Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152017.gada februāra horoskops

Šī gada februāris solās būt ļoti dinamisks un interesants. Daudzus cilvēkus piemeklēs ģeniālas idejas, iespējami iespaidīgi jaunizgudrojumi, kas ja neveicinās pasaules apvērsumu, tad vismaz noteikti revolucionēs kādas zinātnes, tehnikas vai socioloģijas jomas. Arī parastajiem tehnoloģiju lietotājiem palielināsies interese par datortehnoloģijām, var parādīties jaunas ierīces, un to lietotāji apgūs jaunas programmatūras darbu.
Šajā mēnesī pieaugs arī ambīcijas, pie tam daudziem radīsies vēlēšanās pārtraukt strādāt kādam citam un pieaugs vēlme dibināt savu biznesu. Pateicoties ienesīgas nišas meklējumiem, iespējama jaunu, visai specifisku darbības sfēru rašanās. Pie tam, tie, kas neko kardināli nemainīs, pacentīsies izdarīt tā, lai kļūtu mazāk atkarīgi no vadības un tiem būtu vairāk rīcības brīvības.

2017.gada februāra horoskops
Auns (21.03-20.04)

Aries

Aunus februārī gaida iespaidīgas, bet pozitīvas pārmaiņas darba sfērā. Parādīsies iespēja sākt kādu projektu, kas ir jūsu profesionālisma vērts un atsaucās uz kādām jūsu iekšējām vajadzībām, kā arī spēs apmierināt jūsu ambīcijas. Pie tam pateicoties tam jūs realizēsiet arī kādas personīgās iekšējās idejas.
Bez tam gaidāms ienākumu pieaugums, no kuriem visticamāk lielāko daļu jūs iztērēsiet tam, lai kļūtu brīvāks. Tas var būt atsevišķas dzīvesvietas īre, dzīvojot prom no radiniekiem, vai spontāns brauciens cilvēkiem, kas parasti brauc jums līdzi vai arī personīgā biznesa uzsākšana.
Pirmajā mēneša dekādē nepakļaušanās kādiem dogmātiskiem indivīdiem palīdzēs jums pieņemt liktenīgu lēmumu. Februāra vidū parādīsies jauni un pagaidām abstrakti plāni; bet tie ātri noformulēsies un taps konkrēti. Mēneša beigās jūs acīmredzot samazināsiet saziņu ar tiem, ar ko parasti pavadiet kopā laiku.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vēršiem februārī acīmredzot nāksies pielāgoties kaut kādām pārmaiņām, kuras būs iniciējuši citi cilvēki. Liela jaunievedumu varbūtība darba sfērā, kas jūsu priekšā atvērs kādu iespaidīgu perspektīvu, bet tajā pat laikā izmetīs jūs no komforta zonas. Un strādāt visticamāk jums nāksies vairāk nekā parasti.
Bez tam nāksies atvadīties no kādiem plāniem un vēlmēm. Nav izslēgts, ka jūs pēkšņi sapratīsiet, ka nodomu realizācija nepadarīs jūs ne bagātākus, ne laimīgākus, tāpēc paši no tiem atteiksieties, tā vietā liekot kaut ko daudz konsturktīvāku. Bet esiet gatavi, ka jaunas idejas īstenošana ar kādu būs jāsaskaņo.
Mēneša sākumā sveša cilvēka lēmums var atņemt jums izvēles brīvību. Februāra vidū iespējamas iekšējas pretrunas dēļ nepieciešamības rīkoties tā kā jūs neesiet pieradis. Mēneša beigās gaidāms klusāks brīdis darba sfērā, kas jums būs noderīgi.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi februārī visticamākais metīsies apmierināt savas ambīcijas un realizēs savas grandiozās idejas. Liela varbūtība, ka jūs pamēģināsiet sākt presonīgo biznesu vai kādu blakusesošu individuālo projektu, kas pilnībā balstīsies uz jūsu unikālajām spējām un talantu.
Bez tam nav izslēgts brauciens uz vietu, kur jūs jau sen sapņojāt nokļūt. Bet, ja jūs tagad nedzīvojiet tur, kur piedzimāt, iespējama īslaicīga vai pilnīga atgriešanās mājās. Un vēl jums var parādīties vilkme uz izgudrojumiem, varbūt jūs radīsiet kaut ko tādu, kas pēcāk atnesīs labumu ne tikai jums.
Pirmajā mēneša dekādē kāda sena ideja var kļūt par kaut kā jauna un grandioza sākumu. Svarīgākais neatlieciet tās realizāciju «tālajā kastē». Februāra vidū jūs gaida panākumi projektā, kas kaut kādā veidā sastīts ar sociumu. Mēneša beigās nav vērts pieņemt vēlamo par reālo.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēžiem februāris var būt diezgan grūts mēnesis. Liela varbūtība, ka darbs pie sen izdomāta projekta, būs grūtāks nekā jūs iedomājāties un prasīs no jūsu puses mobilizēt visas garīgās un fiziskās rezerves. Bet galarezultāts iepriecinās ne tika jūs, bet arī pasūtītāju.
