Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152017.gada marta horoskops

Šī gada marts daudziem var būt visai trauksmains. Vēlmes bieži ies pretrunā ar iespējām un vispār reālo dzīvi, bet darba sfērā notiekošais ne vienu vien reizi izmetīs jūs no komforta zonas. Jebkuras pārmaiņas, pat tās, kuras mēs iniciējam paši, liks uztraukties, un apstākļi ieviesīs savas korekcijas, kas liks darboties tieši tad, kad būsim ieplānojuši atslābināties un atpūsties.
Kopumā tie, kas būs uzkrājuši pietiekami daudz vieduma, kā arī dzīves un profesionālo pieredzi, spēs tomēr pavērst situāciju sev par labu un iegūt no tā visa finansiālu labumu. Tiem pietiks spēka, lai izvilktu no sabrukuma arī tos, kuru liktenis nav vienaldzīgs un ar kuriem saista kopēji karmiski uzdevumi.

2017.gada marta horoskops
Auns (21.03-20.04)

Aries

Auni martā acīmredzot nolems, ka pa straumi peld tikai vārguļi, tāpēc aktīvi mainīs visu, kas viņus neapmierina, pat, ja viņiem nāksies vieniem pašiem tikt galā ar kaut kādiem nepatīkamiem apstākļiem. Liela varbūtība, ka jūs nostāsieties pretrunā cilvēkiem, ar kuriem pirms tam ļoti veiksmīgi sadarbojāties.
Bez tam var rasties vēlme sevi apliecināt kādā sev pilnīgi jaunā un nezināmā sfērā, kas priekjš jums ir kā neizzināta teritorija. Nav izslēgts, ka jūs aizrausieties ar kaut ko noslēpumainu, sirreālu vai pārpasaulīgu. No otras puses – tā kā jūs esiet racionāls rīcības cilvēks, jums būs sarežģīti iedzīvoties šajā noslēpumainajā vidē.
Mēneša sākumā uzsākot jebkuras pārmaiņas, ņemiet vērā iekšējo sajūtu – intuīciju. Marta vidū būs iespēja izmantot kaut kad garām palaistu izdevību. Mēneša beigās paaugstināsies dzīvīgums, parādīsies spēks kaut kam darbietilpīgam, bet jūsu nākotnei ļoti svarīgam.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vēršus martā gaida pārmaiņas, kuras uzsāks viņi paši pēc ilgas cīņas ar kādu no apkārtējiem un organizēs visu pēc saviem ieskatiem. Liela varbūtība, ka jūs izlemsiet mainīt profesionālo darbības sfēru, pārkvalificēsieties, sāksiet nodarboties ar kaut ko tādu, kas jau sen jūs aicina.
Bez tam nav izslēgta esošo vērtību pārvērtēšana savas veselības vai ārējā izskata sakarā. Iespējams, jūs nodarbosieties ar pašpilnveidi, iziesiet kādu atveseļošanās procedūru kūri, iedarbināsiet tās iekšējās rezerves, kuras šobrīd praktiski nelietojiet. Var mainīties arī ēšanas paradumi.
Mēneša sākumā iespējamas izmaiņas pasaules uztverē un izpratnes maiņa par savu vietu pasaulē. Marta vidū kādas interesantas, lai arī jums  neraksturīgas idejas, palīdzēs jums palielināt ienākumus. Mēneša beigās nāksies bieži konsultēties ar kādu enerģētiski un mērķtiecīgi noskaņotu cilvēku.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi martā visticamāk mēģinās tikt vaļā no kāda nepatīkama ieraduma, kurš kļuvis apnicīgs, bet tas paprasīs gribassspēku. Pie tam jums acīmredzot nāksies sākt kādu jaunu projektu, kurā vispirms viss notiks gludi, bet pēc tam var nākties ieguldīt papildu finansu līdzekļus, lai tas attīstītos un būtu ilglaicīgs.
Bez tam nav izslēgti konflikti ar cilvēkiem, kas jums neļauj rīkoties kā jūs uzskatiet par pareizu un pie tam ir pārleicināti, ka viņi tādā veidā jūs no kaut kā pasargā. Liela varbūtība, ka jūs nonāksiet gandrīz konfliktsituācijā, lai viņus piespiestu sākt ar jums rēķināties kā ar pastāvīgu personību.
Mēneša sākumā kaut kas jūsos izsauks piesardzību, tomēr jūs ar savām bailēm tiksiet galā un iesiet pret apstākļiem. Marta vidū kaut kāda jūsu ideja prasīs pamatīgu apdomāšanu un kāda kompetenta cilvēka konsultāciju. Mēneša beigās iespējami neparedzēti izdevumi.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēžiem marts visticamāk būs ļoti komfortabls un ienesīgs mēnesis, neskatoties uz to, ka pirmajā mēneša dekādē nāksies panervozēt dēļ darbā un mājās notiekošā. Pie tam jūsu dzīvē acīmredzot ienāks kaut kas tāds, kas tur paliks ilgi.
