_ _ _
Каталог
Магазин HERBALS.LV
Узнай свою Дошу. Простой и понятный тест
Подписаться на новости Herbals
Dostavka
Получать новости в браузере:

07.10.2015Laiks pārmaiņām: kas sagaida zodiaka zīmes 2021. gada jūlijā

Jūlijā mēs ar entuziasmu uzņemsimies ikdienas mājas darbus, tieksimies, lai mūsu mājas būtu ne tikai ērtākas, siltākas un drošākas, bet arī fantastiski skaistas un pat greznas. Mēs apvienosim ārējo izskatu ar ērtumu, pārtrauksim taupīt uz kaut ko tādu, kas piešķir mājai šarmu, atvieglo mājas darbus un sniedz mums estētisku baudu.

Turklāt mums jāpievērš pastiprināta uzmanība attiecībām ar mīļajiem un daudz jādara viņu labklājības, sirdsmiera un ērtību labā. Lai gan tas neliedz mums periodiski piepildīt kādas no mūsu ļoti savtīgajām vēlmēm, kaitējot citu pašnovērtējumam, pirmajā vietā liekot nevis saziņu ar radiniekiem un labākajiem draugiem, bet gan personīgu un radošu pašrealizāciju un iesaistīšanos. Aktivitātes, kurās mēs iegrimstam, kaut kādā ziņā nebūs pārējai pasaulei īpaši skaidrs.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auns jūlijā var sākt slēpties darbā no radiniekiem un kādiem mājsaimniecības darbiem, ko nav vēlēšanās darīt. Vājināsies arī psiholoģiskā saikne starp jums un tiem cilvēkiem, kurus jūs ilgu laiku uzskatījāt par tuviem; tomēr ne uz ilgu laiku - jau pēc 20.jūlija jūs vēlēsieties visu atgriezt vecajās sliedēs un ar kaut ko ļoti iepriecināt tos, no kuriem īslaicīgi norobežojāties.
Iegrimšana darbā dos jums labu un nesīs pārsteidzošu atdevi papildu ienākumu veidā. Kādos jaunos projektos, kas lieliski atklāj jūsu potenciālu un ļauj izmantot daudzas savas spējas, gaidāmas prestižas balvas, kas būs patīkami jūsu pašlepnumam.
Pirmajās desmit jūlija dienās iespējami neparedzēti izdevumi kaut kam, kas saistīts ar jūsu mājām vai mājsaimniecību. Jūlija vidū kaut kas tāds, kam iepriekš bijāt ļoti lojāls, var sākt kaitināt. Mēneša beigās jūs varēsiet piepildīt kādu materiālu sapni.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērši jūlijā, visticamāk, lielāko daļu uzmanības veltīs tam, kas notiek viņu mājās un attiecībās ar radiniekiem, atrisinās sadzīves jautājumus un palielinās mājīgumu un komfortu. Iespējams arī, ka atradīsit jaunu tuvu draugu, ar kuru saziņa sāksies par kaut kādām sadzīves lietāms.
Bet biznesa sfērā problēmas, visticamāk, var rasties kādu grūti īstenojamu un jums pilnīgi neparastu ideju parādīšanās dēļ, kas var apturēt pašreizējo procesu (projektu) vai ievērojami sarežģīt ikdienas biroja uzdevumu risināšanu. Gaidāmi arī konflikti ar ambicioziem un varaskāriem darbiniekiem.
Mēneša sākumā jūs varat vēlēties greznību un dažādību, kas jums izmaksās diezgan dārgi. Jūlija vidū skopums pret kolēģi vai padoto tev dārgi izmaksās. Mēneša beigās gaidāms radošās enerģijas pieplūdums, taču, lai to izmantotu, jums kaut kas būs jāupurē.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Jūlijā dvīņi veiksmīgi pierādīs sevi gan mājas darbos, kuros viņiem noderēs vēlme pēc daudzveidības, gan profesionālajā sfērā, kurā viņi pēc iespējas produktīvāk var izmantot savas labākās īpašības: komunikācijas prasmes, prasmi lūgt, uztveres vieglumu un ļoti interesantu ieskatu ikdienas uzdevumu risināšanā.
Turklāt jums, iespējams, gaidāms, kas tāds, kas patīk jūsu radiniekiem; padziļinsiet attiecības ar draugiem un / vai beidzot atradīsiet laiku tiem, ar ko kaut kādu iemeslu dēļ neesat sazinājies ļoti ilgu laiku; iegūsiet kaut ko tādu, kas ilgu laiku piesaistīs citu uzmanību; un gūsiet labumu no situācijas, kas ļoti apgrūtināja jūsu dzīvi.
Jūlija sākumā jūs radoši atrisināsit daudzus mazus un lielus jautājumus - gan mājās, gan darbā. Mēneša vidū, iespējams, nāksies pārdomāti analizēt kaut kādus apstākļus un atrast labāko izeju no tiem. Jūlija beigās jūs gaida vairāki patīkami notikumi un grezna iepirkšanās.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži jūlijā, visticamāk, apmierinās tās ambīcijas, kuras viņi iepriekš bija rūpīgi slēpuši pat no sevis. Jums, iespējams, būs iespēja izdarīt kaut ko tādu ambiciozu, kas, piemēram, demonstrēs plašākai sabiedrībai jūsu radošās spējas un daudzu gadu profesionālās darbības rezultātus.
Turklāt jums jāpārtrauc uz kaut ko taupīt, kādi jums neparasti pirkumi sagādās lielu prieku. Gaidāmas izmaiņas imidžā, kā arī tikšanās ar cilvēkiem, kas iedvesmos darīt ko tādu, pēc kā paveikšanas tu sāksi labāk izprast sevi. Gaidāms dāsnums pret sevi. Nav izslēgts brauciens, kurā jūs atļausiet sev vairāk nekā parasti.
Mēneša sākumā oriģināla pieeja ikdienas problēmu risināšanai sniegs izcilus rezultātus, lai gan tās izmantošana pārsteigs pat jūs pašu. Jūlija vidū gaidāms kaut kas tāds, kas jums sagādās pozitīvu emociju vētru. Mēneša beigās zvaigznes biznesa sfērā sola negaidītu dāvanu.

