kurā bez stingras rokas  iztikt būs grūti. Pastāv lieliska iespēja, ka jūs varēsiet daudz veiksmīgāk realizēt idejas šīs personas paspārnē nekā esot vienam. Galvenais, neaizmirstiet par cieņu un pateicību.
Turklāt jūs gaida kāda iniciatīva, kuru ierosinās persona, kas rūpējas par jūsu likteni; visticamāk tā ir ideja, kuru bez pretestības un pat ar entuziasmu jūs izmantosiet un sāksiet īstenošanu.
Mēneša sākumā lielu lomu jūsu dzīvē spēlēs kāds, kas ir daudz uzņēmīgāks nekā jūs pats. Aprīļa vidū jūs varat iegūt darbu, no kura būs atkarīga jūsu turpmākā karjera. Mēneša beigās piepildīsies vēlēšanās, ko jūs nekad nevienam neesat teicis.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēžiem aprīlī būs ļoti sarežģīti uzņēmējdarbības jomā un starppersonu komunikācijā. Jūs nevarēsiet sasniegt nopietnus profesionālos mērķus un panākt izpratni starp cilvēkiem, kas kaut kā ietekmē jūsu esamību. Droši vien iespējama stagnācija lietās, kuras iepriekš bija diezgan veiksmīgas, un solīja dažas jaukas prēmijas. Un, ja viss sakārtosies attiecībās ar tuviniekiem trešajā dekādē, tad darba sfērā ir sagaidāmas grūtības visa mēneša laikā.
Turklāt jums būs ļoti sāpīgi uztvert izmaiņas, jo īpaši tās, kur jūs personīgi nevarat ietekmēt notikumus un plūsmu. Centieties tos ignorēt, it īpaši tāpēc, ka trešajā dekādē tie dos jums zināmu labumu.
Aprīļa sākumā kāda neuzmirstama lieta var radīt problēmas un negatīvas emocijas. Mēneša vidū piepildīsies vēlēšanās, bet tā dēļ nāksies izdot naudu. Aprīļa beigās ir sagaidāms sava veida prieks mājas sfērā.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvām aprīlī nāksies realizēt daudz dažādas senas idejas, atrast pareizo pieeju cilvēkiem, no kuriem lielā mērā ir atkarīgi panākumi. Bez tam, jums būs iespēja saņemt interesantu piedāvājumu no tiem, kam ir resursi un pietiekama ietekme, lai padarītu savu profesionālo darbību efektīvāku un rentablāku. Iespējams arī, ka būs  iespēja veiksmīgi risināt vecu finanšu jautājumu.
Tomēr trešajā mēneša nedēļā, jums var nākties darīt lietas, kas neizraisa prieku, dēļ kā būsiet spiesti plānot savu grafiku iepriekš, lai spētu veikt jebkurus uzdevumus.
Daudz šajā mēnesī, būs atkarīgs no jūsu aktivitātes un spējas izpatikt citiem. Aprīļa vidū kaut kas jauns palīdzēs uzlabot raksturā to, kas jums pašlaik ne tik ļoti patīk. Mēneša beigās papildus darbam būs nepieciešama uzmanība dažu mājsaimniecības aspektu risināšanai un iespējami biežāki konflikti ar radiniekiem.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas aprīlī varēs turpināt attīstīt savu potenciālu, lai stiprinātu savu pozīciju, un gūtu labumu, kas iepriekš nebija zināms. Turklāt būs iespēja sazināties ar cilvēku, kuram ir resursi, kas jums nepieciešami. Tiesa, mums būs jāiziet uz kompromisiem, lai saņemtu ļoti patīkamus solījumus.
Turklāt ir paredzams, ka kāda vietējā iniciatīva dos jums sava veida drošības sajūtu, palīdzēs demonstrēt prasmes, kas jums gandrīz lieliski padodās un kā rezultātā, iespējams, sāksiet ļoti vieksmīgu individuālu projektu, kas izdosies arī finansiāli.
Šomēnes savlaicīgi jāuzņemas iniciatīva uzsākt dažus interesantus projektus, un iepriekšējā pieredze palīdzēs izvairīties no dažām kļūdām. Aprīļa vidū kompromiss ar ietekmīgu personu sniegs jums vairāk nekā gaidījāt. Mēneša beigās jūs redzēsiet lielu peļņu.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svariem aprīlī diez vai ies viegli. Visticamāk ne pēc jūsu gribas sāksies jauns esamības posms, kas siedīs pielāgoties apstākļiem, atbrīvojoties no dažiem vecajiem paradumiem, meklējot kopsaucēju ar cilvēkiem, kas kādā brīdī spēlē jūsu līderu lomu.
Turklāt var būt līdzekļu trūkums un jūs būsiet spiesti atlikt iegādi kaut kā iegādi, kas varēja jūs nolikt augstākā pozīcijā par daudziem no jūsu draugiem. Un attiecībās ar citiem iespējamas problēmas, kas radīs idejas par pilnīgu vai vismaz daļēju pārmaiņu uzsākšanu dzīvē. Tomēr pēc kāda laika tu sapratīsi, ka visi pārbaudījumi ir nākuši par labu.
Mēneša sākumā nenožēlojiet pagātni un pieņemiet to, ko dod liktenis. Aprīļa vidū kaut kas mainīsies jūsu raksturā. Mēneša beigās varētu parādīties gudrs padomdevējs, un jūs saņemsiet dažādas priekšrocības.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Aprīlī skorpioni izcelsies profesionālajā jomā un būs pelnījuši kādu atlīdzību. Tomēr esiet gatavi tam, ka būs jādarbojas diezgan stingros noteikumos vai drudžainos ārējos apstākļos, toties pēc tam jūs varēsiet bezbailīgi uzņemties izpildīt visgrūtākos uzdevumus vai pasūtījumus.
