Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152017.gada septembra horoskops

Septembrī mums visiem pastiprināsies tādas īpašības kā koncetrēšanās uz detaļām, pedantisms, stingrība un mēs ļoti atbildīgi attieksimies pret visiem mūsu pienākumiem un mēģināsim sasniegt ideālu rezultātu it visā, ko darīsim.
Mums parādīsies vēlme atbrīvoties no traucēkļiem mājās un darbā, kas saistīts ar dažādu veidu rēķiniem, un tas tiešā un pārnestā nozīmē, sakārtos pa plauktiņiem to, kas tagad ir pilnīgā un nesaprotamā haosā.
Tomēr vienlaicīgi kļūs sarežģītākas attiecības ar citiem, jo mēs īslaicīgi pārtrauksim piedot tuviniekiem pat vismazākās un nenozīmīgākās kļūdas un sāksim asi kritizēt to, kas mums nepatīk, kas nesaskan ar mūsu koncepcijas par normu, pareizību un racionalitāti. Tomēr, ar tiem cilvēkiem, kas varētu būt mums noderīgi, mēs spēsim izturēties delikātāk, pat bieži ļoti diplomātiski, apspiežot savu vēlmi iejaukties citu cilvēku nepilnībās.

2017.gada septembra horoskops
 

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auniem septembrī visticamākais nāksies pakļauties kaut kam tādam, kas nav saskaņā ar viņu iekšējo pārliecību, un spēlēt pēc kāda no apkārtējiem uzstādītiem noteikumiem. Un ja jūs to nedarīsiet, tad iekļūsiet lielās nepatikšanās un pakļausiet riskam savu stāvokli sabiedrībā – gan karjeras, gan materiālajā ziņā.
Bez tam var rasties problēmas dēļ nevērīgas attieksmes pret savu ķermeni. Nav izslēgts, ka saaisnās kāda saslimšana, un tas piespiedīs jūs doties pie ārsta, kuru jūs pat nebijāt sapņos domājis apmeklēt. Iespējamas arī neparedzētas situācijas ar naudu, kas paprasīs neplānotus izdevumus.
Mēneša sākumā sarežģījumi darbā var radīt ideju par darba sfēras maiņu. Septembra vidū ir vērts nodarboties ar tām mājas lietām, kuras jau sen prasa jūsu uzmanību – tas pasargās jūs no nepatīkamiem pārsteigumiem. Mēneša beigās iespējamas pēkšņas un un visai patīkamas pārmaiņas.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērši septembrī visticamākais izdrīs kaut ko tādu, kas tiem ļaus turpmāk ieekonomēt uz obligātajiem ikdienas maksājumiem vai saņemt konkrētu summu kā algas pielikumu papildus esošajiem ienākumiem. Tiesa, nāksies daudz strādāt un nogurt, bet rezultāts būs tā vērts un jūs būsiet pat vairāk nekā apmierināti.
Bez tā, jūs gaida kādi būtiski sasniegumi un veiksme karjeras lauciņā. Ir iespējamība, ka kāds cilvēks novērtēs jūsu profesionālās spējas un piedāvās jums darbu, kurš precīzāk atbildīs jūsu meistarības pakāpei nekā esošais darbs.
Mēneša sākumā kāds neparasts jūsu lēmums atnesīs lieliskus rezultātus, kaut arī nav izslēgts, ka procesā būs daudz jāuzturās rindās, jāiztur liela nervu spriedze un sarežģītas pārrunas. Septembra vidus solās būt visai auglīgs un ienesīgs. Mēneša beigas visticamākais atnesīs nepieciešamību steidzami sakārtot attiecības ar kādu no apkārtējiem.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņiem septembrī visticamākais nāksies samaksāt par vieglprātību, kurā viņi dzīvoja augustā. Acīmredzot jums uz galvas uzkrītīs milzīgi daudz atlikto un nepadarīto darbu, un vienīgais, kas jums atliks, ir atlocīt piedurknes un mesties iekšā nepadarīto darbu mākonī, darot visu pēc kārtas.
Bez tam no jums visi kaut ko vēlēsies saņemt: vadība – atskaites un kaut kādu noteikumu ievērošanu, radinieki – uzmanību un naudu, draugi – kaut kādu solījumu izpildi un piedalīšanos viņiem īpaši svarīgos, bet jums garlaicīgos pasākumos. Kopumā jums šis mēnesis solās būt ļoti piepildīts tieši ar visu to, kas jums ne visai patīk.
Septembra sākumā kaut kādas jūsu darbības būs iepriekš skaidri jāstrukturē, jo citādi tās vienkārši nenesīs pozitīvus rezultātus. Mēneša vidū dēļ rutīnas darbiem var uzmākties nepatīkama sajūta. Septembra beigās jums iespējams nāksies vērsties pie kāda ar lūgumu, lai nokļūtu tur, kur vēlaties.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži septembrī var satikt jaunus kolēģus, ar kuriem tiem sakārtosies ne tikai ciešas koleģiālas attiecības, kas balstīsies un abusēju izdevīgumu un abpusēju izpalīdzēšanu, bet arī lieliska personīgā saikne. Nav izslēgti arī projekti, kas kaut kādā veidā saistās ar sociālo sfēru.
