_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152019.gada marta horoskops

Martā mēs kļūsim piesardzīgāki mūsu darbībās un lēmumos, mēs sāksim rūpīgāk aprēķināt mūsu rīcības iespējamās sekas, bet tajā pašā laikā mēs vairāk paļausimies uz intuīciju, jūtām un emocijām, nevis uz matemātiski precīzu analīzi par to, kas notiek.
Un vēl mēs ieraudzīsim skaistumu tajā, kas agrāk mūs atstāja pilnīgi vienaldzīgus un iepazīsim cilvēkus, kuri zina to, kas mūsu izpratnei vēl nav saprotams.
Turklāt daudzi atradīs iespēju nopelnīt nedaudz vairāk, nepieliekot nekādus īpašus pūliņus, un izmantojot tādas prasmes, prasmes un talantus, kas iepriekš tika izmantoti tikai izklaidēm, hobiju nodarbībās un cīņā pret garlaicību. Tomēr no ārpusklases, laikietilpīgiem, bet ļoti labi apmaksātiem darbiem un pasūtījumiem mēs arī neatteiksmies.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auns martā biznesa sfērā un ikdienas dzīvē bieži vien būs spiests uzklausīt vecāku, gudrāku, pieredzējušāku cilvēku viedokļus, un tas palīdzēs viņiem nepieļaut kļūdas un pat kļūt nedaudz bagātākiem. Turklāt, pateicoties vecākajiem biedriem, jūs kļūsiet mazliet mierīgāki un līdzsvarotāki, iemācīsieties kontrolēt savas emocijas situācijās, kad jūs noteikti būtu uzliesmojuši un sabojājuši savu lietu gaitu.
Bet lietās, kas attiecas uz privātajām vēlmēm, jūs darbosieties spontāni - netiek izslēgti neplānoti ceļojumi, kas jums negaidīti liksies ļoti nepieciešami un jūs aizbrauksiet, savākuši mantas dažu minūšu laikā; iespējami arī pirkumi, kuru iegādi vēlāk nevarēsiet sev izskaidrot.
Mēneša sākumā jūs tomēr darīsiet to, ko jūs ilgu laiku bijāt atlicis, pašsaglabāšanās nolūkos. Marta vidū daudzas jūsu darbības un lēmumus ietekmēs citi cilvēki. Mēneša beigās jūs visus pārsteigsiet ar kādu savu izgājienu.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Martā vērsis ievērojami palielinās savu bagātību, viņus gaida nopietni karjeras sasniegumi un ar to saistītie labumi, uz ko viņi tiecās ilgu laiku. Visticamāk, ka jūs ne tikai iegūsiet „ražu” no savām iepriekšējām darbībām, bet arī sākiet kaut ko jaunu, ilgtermiņa un ļoti ienesīgu. Kopumā, gan pašreizējo, gan nākotnes ieguvumu ziņā šis mēnesis solās būt ļoti dāsns.
Turklāt jūs spersiet nopietnu soli uz priekšu pašattīstības ziņā - jūs apgūsit dažas prasmes, kas būs lietderīgas jūsu dvēselei, intelektam un profesionālajai darbībai, „pārbaudīsiet” savu raksturu, un, ja jums ir slikti ieradumi, jūs pilnībā apzināsieties to neproduktivitāti un apņēmīgi no tiem atbrīvosieties.
Marta sākumā nav izslēgta dīvainas darbības, kas vēlāk kalpos par ieganstu sevis pilnveidošanai. Mēneša vidū jums būs pieejami dažādi ieguvumi, un dažus no tiem jūs kompetenti ieguldīsiet. Marta beigās saņemsiet interesantu ielūgumu.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Marta dvīņiem bieži vien būs jāpamet komforta zona, mainot savus finansiālos ieradumus un profesionālo mērķu sasniegšanas metodes. Bet tas viss palīdzēs jums sagatavoties jaunam posmam - gan uzņēmējdarbības jomā, gan kopumā. Atteikšanās no vieglprātības un paviršas attieksmes pret svarīgām lietām pavērs ceļu uz labklājības nākotni.
