_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

07.10.2015Horoskops 2022. gada augustam: kas sagaida katru zīmi

Pēdējais vasaras mēnesis ir pilns ar saspringtiem aspektiem, kas padara to pēkšņu un negaidītu.

Ko sagaidīt katrai zodiaka zīmei, kā nepieļaut kļūdas un izmantot savas iespējas?

Augusts nebūs viegls, bet tomēr interesants. Tie, kas nebaidās spert lēcienu uz priekšu, septembrī būs kā uzvarētāji.
Apsveriet mēneša horoskopa ieteikumus kļūdu novēršanai, un augusts nesīs prieku, mieru un gandarījumu.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Pirmajā nedēļā neveiciet krasas darbības darbā un biznesā. Kad Marss pāries Vērsī, tā mierīgā un materiālā enerģija palīdzēs uzlabot situāciju. Nemēģiniet ar lepnumu un kaprīzēm slēpt bailes no pārmaiņām. Nomierinies un sper svarīgu soli pēc jauna mēness.
Auns vēlēsies sakārtot lietas, bet tagad nav īstais laiks. Ja vēlies atpūsties, dari to septembrī, kad norims kaislības. Vientuļie Auni būs vērsti uz darbu, iespējams viegls flirts. Lai paaugstinātu pašcieņu, dodieties uz sporta zāli un ievērojiet diētu.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Marss Vērsī satiekas ar Urānu, radot saspringtu aspektu ar Saturnu mēneša sākumā. Tas atklās spēcīgus enerģijas slāņus, novedīs pie transformācijām visās dzīves jomās un tuvākajā vidē. Garīgā slodze novedīs pie noguruma un izdegšanas. Lai ar to tiktu galā, dodiet sev laiku pārdomām un svarīgus lēmumus pieņemiet augusta beigās.
Koncentrējieties uz veselību un personiskajām attiecībām. Tie, kas bija vientuļi, noteikti satiks partneri. Pāri mēnesi nodzīvos pilnīgā harmonijā, atbalstīs viens otru karjeras cīņās un sniegs praktiskus padomus.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Augustā, baidoties no pārmaiņām, vēlēsies visu atgriezt atpakaļ. Nebaidieties, viss mainīsies uz labo pusi, tas kļūs acīmredzams septembrī. Kad Marss 20. augustā pāries Dvīņu zīmē - nekļūsti lepns un saziņā esi uzmanīgs ar vārdiem. Ar finansēm problēmu nebūs, netērē -ietaupi.
Attiecībās distancējieties no partnera, lai pārī mazinātu spriedzi. Kad tas noticis, izdomājiet, kā stiprināt šo savienību.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Venera vēža zīmē atradīsies līdz 11. augustam, tāpēc visas naudas lietas sagādās Vēzim emocionālu stresu un nepatikšanas. Neveiciet spontānus pirkumus, bet svarīgus izdevumus pārnesiet uz mēneša otro nedēļu. No 11. augusta Venera ieies Lauvas zīmē, tāpēc Vēzis vēlēsies demonstrēt savus talantus, mainīt darbu. Dariet to, jūs nekļūdīsities.
Mēneša beigas būs melanholijas un izmisuma stāvoklis. Iemesls tam būs pārmērīgs darbs, tāpēc atpūta mīļotā sabiedrībā ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Pāri saliedēs pastaigas dabā un kopīga sportošana. Tas, kurš ir brīvs, iepazīsies sporta laukumā ar iespējamo dzīves draugu.

Lauva (23.07 - 22.08)

leo

Augusta pirmajās divās trešdaļās izdari svarīgas lietas. Saule ienāk Lauvā, mainot noskaņojumu mīlestībā un darbā. Īpaši tas būs pamanāms pilnmēness laikā. No 11. augusta, kad tam pievienosies Venēra, tāpēc Lauvas gaida laimīgs mēnesis.
Partneris var pievilt, taču viņa centieni visu salabot tiks uztverti pozitīvi. Brīvās Lauvas būs tik pievilcīgas, ka uz vietu sirdī būs daudz kandidātu. Ierobežojiet vēlmi tērēt naudu, iepērcieties pēc saraksta. Izmēriet asinsspiedienu, jo ir augsts hipertensijas risks.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Merkurs kopš 4. augusta lielāko mēneša daļu pārvietojas Jaunavas zīmē, slaukot malā tukšas darbības un nevajadzīgas runas. Veiciet sarunas, slēdziet līgumus un mainiet darbu, jo visas vienošanās būs godīgas un izpildāmas. No 23. augusta Saule ieiet Jaunavas zīmē – lolotie sapņi var piepildīties.
Jums būs jāuzņemas atbildība par notiekošo mājā. Iespējams, ka partnerim dzīvē būs īslaicīgas problēmas. Palīdzot tās atrisināt, stipriniet saikni un uzlabojiet karmu. Vienkārši neatgriezies pie sava bijušā. Nebaidieties no tēriņiem, jo ​​skaidras naudas ieņēmumi augustā neliks jums gaidīt.