Lauva (23.07 - 22.08)

leo

Lauvas jūlijā labi parādīs sevi ikdienas dzīvē, biznesa sfērā un radošumā. Visu, kam pievērsīsiet uzmanību, jūs radīsit ar iedvesmu, mainīsit to, kas jums nav piemērots, un tajā, ko nevar pilnībā racionalizēt, veiksit radošas korekcijas, pēc kurām situācija kļūs daudz patīkamāka. Jūs gaida tikšanās ar cilvēkiem, kuri jūs saprot labāk nekā jebkurš cits, un tāpēc tie atbalstīs jūsu centienus.
Turklāt ir gaidāms nozīmīga karjeras izaugsmes projekta sākums, un, ja jūs visu izdarīsit pareizi, jūsu darba rezultāts vēl ilgi pozitīvi ietekmēs jūsu biznesa reputāciju un jūsu ienākumus. Tajā pašā laikā neatkarīgi no tā, cik aizņemts jūs esat, jūs atradīsit laiku un enerģiju tam, kas jums sagādā patiesu prieku.
Mēneša sākumā slāpes pēc daudzveidības mudinās jūs pārveidot savu māju un sazināties ar noslēpumainiem cilvēkiem. Jūlija vidū jūs izdomāsiet, kā iegūt vislabāko rezultātu ikdienā ar viszemākajām finansiālajām izmaksām. Mēneša beigās, visticamāk gaidākas kāda veida brīvdienas.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas jūlijā sāks vieglāk risināt esošās problēmas - vienkārši ejot uz priekšu un sākot darīt uz kaut ko nozīmīgāku, kādu lēmumu deleģēsiet citiem un vēl kādiem piemērosiet nestandarta vai pat vieglprātīgu pieeju. un, pateicoties tam, ātri ar tiek tiksiet tiek galā. Tā rezultātā dzīve kļūs vieglāka.
Turklāt jums ir jāiemācās kaut kas mājsaimniecības sfērā, jāizmēģina sava veida radošums, jāatbalsta kāds ļoti radošs cilvēks profesionālajā jomā un tā rezultātā jāiegūst parādnieks, kura dāsnums ilgu laiku papildinās jūsu maku. Laiks un sirsnīga pateicība pavērs durvis uz sava veida elitāru kopienu.

