_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

22.12.2014Ko mums sola Dzeltenā suņa gads?

Horoskops 2018.gadam ievērojami atšķiras no iepriekšējā gada. Ja aizejošajā gadā galvenās tendences bija notikumu negaidāmība un neparedzamība, tad tagad galvenā uzmanība tiek pievērsta mērķtiecībai un neatlaidībai. Faktiski tas nozīmē, katram no mums šajā gadā personīgajā horoskopā zvaigznes pastiprinās tādas īpašības kā gribasspēku, neatlaidību, mērķtiecību, spēku un stingrību, kā arī tiešumu.

Piekritīsiet, ka šīs visas nav sliktas īpašīnas, tāpēc gaidāmais gads varētu būt ļoti produktīvs, paverot visplašākās iespējas visiem, kas nesēdēs rokas klēpī salikuši.

Tomēr ir arī dažas nianses - 2018. gada horoskopā, šķiet, zvaigznes ir pilnīgi aizmirsušas par tādām lietderīgām lietām kā diplomātija un elastība. Kopā ar paaugstinātu stingrību un neatlaidību diemžēl tas viss velk uz daudziem strīdiem un domstarpībām. Tā arī izskatās, ka no vienas puses šajā gadā tiek solīts ikvienam atvērt daudz interesantu iespēju, bet no otras puses, visas šīs atvērtās iespējas var tikt zaudētas kāda smieklīga konflikta dēļ.

Tādēļ pirmais noteikums 2018. gadam var tikt noformulēts šādi: bez strīdiem! Ne ar vienu! Nekādā gadījumā! Ja jūs vēlaties, lai jums būtu taisnība, tad vienkārši palieciet pie sava viedokļa un nemēģiniet pārliecināt nevienu citu par savu taisnību. Pietiekami ir palikt pie sava. Ejot tālāk ir gandrīz 100% garantija nokļūt konfrontācijā un uzsākt konfliktu, kas radies no tukša gaisa, bet tas var ievilkties un radīt smagas sekas.

Horoskops 2018

Horoskops Auniem (21. marts – 20. aprīlis)

Auns

Nākamgad Auns ļoti stipri izjutīs citu cilvēku mīlestību un pieķeršanos, kā arī ģimenes saites kļūs daudz stiprākas. Suņa gadā šajā zīmē dzimušos sagaida finansiāla stabilitāte, panākumi sabiedrībā un radošs lidojums.
Turklāt nāksies risināt visas tās lietas, kuras netika novestas līdz to loģiskajam atrisinājumam. Pretējā gadījumā - būs jāpārvar sīva cīņa ar vecajām problēmām. Nebaidieties iznīcināt veco un izveidot ko jaunu!

Horoskops Vēršiem (21. aprīlis – 20. maijs)

Versis

Gada saimnieks no šīs zīmes pārstāvjiem pieprasīs ātrumu un neatlaidību. Pirmkārt, Vēršiem ieteicams iemācīties ziedot arī pašiem savas ambīcijas un būt mēreniem. Pievērsiet uzmanību saviem mīļajiem un mērķtiecīgi reaģējiet uz jauniem piedāvājumiem, gan darbā, gan savā personīgajā dzīvē.

Horoskops Dvīņiem (21. maijs - 21. jūnijs)

Dvīņi

Astrologi atzīmē, ka nākamajā gadā dvīņi nedrīkst izvairīties no iespējamām problēmām: droši izlemiet un liktenis jums uzsmaidīs. Sievietēm iespējamas jaunas iepazīšanās un panākumi jaunos iesākumos. Šīs zīmes vīriešiem ir ieteicams gaidīt ienesīgus biznesa priekšlikumus, kas veicinās karjeras izaugsmi.

Horoskops Vēžiem (22. jūnijs - 22. jūlijs)

Vēzis


Vēžiem  dzeltenā suņa gads sola stabilitāti. Pirmkārt visā, kas saistīts ar veselību un ģimenes stāvokli. Jaunajā gadā Vēži sapratīs, ka viņiem ir pāragri nodibināt jaunas attiecības, labāk koncentrēties uz mācībām vai karjeru.

