_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.2015Horoskops 2019. gada novembrim

Laika posmā no 1. līdz 18. novembrim mēs biežāk izmantosim ne gluži standarta metodes un tās īpašības, talantus, rakstura iezīmes, kuras mēs parasti cenšamies nereklamēt. Pateicoties tam, mēs gūsim panākumus vietās, kur mēs pirms tam delikāti atteicāmies par labu kādam citam. Un beidzot parādīsies drosme mums netīkamās personas “nolikt pie vietas”, bet mēs to darīsim tik meistarīgi, ka nevienam nebūs par mums nekādu sūdzību. Tajā pat laikā privātajā dzīvē palielināsies iesaistīšanās radinieku lietās, mēs atrisināsim tos jautājumus, no kuriem tie paši atsakās, jo nespēj atrisināt.
Pēc 18. novembra uzņēmējdarbības nozarē daudzi izvirzīs jaunus ambiciozus un avantūriskus mērķus un apzināti uzņemsies risku, nolemjot, ka likumīgā veidā nesasniegs vēlamo, pilnībā apmierinošo rezultātu. Tomēr privāto uzņēmēju un darbinieku aktivitātēm ievērojami palielināsies ierēdņu uzmanība, tāpēc nav vērts pārkāpt likumus – tāds ceļš ir pilns ar nopietnām un ilgtermiņa nepatikšanām. Šeit ir paradokss: dažiem būs tieksme pārkāpt noteikumus, bet citiem gribēsies - lai tos “noķertu, notiesātu un sodītu”.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Aunam novembrī par kaut ko labu būs jācīnās ar tiem, kuri pēc būtības ir līdzīgi viņiem, bet kuriem pilnīgi nav morāles principu. Jūs iespējams, būsit spiests izmantot tādas pašas metodes kā šie cilvēki. Acīmredzot jūs sasniegsit pozitīvu rezultātu, taču ir iespējams, ka pēc tam ilgu laiku jūs pārmetīsiet sevi, ka nerīkojāies gluži godīgi.
Turklāt var rasties dažas ilgtermiņa šaubas par finansēm, kuras ir vēlamas, bet pārsniedz plānoto budžetu, iespējama nepieciešamība veikt uzlabojumus, kas ir saistīts ar jūsu mājokli.
Mēneša sākumā būs daudz situāciju, kad jūs atcerēsities pagātni un izmantosit savulaik iegūto pieredzi. Novembra vidū kaut kādas grūtības darbā liks jums izdarīt ko neparastu. Mēneša beigās jūs veiksiet sava veida cēlu žestu, bet ne pēc dvēseles pieprasījuma, bet gan balstoties uz stratēģisku aprēķinu.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērsis novembrī var saskarties ar problēmām vietās, kur iepriekš viss bija labi. Tomēr nepatikšanas, dīvainā kārtā, jums nāks par labu, jo tās ļoti efektīvi identificēs vājās vietas, par kurām jūs nedomājāt, un jūs varēsit tās savlaicīgi “nostiprināt”, maksimāli pasargājot sevi. Un jaunie apstākļi mainīs jūsu raksturu uz labo pusi, dāvājot jums īpašības, kuras acīmredzami ir pietrūkušas.
Turklāt trešajā dekādē cilvēkiem, kas atbalsta jūs, būs svarīga loma uzņēmējdarbībā un privātajā dzīvē - viņi nekavējoties brīdinās jūs par gaidāmajām grūtībām vai darbībām, kas varētu jūs kaut kā apdraudēt, un jums attiecīgi būs laiks sagatavoties, nostiprinot savu stāvokli.
