Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152017. gada augusta horoskops

Augustā daudzi no mums spēs realizēt savas ambīcijas karjeras un radošajā jomā – saņemt paaugstinājumu darbā, noorganizēt kādu radošu aktivitāti, kas atnesīs slavu un labu naudiņu. Spēsim parādīt savus talantus ne tikai savas patmīlības apmierināšanai, bet arī, lai savā priekšā atvērtu jaunus apvāršņus.
Mēs dzīvosim uz pilnu klapi, izlobot labumu pat no pašām dīvainākajām situācijām un rutīnas darbiem, mums parādīsies jaunas aizraušanās, kuras attiecīgi dos pozitīvu rezultātu darba un profesionālajā sfērā. Vairākkārtīgi mums pieaugs spēki, bet personīgais šarms palīdzēs mums sasniegt tādas virsotnes, kuras agrāk bija pilnīgi nesasniedzamas dēļ kāda no apkārtējo aizspriedumiem.
Tiesa, trešajā dekādē kādu pārāk pareizu cilvēku dēļ, var rasties grūtības ideju realizēšanā, iesaistoties vispārpieņemto normu brīvā interpretācijā, bet tas mums sniegs ieguvumu, jo pasargās no kļūdām, dos laiku padomāt, nevis rīkoties spontāni, un kopumā tas ļaus ietaupīt nervus un naudu, kā arī dažus citus nozīmīgus dzīvesspēka resursus.
 

2017. gada augusta horoskops
 

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auni augustā visticamākais profesionālajā sfērā ienesīs kādu radošu elementu vai atradīs kādu radošu palīgu un līdzīgi domājošos kādas sabiedrības kolektīvā, kas atbildēs par saikni ar sabiedrību vai par darbinieku brīvo laiku. Pie tam gaidāms aktīvs darbs, kas pienesīs ne tikai naudu, bet arī varu pār tiem, kas šobrīd jums nepakļaujās.
Bez tam, jums var parādīties vēlme doties ceļojumā, kas tā vai citādi saisīts ar godkāri un ego. Piepēram, atpūta kūrortā, kur atpūšās slavenības, vai pilsētā, kur dzīvojis kāds slavens cilvēks.
Mēneša sākumā kāds jums pieķēries cilvēks jums palīdzēs. Augusta vidū gaidāms interesants notikums, kurā jūs nokļūsiet pavisam nejauši vai pat pret savu gribu. Mēneša beigās nāksies nodarboties ar sevi – ar savu veselību, ārējo izskatu vai vienkārši veiksiet garderobes papildināšanu.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērši augustā, acīmredzot saskarsies ar problēmām, kuras pavadīs pārmērīgi egoistiski cilvēki. Nav izslēgts, ka jums nāksies strādāt tā cilvēka vietā, kurš devies neplānotā atvaļinājumā vai vienkārši aizmirsis par saviem pienākumiem un priekšniecība piedāvās šos pienākumus uzticēt jums. Šajā situācijā iespējamas daudzas problēmas ar plānu maiņu un pat iespējamas nepatikšanas privātajā dzīvē.
Kopumā trešajā mēneša dekādē kā «saldinātas zālītes» jūs gaida kādi neparedzēti ienākumi un citi labumi, kas tā vai citādi saistīti ar ražu vai braucienu, kas pozitīvi ietekmēs fizisko vai psiholoģisko stāvokli.
Augusta sākumā piepildīsies kādas mazas vēlmes, bet, lai saņemtu kaut ko būtiskāku nāksies pagaidīt labākus laikus. Mēneša vidū var būt nepieciešamas papildus finanses kādam jūsu lolojumam. Augusta beigās jūs varēsiet pavērst sev par labu kādu mulsinošu situāciju.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi augustā acīmredzot atslābināsies un sekos savām vēlmēm. Visticamākais dosiet priekšroku nevis darbam, bet dzīves baudīšanai, tāpēc vai nu ņemiet atvaļinājumu, vai nu vienkārši imitēsiet ļoti aktīvu darba dunu, bet patiesībā slinkosiet nepildot savus darba pienākumus.
Bez tam ir varbūtība kāda projekta sākumam, kuram nebūs nekādas saistības ar naudas nopelnīšanu, toties tas ļaus jūsu dvēselei priecāties kopā ar draugiem un izveidot ko tādu, kas ilgi jums un citiem iesaistītajiem paliks atmiņā. Piemēram, tas var būt kāds festivāls vai pat lidojums ar gaisa balonu.
Mēneša sākumā jūs variet atcerēties kādu senu savu vēlmi un nolemt, ka ir pienācis laiks to realizēt. Augusta vidū iespējams kļūsiet par kaut kādas izklaidējošas idejas aizsācēju. Mēneša beigās nāksies darīt smagos darbus un būt atbildīgam par kaut ko ietekmīga un uz jums nikna cilvēka priekšā.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži augustā visticamākais tiks iesaistīti kādā radošā projektā, kurš kaut kādā veidā kļūs par kādas senas vēlmes atspoguļojumu. Tiesa, tādēļ nāksies likt lietā tās īpašības, kuras kaut kādu iemeslu dēļ jūs nevēlaties izpaust vai arī mācīsieties kaut ko pavisam jaunu.