Bez tam jums var tikt piedāvāts ļoti interesants darba piedāvājums, kas jums dos iespēju ne tikai palielināt bankas kontā ienākumus, bet arī paaugstinās profesionālo reitingu. Pieņemot un realizējot šo piedāvājumu jūs kļūsiet pieprasītāks speciālists, nopietni nostiprinot savas pozīcijas un varēsiet sajusties vairāk sociāli aizsargāts.
Marta sākumā jūs variet saskarties ar kaut ko noslēpumainu, bet tas būs patiesi brīnišķīgi. Mēneša vidū iegūsiet kādus papildus labumus, bet jebkura jūsu rīcība būs visumā veiksmīga. Marta beigās nav izslēgti konflikti ar tiem, kuru domāšanas veids pilnībā atšķirās no jūsējā.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvas martā var realizēt tos nodomus, kurus kādu laiku atpakaļ kaut kādu iemeslu dēļ nebija iespējams izdarīt, jo tas nedeva vēlamo rezultātu vai vispār tā lieta apstājās. Nav izslēgts, ka jūs mainīsiet pieeju savu plānu realizācijai: kādu latiņu samazināsiet vai sapratīsiet, ka jārīkojās pa etapiem. Tas viss arī novedīs jūs līdz uzvarai.
Bez tam pirmajā mēneša dekādē gaidāms kāda ienesīga projekta sākums, kas priekš jums būs kaut kas pilnīgi jauns, lai gan būs balstīts uz jūsu dzīves un profesionālo pieredzi. Iespējami arī lieli ienākumi. Bet pēc tam jums ieteicams ļoti skrupulozi attiekties pret darba piedāvājumiem un izvairīties no nevajadzīgiem tēriņiem.
Marta sākumā jūs acīmredzot daudz strādāsiet –gan pie vecajiem, kad jaunajiem un arī individuālajiem projektiem. Mēneša vidū nāksies maksimāli pievērst uzmanību radiniekiem, to vajadzībām un problēmām. Marta beigās paaugstināsies aktivitāte, parādīsies jaunas vēlmes, bet tajā pat laikā samazināsies ienākumi vai arī kaut kas prasīs papildus ieguldījumu.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavām martā visticamākais nāksies papildus uzmanību peivērst savai veselībai. Nav izslēgts hronisku slimību saaisinājums, kuru provocēs pārāk liela slodze darbā vai kāda fiziskā aktivitāte, kuru jums objektīvu iemeslu dēļ nevajadzētu darīt.
Tomēr tas netraucēs otrajā dekādē par spīti kādiem apstākļiem uzsākt ilglaicīgu un ļoti ienesīgu projektu, kas ļaus jums labvēlīgi sakārtot finansiālos jautājumus un papildu stam palīdzēs tiem radiniekiem, kuriem šobrīd vajadzīgs atbalsts. Marta beigās arī gaidāmi patīkami pārsteigumi.
Marta sākumā kāda nekonstruktīva ideja var sagādāt nepatikšanas. Mēneša vidū parādīsies nauda problēmas risinājumam, kuru jūs uzskatījāt par neatrisināmu. Marta beigās kāds cilvēks no pagātnes iespējams kļūs par jūsu investoru vai izteiks izdevīgu piedāvājumu.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svari martā var saskarties ar kādām grūtībām dēļ tā, ka viņi nav laicīgi kaut ko mainījuši savā dzīvē vai atbrīvojušies no kāda pieraduma, par kura esamību norādīja ietekmīgi cilvēki. Nav izslēgts, ka jums tomēr nāksies to izdarīt, bet nu jau vairs ne tik klusi un nemanāmi, bet kaut kādu apstākļu spiestam.
Bez tam kaut kāds pasākums var paprasīt lielus naudas ieguldījumus un jūs būsiet spiesti ņemt kredītu vai prasīt naudu nodrošinātiem draugiem. Un vēl šajā mēnesī iespējami notikumi, kas piespiedīs jūs uztraukties un meklēt papildus pozitīvu emociju avotu.
Marta sākumā dēļ sarežģījumiem darbā vai veselības problēmu dēļ nāksies atteikties no kaut kādiem personīgajiem plāniem. Mēneša vidū būs iespēja labot pagātnes kļudas. Ja izmantosiet šo iespēju, jūs ievērojami atvieglosiet sev dzīvi. Marta beigās neuzņemieties jaunus pienākumus.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioniem martā nāksies pabeigt janvārī un februārī iesāktās lietas, atdot kādus materiālos vai karmiskos parādus, tikt skaidrībā ar attiecībām ar cilvēkiem, kuros iepriekšējā mēnesī nācās vilties.  Tas viss laupīs jums mieru, toties jūs ar to visu tiksiet galā un tad iestāsies dziļas apmierinātības sajūta.
Bez tam gaidāms kārtējais pieaugšanas un sevis iepazīšanas periods. Jūs sāksiet labāk saprast sevi, savas vēlmes un nav izslēgts arī aizrausieties ar kādu okulto vai garīgo doktrīnu. Un vēl pēc 10. datuma jums var rasties finansiālas grūtības, kuras jums kaut ko iemācīs.
