_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

07.10.2015Laiks pārmaiņām: kas sagaida zodiaka zīmes 2021. gada aprīlī

Līdz 20.aprīlim mēs būsim ļoti aktīvi un zinātkāri, būs jāiepazīst apkārtējā pasaule no dažām nezināmām pusēm, tādējādi jāpaplašinot mūsu personīgo un profesionālo redzesloku.

Mēs nevienam neticēsim, daudzi vēlēsies informāciju pārbaudīt vai “izmēģināt uz savas ādas”, personīgi pārliecināties par saņemtās informācijas lietderību vai nelietderību. Mēs labprāt iegūsim jaunas paziņas - gan biznesa, gan izklaides nolūkos, kā arī atjaunosim attiecības ar vecajiem draugiem, ar kādu sasniedzot nākamo uzticības un kopīgas aktivitātes līmeni, bet no kāda atsvešinoties, jo attiecības ir sevi izsmēlušas.

Turklāt mēs realizēsim daudzas no iepriekš atliktām vēlmēm, radošām idejām, darba idejām, lai itkā nekaitinātu sev tuvus cilvēkus un / vai priekšniekus, lai ietaupītu naudu vai citus resursus vai vienkārši jo nebijām pārliecināti par sevi.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Aprīlī Auni varēs realizēt vairākus savus ilggadējos plānus, sākt kaut ko tādu, kam iepriekš nebija pietiekami daudz laika, pūļu vai naudas, kaut kā dažādot savu profesionālo darbību, piemēram, sadalot to divos virzienos; un tajā pašā laikā viņiem būs iespēja kaut kā īpaši organizēt savu atpūtu un turklāt pārliecināties, ka laika atpūtai paliek vairkāk nekā parasti.
Jūs arī gaida daudzas biznesa un neformālas tikšanās (gan reālas, gan virtuālas), pateicoties kurām jūs atrisināsit daudz aktuālu jautājumu, iegūsiet nepieciešamo informāciju tūlīt, varēsiet vienoties par kaut ko svarīgu un izlemsiet par tuvākās nākotnes plāniem.
Mēneša sākumā jūs kādam par spīti varat sākt individuālu projektu. Aprīļa vidū daudz kas būs atkarīgs no jums gan privātajā dzīvē, gan profesionālajā jomā. Mēneša beigās jums būs ar kādu jārēķinās, kādam jāpadodas, vai kāds jāizkonkurē.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērši aprīlī darīs daudz, lai viņu nākotne uzplaukstu: viņi atrisinās finansiālus, organizatoriskus un dažus oficiālus jautājumus, nodarbosies ar oficiāliem dokumentiem, aizsargās savu īpašumu no iespējamiem draudiem un pats galvenais - morāli un praktiski sagatavosies kaut kam patiesi grandiozam, kas pie viņiem nonāks šī mēneša beigās vai nākamā sākumā.
Turklāt jums jāpielāgojas dažām izmaiņām, ko privātajā dzīvē un biznesa sfērā ir uzsākuši citi cilvēki, un jūs ne tikai savlaicīgi pielāgosities, bet rezultātā varēsit izvilkt no notiekošā daudz vairāk labuma nekā tie, kas uzsāka pārmaiņas.
Pirmajās desmit aprīļa dienās daudz kas būs atkarīgs no jūsu iniciatīvas. Mēneša vidū jums būs jāsamierinās ar kāda cilvēka lēmumu, taču būs iespēja visu nokārtot savā labā. Aprīļa trešajā dekādē jūs saņemsiet dažādas "dāvanas" - gan finansiālas, gan ar notikumiem saistītas.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Aprīlī dvīņi iegūs lielisku iespēju padarīt savu darba aktivitāti ienesīgāku un daudzkārt interesantāku, sākt kaut ko tādu, kas mainīs pašreizējo situāciju ne tikai viņu profesionālajā jomā, bet arī visās tajās jomās, kas nav mazsvarīgākas (un varbūt pat svarīgākas) par darbu, lai pierādītu savu vērtību un kompetenci. Ja situācija ir satricinājusi reputāciju, kas vairs nav nevainojama vai rodas šaubas par viņu konsekvenci, to būs jāpierāda un daļa informācijas būs jūsu pašu rokās.

