_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

07.10.2015Laiks pārmaiņām: kas gaida zodiaka zīmes 2021. gada septembrī

Septembra pirmajā pusē mēs labprāt ievērosim noteikumus, mēģināsim turpināt visas iesāktās lietas un novest tās līdz loģiskam iznākumam, veiksim daudz izmaiņu esošajos projektos. Varam būt neizpratnē par kaut kādiem vienreizējiem un pastāvīgiem sociāla un finansiāla rakstura ieguvumiem un uzzināsim kaut ko noderīgu kā profesionālajā, tā privātajā sfērā.
Mēneša otrajā pusē daudziem būs jāveic sava veida sarunas un līdz ar to jānodrošina sev izdevīgi apstākļi gan darbā, gan darījumos un arī privātā starppersonu mijiedarbībā. Iegūsim jaunus draugus vai paziņas, bijušie pretinieki kļūs par stratēģiskiem sabiedrotajiem. Tajā pašā laikā no 15. līdz 21. septembrim netiek izslēgtas visspēcīgākās iekšējās pretrunas - slāpes pēc papildu materiālajiem labumiem, no vienas puses un nevēlēšanās būt īpaši pārslogotiem - no otras puses.
Un pēc 21. septembra par prioritātēm kļūs: vienošanās ar sevi, iekšēja harmonija, konfliktu neesamība - gan ar citiem, gan ar mūsu iekšējo “es”, un tāpēc mēs cik varam izvēlēsimies darba veidus un intensitāti, koncentrējoties ne tik daudz uz nepieciešamību, kā uz savu psiholoģisko komfortu.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Septembra pirmajā pusē Auni veiksmīgi izmantos kādas īpašas iespējas, kas parādīsies viņu pagātnes sasniegumu dēļ, piedalīsies biznesa partneru vai draugu blakusprojektos un sakārtos lietas dzīves jomās, kas jau ilgāku laiku bija jāsakārto.
Mēneša otrajā pusē nav izslēgtas finanšu vai ar cilvēcisko faktoru saistītas problēmas biznesā, galvenokārt kāda cilvēka nelīdzsvarotības dēļ. Jums noderēs seni kontakti un būs jāizmanto resursi, kurus nevēlaties izmantot vai jāsadarbojas ar cilvēkiem, kas jūs tracina.
Septembra sākumā pieejamā nauda radīs jaunas finansiālas iespējas. Mēneša vidū nesteidzieties realizēt riskantas vēlmes - rezultāts jums nepatiks. Septembra beigās ir ārkārtīgi svarīgi nenostādīt cilvēkus pret sevi, bet rūpēties par iekšējās harmonijas saglabāšanu: ja tā izdosies, visas problēmas viegli atrisināsies.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Septembra pirmajā pusē Vērsis daudz darīs savas finansiālās un sadzīves labklājības labā, rūpēsies par materiālās bāzes stiprināšanu, uzsāks vairākus daudzsološus projektus un atradīs pieeju cilvēkiem un apstākļiem, uz kuriem balstīsies vai no kā ir atkarīgi turpmākie profesionālās un ikdienas panākumi. Iespējams iegūsiet kaut ko sen izsapņotu un būs iespēja saglabāt to, kas ļoti pozitīvi ietekmē pašcieņu un sirdsmieru.
Mēneša otrajā pusē gaidāma jūsu psiholoģiskā stāvokļa stabilizēšanās; izlīdzināsies un nostiprināsies attiecības ar tiem kolēģiem (biznesa partneriem), ar kuriem kopā aktīvi strādājiet kopīgā mērķa labā, bet kuri jūs diezgan pamatīgi kaitina. Jūs gaida sarunas, kurās jums būs jāizrāda lielāka takta sajūta.
