_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

07.10.2015Horoskops 2020. gada augustam

Augustā mēs realizēsim daudzas savas ambīcijas - gan profesionālās, gan radošās, kā arī tās, kas attiecas uz mūsu personīgo attīstību un kāda īpašuma iegādi, ar ko mēs izdevīguma ziņā atšķirsimies no citiem. Mēs ļoti vēlēsimies izjust vajadzību atšķirties no pārējiem, izcelties no pūļa, kas ietekmēs mūsu uzvedību, nodomus, plānus, mērķu sasniegšanas metodes, kā arī mūsu izskatu, ģērbšanās stilu un sevis pasniegšanas veidu.

Mēs skaidri sapratīsim, kas ir individualitāte un individualisms, prioritāte tiks tiem projektiem, kuru īstenošanai uzņēmums nav vajadzīgs - mēs būsim gatavi darīt visu paši, ja tikai kāda cita “neģenialitātes” dēļ mēs neapdraudēsim mūsu rūpīgi koptās idejas; nedalieties triumfa brīdī ar jebkuru un neatbildiet par kolēģu (palīgu, domubiedru) kļūdām un neizdošanos.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Augustā Auns sasniegs izcilus panākumus tajā, kas viņiem patiešām ir svarīgs, viņi tiek veiksmīgi ieviesti laivā, kas atnesīs ja ne pasaules slavu, tad vismaz popularitāti un autoritāti šaurās iniciātoru aprindās. Tomēr esiet gatavi tam, ka par gandrīz visām jūsu uzvarām jums būs jāmaksā, atsakoties no kādām slepenām vēlmēm no kaut kā tāda, kas jums pamazām ir pietuvojies.
Un šomēnes, visticamāk, jums būs radoši centieni, pateicoties kuriem jūs ne tikai piepildīsit savu brīvo laiku jaunā veidā, bet arī mainīsities - ārēji, izvēloties kādu iespaidīgāku citu tēlu, un iekšēji - nosakot prioritātes un sākot pamanīt to, kas agrāk tev vienkārši bija pagājis garām.
Augusta sākumā nav izslēgts kolektīvs projekts, kurā jūs spēlēsit galveno lomu. Mēneša vidū pēkšņi varat sākt ietaupīt uz sevi. Augusta beigās jums var nākties turpināt izglītību vai atgriezties pie seniem mājsaimniecības darbiem.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērsim augustā kāds pastāvīgi "elpos pakausī" un kaut kā mudinās viņu turpināt vai pat pieprasīs no viņiem spilgtus darbus vai pārmērīgu radošumu. Jums būs no tā kaut kā jāizkļūst it īpaši, ja kaut kādu iemeslu dēļ jūs nevarat novietot šīs personas savā vietā, piemēram, ja viņi ir jūsu priekšnieki vai klienti. Tomēr situācija kopumā jums kļūs par lielisku mācību nākotnei, paplašinās personisko un profesionālo redzesloku un palielinās jūsu retingu.
Turklāt, pateicoties dažiem priekš jums sarežģītiem un neparastiem apstākļiem, jūs varēsit realizēt vairākas savas ilgstošās iekšējās vēlmes. Un jums var būt nepieciešams draudzēties ar cilvēku, kas apveltīts ar jums neskaidrām īpašībām.
Mēneša sākumā jūs, iespējams, atļausit sev kaut ko vairāk nekā parasti. Augusta vidū jums būs jādomā citādāk, mērķu sasniegšanai jāizmanto priekš jums neparastas metodes. Mēneša beigās jūs gaida kāda veida peļņa no enerģiska cilvēka.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi augustā lieliski parādīs sevi gan darbā, gan radošumā un arī kaut kādā intelektuālā darbībā (ne vienmēr profesionāli). Jums visticamāk, ir ne tikai jāuzsāk vairāki individuāli projekti un jākļūst par vairāku kolektīvu iedvesmotājiem, bet arī jāpiedalās dažos konkursos vai konkurences rakstura pasākumos, kuros svarīgs ir prātīgums un spēja domāt plašāk.
Turklāt jūs dziļāk novērtēsit savu personību un vēlēsities kaut ko uzlabot sevī, iespējams, ka savā ārienē ieviesīsiet interesantas metamorfozes. Jūs varat arī ienākt kaut kādā sabiedrībā, kas izveidota ap patiesi unikālu cilvēku.
Mēneša sākumā neliedziet sev kaut kādas savtīgas vēlmes. Augusta vidū jūs gaida daudz radošuma, spilgti iespaidi, personiski profesionāli centieni, iedvesma un bieža pacelšanās spārnos. Mēneša beigās jūsu vēlmes  kļūs daudz pieticīgākas, būs vajadzība vai vēlme ietaupīt.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēzis augustā, iespējams, smagi strādās kaut vai sakostiem zobiem, diezgan apzināti atstājot komforta zonu un kaut ko pierādot sev un citiem. Ļoti iespējams, ka jums būs kāda jauna vēlme, kāds materiāls vai garīgs mērķis, kura dēļ jūs daudz upurēsit un daudz pārdzīvosiet.
Turklāt jūs gaida vairāki pārsteidzoši notikumi, kuros jūs nepaliksit bez interesantu cilvēku uzmanības un izdosies gūt idejas savam darbam vai personīgajai izaugsmei, iespējams, pat izmaiņām jūsu parastajā tēlā (izskatā) un ja nebūsiet pārāk noslēgts, tad iegūsit labus draugus.
Mēneša sākumā jums nāksies nopirkt to, ko  parasti sev kaut kādu iemeslu dēļ liedzat. Augusta vidū jūs kļūsit drosmīgāks savās domās un ātrāk pieņemsit lēmumus. Mēneša beigās jums būs daži negaidīti ienākumi vai arī jūs iegūsit izcilus materiālus rezultātus no blakus aktivitātēm, piemēram, dārzkopības.
 