Nav izslēgti daži ne pārāk patīkami atklājumi, kas saistīti ar jūsu personību, bet arī tie veicinās pašpilnveidošanos, pateiks visu, kas jums ir nepieciešams, lai mainītu sevi un saziņu ar citiem, lai kļūtu labāki.
Mēneša sākumā kaut kas liks jums pārdomāt savu dzīvi; varbūt tas būs sarunas par kādu plānotu ienesīgu projektu. Marta vidū jums būs jācīnās par iespēju piedalīties kaut kādā pasākumā, kas būs noderīgi gan karjerai, gan maciņam. Mēneša beigās ir sagaidāma rakstura un piesardzības cīņa.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer
Marts vēzim, visticamāk, kļūs par ļoti veiksmīgu un neaizmirstamu mēnesi: sagaidāmi daudzi interesanti un ļoti ienesīgi projekti, pelnīti atalgojumi - kā naudas prēmijas vai piemiņas zīmes, biznesa priekšlikumi, kuru pieņemšana un īstenošana nodrošinās spēcīgu materiālu bāzi.
Turklāt jums, iespējams, ir jāsaprot, kas jums trūkst pilnīgai laimei, un darīt visu, lai tas notiktu jūsu dzīvē. Bet ar to visu, nav izslēgtas pastāvīgas pārdomas, krasas garastāvokļa svārstības un hipersensitivitāte, kas tiks izteikta sentimentālisma sprādzienos.
Marta sākumā jūs varat atrast izeju no kādas ilgstošas un neērtas situācijas. Mēneša vidū būs daudzas lietas, kas pozitīvi ietekmēs jūsu labklājību. Marta beigās, inerces ietekmē, jums var sākt interesēt dažādi ekstremālie eksperimenti; esiet uzmanīgi.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Martā lauvas pieliks daudz pūļu, lai vairotu to, kas viņiem tagad ir, bet, ja radošuma un individuālā ziņā rezultāti būs ļoti iespaidīgi, tad visās lietās, kas attiecas uz darbu un finansēm, visi mēģinājumi var būt veltīgi. Necentieties uzņemties jaunus pienākumus, lai iegūtu vairāk naudas, - jūs nevarēsiet tikt galā ar tiem; šajā mēnesī jums ir daudz svarīgāk saglabāt to, kas jums jau ir, ieskaitot jūsu uzņēmuma reputāciju.
Turklāt no 1. marta līdz 25. martam jums stingri ieteicams neklausīt tām spontānām vēlmēm, kuru realizācija kaut kādā veidā var kaitēt jūsu labklājībai un negatīvi ietekmēt attiecības ar citiem.
Mēneša sākumā var parādīties jauna ambīcijas- neņemiet tās vērā, jau pēc 5. datuma pēc dažiem notikumiem būs redzams, ka to apmierināšana ir slikta ideja. Marta vidū ir vērts precīzi, rūpīgi un metodiski pildīt savus darba pienākumus, nevis provocēt vadības neapmierinātību. Mēneša beigās atradīsiet patīkamu pārsteigumu.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas martā gaida ļoti iespaidīgus panākumus uzņēmējdarbības jomā, kas savukārt lieliski ietekmē viņu biznesa reputāciju un bankas konta stāvokli. Bet privātajā dzīvē attiecībās ar citiem, iespējams, ir nopietnas problēmas - daudzi radinieki, tuvinieki, draugi vairs nepiedos jums to, uz ko kādreiz viņi pievēra acis, un atklāti sāks izteikt savas pretenzijas.
Turklāt dažas "problēmas" organismā var likt jums mainīt savu dzīvesveidu, pārtraukt to, ko jūs darāt, neapspriežoties ar ekspertiem, uzskatot par pareizu un veselīgu un ieviešot ikdienas rutīnā.
