_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152018.gada novembra horoskops

Šogad novembris mums sagādās daudz pārsteigumu: pēkšņi mūsu priekšā tiks atvērti iepriekš slēgtie ceļi, būs iespēja nokļūt vietās, kuras iepriekš bija pieejamas tikai izredzētiem cilvēkiem, kaut kas radikāli mainīsies tirdzniecības jomā - gan privāti, gan valstiski.
Daudzas no mūsu vēlmēm piepildīsies neparedzētos veidos, tomēr tas nav fakts, ka mēs būsim apmierināti ar rezultātu.
Mēs paši biežāk un skaļāk aizstāvēsim savas tiesības un tos, kuri mums nepiekrīt, mēs tos gudri novāksim no sava ceļa, lai nemaisītos pa kājām un netraucētu. Tajā pašā laikā fakts, ka kādu laiku mēs esam izmantojuši piesardzību, atkal liks mums izdarīt impulsīvas darbības un izsaukt neapdomātu reakciju dažās situācijās.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auni novembrī ar milzīgu entuziasmu uzsāks kaut kādu projektu, kas rezultātā tiks apstāsies pie nepieciešamības steidzami meklēt gudrus un tajā pašā laikā ļoti izveicīgus palīgus. Un ja jūs plānojiet paļauties tikai uz sevi un atsakieties piesaistīt kvalificētus sabiedrotos, jūs zaudēsiet pietiekami lielu naudas summu.
Turklāt jūsos var mosties vēlme, kuru kādu laiku atpakaļ jūs realizējāt par spīti apkārtējiem apstākļiem un arī veselajam saprātam. Netiek izslēgti strīdi ar cilvēkiem, kuri kādreiz jūs atbalstīja kādā jums svarīgā jautājumā un kuriem atdarījāt ar klaju nepateicību.
Mēneša sākumā kaut kāda atlīdzība darbā izrādīsies koks ar diviem galiem. Novembra vidū pastāv iespēja ārkārtīgi neveiksmīgs, bet jums ļoti vajadzīgs ceļojums. Mēneša beigās tiek paredzētas dažādas sacensības (sporta, intelektuālās, iepirkumu utt.), kurās, lai uzvarētu, būs vajadzīga īpaša stratēģija.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Novembrī vērši bieži saskarsies ar apkārtējo cilvēku nepatiku un aizspriedumiem, kārtojot attiecības ar kādu un mēģinot aizstāvēt savas tiesības un cenšoties saglabāt to, ko jūs neapšaubāmi novērtējiet. Tomēr, ja mēneša pirmajā pusē jums būtu jābūt klusākiem un piezemētākiem, tad vēlāk variet palūgt kādus palīgus.
Turklāt pēc 15. novembra jūs sagaida patiesi grandiozi panākumi darbā, kas ļaus jums pažēlot tos, kuri kaut kāda iemesla dēļ ar jums ir neapmierināti, un vienlaikus tas uzlabos jūsu finansiālo stāvokli. Tomēr nav izslēgti neparedzēti izdevumi, kas saistīti ar kaut kādām apmācībām vai braucienu, kuram jūs nebijāt gatavojies.
Novembra sākumā visās situācijās ir svarīgi saglabāt saprātu un apslāpēt vēlmi vienkārši iznīcināt to, kas jūs neapmierina. Mēneša vidū kaut kas radikāli mainīsies jūsu dzīvē. Novembra beigās kāds labs cilvēks jūs atbrīvos no kaut kā tāda, kas traucē jūsu harmoniskai eksistencei.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Novembrī dvīņi panāks ievērojamus panākumus profesionālajā jomā atsevišķu savu talantu dēļ, kurus nav pieņemts reklamēt plašai sabiedrībai. Turklāt gan darbā, gan privātajā dzīvē bieži vien būs jārīkojas par spīti pretestībai, vai pretēji apstākļiem un kaut kādā veidā sevi jāierobežo.