leo

Lauvas augustā gūs izcilus panākumus dažās individuālās aktivitātēs; pēc savas iniciatīvas uzsāks kaut ko jaunu un pat inovatīvu profesionālajā jomā; viņi kaut kā izrotās sevi, piemēram, šajā posmā izvēlēsies sev piemērotāku vai patiešām atbilstošu viņu vecumam; iegūt kaut ko unikālu - gan materiāli, gan garīgi.
Turklāt jums ir jāizpilda solījums, kas reiz izteikts kādam un šajā sakarā jūs uzskatīsit, ka parāds kādai personai ir pilnībā atmaksāts, un jūs vienkārši pārtrauksit sazināties ar viņu, jo jūs sapratīsit, ka attiecības jau sen sevi ir izsmēlušas.
Mēneša sākumā jūs ļausit sev nedaudz atslābt. Augusta vidū būs daudz radošuma, prieka, dažādu izmaiņu, kas paaugstinās jūsu profesionālo novērtējumu un personisko pievilcību. Mēneša beigās, visticamāk, jums būs jānāk klajā un rūpīgi jāpārdomā jauna biznesa stratēģija.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Augustā jaunavas bieži paklausīs dažādiem apstākļiem un sekos to cilvēku vadībai, kuriem jau sen ir vara pār jums. Tomēr tas viss labvēlīgi ietekmēs gan jūsu profesionālo darbību, gan privāto dzīvi, jo kāds pret jums parādīs patiesi nepieredzētu dāsnumu, un pēkšņas situācijas jums pavērs jaunus apburošus apvāršņus.
Turklāt, visticamāk, jūs kaut kādā veidā alkstat pēc greznības un spējsiet iegūt to, ko vēlaties, par to nesamaksājot pārāk daudz. Un jūs arī piepildīsit kādas personīgās ambīcijas un uzzināsit no kāda kaut ko patiešām nozīmīgu.
Mēneša sākumā  iespējamas negaidītas izmaiņas pasaules uztverē, jūs pārvirzīsit savas intelektuālās robežas. Augusta vidū jums jārada kaut kas svarīgs nākotnei, pamatojoties uz kaut ko no pagātnes. Mēneša beigās jūs izveidosit kādus jaunus noteikumus sev un būsiet aizņemts ar savām vai kāda cita ilgtermiņa mācībām.