Bez tam jums acīmredzot nāksies atjaunot kādas sen pātrūkušas attiecības. Arī tas radīs psiholoģisku spriedzi, jo nāksies iet pret savu iekšējo būtību un pat iespējams atteikties no kaut kādiem saviem principiem. Tomēr jau trešajā mēneša dekādē jūs sapratīsiet, ka jūsu pūles nav bijušas veltas un tās pilnībā atmaksāsies.
Februāra sākumā nav vērts kalt ilglaicīgus plānus, jo dēļ pēkšņām izmaiņām dzīvē, jūs diez vai varēsiet tos realizēt. Mēneša vidū apstiprināsies kādi jūsu iepriekš izteikti pieņēmumi. Bet februāra beigās nesāciet neko jaunu iepriekš nepakonsutējoties ar savu intuīciju.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvām februārī visticamākais nāksies bieži rīkoties neņemot vērā apstākļus. Kopumā tomēr neskatoties uz kaut kādiem nelabvēlīgiem, traucējošiem faktoriem jūs vienalga savā profesionālajā lauciņā gūsiet panākumus un nopelnīsiet gana lielu naudas summu. Galvenais, pacentieties neieslīgt konfliktā ar vadību vai kompanjonu – nesasnaņas bremzē darba produktivitāti.
Bez tam pirmās divas mēneša dekādes pilnīgi nemaz nav piemērotas jaunu peojektu uzsākšanai, kas balstās uz draudzīgām vai familiārām attiecībām. Ja plānojiet uzsākt savu biznesu, tad nedariet to kopā ar draugiem, bet darbojieties patstāvīgi, citādi nepanāksiet to, ko plānojāt.
Mēneša sākumā kārtīga kādas idejas apdomāšana var novest pie vēlmes kaut ko mainīt darba sfērā. Februāra vidū ir varbūtība, ka pasliktinās savstarpējās attiecības gan darbā, gan ar draugiem.  Mēneša beigās pie jums atgriezīsiet kaut kas, ko jūs jau tikāt uzskatījis par zaudētu.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas februārī visticamākais spēs atjaunot to, kas bija sagrīļojies pagājušā gada decembrī vai šī gada janvārī. Tā var būt veselība, vai stāvoklis darbā vai arī materiālā labklājība. Tiesa, priekš tā nāksies aktīvi strādāt un mainīt uzstādītā mērķa sasniegšanai izmantojamās metodes.
Bez tam pirmajās divās dekādēs var parādīties vēlme atbrīvoties no pienākumiem vai piesaistes, kas jau sen jums šķiet par smagu. No otras puses labāk to nedarīt, jo jau pēc 18.februāra jūs sapratīsiet, ka pasteidzoties ar lēmumu, jums ļoti pietūks tā, no kā jūs tik neapdomīgi atbrīvojāties.
Mēneša sākumā jūs varēsiet izvilināt finansiālo izdevīgumu no kādas svešas idejas. Februāra vidū nav izslēgta kāda iekšēja mētāšanās dēļ vajadzības steidzami pieņemt lēmumu. Mēneša beigās iespējams samazināsies fiziskā aktivitāte un pasliktināsies garastāvoklis. Meklējiet jaunu pozitīvu emociju avotu.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svariem februārī var būt problēmas profesionālajā sfērā. Pie tam liela varbūtība, ka jūs paši tās provocēsiet, izlemjot, ka jāsarauj kādas profesionālas vienošanās un atsakoties izpildīt uz sevi paņemtos ienākumus. Nav izslēgts, ka jums pēkšņi šķitīs, ka jūs esiet pārāk atkarīgi no kāda līguma un jums sagribēsies jau pašā saknē situāciju mainīt. Esiet apdomīgi.
Bez tam šajā mēnesī ļoti ieteicams izvairīties no riskantām nodarbēm, īpaši tām, kas nenes peļņu un nav vajadzīgas jūsu darbam, bet ir tikai un vienīgi prieka pēc, jo ir liels traumatisma risks.
Februāra sākumā vēlme tikt vaļā no kāda cilvēka kontroles var pamudināt jūs uz nebijušu rīcību. Mēneša vidū jums var rasties kāda ideja. Nesteidzieties to realizēt, tā diez vai būs veiksmīga. Februāra beigās iespējams brauciens uz vietu, kur jūs parasti iegūstiet spēkus.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioni februārī var vienlaikus vai savienojuma kārtībā atgriezties vecajā darbā un ienest tur kādas interesantas idejas. Nav izslēgts, ka jums būs vēlēšanās realizēt kādas jūsu vēlmes tieši ar tiem cilvēkiem, kar kuriem kaut kad esiet gājuši caur «uguni  un ūdeni».
Bez tam ir iespējams brauciens. Tiesa, tas var šķist piespiedu kārtā, toties kļūs par sava veida ieroci, kas iznīcinās samežģījušos situāciju, kura jums jau sen apnikusi. Un vēl jūs šajā mēnesī gaida pārmaiņas attiecībās ar draugiem un tiem cilvēkiem, kurus uzskatījāt par līdzīgi domājošiem.