Horoskops Lauvām (23. jūlijs - 22. augusts)

Lauva


Ir zināms, ka suņiem nepatīk kaķi, tomēr Lauvas šajā gadā gaida veiksme un izdošanās. Ir svarīgi uzlabot attiecības ar citiem un veidot jaunus kontaktus. Gaidāms, ka lauvu sievietes ātri kāps pa karjeras kāpnēm. Un lauvu vīriešiem vajadzētu atrast jaunu hobiju, kas nākotnē kļūs par ienākumu avotu.

Horoskops Jaunavām (23. augusts – 22. septembris)

Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir svarīgi pievērst uzmanību savai veselībai. Dariet visu iespējamo, lai kāda saslimšana nreizjauktu turpmākos plānus. Saskaņā ar astrologu datiem, gads būs stabils, bez kardinālām izmaiņām. 2018. gadā jaunavas varēs baudīt pagātnes sasniegumu rezultātus. Gada pārstāvis suns novērtēs ilgtermiņa centienus un pienācīgi atlīdzinās.

Horoskops Svariem (23. septembris - 22. oktobris)

Svari

Dzeltenā Zemes suņa gadā svariem cītīgi jāstrādā ar sapņiem. Astrologi atzīmē, ka tie ātri piepildīsies. Tomēr, lai viss plānotais piepildītos, pielieciet spēku un virziet likteni tajā virzienā, kur vēlaties. Šis būs viens no spilgtākajiem periodiem jūsu dzīvē, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku.

Horoskops Skorpioniem (23. oktobris - 21. novembris)

Skorpions

Skorpioniem nākamajā gadā nav paredzamas izmaiņas personīgajā dzīvē. Tomēr ir sagaidāmas daudzas jaunas iepazīšanās un spilgti iespaidi. Sievietēm vajadzētu būt radošām un nodarboties pašattīstību, bet vīriešiem gada saimnieks sums sola panākumus karjerā, iepazīšanos un interesantus braucienus.

Horoskops Strēlniekiem (22. novembris – 21. decembris)

Strēlnieks

Strēlniekam nākamais gads sola pārmaiņas daudzās dzīves sfērās. Cilvēkiem, kas dzimuši šajā zīmē suņa gadā jābūt ļoti atbildīgiem par uzticētajiem pienākumiem darbā. Turklāt, ja iespējams, ir labāk atlikt nopietnu problēmu risinājumu, jo iekšējās pretrunas burtiski plosīs tevi no iekšpuses. Pievērsiet uzmanību savai veselībai, jo īpaši, stipriniet imunitāti.

Horoskops Mežāžiem (22. decembris – 19. janvāris)

Mežāzis

Jaunais 2018. gads prasīs rūpību un neatlaidību. Ir paredzētas finansiālas grūtības, bet, saskaņā ar astrologu teikto no tā nevajadzētu baidīties. Ir svarīgi neļauties panikai un bailēm, tad visas problēmas viegli atrisināsies. Astrologi nesola problēmas ar veselību.

Horoskops Ūdensvīriem (20. janvāris - 18. februāris)

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem paredzēts produktīvs periods, kad ir jācīnās un jāsasniedz plānotie mērķi. Zvaigznes iesaka klausīt intuīcijai un izrādīt iniciatīvu. Gada pārvaldnieks suns ūdensvīriem šajā gadā sola ievērojamu peļņu un jaunus vaļaspriekus.

Horoskops Zivīm (19. februāris – 20. marts)

Zivis

Atcerieties, ka Suns necieš slinkumu, un atlīdzina visus īstenos darba rūķus. 2018. gadā Zivīm būs jāaizstāv savu viedokli un jāpilnveido karjeras sfēra. Tikpat svarīgi ir iegūt autoritāti ģimenē. Izmēģiniet, un rezultāti tevi iepriecinās.
 
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015