_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

07.10.20152019.gada decembra horoskops

Decembrī daudzi apņemsies sasniegt tos mērķus, kuru sasniegšana iepriekš tika atlikta morālu un ētisku vai kādu citu iemeslu dēļ; kautrīgie un pieticīgie iegūs labu, pienācīgu augstprātību un sāks aizstāvēt savas intereses ar pilnu jaudu; tiem, kas pārvalda “lielā mamuta sadali” (uzkrājošās prēmijas, prēmiju sadali un algas lieluma noteikšanu), nāksies saskarties ar daudzām prasībām visu iepriekš minēto vēlmju apmierināšanai.

Turklāt šomēnes mūs sagaida divi nozīmīgi astroloģiski notikumi. Pirmais ir Jupitera pāreja no Strēlnieka uz Mežāzi, kas savukārt ieviesīs orientācijas maiņu, koncentrējoties uz pienākuma sajūtu, un nākotnē pieņemt rūpīgi pārdomātus ilgtermiņa finanšu ieguldījumu jautājumus, kuri kaut kā saistīti ar dabas resursiem. Globālākā mērogā tas novedīs pie nozīmīgiem zinātniskiem atklājumiem, liela mēroga konferencēm, kas saistītas ar minerālu ieguvi un racionālāku to izmantošanu, valstīm izejot no tām starptautiskajām organizācijām, kuras sevi ir kompromitējušas.