Turklāt svarīgu lomu jūsu personiskajā attīstībā spēlēs cilvēks, kas izceļas no pūļa, tam piemīt dažas unikālas īpašības un spēja iedvesmot ārkārtējos ar saviem darbiem. Visticamāk, jūs sekosiet viņam, vēloites attīstīt sevī kaut ko tādu, kas tevī agrāk bija tikai dabiskā, iedzimto baktēriju līmenī.
Mēneša sākumā jums būs jāatsakās no jebkādām materiālām vēlmēm. Aprīļa vidū jūsu parastā kārtība mainīsies, un maz ticams, ka tā kādreiz būs atkal tāda kāda bijusi. Mēneša beigās būs iespēja doties tur, kur pirms tam jums kāda iemesla dēļ nebija atļauts nokļūt.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieku uzmanība aprīlī tiks vērsta uz kaut ko jaunu, kā arī sava plāna īstenošanā būs ļoti noderīga iepriekšējā pieredze un ne tikai tā, bet arī daži smagi, vidēji pat dogmatiski cilvēki dzīvo saskaņā ar noteikumiem, ka viņi nosaka pēdējo lēmumu. Tas palīdzēs neiziet no realitātātes rāmniem un izvairīties no neprognozējamām kļūdām, un izvairīties apšaubāmiem sadarbības partneriem.
Bez tam, piepildīsies kāda sena vēlme, kas attiecas uz jūsu mājām, dažiem mājsaimniecības aspektiem vai radiniekiem, ar kuriem jūs ilgu laiku nevarējāt kaut ko apspriest. Lai gan neiztiksiet arī bez problēmām.
Mēneša sākumā ir paredzēts projekts kopā ar kādu, kas negrib iet uz kopēju mērķi, bet grib novirzīties no tā. Aprīļa vidū jums nāksies kaut kur ieguldīt naudu. Mēneša beigās var parādīties jauns hobijs, taču maz ticams, ka tas pozitīvi ietekmēs jūsu labklājību, tādēļ vislabāk to nelietot.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāži aprīlī, iespējams, veidos jaunu pasauli, lai pierastu pie pozīcijas, par kuru ilgu laiku sapņojāt un veiktu kādas esamības korekcijas. Un jums būs jāatrod pieeju cilvēkiem, kuriem ir maz izpratnes par savām vēlmēm, kuri neatbalsta jūsu mērķus un darba metodes, tā kā jūs būsiet spiests atkāpties no dažiem sākotnējiem plāniem, lai nodrošinātu vairākuma atbalstu, un nezaudētu daļu no savām priekšrocībām.
Turklāt ir iespēja iegādāties māju vai pārvietoties uz izīrētu dzīvokli. Tam būs nepieciešamas papildus rūpes un izdevumi vai iespējami konflikti ar jaunajiemm kaimiņiem.
Mēneša sākumā daži no jūsu grandiozajiem plāniem var saskarties to cilvēku nepatiku,  ar kuriem tas ir saistīts. Aprīļa vidū nav izslēgts strīds ar kādu, kuru jūs uzskatāt par savu palīgu. Mēneša beigās atcerieties: laiks atdot dažus amatus - lai saglabātu kaut ko lielāku.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīri aprīlī, visticamāk, kaut ko pēkšņi mainīs savā pastāvēšanā. Pastāv liela varbūtība, ka kāda iemesla dēļ jūs nevēlaties vai nevarēsiet strādāt vietā, kur esat strādājis daudzus gadus un aiziesiet uz jaunu vietu. Izmaiņas darba jomā nesīs līdzi citas pārmaiņas - atbilstošā secībā: tēlā, un pat personībā, bet ienākumi šobrīd nekļūs lielāki.
Turklāt trešā dekāde neizslēdz tādas ikdienas problēmas, ar kurām jūs vēl neesat saskārušies. Varbūt jūs būsiet spiesti meklēt palīdzību no kādas sociālās organizācijas vai varas iestādes.
Mēneša sākumā jums būs jāpieņem ārkārtīgi svarīgs lēmums, un jūsu radinieku viedoklim būs katalizatora loma. Aprīļa vidū jums būs jāapgūst jaunas realitātes. Mēneša beigās jūs bieži satiksieties ar ietekmīgiem cilvēkiem, gan darba, gan privātos jautājumos; rezultāts būs atkarīgs no jūsu pašu neatlaidības.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis aprīlī gaida ļoti iespaidīgi panākumi profesionālajā jomā. Un daudzējādā ziņā tie kļūs iespējami, pateicoties pilnīgai paklausībai svarīgākām personām. Bez tam jums iespējams, būs jāīsteno sava veida privātie plāni, kas nav saistīti ar darbu, bet kuros vajadzīga palīdzība no cilvēkiem, ar kuriem jūs bieži tiekaties darba telpās, piemēram, kolēģiem vai klientiem.
Turklāt aprīļa trešajā dekādē var būt vēlme padarīt savu dzīvi ērtāku, un atbrīvoties no jebkādiem faktoriem, kas liek jums just dažādas neērtības - morālas vai fiziskas.
Mēneša sākumā jums iespējams būs jāizlemj neradīt problēmas, tāpēc mēģiniet nedarīt neko, kas var provocēt apkārtējos un draugus. Aprīļa vidū dažas inovatīvas pārmaiņas var iedvesmot jūs pārveidot kaut ko mājās vai veikt kādas apmācības. Mēneša beigās notiks daudzas tikšanās ar tāliem radiniekiem un ļoti tuviem draugiem.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Living You
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015