Turklāt jums jāuzvar līdzcilvēki cilvēki, kuri vēl nav izlēmuši, kā izturēties pret jums; jūs iegūsiet jaunus spēcīgus sabiedrotos, no kuriem daži galu galā kļūs par jūsu draugiem un palīdzēs jums gūt ienākumus.
Mēneša sākumā būs daudz jums svarīgu notikumu un aktivitāšu. Aprīļa vidū jūs pieņemsit vairākus nozīmīgus un pats galvenais, precīzus lēmumus. Mēneša beigās nav izslēgti negaidīti izdevumi, taču tie jums dos arī rezultātus.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži aprīlī bieži pretosies kāda neatgriezeniskai, savlaicīgai, nevajadzīgai darbībai, ierobežos kāda ekstravagantus un iespaidīgus, bet neproduktīvus un pat nerentablus impulsus, kādam pierādīs nepieciešamību būt apdomīgākam un ekonomiskākam. Tā rezultātā jūs pretosieties kādam no apkārtējiem, ietaupīsiet sev svarīgus resursus vai vismaz samazināsiet patēriņu līdz pašam minimumam, izvairoties no zaudējumiem.

Tajā pašā laikā netiek izslēgti finansiāli neizdevīgi jūsu personīgie iesākumi - gan privātajā dzīvē, gan profesionālajā jomā; tomēr šie projekti, visticamāk, nemaz nebūs par naudu, bet gan par savas sociālās nozīmes palielināšanu savās acīs.
Mēneša sākumā kaut kas vai kāds piespiedīs jūs iesaistīties interešu konfliktā. Aprīļa vidū var būt grūti izstrādāt kādu ideju. Mēneša beigās jūs pieņemsiet svarīgu lēmumu, kas noteiks jūsu turpmāko ceļu.

Lauva (23.07 - 22.08)

leo

Lauvas aprīlī būs aktīvi gan individuāli, gan kā daļa no sev svarīgas komandas; vairāk nekā vienu reizi tie kādam no apkārtējiem palīdzēs pieņemt nozīmīgu lēmumu un izvēlēties pusi; iespējams, lauvas uzsāks profesionālu projektu jomā, kas tiem nav pilnībā pazīstama, bet saistīta ar kaut ko tādu, kas viņus jau sen interesē.
Turklāt jūs, iespējams, iztērēsiet kārtīgu summu dažiem radošiem centieniem un dāvanām personai, kura periodiski dara kaut ko ļoti labu jūsu labā un ar visu savu uzvedību motivē jūs jauniem sasniegumiem. Būs iespēja realizēt savas ambīcijas, iegūt interesantas paziņas, un piedalīties uzjautrinošos notikumos.
Mēneša sākumā kāda sena ideja aizsāks kaut ko daudzsološu. Aprīļa vidū jums labi noderēs pamatota pašapziņa. Mēneša beigās jums vajadzētu būt ekonomiskākam; tas jo īpaši attiecas uz visiem tiem resursiem, kas pieder ne tikai jums, bet arī kādam citam - radiem, draugiem, organizācijai, kurā strādājat.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas aprīlī privātajā dzīvē, balstoties uz iepriekšējo 12 mēnešu laikā gūto pieredzi, radīs kaut ko svarīgu; un pamatojoties uz vairākiem faktoriem, pieņems lēmumu, kas noteiks arī nākotni; pieaugs drosme un jaunavas izdarīs kaut ko nebijušu, kas savukārt viņu personīgo attīstību virzīs uz pavisam citu ceļu un padarīs to vēl intensīvāku.
Bet profesionālajā jomā problēmas un paslīdēšana netiek izslēgta nepatiesas vai ne visai ticamas informācijas dēļ, kuru neesat pārbaudījis ne jūs, ne tie, ar kuriem cieši sadarbojaties darbā. Iespējams, ka grūtības sagādā arī kolektīvs projekts, kurā ir daudz dalībnieku, bet patiesībā neviens ne par ko neatbild.