Bez tam acīmeredzot nāksies veikt kaut kādas pārrunas gan darbā, gan privātajā sfērā, kuru veiksmīgais iznākums būs tieši atkarīgs no jūsu prasmes izskaitļot situāciju vairākus soļus uz priekšu. Jums noderēs diplomātijas prasmes, sava veida viltība, spēja pagriezt sarunu tā, lai pirmām kārtām jūs parūpētos tieši par sarunu biedra interesēm.
Mēneša sākumā jūs gaida kāds īslaicīgs, bet ļoti veiksmīgs projekts. Septembra vidū parādīsies kādi papildus labumi. Mēneša beigās iespējamas šaubas kādu darbību efektivitātē.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvas septembrī visticamākais izdomās priekš sevis kādus jaunus noteikumus un pacentīsies cītīgi tos ievērot. Acīmredzot jums gribēsies sakārtot savu dzīvi, padrīt to pareizāku un stabilāku, nokļut nākamajā pašorganizācijas un personīgās izaugsmes pakāpē.
Bez tam  jūs iespējams pieķersieties projektam, no kura iepriekš atteicāties, jo tas jums šķita pārāk garlaicīgs. Nav izslēgts, ka jums par to piedāvās vairāk naudas nekā solīja pirms tam un jūs nolemsiet, ka tik izdevīgu piedāvājumu nevar laist garām. Un vēl šajā mēnesī  jums visticamākais nāksies pielāgoties kādam no radiniekiem vai kaut ko pārkārtot savā mājoklī.
Septembra sākumā jūs variet mērķtiecīgi izmainīt kaut ko savā darba grafikā. Mēneša vidū kādas darba vai ģimenes lietas paņems daļu no peļņas. Septembra beigās gaidāms kāds svētku pasākums.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas septembrī acīmredzot gaida iesaistīšanās darbos, kas saisīti ar savas dzīves kvalitātes uzlabošanu. Liela varbūtība, ka jūs tieksieties pēc tāda garīgā līmeņa, kurš jums šķiet vairāk pieņemams, tāpēc izdarīsiet visu, kas vien no jums ir atkarīgs, lai tas kļūtu par realitāti.
Bez tam profesionālajā sfērā gaidāmi vairāki jauni projekti. Nav izslēgts, ka daži no tiem pieprasīs atteikšanos no iepriekšējiem plāniem un koriģēs jūsu darba metodiku, toties atnesīs labu peļņu. Un vēl jūs būsiet ļoti pieprasīts jūsu iedzimto īpašību un īpašo talantu dēļ.
Mēneša sākumā jūs iespējams darba kolektīvā ienesīsiet kādas pārmaiņas, pie kurām pašam būs jāstrādā. Septembra vidū jums nāksies nodrboties ar to, kas jums ļoti nepatīk. Mēneša beigās no ieplānotajiem darbiem jūs var novirzīt cilvēks, kuram kaut kādu iemeslu dēļ jūs nespējiet atteikt savu klātbūtni.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svariem septembrī acīmredzot nāksies skrupulozi nodarboties ar kādu senu solījumu izpildi un atdot vecus parādus un būtībā «tīrīt» savu dzīvi no uzkrātajiem lūžņiem gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Liela varbūtība, ka jums tas būs nepieciešams, lai bez problēmām un šķēršļiem sāktu jaunu un jūsu pašu izplanotu, vadītu etapu dzīvē.
Bez tam jums visticamākais nāksies bieži griezties kaut kādās oficiālās iestādēs, lai saskaņotu kaut ko ar ietekmīgiem cilvēkiem un nāksies savaldīt emocijas tad, kad vēlaties triekt dūri galdā un pateikt visu, kas sakrājies uz sirds. Kā balva par to būs kāda mērķa sasniegšana, kur iesaistīts arhīvs.
Mēneša sākumā jums kādā situācija ļoti noderēs takta izjūta. Septembra vidū nāksies nodarboties ar kaut ko tādu, kas neizauks entuziasmu un sajūsmu. Mēneša beigās iegūtie rezultāti jums kļūs par svētku svinībām.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio
Skorpioniem septembrī būs visai sarežģīti izpidīt savus darba pienākumus, jo no tiem sāks pieprasīt patstāvīgas atskaites un iepriekš uzrakstītu noteikumu ievērošanu, kurus viņi parasti ignorēja. Būtībā, ja jūsu veselais saprāts uzvarēs jūsu nepakļāvību un jūs ļausieties un pakļausieties notikumiem, tad būsiet ieguvēji, jo izvairīsieties no kaut kādām formālām izskaidrošanām un vēl labi nopelnīsiet.
Bez tam jums var parādīties vēlme nodarboties ar sevi – veikt izmeklējumus, uzsākt diētu, tikt vaļā no kaut kādām atkarībām vai tieši otrādi ieviesīsiet kādus jaunus veselīgus ieradumus. Viss, ko jūs izdarīsiet savas veselības labā, dos lieliskus rezultātus.