Otrais notikums ir gredzenveida Saules aptumsums ar Mēnesi Mežāzī, kas notiks 26. decembrī. Tas daudziem palīdzēs noteikt jaunus un ļoti tālejošus mērķus, stiprinās to jau pieņemtajos lēmumos un neļaus padoties jebkādu šķēršļu gadījumā. Tiesa, tajā pašā laikā tas kādu laiku mūs padarīs absolūti vienaldzīgus pret cilvēkiem, ar kuriem mūs nesaista nekādas materiālās saistības vai ģimenes saites, kuras papildina siltas jūtas. Mums nozīmīgiem cilvēkiem mēs būsim gatavi jebkuriem varoņdarbiem, bet pārējie mums būs pilnīgi vienaldzīgi.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Decembrī Auns sasniegs to, kas viņaprāt citiem pietrūcis - algas paaugstināšana, viņu nopelnu publiska un skaļa atzīšana, pateicība un prēmijas par kaut ko šogad izdarītu citu labā. Un visticamāk jūs varēsit iegūt daudz no tā, uz ko jūs tiecaties, jo kāds ļoti spēcīgi atbalstīs jūsu prasības, būs jūsu pusē un palīdzēs aizstāvēt jūsu intereses.
Turklāt šajā mēnesī jūs varat atteikties no dažām savām vēlmēm, kuras gandrīz jau ir pārtapušas nodomos un reālos plānos. Jūs droši vien sapratīsit, ka, ja darīsit tā, kā plānojat, jūs apdraudēsit kaut ko jums svarīgu.
Decembra sākumā jūs, slēpjoties aiz draudzīgām izjūtām, varat sākt īstu intrigu. Mēneša vidū kādam profesionālam vai privātam projektam jums būs jāizstrādā vesela shēma, pat detalizēts plāns. Decembra beigās jūs pats pašā jau saknē pārtrauksit jebkuru no jūsu iracionālajiem impulsiem.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērsim decembrī var rasties problēmas profesionālo un materiālo mērķu sasniegšanā, taču būs cilvēki, kuri atbalsta un palīdz ne tikai vārdos, bet arī darbos, naudā un noderīgu sakaru nodrošināšanā. Tātad, visticamāk, jūs izgrozīsieties un pat paliksit plusos.
Turklāt jums, iespējams, radīsies jaunas, grandiozas idejas, kas saistītas ar jūsu mājām, ar kaut kādām mācībām, piemēram, padziļinātu apmācību (iespējams, pat ārzemēs), paplašinot darbības lauku un ietekmes sfēru. Un jūs sāksit liela mēroga sagatavošanos savu ideju īstenošanai.
Mēneša sākumā nesteidzieties savas galējās domas īstenot realitātē - pozitīva rezultāta iegūšana jums izmaksās pārāk dārgi. Decembra vidū jūsu projektam var būt nepieciešams ceļojums (komandējums). Mēneša beigās kāds atmaksās jums nodarīto morālo vai finansiālo parādu.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi decembrī aktīvi atmaksās morālos un materiālos parādus. Visticamāk, kāds notikums pamudinās jūs uz rūpīgu savas dzīves analīzi, atcerēsities visus neizpildītos solījumus, naudu, kuru kaut kā aizmirsāt atdot, ka nepateicāties kādam par laipno attieksmi vai pat par jums svarīga pakalpojuma sniegšanu. Parasti lielu daļu laika jūs veltīsit sociālā taisnīguma atjaunošanai, katram iedalot kādu labumiņu.
Turklāt darbā jūs varat ne tikai noorganizēt “nemierus ar apvērsumu un dubultu aitādas kažoka pārvilkšanu”, bet arī ievilināt savus kolēģus šajā apkaunojumā. Droši vien pēkšņi pārstāsi būt apmierināts ar darba grafiku, personālu, pienākumu skaitu un algu.