Mēneša sākumā ir svarīgi visā saglabāt skaidru galvu un pozitīvu attieksmi, tad visi veiktie pretpasākumi būs visefektīvākie. Novembra vidū veltīgi neriskējiet. Mēneša beigās, iespējams, būs piespiedu, bet patīkams ceļojums.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Novembrī dvīņi, visticamāk, veikli izmantos citu cilvēku pieredzi savu privāto mērķu sasniegšanai, un profesionālajā jomā viņi piespiedīs kādu citu darīt viņu labā nepatīkamu darbu un atbildēt par savām kļūdām. Tas viss, protams, padarīs jūsu dzīvi vieglāku, tikai nav izslēgts, ka jūsu izturēšanās noskaņos pret sevi tos, kuri jau tā jums patiesībā neuzticas, un šie cilvēki pēc tam jums kaut ko var atņemt.
Un tajā pašā laikā šajā mēnesī jūs gaida daži ārkārtīgi interesanti un informatīvi pasākumi pašizziņas jomā, jums ir daudz jāmācās, jūs izdomāsit, kā realizēt kādu no jūsu vēlmēm, neradot lielu kaitējumu naudas makam.
Novembra sākumā no radiniekiem var tikt saņemtas diezgan lielas naudas summas - skaidrā naudā vai kāda praktiska īpašuma veidā. Mēneša vidū kāda pretrunīgi vērtēta biznesa situācija tiks atrisināta jūsu labā. Novembra beigās nevajadzētu riskēt ne ar savu fizisko stāvokli, ne ar savu reputāciju.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer
Vēži novembrī meistarīgi tiks galā ar dažām grūtībām profesionālajā sfērā, spēs vērst sev par labu vairākas pretrunīgi vērtētas un stresa pilnas situācijas, pakļaus sev gan apstākļus, gan cilvēkus, kas tos rada. Turklāt jums būs jāiemācās manipulēt ar tiem, ar kuriem pirms tam jūs vienkārši par visu vienojāties.
Turklāt pastāv tāda brauciena iespējamība, uz kuru dosieties darba vajadzībās. Starp citu, iespējams, ka līdz pašām beigām jūs būsit pārliecināts, ka nekur nebrauksit, jo jūsu darba grafiks to neparedz, taču brauciens tomēr notiks. Un jūs gaida dažas balvas par pagātnes sasniegumiem.
Mēneša sākumā kaut kāda veida neskaidrība darbā palīdzēs pieņemt ļoti svarīgu lēmumu. Novembra vidū būs daudz strīdu ar tiem, kuri darba procesā nav tik iesaistīti kā jūs pats. Mēneša beigās gaidāms interesants notikums, kurā jūs varēsiet uzzināt daudz jauna par sevi un iegūt vēl vairāk materiālajā jomā.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Novembrī darbs palīdzēs harmonizēt iekšējo telpu un nestrīdēties ar citiem. Visticamāk jūs ienirsiet darba procesā, atsakoties cieši komunicēt ar kolēģiem, radiem, draugiem, un tas jūs glābs no nesaskaņām, kas noteikti rastos, ja pavadītu ar viņiem daudz vairāk laika.
Turklāt ir iespējams, ka jūs sāksit veikt daudzus darba uzdevumus, izmantojot metodes, kas iepriekš jums šķita dīvainas un nesaprotamas. Iespējams, ka jūs izmēģināsit dažas no tām, pilnībā tās apgūsiet un vairs neatgriezīsities pie tā, kas, jūsuprāt iepriekš bija pareizs, ērts un visefektīvākais.
Mēneša sākumā var parādīties jaunas vēlmes un lai tās realizētu, jūs varat veikt virsstundu darbu vai atrast papildu ienākumu avotu. Novembra vidū, pateicoties kādam aizraujošam projektam, jūs tiksit pasargāts no nepatīkamiem sadzīves darbiem. Mēneša beigās, iespējams, gaidāms neparedzēts komandējums.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunava novembrī skaidri ievēros ne tikai savas, bet arī citu cilvēku intereses. Ļoti iespējams, ka darbā nāksies tikt galā ar problēmu kaudzēm, kuras radušās kāda cilvēka nevīžības dēļ, un tādējādi nāksies pasargāt dažus savus kolēģus no taisnīgas atriebības. Dažus savus radiniekus no nepatikšanām jūs būsit spiesti atbrīvot ar diezgan drastiskām metodēm. Arī draugiem būs nepieciešama īpaša uzmanība.