Mēneša sākumā kādas jūsu idejas, pat jums pašam sev šķitīs pārāk revolucionāras, taču, pateicoties to īstenošanai, jūs kļūsiet par veiksmīgāku cilvēku. Jūlija vidū jums būs jāpievērš liela uzmanība savām izvēlēm un patīkamām ikdienas aktivitātēm. Mēneša beigās var būt vēlme kļūt spilgtākam darbā.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svari jūlijā var negaidīti sākt konfliktu ar radiniekiem, atsakoties uzklausīt viņu viedokli un ņemt vērā viņu neatliekamās vajadzības, nolemjot dzīvot sev un tērēt kārtīgu naudas summu kādām savām vajadzībām vai savam priekam. Tomēr maz ticams, ka strīds būs plašs - jau pēc 20.jūlija svariem paliks kauns un tie steigsies uzlabot attiecības ar nepieredzētu dāvanu palīdzību.
Turklāt jums ir spēcīgi jāizceļ sevi profesionālajā jomā - dažādojiet savu garderobi ar oriģinālām lietām, izmēģiniet sevi jaunā projektā, gūstiet ienākumus no tā, kur iepriekš neesat pelnījis.
Mēneša sākumā savlaicīga finanšu papildināšana atbrīvos vienu no gaidāmajām sadzīves problēmām. Jūlija vidū gaidāma pašatklāsme, kuras rezultāts jūs pārsteigs. Mēneša beigās jūs gaida kaut kas pārsteidzoši skaists -tāds, kas vislabāk atspoguļos visas jūsu dzīves jomas.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioni jūlijā sasniegs lieliskus rezultātus ikdienas lietās un attiecībās ar radiniekiem, tomēr jums būs jāņem vērā citu personiskās īpašības un to raksturīgās dīvainības. Jūs gaida ļoti dārgi pirkumi, un kādi no tiem izrādīsies no sērijas “Es to nevaru atļauties”, taču jūs tos tomēr veiksiet, nolemjot neko sev neliegt.
Profesionālajā jomā grūtības, visticamāk, var rasties dēļ sadursmēm ar cilvēkiem, kurus atklāti atbalsta viņu priekšnieki un kuri sevi uzskata par izciliem. Tomēr jūs, visticamāk, atradīsit iespēju regulēt situāciju un pat likt šiem cilvēkiem dejot pēc jūsu stabules. Vai padarīsiet viņus savā ziņā trakus.
Mēneša sākumā daudz naudas tiks iztērēts ikdienas lietām, un palielināsies jūsu ietekme uz tuviniekiem. Jūlija vidū ir iespējama iespaidojoša pieredze, kuras rezultātā spēsiet ko ievērojamu radīt. Mēneša beigās jūs pieņemsiet krasu lēmumu.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki jūlijā darbā ļoti izcelsies, uzlabosies attiecības ar radiniekiem; strēlnieki iegūs kaut ko tādu, kas viņus neticami iepriecinās, un saņems atlīdzību ne savā profesionālajā jomā, bet aizņem lielāko daļu viņu domu. Jūs gaida arī paaugstināta citu interese.
Turklāt jūs varat uzņemties risinājumu ikdienas problēmai, kas ilgu laiku tika ignorēta; jūs kļūsiet morāli dāsnāks un iecietīgāks pret cilvēkiem, kuri jums ir tuvāki nekā citi (garā vai pēc attāluma); iemācīties kaut ko jaunu no cilvēka, kuram ir kādas unikālas spējas; kādā lietā jūs atradīsit īpašu nozīmi.