Mēneša sākumā jūs daudz un bieži pamatīgi apdomāsiet nākotni, mēģinot to padarīt tādu, lai tā izrādītos pēc iespējas labklājīgāka. Decembra vidū netiek izslēgti kādi pārdroši pasākumi, kurus pēc tam jūs pats nevarat izskaidrot. Mēneša beigās gaidāma prēmija.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži decembrī ieintriģēs un viltīgi, izmantos draudzību un tos, kuri viņiem kaut ko ir parādā, manipulēs ar citu cilvēku uzskatiem, atteiksies no personiskām interesēm - tas viss kaut kāda cēla kolektīva mērķa dēļ, kas kaut kādā veidā ietekmēs lielu cilvēku skaitu. Šis process paaugstinās jūsu pašnovērtējumu, turklāt jūs sev piedosit kaut ko tādu, par kuru jūs pats ļoti aktīvi esat pretargumentējis un kritizējis.
Turklāt ir gaidāms kāds grandiozs profesionāls projekts, kurā jūs spēlēsit lomu, kas jums nav tik pazīstama, piemēram, lai to īstenotu, jūs iecels citā amatā ar citiem pienākumiem un funkcijām.
Mēneša sākumā draudzīga vārdu apmaiņa var izraisīt kaut kādu sociālu akciju. Decembra vidū būs daudz plānošanas, un šeit jums būs ļoti noderīga kāda līdzšinējā pieredze, kas, iespējams, iegūta citā valstī. Mēneša beigās nav izslēgtas garastāvokļa izmaiņas; kaut kā iepriecini sevi biežāk.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvas decembrī daudz darīs savas karjeras un maka dēļ, taču bieži vien viņiem būs jārīkojas pret apstākļiem, patiesajām vēlmēm, pat labklājībai - viņi būs spiesti ārstēt sezonālos saaukstēšanās gadījumus, nepārtraucot ražošanu. Turklāt var būt nepieciešams iemācīties intriģēt, neitralizēt konkurentus, nolikt pie vietas tos, kuri prasa daudz, bet nevēlas maksāt.
Turklāt jūs varēsit iegūt ievērojamus rezultātus biznesā, ar kuru nodarbojaties vairākus gadus un kurā jūs pastāvīgi pilnveidojaties, bet kaut kādu iemeslu dēļ jūs sevi vairāk biedējat, nevis slavējāt. Tagad jūs varat pamatoti lepoties ar sevi.
Mēneša sākumā, lai sasniegtu kādu mērķi, jūs varat apzināti un pārdomāti atteikties no dažiem saviem principiem. Decembra vidū noderēs jauna mijiedarbības pieredze ar citiem. Mēneša beigās nav izslēgts plaša mēroga izķērdības uzbrukums, un jūs nopirksit vairāk dāvanu sev, nevis radiem un draugiem.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunava decembrī sasniegs ļoti iespaidīgus augstumus profesionālajā jomā un sadzīves lietās, taču sociālajā jomā un komunikācijā ar citiem viss nebūs tik rožaini - iespējams, ka būs problēmas, kuras būs jāatrisina ar varas struktūru palīdzību, neiesaistot nevienu no resursiem.
Turklāt mēneša beigās gaidāmi vairāki ieguvumi, kas pozitīvi ietekmēs jūsu pašnovērtējumu un ļaus realizēt kādu senu plānu. Nav izslēgta kaut kāda statusa iegūšana un to var jums pasniegt, apejot to, kam tā sākotnēji bija paredzēta.
Decembra sākumā jums būs jāmobilizē visas savas intelektuālās spējas un jāizmanto daži kontakti, kam dodiet priekšroku tos neizmantot, lai sasniegtu svarīgu mērķi vai atbrīvotos no kādas nelaimes. Mēneša vidū nepārslogojiet galvu. Decembra beigās jūs atradīsit kādu aizraujošu notikumu.