Turklāt ir iespējams, ka jums būs jāpaaugstina savas mājas drošība, tā jāpadara ērtāka noteiktas radības dzīvošanai, un jūs tam veltīsit daudz pūļu, naudas un laika.
Mēneša sākumā piekāpšanās kādā sīkumā  - palīdzēs jums uzvarēt kādā daudz nozīmīgākā jomā. Novembra vidū jūs bieži vērpsiet intrigas un pat izlocīsities no kādas situācijas. Mēneša beigās kāds pēkšņs ceļojums izjauks jūsu plānus, jums tie būs steidzami jāpielāgo, un tas radīs neparedzētus izdevumus.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svari novembrī daudz sasniegs biznesa jomā, tomēr tam būs jāpieliek daudz psiholoģisku un fizisku pūļu, kaut ko nāksies upurēt un kaut ko mainīt sevī vai savos principos. Turklāt, lai sasniegtu profesionālos un privātos mērķus jūs, visticamāk, nonāksit atklātā konfliktā ar tiem, ar kuriem iepriekš mēģinājāt nestrīdēties.
Turklāt jums iespējams, radīsies jauni plāni dažiem ceļojumiem. Iespējams, jūs atteiksities no iepriekšējiem ceļojuma nodomiem un sagādāsiet biļetes un /vai braucienus uz vietām, uz kurām iepriekš nebijāt plānojis doties. Paredzams ceļojums uz vairākiem reģioniem un iespējams, tas izrādīsies nedaudz ekstrēms.
Mēneša sākumā veiksme biznesa jomā lielā mērā būs saistīta ar savlaicīgu vērtību pārvērtēšanu. Novembra vidū jaunam projektam būs vajadzīgas novatoriskas metodes kādu uzdevumu risināšanai. Mēneša beigās publisks pasākums sniegs jums jaunus mērķus.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Novembrī, lai sasniegtu dažus profesionālos mērķus, skorpioni vispirms izliksies, iemidzinot kāda modrību, parādot draudzīgumu pret cilvēkiem, kurus patiešām nespējat izturēt, un pēc tam ar vienu izlēmīgu, strauju darbību “atvērsiet visas savas kārtis”, “nometīsiet maskas” un paņemsiet to, ko bijāt cerējis.
Panākumi jūs gaida daudzās citās dzīves jomās. Dažas svarīgas jūsu vēlmes piepildīs cilvēki, kuri psiholoģiski ir atkarīgi no jums. Sadzīves līmenī netiek izslēgti dārgi pirkumi, kas veikti domājot stratēģiski par kaut ko, ko jūs nepacietīgi gaidāt.
Mēneša sākumā kompromiss ar sevi palīdzēs izveidot ļoti dzīvotspējīgu ilgtermiņa stratēģiju. Novembra vidū ir iespējams kāds pasākums, kurā no jums tiks gaidīts kaut īpašs. Mēneša beigās, lai izpildītu kādu iegribu jūs, visticamāk, dosities ceļojumā.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieks novembrī daudzās situācijās izlocīsies kā zalktis, lai iegūtu vēlamo rezultātu vai izvairītos no atbildības par dažām savām darbībām un nepareizu izturēšanos. Un ja kāds lojāls, tolerants cilvēks atradīs attaisnojumu jūsu uzvedībai, tad daudzi citi jūs nosodīs par izlikšanos vai pat par tiešiem meliem. Esiet tālredzīgāks - tiek apdraudēta jūsu biznesa reputācija un ja jūs to zaudēsiet, būs ļoti grūti atgūt pasūtītāju, klientu, priekšnieku vai partneru uzticību.