Septembra sākumā jūs saņemsiet pabalstus vai prēmijas un tērēsit naudu kaut kam skaistam. Mēneša vidū atsevišķi darbi sagādās vēl nebijušu baudu. Septembra beigās kaut kas gandrīz zaudēts atgriezīsies pie jums, un tas radīs miera sajūtu.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi septembra pirmajā pusē var saskarties ar kaut kādām grūtībām gan darbā, gan sadzīves sfērā. Lai ar to visu tiktu galā, jums būs jāpieņem nepopulāri lēmumi, jāatbilst kaut kādiem standartiem, jāiekļaujas neērtajos oficiālajos un morālajos rāmjos un uz kaut ko jāietaupa. Tomēr iegūtā pieredze jums nāks par labu un pēc tam glābs no nepatikšanām.
Mēneša otrajā pusē visi apstākļi izlīdzināsies, ikdienas dzīve kļūs vieglāka, jums būs jaunas interesantas un jums mazliet noderīgas paziņas, varēsiet iepriecināt īstos cilvēkus un tādējādi pavērt jaunus apvāršņus.
Septembra sākumā nesadusmojiet tos, kuri cieši seko jūsu darbībām. Mēneša vidū izvairieties no liekiem tēriņiem - nauda būs nepieciešama kaut kam patiešām svarīgam. Septembra beigās būs daudz patīkamu brīžu, izklaidējošu tikšanos, mijiedarbības ar mākslu un ar daudz ko citu, kas raisa pozitīvas emocijas.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži septembra pirmajā pusē nopelnīs ļoti labu naudu par kaut ko, kas saistīts ar tīrību, ar lietu sakārtošanu (piemēram, viņi izdevīgi pārdos lietas, kas viņiem vairs nav vajadzīgas). Gaidāmi arī nopietni panākumi profesionālajā jomā, no kuriem daži tiks apdāvināti ar materiāla un statusa rakstura apbalvojumiem. Un jūs iespējams piedalīsities pasākumā, ko jau sen vēlējāties.
Mēneša otrā puse var sagādāt nelielas grūtības - iespējams, ka cilvēki, uz kuriem esat pieraduši paļauties, jūs pievils, tāpēc labāk pārdomāt rezerves variantu katram gadījumam lūdzot atbalstu. Un rūpējieties par savu nervu sistēmu.
Septembra sākumā ir iespējams jauns daudzsološs biznesa vai darba piedāvājums, kas kaut kā saistīts ar diplomātiju, apmācību vai tirdzniecību. Mēneša vidū ir svarīgi skaidri saprast, kurš ir draugs un kurš ir slēpts konkurents. Septembra beigās neparedzētu izdevumu cēlonis var būt kāda acīmredzama neuzmanība.

Lauva (23.07 - 22.08)

leo

Lauvas septembra pirmajā pusē novedīs līdz loģiskajam iznākumam kādu darbu, kas kaut kādā veidā saistīts oficiālajām iestādēm un ar piekļuvi sociālajiem un/vai materiālajiem pabalstiem. Jūs gaida arī jauni projekti, kurus īstenojot jums būs jāievēro kādi īpaši norādījumi un jāievēro kāda cita izdomāti noteikumi, taču atdeve būs pārsteidzoša - jūs iegūsiet ļoti pieklājīgu naudas summu un papildus reputāciju savam biznesam.
Mēneša otrā puse nesīs jaunus sabiedrotos un draugus, vieglu naudu, interesantus atklājumus mākslā un jaunus panākumus radošumā. Jūs atradīsit arī kādu oriģinālu atpūtas veidu. Bet tajā pašā laikā ir vērts izvairīties no apšaubāmu un ekstrēmu piedzīvojumu pilnu, riskantu, galēju vēlmju piepildīšanu realitātē.
Septembra sākumā labāk uzņemties visu, kas tiek piedāvāts - smags darbs palīdzēs pacelties nākamajā karjeras vai profesionālās meistarības posmā. Mēneša vidū jūs daudz darīsit savas mājas interjera labā. Septembra beigas būs vieglas, jautras un patīkamas.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas septembra pirmajā pusē sāks kaut ko pavisam jaunu – mainīs darbu, uzsāks projektu, kas saistīts ar profesijas / specialitātes jomām, kas jums pavisam nav svešas, un iedziļināsieties kaut kādās mācībās. Paļaujieties uz jau gūto pieredzi, un tad panākumi nebūs ilgi jāgaida.