Atsevišķās situācijās aprīļa sākumā jūsu pacietība var uzsprāgt, un tiem, kas jūs mīl, būs nepatikšanas. Mēneša vidū gaidāmi vairāki iesākumi, kas pavērs jums jaunu dzīvi. Aprīļa beigās finanšu lietas uzlabosies, parādīsies papildu vai uzticamāks ienākumu avots, nostiprināsies jūsu pozīcija jums svarīgā jomā.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svari aprīlī gūs pārliecinošus panākumus visā, ko viņi darīs līdzīgi domājošu cilvēku komandā kopā ar cilvēkiem, kuri ļoti aizraujas ar notiekošo. Bet maz ticams, ka individuālās aktivitātes un personīgie centieni dos pozitīvu rezultātu. Šis mēnesis nav īstais laiks, lai apmierinātu personīgās ambīcijas un sāktu kaut ko tādu, kurā jūsu specifikas dēļ jūs nevarat saņemt citu atbalstu.
Bet aprīlis ir ideāls, lai pārvarētu sevi, savas bailes, kompleksus un iekšējos konfliktus; labākais periods no 1 līdz 18.aprīlim - viss, ko darāt pretēji saviem ieradumiem un psiholoģiskajiem blokiem, nesīs pārsteidzošus rezultātus un patiešām atbrīvos jūs.
Mēneša sākumā nav izslēgta sarežģīta saruna, iespējams arī ar sevi. Aprīļa vidū būs iespēja nostiprināt savu raksturu, objektīvāk un bez liekām emocijām paskatīties uz iepriekšējo sevi. Mēneša beigās gaidāma peļņa no kaut kā īpaša - no radošās darbības, no saziņas ar radiniekiem, no mecenātiem.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioni aprīlī aktīvi savilks galus visam, ko izdarījuši pēdējo 12 mēnešu laikā: ieguvumi no jau pabeigtiem projektiem (prēmiju un jaunu priekšlikumu veidā, pamatojoties uz iegūtajiem rezultātiem), no attiecībām ar cilvēkiem, kuriem savlaicīgi ir nodrošināta un ļoti nepieciešamo atbalstu ar ieguldījumiem / uzņēmumiem, kuru uzsākšana pat neskaitījās ar lielu peļņu. Viss, ko esat izdarījis, priecēs jūs ar spēcīgu atdevi.
Tiesa, trešajā dekādē var uzrasties cilvēki, kas kādu iemeslu dēļ pieprasa jūsu īpašumu un / vai naudu, un jums ar to kaut kā būs jātiek galā, ņemot vērā faktu, ka personisku iemeslu dēļ jūs nevarat rīkoties ar pārlieku skarbām metodēm.
Aprīļa sākumā kādam būs vajadzība jums par kaut ko pateikties un tas jums būs ļoti patīkams notikums. Mēneša vidū jūs būsiet aktīvāks visās savas dzīves jomās un it īpaši jūsu interesējošās un jaunās sfērās. Aprīļa beigās ir iespējama reāla tiesvedība vai vienkārši ar finansēm sasitītas nesaskaņas.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieks aprīlī varēs daudz mainīt savā privātajā dzīvē, uzlikt to uz jaunām sliedēm, aktivizēt sfēras, kas iepriekš stagnēja un pievērst uzmanību jautājumiem, kas tika atlikti uz vēlāku. Tiesa, ļoti iespējams, ka tas viss kļūs iespējams dēļ grūtībām profesionālajā jomā, sakarā ar to, ka jūs būsiet spiests mainīt savu darba vietu (amatu, grafiku), kā arī izmaiņām citās jomās, bet jums tāpat izdosies.
Tajā pašā laikā jūs iegūsit nākamo līmeni personīgajā izaugsmē, jūs izdomāsiet un īstenosiet kaut ko tādu, kas atklās kādus jūsu īpašos talantus, kļūsiet par magnētu cilvēkiem, kuri jau sen ir gatavi kaut kam jaunam, bet viņiem ir nepieciešams vadītājs.