Mēneša sākumā daudz kas būs atkarīgs no tā, vai jūs esiet gatavs iziet uz konstruktīvu dialogu ar apkārtējiem. Septembra vidū jūs iespējams izmanīsiet savas dzīves plūsmu. Mēneša beigās nāksies meklēt kompromisu ar cilvēkiem, kas jums maksā.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki septembrī var saskarties ar problēmām gan privātajā, gad profesionālajā sfērā, kas saistīts ar nevēlēšanos pakļauties apstākļu un cilvēku uzstādītajiem noteikumiem. Pacentieties pieņemt situāciju nevis kā šķērsli, bet kā iespēju nesarežģīt savu dzīvi.
 Bez tam jums visticamākais nāksies nodarboties ar savu veselību, īpaši, ja jūsu dzīvesveids negatīvi ietekmē jūsu ķermeni. Nav izslēgta kuņģa-zarnu trakta slimību saasināšanās un citu slimību parādīšanās, kas saistītas ar barību, biežām stresa situācijām un mazu miega daudzumu ikdienā.
Mēneša sākumā pakļaušanās savām impulsīvajām vēlmēm un trauksmes signālu ignorēšana var novest līdz nepatikšanām. Septembra vidū nevēlēšanās risināt kādu naudas jautājumu rezultēsies ar negaidītiem un lieliem izdevumiem. Mēneša beigās jums iespējams parādīsies spēcīgs sabiedrotais vai jauns un uzticams draugs.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāžus septembrī visticamākais gaida jauni un aizraujoši projekti, kas palīdzēs jums apmierināt kādas jūsu ambīcijas un tajā pat laikā darīs kaunu tiem, kas sauc sevi par jūsu konkurentiem. Pie tam nav izslēgts, ka jums daudz palīdzēs cilvēks, kurš dievina informācijas sistematizēšanu un slēptu faktu meklēšanu.
Tajā pat laikā iespējami lieli ienākumi no pasākuma, kuru jūs pats organizēsiet vai pie jums atnāks labumi, kuru saņemšanai jūs strādājāt savā brīvajā laikā. Un vēl šajā mēnesī gaidāma ilgstošas un visai produktīvas savienības rašanās ar cilvēku, kurš ir jums ļoti līdzīgs savā mērķtiecībā un darba pienākumu veikšanā.
Septembra sākumā piepildīsies sena vēlēšanās un tas kļūs par iemeslu, lai lepotos ar sevi. Mēneša vidū kāds rutīnas darbs dos lieliskus rezultātus. Septembra beigās jūs variet uzsākt konfliktu ar cilvēku, kurš ar savu atspoguļošanu bremzē jums svarīgu procesu.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius
Ūdensvīri septembrī spēs atbrīvoties no kādas problēmas, kas radās augustā, pateicoties savai sistemātiskajai rīcības spējai. Nav izslēgts, ka jūs kādā speciālajā literatūrā atradīsiet visai lietderīgu informāciju un tiešu pavedienu kā rīkoties, lai izmainītu radušos apstākļus.
Bez tam ir iespējamība, ka kāds ar oficiālām institūcijām saistīts cilvēks beidzot izpildīs savu solījumu vai pārstās kavēt jums paredzētās priekšrocības, subsīdijas vai kompensāciju. Iespējmi ienākumi no sveša darba vai jums kāds uzdāvinās kaut ko, kā radīšana aizņēma daudz laika.
Mēneša sākumā iespējami kaut kādi pārptratumi dēļ kāda iespaidīga, bet neuzticama jaunuma. Septembra vidū praksē lietojot kādas teorētiskās zināšanas, tās kļūs par interesantu un lietderīgu praktisko pieredzi. Mēneša beigās var parādīties jaunas aizraušanās un paplašināsies jūsu paziņu loks.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis septembrī var saskarties ar dažādiem šķēršļiem praktiski visās dzīves sfērās. No otras puses, ja jūs ātri tiksiet galā ar pašām pirmajām problēmām, tad zaudējumi būs minimāli, bet izdosies izvairīties no gandrīz visiem pārējiem sarežģījumiem. Tā kā viss ir jūsu rokās, esiet piesardzīgi un neignorējiet smalkos brīdinājuma signālus.
Bez tam, ja jums ir kādas īpašas vēlēšanās, tad pacentieties tās piepildīt pirmajās divās septembra dekādēs, jo pēc tam tās priekš jums visticamākais zaudēs savu aktualitāti, tomēr nožēla, ka jūs to neizdarījāt, paliks. Toties septembrī iespējams tiksiet vaļā no tā, kas jūs jau sen nomoca un tā būs vērtīga Liktens dāvana.
Mēneša sākumā jums acīmredzot radīsies brīnišķīga ideja kā sasniegt jums ļoti svarīgu mērķi un uzreiz to arī liksiet lietā. Septembra vidū nāksies tikt galā ar kaut kādiem apstākļiem. Mēneša beigās jums parādīsies uzticams palīgs.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Living You
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015