Bez tam jūs var ievilkt tik pārdrošā pasākumā, ka jums būs nepieciešama liela drosme. Nav izslēgts, ka jūs tāpat arī būsiet spiesti pārvarēt kaut kādas slēptas bailes vai fobijas. Toties pēc šiem piedzīvojumiem jūs jutīsieties kā no jauna piedzimis un pat ieguvis kādu jaunu pieredzi, kas ne reizi vien noderēs pēc tam šajā dzīvē. Pie tam paplašināsies jūsu interešu loks.
Mēneša sākumā kaut ko nāksies darīt par spīti spēku izsīkumam. Augusta vidū paaugstinātu uzmanību prasīs tie, par kuriem jūs esiet atbildīgi. Mēneša beigās var būt interesanti komercpiedāvājumi nākotnei.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvas augustā visticamākais sevi parādīs visa krāšņumā gan profesionālajā, gan arī radošajā darbībā, kas savukārt atnesīs jums milzīgu peļņu un slavu konkrētās jomās un ievērojami paaugstinās jūsu autoritāti starp līdzvērtīgajiem. Pie tam liela iespējamība, ka sāksies kāds jauns posms dzīvē, kurā viss būs tieši tā kā jūs jau sen sapņojāt. Tiesa, lai tas īstenotos, būs nepieciešams jūsu apzināts lēmums.
Bez tam jūs variet nopelnīt un saņemt kādu godalgu, un tas var notikt ne obligāti darba jomā. No otras puses ņemot vērā šo visu, mēneša trešajā dekādē nav izslēgti kādi ne tik patīkam blakus efekti no vispārējās mēneša eiforijas.
Augusta sākumā veiksme darbā jūsu priekšā atvērs jaunas perspektīvas. Mēneša vidū jūsu radītais ļaus jums sasniegt kādu sarežģītu lietu, kura kā jums šķita ir pilnīgi neralizējama. Mēneša beigās kāds notikums nedaudz noliks jūs pie vietas, bet darbs vai kaut kādi izklaides pasākumi palīdzēs jums «nolaist tvaiku».

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas augustā visticamākais nodarbosies ar kaut kādu privātu vai darba lietu pabeigšanu, kuras velkās jau vairākus mēnešus vai pat gadus. Nav izslēgts, ka optimāla rezultāta sasniegšanai jums nāksies lūgt palīdzību cilvēkiem, kuru prāta struktūra ievērojami atšķirās no jūsu paša prāta.
Bez tam jums parādīsies iespēja atgūt kaut ko tādu, kas pēc jūsu domām jau no jūsu dzīves bija pazudis. Tas var būt gan draudzīgas attiecības, vai kāds hobijs, vai pat dzīvesvieta. Liela varbūtība, ka tam par iemeslu kļūs vairākas pārmaiņas dzīves uztverē, pateicoties kam jūs sāksiet cienīt to, kas agrāk priekš jums bija mazvērtīgs.
Mēneša sākumā neatraidiet cilvēkus, kas ir ieinteresēti cieši ar jums sazināties. Augusta vidū kāda sena jūsu iniciatīva atnesīs gan problēmas, gan patīkamus pārsteigumus. Mēneša beigās pagātne var kļūt par tagadni.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svari augustā visticamākais atradīs pielietojumu kādiem saviem īpašiem talantiem un varēs no tā izvilināt arī komerciālu ieguvumu un kādu citu – ne otreiz iegūstamu, bet ļoti patīkamu labumu. Pie tam savu spēju pārbaudīšana nezināmajā sfērā atvērs jaunus apvāršņus profesionālās pašrealizācijas jomā.
Bez tam jūs gaida kādi spilgti notikumi un pasākumi, kuros jūs visticamākais uzstāsieties kā «vakara nagla». Nav izslēgts, ka pateicoties jūsu aktīvajai līdzdalībai šajā visā, jūs ievērojami paplašināsiet paziņu loku, kuri ir ieinteresēti tieši jūsu personīgajā darbībā.
Mēneša sākumā gaidāms kāds brauciens kopā ar vairākiem līdzīgi domājošajiem. Augusta vidū iespējams intersants projekts svešā teritorijā. Mēneša beigās nāksies atgriezties pie nepabeigtām lietām, kurās būs vajadzīgas diplomātiskas pārrunas.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio
Skorpioniem visticamākais augustā nāksies nodarboties ar tiem, kas ir pārāk jautri un nevēlās uztvert adekvāti realitāti, un arī ar tiem, kas ar savu rīcību pārkāpj viņu pašu stingri izveidotos plānus. Nav izslēgts, ka kāds cilvēks atsakās aprēķināt iespējamos riskus un viņš rīkoties pēc nejaušības principa, kas attiecīgi liegs jums triumfa sajūtu kaut kādā komercprojektā.
Bez tam nepatikšanas var ienākt kādā no jūsu hobijiem vai atkarībās. Iespējams, jūs pārmērīgi ar kaut ko aizraujaties, kas savukārt negatīvi atsaucās uz jūsu organismu vai  darbu.
