_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

07.10.2015Horoskops 2024. gada februārim

Februārī sakās jaunais gads pēc ķīniešu kalendāra: Saule Zivīs, Merkurs un Venera Ūdensvīrā ietekmēs mīlas sfēru.

Februārī daudzu zodiaka zīmju sirdīs uzliesmos mīlestība, pārējiem veiksies stiprināt ģimenes un romantiskās saites.

Zvaigznes dos svētību ikvienam, kurš ir gatavs strādāt pie attiecībām. Labvēlīgie planētu aspekti februāri padarīs par naudas mēnesi. Taču visām zīmēm būs nepieciešama skaidra stratēģija un horoskopa ieteikumi.

Auns (21.03-20.04)

Aries.

No 4. līdz 6. februārim Merkurs kopā ar Plutonu stiprinās gribasspēku, padarot Aunus pārliecinošus un ietekmīgus darbā. No 4. februāra līdz 11. februārim Merkura sekstilā Venera sniegs vēlmi iet uz kompromisiem un sadarboties attiecībās ar cilvēkiem. No 15. līdz 18. ieguldi naudu lielos projektos. Tam palīdzēs aktīvais Marss, padarot Aunu drosmīgu un enerģisku. Neprecētajiem Auniem nebūs garlaicīgi, jo viņi satiks cilvēku, lai kopā atpūstos un atklātu savus talantus. Vai šī iepazīšanās kļūs par attiecību sākumu, vēl nav zināms. Tie, kuriem attiecības ir ilgu laiku, strīdēsies par niekiem. Konfliktu cēlonis ir uzkrātā savstarpējā neapmierinātība. Lai to labotu, nepieciešama atklāta saruna un jāstrādā pie kļūdām. Daži Auni uzsāks dienesta romānu.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Pēc retrogrādas kustības pabeigšanas 29. janvārī Urāns, kas tagad atrodas Vērsī, praktiski visu gadu būs tiešā kustībā. Tas labvēlīgi ietekmēs vēršu finanses. Iesakām Vērsim izmantot Urāna retrogrāda janvāra beigas laimīgām karjeras pārmaiņām un februārī turpināt īstenot jaunu peļņas stratēģiju. Vērša patrona planēta Venera no 16. februāra ieies Ūdensvīra zīmē. Tas palīdzēs zīmei kļūt vieglākai, rotaļīgākai un iepazīt jaunu partneri. Ģimeniskais Vērsis būs kārdināts ar sānsoļiem. Nemeklē piedzīvojumus, bet dažādo savu intīmo dzīvi ar savu partneri. Stabilas attiecības kļūs stiprākas. Ir vērts sagatavoties laulības priekšlikumam vai ziņām, ka kļūsit par vecākiem. Piemērots laiks tam ir Valentīna diena.

Horoskops 2024. gada februārim

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Gaisa zīme ieiet karjeras un ienākumu pārmaiņu periodā. No 4. līdz 11. februārim Merkurs trijstūrī ar Venēru aktivizē dvīņu diplomātiskās rakstura iezīmes. Vienojieties par izdevīgiem darījumiem. Tie, kas vēlas nopelnīt ar investīcijām, to var izdarīt no 13. līdz 16. februārim. No 4. līdz 6. februārim Merkurs aliansē ar Plutonu palīdzēs sarežģītu problēmu risināšanā. No 11. līdz 27. februārim, pateicoties Marsa enerģijai, Dvīņi pozitīvi iespaidos savus priekšniekus. Tā kā Venera no 16. februāra pāriet horoskopa devītajā sektorā, Dvīņiem ir iespēja uzlabot savu personīgo dzīvi. Vientuļie satiks cilvēku garīgai tuvībai, iepazīsies ar ārzemnieku vai sāks sazināties internetā. Pārī esošajiem Dvīņiem nevajadzētu idealizēt savu partneri un prasīt pārāk daudz. Kopīgi risiniet ikdienas un biznesa jautājumus, tad jūsu intīmā dzīve kļūs patīkamāka un harmoniskāka.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Kontrolējiet savus izdevumus, jo no 23. līdz 26. februārim pastāv risks pārsniegt savu budžetu. No 17. līdz 29. februārim Saule trijstūrī ar Venēru palīdzēs nodibināt kontaktu ar kolēģiem un priekšniekiem. Līdz mēneša beigām ūdens zīme dzēsīs savus parādus un kļūs ienesīga. Brīdinām, ka Vēzim 2024. gadā būs jābūt uzmanīgākam pret ienākumiem un izdevumiem. Finanšu konsultants palīdzēs izstrādāt naudas stratēģiju. Brīdinām arī Vēzi par partnera garastāvokļa maiņām. Tās ir ārējo faktoru ietekmes sekas. Viņš joprojām mīl savu Vēzi, ir uzticīgs un patiesi interesējas par tuvību. Atcerieties to, lai izdzīvotu mēneša emocionālās svārstības. Tie, kas ir brīvi, piedāvās atbalstu un draudzību jaunai paziņai. Šī tuvināšanās izvērtīsies par spēcīgu romantisku saikni.