Mēneša sākumā var būt vajadzība padarīt jūsu māju ērtāku; un ar to varēsiet lieliski tikt galā. Jūlija vidū nāksies ietaupīt, lai varētu sevi palutināt. Mēneša beigās būs daudz radošuma, prieka, saziņas ar tiem, kas jūs pastāvīgi iepriecina.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāži jūlijā profesionālajā jomā, pateicoties iepriekšējiem panākumiem, pavērs sev jaunas iespējas un kādam tas patiešām patiks; spēs piepildīt daudzas sen vēlmes un ļauties sev kaut kam, kas viņiem sagādā lielu prieku; ienesīs viņu darbībās gan birojā, gan ikdienas utilitārajos apstākļos nedaudz pārbaudītu un rūpīgi pārdomātu radošumu.
Ikdienas lietās un attiecībās nav izslēgtas grūtības ar radiniekiem, kaimiņiem, tuviem draugiem; ieviesiet šeit radošu pieeju, tad būs daudz reizes mazāk šķēršļu (jums netraucēs arī maigums un materiālais dāsnums).
Mēneša sākumā ir vērts apsvērt savu saziņas pieredzi ar citiem. Jūlija vidū variet būt pārmērīgi sauss, mijiedarbojoties ar cilvēkiem, kas var ievērojami kaitēt lietu plūsmai un pret jums var vērsties pašu kolēģi. Mēneša beigās jūs gūsiet labumu no tā, ko darījāt pēdējos sešus mēnešus vai iepriekš.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīri jūlijā var saskarties ar grūtībām dažu profesionālu uzdevumu risināšanā, taču pārāk ekstravagantu principu un / vai metožu savlaicīga noraidīšana palīdzēs situāciju mainīt par labu viņiem. Turklāt jāņem vērā priekšnieku un kolēģu iedomība, nevilcinieties izteikt viņiem komplimentus un slavēt viņu darbu, palutināt viņus ar kaut ko - ne pārāk acīmredzamu, bet manāmi patīkamu.
Turklāt šajā mēnesī jūs varat pārskatīt attiecības ar radiniekiem, kaut kādās jomās jūs sāksiet darīt daudz vairāk viņu labā nekā iepriekš, un dažos veidos jūs samazināsiet finansējumu vai pārtrauksit citu problēmu risināšanu.
Jūlija sākumā jūs, visticamāk, noņemsit jebkādas saistības pret savu mājsaimniecību / radiniekiem. Mēneša vidū pašizziņas akts novedīs pie aktīvas pašpilnveidošanās. Jūlija beigās var būt vēlme kļūt par kaut kādu pilnīgi citu cilvēku - ārēji vai pat iekšēji, apziņas un attieksmes ziņā.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Jūlijā Zivis būs ļoti populāras profesionālajā jomā, tās varēs sevi parādīt un pēc iespējas labāk pielietot savas spējas, kas apzināti atgādinās par sasniegumiem cilvēkiem, kas viņiem maksā algas, pateicoties kuriem viņi kolēģu vidū varēs paaugstināt savu uzņēmējdarbības reitingu (un varbūt mēneša ienākumus).
Jūs gaida ļoti interesanti ikdienas notikumi un kaut kādi radoši vingrinājumi, kuru augļi rotās jūsu māju vai kalpos kā lieliska dāvana kādam mīļotajam cilvēkam. Un, visticamāk, jums būs jāpārskata drēbju skapis, jāizvelk kādas iespaidīgas lietas un jāpērk tām grezni aksesuāri.
Mēneša sākumā ir vērts atcerēties, ka ne visas spontānās idejas ir cienīgas, lai tās tiktu realizētas dzīvē. Jūlija vidū dziļa emocionāla iesaistīšanās profesionālās un privātās lietās, kā arī tajā, kas notiek ar tuviniekiem, palīdzēs sasniegt izcilus rezultātus. Mēneša beigās gaidāms kāds spilgts notikums.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2021