Turklāt trešajā dekādē nav izslēgti skaļi strīdi ar apkārtējiem, grūtības sasniegt karjeras mērķus, braucieni, kurus jums uzspiedīs cilvēki, kam jūs nevariet atteikt bez finansiāliem zaudējumiem. Un tajā pašā laikā piepildīsies daudzi jūsu sapņi.
Mēneša sākumā jums pēkšņi būs jāatsakās no ilgtermiņa plāniem. Novembra vidū spontāns lēmums sniegs lielu labumu, lai gan tas nedaudz šokēs tos, kas jūs labi pazīst. Mēneša beigās būs iespēja atbrīvoties no tā, kas jums jau sen apnicis, bet tas no jums pieprasīs labu attieksmi.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži novembrī uzņēmējdarbības jomā visticamāk veiksmīgi īstenos projektu, kuram viņi ir gatavojušies ilgu laiku, un uzsāks kaut ko pilnīgi jaunu. Tiesa, tas prasīs no jums noteiktu atjautību, ikdienas gudrību un stipru pacietību, strādājot ar dažādām amatpersonām. Turklāt gan darbā, gan privātajā dzīvē jums būs jāatgriežas pie tādām metodēm, kuras jūs kādu laiku neesat ietojis, jo tās nebija nepieciešamas; Iespējams, ka dažām situācijām būs nepieciešams asums, manipulācija ar citu cilvēku prātiem, kukuļošana vai šantāža (protams, ne kriminālos apmēros).
Mēneša sākumā ir iespējams biznesa piedāvājums, kuru jūs gaidījāt un kaislīgi bijāt vēlējies jau kādu laiku un tagad tas jau ir zaudējis savu nozīmīgumu. Novembra vidū, pateicoties jaunajam projektam, jūs uzzināt kaut ko ļoti interesantu par sevi. Mēneša beigās vecs draugs spēlēs nozīmīgu lomu jūsu dzīvē.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvas novembrī bieži vien cīnīsies ar citiem, aizstāvot dažas savas intereses, protestējot pret dažām intrigām, aizsargājot tos, kuri, pēc viņu domām, nevar parūpēties par sevi. Tas viss nepalielinās jūsu popularitāti tajās kopienās, kurās jūs visbiežāk apgrozaties, bet ļaus jums būt harmonjā ar sevi.
Turklāt mēneša otrajā pusē darba process kļūs vieglāks, patīkamāks, atslābinātāks, nebūs nepieciešams ieguldīt visu morālo un fizisko spēku darbā, būs vairāk interesantu un vieglu projektu. Turklāt ir iespēja saņemt atalgojumu vai kādu citu balvu par iepriekšējiem sasniegumiem.
Novembra sākumā jūs, visticamāk, izdomāsiet kā piepildīt kaut kāda veida ilgtermiņa vēlmi ar vismazākajiem zaudējumiem. Mēneša vidū var sagaidīt ļoti ienesīgu biznesa piedāvājumu. Novembra beigās kāda situācija ļaus citiem patiesi cienīt tevi, pateicoties tam var uzrasties jauni draugi.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas novembrī pabeigs kādu projektu, taču sakarā ar to, ka rezultāti nebūs tādi kā iepriekš plānoti, sākt nākamo būs ļoti grūti sākt. Tomēr jūs, visticamāk, vai nu patiešām kaut ko izlabosiet vai atradīsiet cilvēkus, kuri ar dažām manipulācijām pārvērstī to par kaut ko praktiski izmantojamu.
Turklāt trešajā dekādē darbs (steidzams uzdevums, neregulārs grafiks utt.) var izraisīt strīdus ar radiniekiem vai draugiem un liegt jums realizēt kādus ļoti ilgu laiku atpakaļ ieplānotus plānus, kas ir saistīti ar vairākiem cilvēkiem. Un šajā periodā ir vērts parūpēties par veselību, un jo īpaši - par pāra orgāniem (plaušas, nieres, olnīcas u.c.).