Svari (24.09-23.10)

libra

Saspringtais Merkura aspekts ar Neptūnu 21. augustā ienesīs nesaskaņas naudas un darba sfērā. 26. datumā Merkurs pāries Svaru zīmē, paverot jaunas iespējas komunikācijai, noderīgām paziņām un kontaktiem. Mēnesi velti sev: maini tēlu vai dodies pie psihologa.
Attiecībās iespējamas sadursmes. Pāris ar pareizu abu partneru uzvedību tās var uzlabot, tad iestāsies miers. Nebūs nekādu veselības problēmu, lai gan tu nevarēsi atpūsties. Ja esat pārguris, paņem vienas dienas atvaļinājumu un brauciet kopā atpūsties pie ūdens.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

20. augustā Marss ieiet Dvīņu zīmē. Šajā periodā var risināt sarunas, meklēt sponsorus, klientus, sadarbības partnerus un jaunus draugus. Reklamējiet uzņēmējdarbību līdz oktobrim, pirms Marss atgriezīsies atpakaļ. Remontu var veikt no 24. augusta ar retro Urāna atbalstu.
Ja plānojat ģimenes brīvdienas, dodieties ceļā pirms pilnmēness un jauna mēness 12. un 27. augustā. Pozitīva attieksme samazinās riskus ceļā. Pirms došanās ceļā pabeidz visus iesāktos projektus, tad septembrī saņemsi ne tikai naudu, bet arī patīkamas dāvanas no klientiem un vadības.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Darba projektus sāciet īstenot pēc 7. augusta, kad Marss ieies Vērsī, vai pēc 22. augusta. Tikmēr dodaties atvaļinājumā. Nenodarbojies ar naudas lietām 3., 8., 17., 26.–28. augustā, tas ir pilns ar finansiāliem zaudējumiem. Pievērsiet uzmanību veselībai, nepārpūlieties.
Nestrīdieties ar savu partneri, īpaši Hekates dienās 26.-28.augustā. Cietās Mēness enerģijas izraisīs aizvainojumu un pretenziju uzplūdu, taču tas ātri pāries. Labākās dienas jaunām paziņām un attiecību veidošanai ir 2., 7. un 18. augusts. Esošā pārī kaislība uzliesmos ar jaunu sparu. Pavadiet laiku kopā, šis ir lielisks laiks, lai ieņemtu bērnu.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Retrogrāds Urāns no 24. augusta aktivizēs iekšējo enerģiju. Tās būs tik daudz, ka samazināsies miegs, palielināsies darba projektu skaits. Nesteidzieties tērēt enerģiju darbam. Atrodi laiku sevis izzināšanai un sevis attīstībai, sakārto lietas attiecībās un mājās. Ja darīsi visu pareizi, līdz mēneša beigām varēsi mainīt darbu vai saņemt paaugstinājumu.
Kamēr Venera atrodas Vēzī, esiet maigs pret savu partneri. Jā, tas ir neparasti Mežāžiem, taču ir pienācis laiks sākt mainīties. Tas labvēlīgi ietekmēs attiecības, un brīvie zīmes pārstāvji atradīs dvēseles biedru. Lai neizdegtu, atpūtieties no mājām, izvēloties datumu uzreiz pēc jaunā mēness 27. augustā.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ievērojiet pilnmēnesi savā zīmē 27. augustā. Atbrīvojies no visa liekā dzīvē un vidē. Risinot karmiskos uzdevumus nestandarta veidā, pēc divām nedēļām redzēsi rezultātu – dzīve kļūs laimīgāka un vieglāka.
Vai vēlaties izteikt bildinājumu? Dariet to pēc 11. augusta, kad Venēra ieies Lauvā. Tie, kas joprojām ir vientuļi, pievērsieties veselībai un sportam. Uzsvars uz ūdens procedūrām un masāžas kursu. Pilnmēness Ūdensvīrā liks pārdomāt daudzas lietas. Veidojiet attiecības ar radiniekiem, piedodiet vecās kļūdas.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Augusts Zivīm būs mierīgāks par jūliju, taču tas viss ir pēdējo dienu kļūdu sekas. Uzmanības epicentrā ir attiecību krīze ar mīļoto. Atrisiniet to, un darbā arī viss sanāks. Nemainiet darbu, prasiet vairāk darba. Septembris būs vieglāks un ienesīgāks, tāpēc ieplānojiet savu atvaļinājumu. Pa to laiku uzmundriniet sevi ar radošumu, sportu un saziņu ar draugiem.
Esiet uzmanīgi 2. augustā, jo Marsa savienojums ar Urānu ir ļoti sarežģīts. Atceliet pārrunas, garus ceļojumus un darījumus. Veltiet dienu, lai rūpētos par savu veselību, veiciet testus, izejiet profilaktisko apskati pie ārsta un zobārsta.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2022