Mēneša sākumā profesionālajā un privātajā dzīvē jāņem vērā «cilvēciskais faktors». Augusta vidū pacentieties ar savām darbībām neiedzīt sevi strupceļā – no kura iziešanas veids jums nepatiks. Mēneša beigās bez radinieku palīdzības uz labo pusi  izmainīsies kāda jūs kaitinoša situācija.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki augustā visticamākais iesaistīsies projektā, kuru tiem piedāvās kāds no draugiem. Liela varbūtība, ka piedalīšanās tajā ļaus jums ne tikai nostiprināt savu finansiālo stāvokli, bet arī realizēt kādas jūsu personīgās idejas, kuras ātrāk nav atradušas pielietojumu dēļ piemērotiem apstākļiem.
Bez tam jums acīmredzot  nāksies daudz laika veltīt kādam radošam procesam, kurš palīdzēs jums apmierināt jūsu radošās ambīcijas vai vienkārši kļūs jums par tik patīkamu nodarbi, ka jūs varētu ar to nodarboties mūžīgi, neguļot un neēdot.
Mēneša sākumā kāds pret jums ļoti jauki attieksies un norošinās jūs ar kaut ko pietiekami vērtīgu. Augusta vidū jūsu dīvainās idejas var transformēties par kaut ko patiesi unikālu. Mēneša beigās nav izslēgti konflikti ar cilvēkiem, kas no jums prasa perfektu uzvedību vai ļoti stingru kaut kādu priekšrakstu izpildi.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāži augustā veiksmīgi atbrīvosies no kādas vecas problēmas vai no to cilvēku iejaukšanās viņu dzīvē, kuri tiem vēl «tikai labu». Liela varbūtība, ka jūs to varēsiet izdarīt pateicoties īstajā mirklī galvā ienākušai idejai, kura būs pavisam neparasta, bet tās realizācija uzreiz visu saliks pa plauktiņiem un ievērojami atvieglos jūsu dzīvi.
Bez tam iespējams brauciens, kuru jūs nebūsiet izdomājuši, bet kurš būs daudz aizraujošāks nekā jūs gaidījāt, pie tam savedīs jūs kopā ar tādiem cilvēkiem, kas atvērs jums ceļu uz kādu elitāru sabiedrību.
Mēneša sākumā nav izslēgti lieli ienākumi no sen pabeigta projekta. Augusta vidū jūs kādā situācijā acīmredzot kaut ko veiksiet no otras puses un sasniegsiet lieliskus rezultātus. Mēneša beigās gaidāmi materiāli, bet ne finansiāli labumi, kurus jūs varēsiet lietot vai izmantot pietiekami ilgi.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius
Ūdensvīri augustā var saskarties ar vairākām grūtībām praktiki visās dzīves jomās, un viss, ko viņi sasniegs, nebūs patīkami labumi, bet kā pārmetumi. Visticamākais šī mēneša notikumi norūdīs jūsu raksturu, padarīs jūs spēcīgāku un izturīgāku, dāvās milzīgu pieredzi, kā arī kādus materiālos labumus, ja pietiks spēka tos «izplēst ar zobiem».
Bez tam ir iespējamība braukt neplānotā braucienā, kurā jūs dosieties dēļ kāda cilvēka vēlēšanās un kaut kādu apstākļu ietekmē. Nav izslēgts, ka jūs nevarēsiet no tās atteikties, pat ja tā pieprasīs jūsu plānu maiņu.
Augusta sākumā vēlams atcerēties, ka mums daudz kur var palīdzēt draugi, tāpēc nevajag no tiem slēpt savas problēmas. Mēneša vidū kāda indivīda lēmums, acīmredzot, sagādās ļoti daudz nepatikšanu, bet toties jūs izmantosiet kādu mirkli, un spēsiet piepildīt kādu savu vēlmi. Augusta beigās jums atdos parādu vai negaidīti apdāvinās.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis augustā visticamākais nodarbosies ar lietām, kuras iet uz priekšu pašas no sevis, no pārstrādāšanās darbā vai dēļ prioritāšu nospraušanas. Pie tam ir varbūtība, ka kāds notikums kļūs ne tikai par optimisma pastiprināšanas līdzekli, bet arī palīdzēs izveidot labus plānus, un palīdzēs mainīt dzīvesveidu.
Bez tam daudz labu jums atnesīs cilvēki, kuri jau sen ir jūsu tuvinieku lokā. Nav izslēgts, ka viņi arī atbalstīs jūs uzsākot to, ko vēlaties un piedalīsies jūsu jaunajā hobijā un uzaicinās jūs braucienā uz vietu, kur ir ļoti skaisti, grezni, garšīgi un jautri.
Mēneša sākumā negaidīti var piepildīties kāda vēlēšanas, par kuru jūs baidījāties sev atzīties, lai no nenoskaustu. Augusta vidū kāda nepieciešamība acīmredzot piespiedīs jūs atgriezties pie darbiem, kas saistīti ar radiniekiem un finansēm. Mēneša beigās iespējami sīki strīdi ar kaimiņiem vai paziņām.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Living You
Herbals Diet
Swanson
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015