Svari (24.09-23.10)

libra

Augustā esošās Svari pēc savas gribas vai savdabīgu apstākļu dēļ var ievirzīt darbu fonā un gandrīz visu savu laiku veltīt privātu ambīciju apmierināšanai un radošu ideju īstenošanai. Starp citu, iespējams, ka tas novedīs pie tā, ka rezultātā jūs dažas savas neprofesionālās prasmes noliksit uz komerciāla ceļa, jūs sāksit ar to pelnīt un pārvērtīsit to par vienīgo ikmēneša ienākumu avotu, darot to, kas jums ļoti patīk.
Turklāt palielināsies vēlme izpatikt citiem un biežāk atrasties uzmanības centrā, jūs pārtrauksit slēpt kādu savas dzīves daļu no citiem cilvēkiem, jūs atklāsit kaut ko tādu, ko iepriekš rūpīgi sargājāt ne tikai no svešiniekiem, bet arī no mīļajiem.
Mēneša sākumā ir iespējama paša vizuālā tēla maiņa, un tas var būt diezgan negaidīti gan tiem, kas jūs pazīst, gan jums pašam. Augusta vidū jūs varat atteikties darīt to, kas no jums tiek gaidīts. Mēneša beigās peļņas gūšana noteiks jūsu nākotnes nodomus.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioni augustā gan profesionālajā jomā, gan privātajā dzīvē ar kādu sacentīsies, kādam kaut ko pierādīs, mēģinās izcelties starp tiem, kas ir līdzvērtīgi prasmīgi, un varbūt savā ziņā tos ievērojami pārspēj. ... Tas jūsu dzīvi  papildinās ar aizrautību, ienesīs tajā jaunu nozīmi, ļaus jums uzstādīt dažus grūti sasniedzamus un tāpēc trīskārt vēlamus mērķus. Kopumā tas būs grūti, bet interesanti.
Turklāt šajā mēnesī jūs, visticamāk, izveidosit daudzsološu komerciālu karjeru, kuras pamatā ir dažas sen iegūtas prasmes; atdosiet kādam veco materiālo vai morālo parādu; kādam variet kļūt par skolotāju vai par paraugu. Un arī ir lietderīgi kaut kur aiziet.
Augusta sākumā par spīti citiem jūs realizēsiet kādu senu vēlmi. Mēneša vidū jūs gaida negaidīts sevis atklāšanas akts ar neparedzamām sekām. Augusta beigās kāda grāmatiska gudrība nesīs labus ienākumus vai palīdzēs stiprināt jūsu varu pār kādu.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieks augustā uzsāks daudzus jaunus profesionālus un radošus projektus un,visticamāk paļausies nevis uz kolektīvu, bet gan uz individuālo potenciālu un spējām, pateicoties kam spēsiet sasniegt maksimāli iespējamos panākumus konkrētās situācijās. Ir iespējams arī ceļojums, kuru ne tikai esat iniciējis, bet arī par kuru samaksājat, pat ja tas ir saistīts ar darbu un nevis atpūtu.
Turklāt, iespējams, būs jāiegūst jaunas zināšanas vai prasmes, un tāpēc jūs būsit spiests atteikties no kaut kādu ambīciju ātra apmierināšanas, atlikt tās līdz brīdim, kad apgūsit trūkstošās prasmes. Un jūs gaida arī interesanti atklājumi sevis izzināšanas ceļā.
Mēneša sākumā spontāni un emociju ietekmē  nav vērts apmierināt kādu jums kaitīgu iegribu. Augusta vidū kāda jūsu rīcība atstās dziļu un pozitīvu ietekmi. Mēneša beigās iespējamas lielākas izmaksas.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāzis augustā var saskarties ar grūtībām profesionālajā jomā, galvenokārt tāpēc, ka nevēlas kaut ko iemācīties un kaut ko mainīt. Atcerieties, ka mazāk skatieties atpakaļ, saņemsiet labāku rezultātu. Turklāt jums nevajadzētu iekļūt citu cilvēku individuālajos projektos un mēģināt tajos spēlēt pirmo vijoli - jūs no tā neiegūsit ne ienākumus, ne baudu, bet sabojāt attiecības ar citiem.
Kas attiecas uz privātām lietām un kaut kādu lietišķo jaunradi (labi, vai to, ko jūs personīgi uzskatāt par tādu), tad jums būs lieliski panākumi un atzinība no cilvēkiem, kuriem traucē pacietības un gribasspēka trūkums sasniegt šādus rezultātus.
Mēneša sākumā laicīgi parādītā elastība pasargās jūs no iespējamām problēmām. Augusta vidū iespējams konflikts starp virspusējām, izteiktām un dziļām, slepenām vēlmēm. Mēneša beigās sasniegumi privātajā dzīvē, dažas sadzīves lietas un neatliekamas vajadzības var īslaicīgi aizēnot darbu.
 