Mēneša sākumā iespējama tikšanās ar cilvēku, kuru jūs ne visai gribat satikt dēļ iepriekšējas nepatīkamas pieredzes. Toties saruna ar viņu saliks visus punktus uz «i». Marta vidū jūs acīmredzot rēķināsieties ar kāda cilvēka palīdzību. Mēneša beigās nākses meklēt jaunu vai papildus ienākumu avotu.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki martā rausies uz priekšu, bieži iniciēs kādus jaunus projektus, cenšoties nopelnīt arvien vairāk naudas nekā parasti. Tomēr esiet gatavi, ka cilvēki, kas vienmēr ir jūs atbalstījuši, kaut kapēc neakceptēs jūsu centienus. Iespējams viņiem nepatiks, ka jūs atejiet no darbošanās, kas jūs saista ar viņiem.
Bez tam var parādīties problēmas dēļ kāda neveselīga ieraduma. Nepalaidiet garām pirmos brīdinājuma signālus, tie visticamāk visai tieši ieteiks, ka kaut ko nepieciešams mainīt. Toties jūs šajā mēnesī gaida uzvara kādās sacensībās, kurās jums kaut kas būs  jāpārvar.
Marta sākumā nav izslēgtas kādas uzmācīgas domas. Neļaujieties pesimismam. Mēneša vidū dažas spīdošas idejas atnesīs labus ienākumus, bet var izprovocēt problēmas savstarpējās attiecībās. Marta beigās sports būs spēka avots vai glābiņš no nepatikšanām.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāžiem martā acīmredzot nāksies pret savu gribu ķerties pie kāda projekta, kuru uzsākuši tie, kam nevar atteikt. No otras puses nav vērts uztraukties, liela varbūtība, ka jūs rezultātā saņemiet kaut ko vairāk  nekā tie, kas to uzsāka un varēsiet sev nepatīkamo situāciju pavērst sev par labu.
Bez tam būs iespēja atpūsties jums tuvu un svarīgu cilvēku kompānijā. Nav izslēgts brauciens, kas atnesīs lieliskas sarunas un sniegs atpūtu. Un vēl jums priekšā kāda mājas pārkārtošana, kas padarīs to mājīgāku. Visticamākais uz to jūs iedvesmos kaut kur redzēts oriģināls dizains.
Mēneša sākumā būs vēlme vēl vairāk sakārtot savu dzīvi  un nodrošināties ar papildus garantijām. Marta vidū iespējami papildus ienākumi. Mēneša beigās nāksies bieži strīdēties ar cilvēkiem, kas izpildīs kādus jūsu uzdotos uzdevumus vai tieši pretēji prasīs no jums izpildīt brutiski kaut kādus neatbilstošus nosacījumus.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīri martā var satikties ar cilvēkiem, kuriem acīmredzot nepatīk dažas no viņu iniciatīvām. Nav izslēgts, ka kādā jau ielaistā un praktiski nolaistā procesā iejaucās cilvēki, kas to uzskata par nerentablu un jums nāksies vai nu sagādāt pierādījumus, ka projekts ir izdevīgs vai pāriet uz pašfinansēšanos.
Bez tam vilšanos var sagādāt lieta, kuru jūs tikai nesen uzsākāt. Iespējams, tā paprasīs no jums vairāk spēkus un laiku nekā jūs bijāt paredzējuši un jūs to pametīsiet. Kopumā, ja jūs noturēsieties līdz trešajai dekādei, tad jums atkal kļūs interesanti un ieguldītais darbs beigs jūs uztraukt.
Mēneša sākumā jums nāksies izdarīt izvēli starp ambīcijām un mieru. Marta vidū būs kaut kur ejāieekonomē, ja, protams, jūs neizdomāsiet brīnumainu ideju, kura palidzēs jums izķepuroties no finansiālas bedres. Mēneša beigās gaidāms spēku pieplūdums, kā arī jaunas idejas virzīs uz aktīvām darbībām.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis martā visticamākais izlems, ka pienācis laiks padomāt par sevi un pirmajā vietā izvirzīs savas personīgās intereses un savu veselību. Un ja tas sākotnēji darbā parādīsies ne labākajā veidā, tad organisms gan par atelpu un atpūtu pateiks lielu paldies. Proporcionāli arī darbs pēc kāda laika kļūs efektīvāks un produktīvāks, tāpēc darba sfērā arī viss nokārtosies.
Bez tam jums nāksies pāriet jaunā personīgās attīstības līmenī. Nav izslēgts, ka jūs aizrausieties ar ko tādu, kas paplašinās jūsu intelekta robežas  un palīdzēs kļūt vēl erudītākai personai.
Mēneša sākumā vērtību pārvērtēšana jūs novedīs pie sev neraksturīgiem gājieniem. Marta vidū acīmredzot nāksies izlemt, kas jums svarīgāks – jūs pats vai karjera un papildus tam gaidāmi finansiāli vai nemateriāli ienākumi. Mēneša beigās darba un naudas dēļ jums nāksies ar kādu strīdēties – vai pašam ar sevi vai kādu citu spītīgu cilvēku.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Living You
Herbals Diet
Swanson
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015