Mēneša otrā puse nesīs pirmos augļus jaunā darbā vai biznesā, noskaidrosies attiecības ar cilvēkiem, ar kuriem jūs bijāt sastrīdējies, atradīsiet jaunu pieeju kādai problēmai, kas rezultātā palīdzēs jums no tās atbrīvoties pēc iespējas ātrāk. Un jūs varat noorganizēt sev kārtīgu iepirkšanos, iztērējot prāvu summu par kaut ko ne visai saprotamu.

Septembra sākumā būs daudz racionālu lēmumu, kas palīdzēs jums samierināties ar sevi. Mēneša vidū neignorējiet citu gudros padomus, kuri uz notiekošo raugās no cita leņķa. Septembra beigās neuztraucieties par sīkumiem, un tad jūs atradīsit kaut ko tādu, par ko nekad neesat sapņojis.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svari septembra pirmajā pusē būs spiesti steidzami pabeigt kādus mājsaimniecības darbus un profesionālus projektus, lai atbrīvotu ceļu kaut kam nobriedušam un, visticamāk, ļoti vēlamam. Turklāt var būt ierobežota kaut kādu resursu izmantošana, taču šādi ietaupījumi nedaudz vēlāk dos patīkamus rezultātus.
Mēneša otrajā pusē jūs gaida interesantas un psiholoģiski ērtas lietas, kādi no jūsu darbiem kļūs daudz vieglāki, cilvēki, kas jūs atbalsta, darīs jums daudz laba, jūs varēsit sasniegt nākamo līmeni profesionālajā jomā jomā un personīgajā attīstībā, un kādas jūsu vēlmes jums sniegs drosmi - to dēļ jūs darīsiet kaut ko vēl nebijušu; dariet to, kas jūs iepriekš biedēja.
Septembra sākumā pēc kāda parāda apmaksas jūs jutīsities daudz brīvāk. Mēneša vidū neliela piekāpšanās ļaus iegūt kaut ko lielu. Septembra beigās jūs sāksiet likt pamatu kaut kam tādam, kas padarīs jūsu dzīvi patiesi harmonisku.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioni septembra pirmajā pusē noteiks kaut kādus jaunus noteikumus sev un apkārtējiem, liks kādam dejot pēc viņu stabules, kādā oficiālā līmenī sasniegs ieguvumus, kas viņiem jau sen pienākas, saņems no kāda naudu un uzstāsies vienlaikus skolēna un skolotāja lomā. Un jums plānots izdevīgi kaut ko jāiegūt, kaut kur ieguldīt, attīrīt apkārtējo telpu no visa liekā, virspusējā, novecojušā (tas attiecas arī uz cilvēcisko faktoru).
Mēneša otrajā pusē vairākas jūsu darbības būs pakārtotas jūsu vēlmēm, jūs vairāk nekā vienu reizi izvirzīsiet tās priekšplānā un liksit citiem rēķināties ar saviem "trūkumiem". Neiegūtie ienākumi papildināsies no kaut citurienes. Ir iespējams ceļojums brīvdienās.
Septembra sākumā jūs, pateicoties smalkajam aprēķinam, visticamāk, apiesiet kādus šķēršļus receptes. Mēneša vidū daudz tiks tērēts vēlmju īstenošanai un profesionāliem centieniem. Septembra beigās var parādīties jauns draugs.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieks septembra pirmajā pusē var saskarties ar problēmām profesionālajā jomā, tostarp sakarā ar nespēju vienoties ar kādu no kolēģiem, priekšniekiem, biznesa partneriem. Nav izslēgta profesionālās piemērotības pārbaude. Tāpat, visticamāk, būs neparedzēti izdevumi mājsaimniecības nepatikšanu likvidēšanai, lietu sakārtošanai mājās uz lietām, kurām parasti neuzskati par nepieciešamu tērēt naudu.
Mēneša otrajā pusē vairākas strīdīgas situācijas izlīdzināsies, situācija biznesa sfērā stabilizēsies, un, lai gan ikdienas jautājumi pilnā sparā saglabāsies līdz 20.septembrim, ar visu tikt galā kļūs daudz vieglāk. Turklāt palīgā nāks cilvēks, kuram tu esi svarīgs - draugs, radinieks, tev uzticīgs kolēģis.