Svari (24.09-23.10)

libra

Decembrī  svarus var ievilkt kādā ar viņu  principiem un pamata sajūtām ārkārtīgi pretrunīgā situācijā. Iespējams, ka jūs kopā ar kādu no saviem kolēģiem būsit spiesti piedalīties tajā, no kā parasti cenšaties izvairīties. Jebkurā gadījumā šī situācija jums daudz iemācīs, neskatoties uz to, ka ar vienādiem panākumiem tas var radīt gan peļņu, gan zaudējumus.
Turklāt jums var tikt liegts kaut kas tāds, ko jūs patiešām vēlaties, piemēram, liels aizdevums dārgam pirkumam. Bet tajā pašā laikā draugi, dažas sabiedriskas organizācijas priekš jums darīs daudz, jums nozīmīgie cilvēki jums palīdzēs, un materiālās neveiksmes ieslīdēs tālākā plānā.
Mēneša sākumā, īstenojot kādu savu vēlmi, rēķinies tikai ar sevi un savu naudu. Decembra vidū jums būs jāizmanto tas, ko jums ir iemācījuši jums lojāli cilvēki. Mēneša beigās nav izslēgts patīkams pārsteigums, lai gan kādam no radiem vai priekšniekiem tas noteikti nepatiks.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Paredzams, ka decembrī skorpioniem būs patiesi izcili panākumi profesionālajā jomā, lai gan, lai šie sasniegumi būtu iespējami, nāksies konfliktēt ar daudziem apkārtējiem cilvēkiem, nāksies bieži vien pieprasīt kolēģiem vai domubiedriem “veikt” savus oficiālos pienākumus, manipulēt ar citu cilvēku prātiem un sevi no jauna uzzīmēt daži apstākļi.
Turklāt jūs, visticamāk, sāksit apgūt kāda veida ekstrēmo sportu vai brīvā laika pavadīšanas aktivitātes, apgūsit jaunu svešvalodu vai iepazīsities ar kādu filozofijas virzienu, kas jums līdz šim nav paticis, jums joprojām būs vai palielināsies interese par jogu vai citiem līdzīgas prakses veidiem. Kopumā tevi sagaida sevis pilnveidošana.
Mēneša sākumā jūs sasniegsit izcilus rezultātus vairākos projektos vienlaikus un pamudināsit sevi realizēt kādu sarežģītu vēmi. Decembra vidū, iespējams, notiks ķildas ar radiem un draugiem. Mēneša beigās kaut kas tavā dzīvē mainīsies uz labo pusi.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki decembrī paplašinās savu kontaktu loku, iespējams, izveidos kaut kādu tematisku kopienu, izvirzīs jaunus mērķus sev un līdzīgi domājošiem, atklās sevi sociālajā sfērā un sāks mācīties to, kas viņuprāt viņiem vienkārši tagad ir jāprot. Tomēr, visu to darot gan personīgi, gan biznesa jomā, jums būs pastāvīgi jārod kompromisi un jāsamierinās ar to, kas parasti izraisa apjukumu, dusmas, noraidījumus un var rasties vēlme to nekavējoties pārtraukt.
Turklāt ir gaidāmi daži braucieni, kuru laikā jūs ne tikai izpildīsit jums uzticētos uzdevumus, bet arī iegūsit daudz jaunu iespaidu, zināmu pieredzi un kaut ko taustāmu, ko varēsit prezentēt vēlāk.
Mēneša sākumā darbā jums bieži nāksies manevrēt starp apstākļiem, kas jums nav piemēroti. Decembra vidū jūsu darbs nesīs nelielu peļņu. Mēneša beigās jums būs jārīkojas pēc kāda cita rīkojumiem.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Decembrī Mežāžus, iespējams, gaida kāds ļoti nozīmīgs personīgais projekts, kas labvēlīgi ietekmēs viņu karjeras izaugsmi un ienākumus. Tiesa, iespējams, ka kādā brīdī tas vairs nebūs tīri individuāls un kļūs nedaudz kolektīvs, un tāpēc pēc tā pabeigšanas jums būs jādala peļņa ar tiem, kas jums ir snieguši kaut kādu palīdzību.
Turklāt šomēnes jūs būsit spiesti samierināties ar to, ka neesat īpaši priecīgs, bet tiklīdz līdz galam to pieņemsiet, apstākļi mainīsies; pakļaujieties situācijai, un tā pārvērtīsies var vēlamo - tieši tādu, kas jums patīk un noderīga.
Decembra sākumā ir iespējams draudzīgs pasākums, dalība kurā dos jums diezgan acīmredzamas priekšrocības. Mēneša vidū jums būs jāparāda īpašības, kuras jūs citos cilvēkos īsti nespējat pienemt. Decembra beigās jūs gaida jauni plāni un dažas ērtības, prēmijas, dāvanas no tiem, kas vēlas jums patikt.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Decembrī Ūdensvīram būs grūti profesionālajā jomā, īpaši, ja esat pārlieku principiāli un neelastīgi jautājumos, kuros būtu vērts ņemt vērā situāciju, citu cilvēku dzīves apstākļus un citu cilvēku viedokli. Kopumā daudz kas būs atkarīgs no jums - ja spēsit pārveidot savu apziņu un pielāgoties notiekošajam un citu interesēm, varēsiet izvairīties no daudzām problēmām.
Turklāt šomēnes jums būs jāiegūst jauni draugi. Tiesa, pastāv iespēja, ka saziņa ar šiem cilvēkiem būs ārkārtīgi īslaicīga - ar kādu no tiem jūs var saistit laika ziņā ilgs pasākums, taču, tiklīdz tas beigsies, arī draudzība tiks pārtraukta.
Decembra sākumā varat mēģināt ievēlēties kaut ko pareizu, noderīgu, racionālu, taču tas, visticamāk, jūs pašu nepārliecinās. Mēneša vidū jums var iedot vairākus uzdevumus uzreiz, un jums būs var rasties vienkārši aizbēgt. Decembra beigās būs daudz spontānu rīcību, kas sāpinās jūsu maku.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Decembrī zivis apzināti distancēsies no radiem un draugiem, lai nenovērstu viņus no drāmā darba. Visticamāk jūs atradīsit kādu jūsu karjerai ārkārtīgi svarīgu projektu, bet tas var būt ļoti neviennozīmīgs un grūts profesionālajā ziņā, kas prasīs jums būt pilnībā koncentrētam un pastāvīgi pieņemt dažādus lēmumus.
Arī šomēnes gaidāma personiskā izaugsme, pateicoties kurai jūs kļūsit par darba devējiem pievilcīgāku cilvēku, kaut arī jūs ļoti manīsities, variet kļūt cinisks. Daudzos darba aspektos un situācijās, kas saistītas ar morāli, ētiku, lojalitāti, jūsu skrupulozitāte pazudīs bez pēdām.
Decembra sākumā ir vērts biežāk pāriet uz kaut ko tādu, kas rada miera sajūtu; derēs piecas minūtes pārdomām. Mēneša vidū nerīkojies impulsa vadīts, vispirms apsveriet sekas. Decembra beigās saņemsiet balvas, dāvanas, piedāvājumus, kas paaugstinās jūsu pašnovērtējumu.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015