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius
Ūdensvīri augustā var uzsākt vairākus projektus, kuru īstenošanai viņi piezvanīs kādam no paziņām - draugiem, bijušajiem vai esošajiem kolēģiem, pat radiem. Bet pozitīvi rezultāti ir iespējami tikai tad, ja jūs katram uzdodat uzdevumu un atstājat viņu vienu, ļaujot palīgiem strādāt viņiem ērtā režīmā, nespiežot galvas kopā, nesalīdzinot tos savā starpā.
Turklāt jums, iespējams, ir radikāli jāmaina kaut kas jūsu tēlā, jāparādās citu priekšā jums pilnīgi neparastā tēlā un visticamāk, būtisku lomu jūsu pārveidē spēlēs vēlme līdzināties cilvēkam, kuru jūs publiski izsmējat, bet kuru savā dvēselē jūs patiesi apbrīnojat.
Mēneša sākumā būs daudz pārpildītu notikumu, pēc kuriem citi runās par tevi. Augusta vidū radošs eksperiments var dot negaidītus rezultātus. Mēneša beigās peļņa tiks iegūta no dažiem veciem ieguldījumiem.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis augustā var sasniegt jaunu profesionālo, radošo un personīgo līmeni. Ir lielas iespējas, ka jūs izlemjat mainīt, noteikt prioritātes atšķirīgi un vienkārši dzīvi sākt no nulles, neatskatoties uz nekādām kādām saistībām. Jūsu lēmums jums pavērs milzīgus apvāršņus, jūs iemācīsities mīlēt sevi un izvirzīt savas intereses augstāk par visu pārējo, dariet to, kas jums patiesi ir interesants, un tas nesīs garšīgus rezultātus, arī materiālos.
Turklāt jūs gaida dažas negaidītas radošās izpausmes; jūs sāksit ģērbties gaišāk un savam izskatam pievienosit kaut ko ļoti māksliniecisku; pārtrauksiet saziņu ar tiem, kuri, kā jums šķiet, nekaunīgi jūs izmanto.
Mēneša sākumā jūs savas konfliktējošās vēlmes novedīsiet pie kopsaucēja. Augusta vidū neesi skops, realizējot jaunas profesionālas idejas un savu slepeno vēlmi. Mēneša beigās jums vajadzētu rūpēties par sevi un nekādā gadījumā nerakt līdz dziļumiem vai lietas būtībai.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015