Mēneša sākumā kāda plāna īstenošana liks jums pietuvoties jūsu patiesajai dabai. Novembra vidū darbā noderēs jūsu rūpīgums. Mēneša beigās dažādās jomās un lietās ir iespējami vairāki pārrāvumi, kur jūs jau domājat, ka viss tiek kontrolēts un pārvaldīts un tāpēc tam nebūtu bijis jānotiek.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svari novembrī var pēkšņi pamest pašreizējo darbu un darīt viņiem kaut ko pilnīgi nebijušu un jaunu. Iespējams, ka jūs neciešami vēlaties radikāli mainīt savu dzīvi un jūs no tā neatsakieties, neapklusiniet savas šaubas un pārdomas, bet apņēmīgi sākat būvēt dzīvi no jauna. Un, ja jūs neskatīsieties atpakaļ, tad viss veiksies ļoti labi, un nepazīstamais ceļš atnesīs gan naudu, gan dziļu gandarījumu.
Turklāt šajā mēnesī jums, iespējams, būs jāizveido konstruktīvs dialogs ar cilvēkiem, ar kuriem iepriekš esat jutuši būtiskas atšķirības, un ar viņiem kopā nāksies organizēt kaut ko sociāli lietderīgu.
Novembra sākumā jūs, iespējams, aktīvi sāksiet piepildīt dažādas vēlmes, kuras iepriekš sev liedzāt dēļ kāda no apkārtējiem. Mēneša vidū radīsies pilnīgi jauni nākotnes plāni. Interesants ceļojums ir gaidāms novembra beigās.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Novembrī Skorpioni darīs visu iespējamo, lai izkļūtu no kādas biznesa situācijas, kas tos neapmierina uzņēmējdarbības sfērā un mēģinās veidot pilnīgi jaunu notikumu attīstības ceļu. Visticamāk, jūs melosiet, vērpsiet intrigas, lavierēsiet līdz sasniegsiet savu mērķi. Un jums izrādīsies pilnīga taisnība, izvēloties rīcības šādas metodes, jūs izdarīsiet pakalpojumu ne tikai sev, bet arī daudziem citiem.
Turklāt ļoti iespējams, ka jūs atteiksieties no kāda plānota ceļojuma, jo būs daudz citu svarīgu lietu, kas prasīs jūsu uzmanību, klātbūtni un rīkošanos nekavējoties. Toties pēc tam tas dos ļoti lielu peļņu.
Mēneša sākumā jūs ļausiet sev to, ko citiem cilvēkiem ir neērti darīt, un piespiedīsiet kādu augsta ranga cilvēku izdarīt jums vajadzīgos secinājumus. Novembra vidū jūsu priekšā atvērušās iespējas liks steidzami mainīt plānus. Mēneša beigās gaidāms kaut kas patiešām ambiciozs.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki novembrī iesāks daudz un dažādaslieliskas lietas, kas radikāli mainīs to dzīvi. Lai gan pirmajos etapos viss nebūs ļoti vienkāršs un skaidrs, grūtības tikai stiprinās jūs šajā lēmumā neatsakatīties un neatgriezties pagātnē. Turklāt tie, kas jums tic, sniegs spēcīgu atbalstu.
Turklāt ir iespējams, ka jūs veiksiet vairākas neapdomātas darbības, kas burtiski šokēs citus, bet jums palīdzēs iegūt to, kas jums jau sen bija paredzēts. Un jūs, visticamāk, atgriezīsities pie idejas, kas iepriekš tika atlikta, jo tās īstenošanai trūka nepieciešamie resursi.  Jūs rūpīgi apsvērsiet detalizēto informāciju un īstenosiet savu plānu, un tas būs ļoti svarīgi jūsu būtībai.