Mēneša sākumā  jums var «atsaukties» kāda neprātīga rīcība, un tas kaut kādā veidā ietekmēs vairākas jūsu dzīves aktivitātes jomas. Marta vidū darbs būs gan prieka iemesls, gan sava veida „galaprodukts”, kur jūs varat paņemt pauzi no saspringuma ar saviem mīļajiem. Mēneša beigās sarežģīta situācija kļūs vieglāka un saprotamāka.

Svari (24.09-23.10)

libra

Martā svari varēs uzlabot savus finanšu jautājumus, nostiprināt savu biznesa reputāciju un iegūt atbalstu no dažām ļoti ietekmīgām un svarīgām personām, un tuvi cilvēki palīdzēs ar materiāliem līdzekļiem - ar savlaicīgām darbībām un morāli - ar gudru padomu. Droši atrisināsies kāda bīstama situācija.
Turklāt jums atvērsies kādas jaunas iespejas  profesionālajā jomā, tomēr, lai tās izmantotu, jums būs jāatsakās no sava brīvā laika un «ienirt» projektā ar visu jūsu centību, kura būtība nav ļoti tuvu jums, un tāpēc ir viegli nebūs.
Mēneša sākumā kāda svešinieka agresīvais izgājiens var palielināt jūsu problēmas; tomēr pēc 5. datuma jūs varēsiet tikt galā ar situāciju, pateicoties naudas vai radinieku palīdzībai. Marta vidū jums bieži būs jāizmanto senā pieredze. Mēneša beigās rūpējieties par savu veselību un nedariet neko traumatisku.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Martā skorpioni biznesa sfērā var saskarties ar nopietnām problēmām, kas liek viņiem vai nu mainīt darbavietu, vai uzņemties kaut ko ārkārtēju un pilnīgi neparastu šīs zīmes pārstāvjiem. Tomēr neatkarīgi no tā, cik sarežģīta būs situācija, cilvēki, kas atrodas jums tuvu, neatstās bez atbalsta, un ceļojums, kurā jūs intuitīvi varat nonākt kritiskajā brīdī, palīdzēs “attālināti” visu sakārtot un atrisināt šo jautājumu uz visiem laikiem.
Turklāt šomēnes ir iespējamas finanšu grūtības, zaudējumi un neveiksmīgi pirkumi. Nav ieteicams uzsākt jaunus komercprojektus, iegādātos akcijas uzņēmumiem, kuriem ir miglaina  reputācija, tērēt naudu tam, kas jums ne īpaši ir nepieciešams.
Marta sākumā mēģiniet nedarīt neko, kas vēlāk būtu jāžēlo. Mēneša vidū neatsakieties no to cilvēku palīdzības, pa kuriem esat pilnīgi pārliecināti. Marta beigās jums būs ar kaut ko jāsamierinās, kaut kas jāsāk no jauna, bet kaut kas patiešām iepriecinās.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieks martā, visticamāk, veiksmīgi un ar iespaidīgu peļņu pabeigs sava veida profesionālu projektu un, iespējams, domās par pauzi un  atpūtu, savas esamības jēgu un pēc tam uzsāks kaut ko jaunu. Turklāt pastāv ļoti veiksmīgu ieguldījumu iespējamība.
Taču attiecībās ar citiem, ar kuriem jūs mijiedarbojas ārpus biznesa sfēras, problēmas netiek izslēgtas. Daudzas no jūsu darbībām un lēmumiem tiks nopietni kritizētas, jūs bieži atcerēsieties vecās kļūdas un pārkāpumus. Un, starp citu, tas var arī jūs virzīt uz domu par atelpu un ainavu maiņu.