Lauva (23.07 - 22.08)

leo

Neatvairāma vēlme tērēt Lauvu mudinās uz spontāniem pirkumiem, taču ir jāsavaldās. No 4. līdz 11. februārim opozīcijā esošais Merkurs raisīs pretrunas. Nepievienojieties citiem strīdos, lai neradītu ienaidniekus. No 8. līdz 11. februārim Merkura kvadrāts ar Jupiteru nesīs optimisma uzplūdus. Sāciet jaunas lietas un projektus, rakstiet plānus, prezentējiet sevi. Rūpīgi pārbaudiet ziņas un faktus. Februāris beigsies veiksmīgi, ja neiesaistīsies piedzīvojumos. Tiem, kuri joprojām ir vientuļi, februārī būs iespēja atrast mīlestību. Tas notiks publiskā vietā: slimnīcā, sporta zālē, izglītības iestādē. Ja Lauva palaidīs šo iespēju garām, nākamā būs diezgan ilgi jagaida. Tie, kas ir iegrimuši darbā, uzsāks romānu ar projekta kolēģi. Lauvam, kurš jau ilgu laiku ir attiecībās, ir jāpilda partnerim dotie solījumi. Ģimenēm jāatbrīvojas no savstarpējas kritikas. Labāk kopā veiciet remontu un stipriniet savu laulību.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Mēs iesakām koncentrēties uz pašattīstību un personīgajiem mērķiem. Februāris sniegs finansiālās stabilitātes sajūtu un dos stimulu karjerai. Budžeta, plānošanas un ieguldījumu centieni dos rezultātus. Pievēršot uzmanību detaļām un izmantojot analītiskās prasmes, izdosies koncentrēties ilgtermiņa mērķiem. Iesaistieties komandas darbā, bet nebaidieties sevi parādīt. Mēneša beigās iespējama prēmija. Vientuļās Jaunavas februāra pirmajā pusē iemīlēsies ilggadējos draugos, un precētās Jaunavas šo laiku pavadīs mājās ar bērniem. Mēneša otrā puse plānota veselībai un ikdienai. Mīlestība atkāpsies fona plānā. Lai stiprinātu attiecības, pavadiet laiku kopā. Kopīgi risiniet tuvāko radinieku problēmas, lai nebūtu aizvainojumu. Vides maiņa palīdzēs pievienot romantikas pieskārienu. Atbalstiet savu mīļoto viņa sapņos un centienos. Tas stiprinās attiecības un savstarpēju cieņu.


Svari (24.09-23.10)

libra

Labākais laiks Svariem ir mēneša vidus. No 4. līdz 11. februārim Merkura trijstūris ar Venēru sniegs pārliecināšanas dāvanu un iespēju izdevīgi noslēgt darījumu. Svaru veiksmes periods, kas sākās janvārī, turpinās. No 4. līdz 6. februārim Merkurs savienojumā ar Plutona enerģiju palīdzēs kļūt pārliecinošākam strīdos. Laika posmā no 7. līdz 11. neņemiet kredītus un neaizdodiet. No 11. līdz 27. februārim profesionālus sasniegumus pastiprinās Marss, Plutons un Venera. Svarus gaida popularitātes kāpuma periods un jaunas paziņas. Brīvie Svari atvērs sirdis romantikai un lauzīs vientulību. Intuīcija palīdzēs izvēlēties pareizo partneri. Tie, kuri ir kopā jau ilgu laiku, vēlēsies paspilgtināt savas attiecības. Kopīgs radošums un kopīgas pozitīvas emocijas palīdzēs tam. Apmeklējiet meistarklases, ceļojiet, aiciniet viens otru uz randiņiem. Precētos pāros būs vairāk sirsnības.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Merkura un Plutona mijiedarbība 5. februārī atklās noslēpumus. No šīs dienas būs labas dienas darbam ar jaunajām tehnoloģijām un sadzīves tehnikas iegādei. Labs brīdis, lai atpūstos, ir 14. februāris, kad Marss savienosies ar savu Plutona enerģiju. Atpūtieties, paņemiet atvaļinājumu. Ūdensvīra sezona līdz 19. februārim pārcels uzmanību uz mājas un ģimenes jautājumiem. Mēneša beigas ir Saules pāreja uz Zivīm no 20. datuma, kas palīdzēs pelnīt naudu no sava hobija. Pilnmēness Jaunavā 24. februārī piepildīsies kāds sapnis. Skorpionam uz attiecībām būs jāskatās ar prātīgu skatienu, bez ilūzijām. Jauns mēness Ūdensvīrā 10. februārī un pilnmēness Jaunavā 24. februārī tuviniekus padarīs neticami svarīgus un palīdzēs atbrīvoties no tiem, kas velk atpakaļ. Vientuļie atradīs mīlestību. Ar jaunu partneri veidosies spēcīga garīga saikne. Pāri sajutīs harmoniju un savstarpēju sapratni. Atbalsts sarežģītās situācijās un vecu aizvainojumu pārvarēšana ir jautājumi, kas jāapspriež ar ģimenes psihologu.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