Mēneša sākumā dažas lietas no jums pieprasīs viltību un aicinās mainīt dažus no jūsu principiem. Novembra vidū būs daudz problēmu, satraukumu, domu, strīdu. Mēneša beigās jums nāksies izdarīt ļoti svarīgu soli jūsu nākotnei.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Novembrī mežāži piesaistīs cilvēkus ar dažādiem unikāliem talantiem vai spējām, kas pašiem nav un ar viņu palīdzību būs iespējams uzsākt kādu ilgtermiņa projektu, kas ne tikai sniegs labu peļņu, bet arī dos papildu priekšrocības, prēmijas un patīkamas perspektīvas.
Turklāt būs iespēja vienoties ar tiem, ar kuriem jūs kādu iemeslu dēļ nevarējāt atrast kopīgu valodu. Nevar izslēgt, ka jūsu pretiniekiem notiks kāda problēma un viņi beidzot apzināsies, ka jūs sakāt lielas lietas un ka jūsos ir vērts ieklausīties. Paredzēti arī kaut kādi ar drošību saistīti pirkumi.
Mēneša sākumā cilvēkam būtu jāizvairās no neapdomīgas rīcības. Novembra vidū kaut kāda veida slēpta manipulatīva darbība palīdzēs sasniegt ļoti sarežģītu mērķi. Mēneša beigās jūs redzēsiet nopietnus panākumus uzņēmējdarbības jomā un privātajā sfērā kādu braucienu, kuru pats neplānojāt.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīri novembrī visticamāk uzsāks kādu sev nozīmīgu projektu, cerot, ka tas ilgstoši un garšīgi baros viņus. Tomēr ir iespējams, ka tā kompetentu un precīzu īstenošanu traucēs jūsu konkurenti vai tiem, kuri nespēj izpildīt savus pienākumus laikā (piegādātāji, sabiedrotie utt.). Tāpēc mēģiniet pasargāt sevi no visām pusēm un nodrošinieties, kur vien iespējams.
Turklāt jūsu viedoklis bieži nonāks pretrunā ar kāda tuvinieka viedokli, vai arī gribēsies īstenot vēlmes, kas ķermenim ir riskantas un pat iznīcinošas, kā arī iespējami galēji ekstrēmi braucieni, ballītes un neprātīgi izklaidējoši pasākumi.
Mēneša sākumā nav izslēgta skaļa saruna ar kādu no radiniekiem. Novembra vidū ieviesīsies skaidrība kādā mulsinošā situācijā, taču tas neuzlabos jūsu dzīvi, tā tikai sarežģīsies. Mēneša beigās nevajadzētu visu laist pašplūsmā - īslaicīgie prieki tev dārgi izmaksās finansu un veselības ziņā.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis novembrī gaida panākumi un veiksmīgas izdošanās daudzās jomās, kā arī dažos profesionālajos projektos, kuros būs iespēja pilnībā izpausties un ne tikai nopelnīt labu naudu, bet arī izrādīt autoritāti, iegūt popularitāti ļoti specifiskās slepenās aprindās, kam ir noteikts spēks. Dažas ilgi gaidītas vēlēšanās piepildīsies, kuras jūs jau domājāt, ka nepiepildīsies.
Tiesa, netiek izslēgti daži neplānoti braucieni, kas traucēs izklaidējošiem plāniem; jums var būt nepieciešams apgūt dažas jaunas prasmes; trešajā dekādē draugi jums izdarīs kaut ko labu.
Mēneša sākumā dažas senas psiholoģiskas pieredzes un zināšanas palīdzēs jums ātri tikt galā ar kādu sarežģītu uzdevumu. Novembra vidū kāda veida darbs prasīs skaidru plānošanu un nepieļaus kļūdīšanos vai maldīšanos. Mēneša beigās jums nevajadzētu apmeklēt ballītes, bet rīkot tās savā teritorijā.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015