Mēneša sākumā jums būs lieliski panākumi. Marta vidū ir sagaidāmas dažas šaubas un vilcināšanās, ko veicinās grūtības attiecībās ar cilvēkiem, kas jums ir dārgi. Mēneša beigās daži izšķiroši soļi noteiks jūsu gaitu tuvākajā nākotnē un, iespējams, arī tālākā nākotnē.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāzis martā būs ļoti veiksmīgs visās dzīves jomās. Jūs gaida rentabli profesionāli projekti, ar kuriem jūs tiksiet galā visaugstākājā līmenī, nopelnīsiet daudz patīkamu bonusu, kā arī dažus ikdienas sasniegumus un neticami produktīvu pašattīstību radošā, intelektuālā un fiziskā veidā. Neiztik arī bez piedzīvojumiem.
Turklāt pastāv liela varbūtība, ka būs daži ļoti interesanti un "garšīgi" komerciālie priekšlikumi, kurus pieņemot, jūs nodrošināsieties ar tām priekšrocībām, kādas jums ilgi un ļoti nepārprotami trūka, un vienlaikus apmierināsiet savu pašcieņu.
Mēneša sākumā būs daudz daudzsološu iespēju; galvenais ir adekvāti novērtēt jūsu spēku un nepaņemt vairāk projektus, nekā jūs varat apstrādāt. Marta vidū ir sagaidāms svarīgs notikums, kas ir saistīts ar komfortu - tā sasniegšanu vai pieaugumu. Mēneša beigās nav izslēgti pārpratumi ar draugiem.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Martā Ūdensvīriem nav izslēgtas nopietnas grūtības uzņēmējdarbības jomā, kas savukārt novedīs pie īslaicīgas ieņēmumu samazināšanās un krasām izmaiņām tuvākajā nākotnē. Iespējams, jums būs jāatsakās no dažiem pirkumiem, ceļojumiem, ieguldījumiem un baudām, lai paliktu virs ūdens un izlīdzinātu finansiālo situāciju.
Turklāt pastāv iespēja pārpratumiem ar cilvēkiem, ar kuriem jūs cieši sadarbojies privātajā dzīvē, kā arī vilšanos sevī, dažos no jūsu uzskatiem, principiem un ilgtermiņa mērķiem. Tomēr piespiedu vērtību pārvērtēšana pavērs jums jaunu, ļoti interesantu un ļoti produktīvu ceļu.
Mēneša sākumā kāda no jūsu spontānas un neviennozīmīgas rīcības darbā, ko papildinās daži paziņojumi, var izsaukt jums ilgtermiņa problēmas. Marta vidū būs nepieciešams no jauna un kaut kādā citādā veidā noteikt prioritātes. Mēneša beigās būs iespēja droši izkļūt no sabrukuma.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Martā zivis gaida visādu veidu patīkamas lietas un panākumus visās jomās. Viss, ko esat ieguldījis darbā, privātajā dzīvē, savā izglītībā, atmaksāsies simtkārtīgi un dos jums lielāku cieņu pret citiem, iespaidīgu ienākumu pieaugumu, jaunas iespējas profesionālajā vidē un neticamu apmierinātības sajūtu ar visu, kas notiek ar jums. Gaidāmas daudzas dāvanas gan no cilvēkiem, gan no paša likteņa.
Turklāt jūs, visticamāk, īpašu apstākļu dēļ varēsiet sākt jaunu dzīves posmu, kas būs produktīvāks, spilgtāks un patīkamāks par iepriekšējo, un ievērojami paplašinās jūsu redzesloku.
Mēneša sākumā daudzi jūsu lēmumi, pat tie, kas izskatās ļoti dīvaini, būs 100% pareizi. Marta vidū ienākumu avotu skaits, iespējams, pieaugs. Mēneša beigās jūs varat izlemt par kaut ko, par ko jau sen sapņojāt, bet dažu faktoru dēļ jūs baidījāt vai nevarējāt atļauties.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
dr.Organic
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015