No 5. februāra Merkurs Ūdensvīrā vienos jūs ar domubiedriem. No 7. februāra domā ārpus rāmjiem, meklē oriģinālus risinājumus. Tam palīdzēs Veneras un Urāna mijiedarbība. Neveiciet sarunas 13. februārī. Pieraksti idejas, kas nāk prātā 16. februārī. Kamēr Saule līdz 19. februārim būs Ūdensvīrā, Strēlnieks cilvēkiem patiks, kas veicinās sakaru dibināšanu. Neptūna un Merkura ietekme 2. februārī spiedīs uz remontdarbiem un mājokļa iegādi. No 19. februāra vairāk laika velti nevis darbam, bet gan attiecībām. Februāris ir veltīts pagātnes aizvainojumu attīrīšanai. Pastāvīgie partneri sāks vairāk uzticēties viens otram. Vientuļajiem pietrūks savu bijušo. Taču atgriešanās pie vecā neko labu nenesīs, tāpēc pārdomā ko interesantāku. Ikvienam, kurš vēlas veidot spēcīgas attiecības, ir jāmainās ārēji un iekšēji. Tas palīdzēs satikt patiesu mīlestību un sakārtot lietas esošajās attiecībās.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

No 5. februāra sastādiet budžetu mēnesim, gadam. Merkurs šajā dienā stiprinās Plutona ietekmi, liekot domāt par jauniem ienākumu avotiem. No 7. februāra Veneras harmoniskais aspekts ar Urānu atklās intuīciju un radošumu. Sākot ar 8. februāri, atveriet uzņēmumu un pārvērtiet savu hobiju par profesiju. Investējiet no 10. februāra un Marsa un Plutona ietekmē attīstiet plānoto no 13.-14. un 17. datumā. Mēneša beigas veltiet izglītībai, apmācībai un garīgajai attīstībai. Sola Mežāzim jaunu mīlas piedzīvojumu. Tas kalpos par iedvesmu citām dzīves jomām. Līdz 20. februārim vari stiprināt attiecības, kuras grauj konflikti. Pēc 20. februāra pienāk laiks klusiem vakariem kopā. Dariet kopā kaut ko labu: iemācieties dejot tango, lieciet puzles, sāciet gatavot. Nepierādi savu taisnību ar putām mutē, bet klausies pretiniekā.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Līdz 19. februārim Saule paliek Ūdensvīra zīmē, paverot izredzes darba un finanšu jomā. No 4. līdz 11. februārim Merkurs aktivizē radošumu, izraisot zinātkāres un smadzeņu darbības uzplūdu. Kad Merkurs 5. datumā ieies Ūdensvīrā, tas kopā ar Plutonu ienesīs ūdensvīriem daiļrunības uzliesmojumu. No 7. datuma Venera veidos harmonisku aspektu ar Urānu, pārsteigumu planētu. Ja no 7. līdz 11. datumam uzsāksi jaunu biznesu vai uzsāksi jaunu darbu, veiksme nāks. Kad 13. datumā Venera ieies Ūdensvīra zīmē, jūs jutīsities enerģiski. No 5. līdz 22. februārim Merkurs Ūdensvīrā palīdzēs veidot efektīvus sakarus ar pretējo dzimumu. Brīvie Ūdensvīri iepazīsies ar jauniem cilvēkiem un pārvērtīs draudzīgu komunikāciju romantiskā plānā. No 16. februāra Venera pievienosies Merkūram Ūdensvīrā. Šis tandēms uzsāks laimīgas pārvērtības ilgstošās attiecībās partneriem. Ikviens piedzīvos maiguma un kaislības uzplūdu. Konflikti tiks atrisināti, un jauni mērķi un plāni sāks kļūt par realitāti.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Pirms Zivju sezonas sākuma (20. februārī) sagatavojies jaunam periodam dzīvē, atmaksā morālos un materiālos parādus. No 7. februāra Veneras harmoniskais aspekts ar Urānu vedīs uz jaunu partnerību. Pavadi Jauno Mēnesi Ūdensvīrā 10. februārī vientulībā. Sākot ar 13. februāri, piedalies kolektīvos projektos. No 14. datuma uzmanieties no konkurentiem, bet no 20. datuma droši īstenojiet jebkādas ieceres. Saules mijiedarbība ar Merkuru Zivīs 28. februārī ir labākā diena karjeras pacēlumam. Februārī Zivis piedzīvos mīlestības spēka pārbaudi. Patiesas jūtas izturēs, bet tās, kas balstītas uz kaislību, tiks iznīcinātas. Īss romantisks ceļojums nāks par labu. Februāra pēdējās dienās Zivju šarms viņus atbrīvos no vientulības. 2024. gads visām zodiaka zīmēm atnesīs daudz iespēju dažādos viņu dzīves aspektos. Tas apsolīja Zivīm stabilitāti, arī mīlestībā. Bet uz to būs jāiet visu gadu.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Kr. Valdemāra 159, Rīga, LV-1013, Latvija
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Bioherba
Herbals Diet
Swanson
LIFELINES

Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2024