Septembra sākumā neignorējiet brīdi, kad rodas nepatikšanas - savlaicīgi reaģējot izvairīsities no daudzām problēmām. Mēneša vidū ir svarīgi būt ekonomiskākam ar materiālajiem resursiem. Septembra beigās kaut kādi apstākļi jums sagādās patiesu baudu.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāži septembra pirmajā pusē lieliski parādīs sevi profesionālajā un sadzīves lietu jomā. Visticamāk abās sfērās jāveido sava veida rezerves priekš nākotnes, jāveic kaut kādi sagatavošanās darbi - pārtikas krājumi ziemai un nākotnes projekti darbā. Jūs izmantosiet visus pieejamos resursus ārkārtīgi racionāli, pateicoties tam jūsu darbības nesīs vienkārši lieliskus rezultātus.
Bet mēneša otrajā pusē ir iespējamas domstarpības pašam ar sevi, jums neraksturīgas šaubas, spontānas emociju izpausmes, dīvaini aizvainojumi, izdevumi, kurus vēlāk nevarat sev izskaidrot. Bet tajā pašā laikā jūs uzzināsit daudz jauna par sevi un vēlāk varēsit izmantot šo pieredzi gandrīz visās savas dzīves jomās.
Septembra sākumā pelnītie panākumi darbā palīdzēs jums iegūt kaut ko tādu, kas paaugstinās jūsu statusu. Mēneša vidū ir svarīgi sesabojāt attiecības ar kādu no sabiedrotajiem. Septembra beigās ir vērts vairāk atpūsties.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Septembra pirmajā pusē Ūdensvīri saņems pelnītu materiālu vai statusa balvu, sāks regulāras mācības, atradīs sev gudru mentoru vai paši izglītosies nepeiciešamajā lomā. Turklāt jums būs jāiedziļinās kādā jaunā, interesantā un ienesīgā projektā, tomēr tā dēļ jums kādu laiku būs jāturas rāmjos, jāievēro noteikumi, kas jums ir nesaprotami un līdz ar to nepatīkami.
Mēneša otrajā pusē jūs varēsiet gūt labumu no tā, kas agrāk kaitināja, iemācīsieties abstrahēties no kaut kā, kas a priori jums kaitē vai vienkārši ļoti traucē, jūs atradīsit jaunu esības jēgu un psiholoģiskā atbalsta punktu. Tas notiks iespējams, pēc tam, kad sastapsieties ar savām neizskaidrojamām vēlmēm.
Septembra sākumā jūs varat piedalīties kaut kādā oficiālā pasākumā. Mēneša vidū iekšējas pretrunas spiedīs uz radošām darbībām. Septembra beigās nav izslēgtas garastāvokļa svārstības.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis septembra pirmajā pusē var saskarties ar grūtībām gan biznesā, gan ikdienā. Iespējams, lai izkļūtu no šīs situācijas, jums būs jāizmanto rezerves resursi un jāstrīdas ar kādu no apkārtējiem. Tomēr psiholoģiski tas viss jums daudz nekaitēs, jūs par spīti visam notiekošajam atradīsiet lielisku veidu, kā pāriet no negatīvām domām uz pozitīvām.
Mēneša otrā puse nesīs daudz naudas par jūsu pagātnes sasniegumiem, jūsu sociālais paziņu loks tiks papildināts ar jums ļoti labvēlīgiem cilvēkiem, jūs pārstāsit par kaut ko uztraukties un atradīsit efektīvu relaksācijas metodi. Jūs ar kādu apmainīsieties dāvanām.
Septembra sākumā kaut kādi jums uzspiesti noteikumi var kļūt par konflikta cēloni. Mēneša vidū jūs vairāk uztrauks kādas personīgas vēlmes, nevis rūpes un darbi. Septembra beigās jūs varēsiet atrast garīgu harmoniju un pilnīgu iekšēju līdzsvaru.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2021