Mēneša sākumā uzmanīgi pārbaudiet visu oficiālo informāciju un neticiet kāda cita žēlabām. Aprīļa vidū jums būs iespēja uzlabot to, kas jūs neapmierina. Daži kavētie maksājumi notiks mēneša beigās, un situācija profesionālajā jomā sāks izlīdzināties.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Aprīlī Mežāži privātajā dzīvē var saskarties ar kāda neapmierinātību, mēģinot piespiest viņus uz nesaprotamām darbībām, kas viņuprāt ir nepatīkami un neproduktīvi. Kādi ārēji apstākļi liks jums uztraukties, ja jūs nekavējoties neizlemsiet par radikāliem pasākumiem, lai tos mainītu.
Biznesa sfērā gaidāms interesants kolektīvs, jums patīkams projekts, kas jums daudz iemācīs, palīdzēs atklāt kolēģos dažas jaunas puses. Tiesa, jums bieži būs jārunā noteiktas auditorijas priekšā un jāpierāda kaut kas jums personīgi diezgan acīmredzams.
Mēneša sākumā iespējama tēlu un viedokļu konfrontācija. Aprīļa vidū privātā līmenī jūs būsiet spiesti regulāri pieņemt jums neērtus lēmumus, taču profesionālā sfēra pavērs jums interesantas iespējas. Mēneša beigās jūs varat sākt mājas remontu un dīvainu projektu darbā.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Aprīlī Ūdensvīri būs viegli, jautri, dzīvespriecīgi un aktīvi, viņi jutīsies brīvāki daudzās situācijās un apstākļos, viņi vēlēsies kārtīgi kompensēt neizmantotās iespējas un īstenot kādreiz atliktos plānus. Pieaugot entuziasmam jūs bez pūlēm liksiet galā ar ko tādu, kas ilgu laiku jums sagādāja zināmas grūtības, un tas attiecas gan uz jūsu privāto dzīvi, gan darbu.
Jūs gaida vairāki jauni projekti – individuālie, kas cels jūsu lepnumu un kolektīvs, kurā jūs darbosities, būs kā ideoloģisks iedvesmotājs un kompetents organizators, bet slavu atstāsit tam, kurš izrādīsies vispiemērotākais kandidāts “programmas naglas” dalībnieka lomai.
Mēneša sākumā jūsu nākotni noteiks zemapziņas vēlme palīdzēt kādam. Aprīļa vidū jums būs jāapvieno vairāku veidu aktivitātes. Mēneša beigās jums būs jāatsakās no kaut kā tāda, kam iepriekš neesat redzējis nepieciešamību.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis aprīlī privātajā dzīvē ar prieku sekos jaunam līderim (draugam, personai, kas nodarbojas ar sabiedriskām aktivitātēm utt.) vai sekos jaunākajai modei, iedvesmosies no kāda cita, lai atšķirstos ar dažiem īpašiem radošiem vai ikdienas sasniegumiem. Zivis kļūs aktīvākas un drosmīgākas lēmumu pieņemšanā un savu interešu aizstāvībā. Tajā pašā laikā jūs kaut kādā ziņā paliksiet uzticīgi paši sev.
Biznesa sfērā ļoti iespējami pastāvīgi strīdi un konflikti, kolektīvas kļūdas, nepareiza informācijas apstrāde vai apšaubāmas ticamības informācijas izmantošana. Esiet objektīvs un rūpīgs.
Mēneša sākumā intuitīvs skats uz dzīvi jums pavērs interesantu jaunu personiskās attīstības ceļu. Aprīļa vidū privāta saziņa sagādās prieku, taču darbā labāk ierobežot sarunas, un vēl jo vairāk, jums nevajadzētu brīvprātīgi apspriest to, kas jūsu organizācijā tiek uzskatīts par komercnoslēpumu. Mēneša beigās biznesa un karjeras lietas virzīsies augšup.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2021