Februāra sākumā laicīgi realizēts nodoms palīdzēs jums palielināt ienākumus. Mēneša vidū gaidāmas spēcīgas pārmaiņas, bet tās nebūs tikai patīkamas. Kopumā tās bez šaubām atnesīs labumu. Februāra beigās cilvēki, kas jums ir līdzās, atvērsies no neredzētas puses.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki februārī visticamāk sasniegs patiesi ievērojamus panākumus daudz kur pateicoties kādam savam atklājumam vai izgudrojumam. Liela varbūtība, ka jums gribēsies kaut ko sevī kardināli mainīt, iznīcinot kādu iekšēju sistēmu. Tas būs ne tikai sevis, bet arī apkārtējo dēļ, tāpēc jūs izgudrosiet kaut ko patiesi unikālu.
Bez tam jūs variet kļūt par kādas organizācijas vai neformālas grupas līderi, vest aiz sevis tos, kas arī ar kaut ko ir neapmierināti vai sapņo par ideālas sabiedrības radīšanu. Tajā pat laikā jums ļoti silti ieteicams būt uzmanīgiem un salīdzināt realitāti ar saviem grandiozajiem plāniem.
Mēneša sākumā saziņa ar līdzigi domājošajiem kļūs par sava veida dzinējspēku. Februāra vidū iespējams kāds ievērojams brauciens, kura laikā jums nāksies ne reizi vien izklāstīt kādas savas idejas. Mēneša beigās iespējamas domstarpības ar cilvēkiem, kas baidās no jūsu darbībām vai no jums pašiem.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāžiem februārī acīmredzot būs grūti saglabāt esošo, pierasto dzīvesveidu. Nav izslēgts, ka kāds pacentīsies izmainīt jūsu kārtību vai centīsies jūs atrunāt no pierastajām metodēm mērķu sasniegšanā. No vienas puses «svaiga elpa» nāks jums par labu, bet no otras puses iziešana no komforta zonas var izrādīties visai sāpīga.
Bez tam jums nāksies biežāk nekā parasti saukt pie kārtības apkārtējos, kas saistīti ar jums darbā vai ar kuriem jūs regulāri kotaktējieties ārpus darba. Pievienojot šīm problēmām personīgās nepatikšanas var rasties spēcīga vēlme sacelties.
Mēneša sākumā konservatīva pieeja kaut kādu jautājumu risināšanā var pamatīgi apgrūtināt kaut kādu jums svarīgu procesu darbību. Februāra vidū nāksies bieži atsaukties uz citu cilvēku vajadzībām un rēķināties ar viņu viedokli. Menēnša beigās jums iespējams parādīsies jauns hobijs-veids kā relaksēties.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīri februārī visticamākais aktīvi un svarīgākais produktīvi realizēs gandrīz visas liktens piedāvāvātās iespējas. Liela varbūtība, ka jūs uzsāksiet kaut ko jaunu un patiesi grandiozu, kas sagriezīs kājām ne tikai jūsu pasauli, bet arī to cilvēku pasaules, ar kuriem jūsu dzīve ir cieši saistīta. Un tas priekš jums un arī priekš apkārtējiem būs ļoti labvēlīgi.
Jūs gaida interesanti projekti, lieli ienākumi un veiksmīga radošā pašrealizācija. Jums var parādīties jauni draugi un līdzīgi domājošie. Var nākties pieņemt svarīgu lēmumu, īstenot idejas, kuras iepriekš jūs slēpāt pat no sevis, uzskatot tās par pārāk inovatīvām, drosmīgām un dzīvot nespējīgām.
Mēneša sākumā parādīsies jauni plāni un vēlmes. Februāra vidū visas jūsu darbības acīmredzot būs virzītas uz esošās situācijas izmainīšanu. Mēneša beigās no cilvēkiem, kas var jums traucēt, nāksies slēpt kaut kādas jūsu rīcības. Pie tam iespējams brauciens, kas kaut kādā veidā saistīts ar jūsu pagātni.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivīm februārī visticamākais uzsāksies kādi jauni projekti, tiesa, tas notiks bez pašu aktīvas vēlēšanās. Liela varbūtība, ka jūs vienkārši nostādīs fakta priekšā un jums nāksies veikli adaptēties esošajām izmaiņām un apgūt kaut kādas jaunas metodes, lai darītu esošo darbu.
Bez tam jums acīmredzot nāksies ātri sakārtot attiecības ar cilvēkiem, ar kuriem jūs iepriekš nesatikāt un ar tiem, ar kuriem jums nāksies risināt kopīgus profesionālus uzdevumus. Iespējams, to darīt pieprasīs kāda ievērojama kolektīva projekta uzsākšana, kurā lielu lomu spēlēs darbinieku saliedētība.
Mēneša sākumā jūs spēsiet palielināt ienākumus, pateicoties kāda ietekmīga cilvēka labvēlībai pret jums. Februāra vidū nāksies darboties veiklāk un uzņemties jums nepierastu darba tempu. Mēneša beigās jūs izmainīsiet attieksmi pret notiekošo un sāksiet patiesi baudīt apkārt notiekošo.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Living You
Herbals Diet
Swanson
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015