Turklāt jūs izmantosit visai ekstrēmas metodes, lai piepildītu dažas no savām personīgajām vēlmēm, veiksiet vairākus braucienus, kas nebija jūsu ilgtermiņa plānos, sadraudzēsieties ar cilvēku, kuram ir lielas finansiālas iespējas.
Mēneša sākumā un vidū viltība un avantūrisms var kļūt par jūsu pastāvīgajiem pavadoņiem gan darbā, gan privātajās lietās. Bet novembra beigās jūs labprātāk vēlēsities teikt visu tieši acīs, pat ja tas apdraud jūsu labklājību.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāži novembrī darbā var saskarties ar dīvainām situācijām, kuru risināšana prasīs daudz laika un spēka, un liks manipulēt ar cilvēku masām. Tomēr jau trešajā dekādē augstākā vadība novērtēs jūsu savlaicīgu un ļoti efektīvu rīcību, un tāpēc jūs gaida materiāls un pašlepnumam patīkams atalgojums.
Turklāt šajā mēnesī jūs, iespējams, iegādāsieties kaut ko lielu un nozīmīgu savām mājām, liksiet kādam no radiniekiem izdarīt kaut ko ļoti svarīgu - gan savai, gan šī cilvēka nākotnei. Lai gan ar laika nobīdi, arī sevis izzināšanas process jums nāks par labu.
Novembra sākumā vairākas jūs satraucošas lietišķās sfēras situācijas, sniegs jums privātajā dzīvē dažas priekšrocības. Mēneša vidū naudas labad neriskējiet ar savu reputāciju. Novembra beigās nesaprotamais kļūs skaidrs, un tas dos dažādus ieguvumus.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīri novembrī parādīs labi sevi darbā un nopelnīs jaukas prēmijas. Tomēr negaidiet, ka tas notiks viegli un bez problēmām. Ļoti iespējams, ka apkārtējie sazvērestības ceļā sāks jums aktīvi traucēt, apmelot savus priekšniekus vai potenciālos klientus un pamudinās uz dīvainām un neloģiskām darbībām. Tātad jums ir jācīnās par savu vietu zem saules.
Turklāt netiek izslēgti neparedzēti izdevumi kaut kam tādam, kas saistīts ar draugiem, radiem vai ikdienas dzīvi. Var rasties jaunas vajadzības, kuru apmierināšanai jūs būsit spiesti aizņemties naudu.
Mēneša sākumā, pirms realizējat kādu no savām vēlmēm, padomājiet, kā tas ietekmēs jūsu ķermeni. Novembra vidū panākumi profesionālajā jomā var pārvērsties par problēmām mājsaimniecības sfērā. Neļaujiet problēmām mājās iet pašplūsmā. Mēneša beigās, iespējams, atmetīsiet ar roku darbam un dosieties izklaidējošā ceļojumā.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Novembrī zivīm veiksies tajās sfērās, kuras tās ilgi un rūpīgi “rušinājušas un mēslojušas”. Jums būs jāiegūst pārsteidzoši lieliski rezultāti visos jautājumos, kuriem esat veltījis daudz pūļu, prasmes, pieredzi, laiku un citus resursus. Iespējami jauni projekti, kuru pamatā ir jūsu uzkrājumi - gan finansiāli, gan garīgi-intelektuāli. Starp citu, var gadīties izmantot arī mistiku vai ezotēriku.
Ņemot to visu vērā, nav izslēgta neparastu vēlmju parādīšanās, interese var rasties par tiem apgabaliem un reģioniem, kurus jūs nekad neesat uzskatījis par savu ceļojumu galamērķi. Iespējams jūs varētu vēlēties pāriet uz nākamo pašattīstības līmeni, un jūs dosities tur, kur to izdarīt ir visvieglāk.
Mēneša sākumā un vidū jūs nereti parādīsit savu raksturu, aizstāvot kādas savas intereses, un atgādināsiet par sevi dažiem parādniekiem, lai saņemtu to, uz ko jums ir visas tiesības. Novembra beigās jūs varat ieņemt kādu jaunu, augstāku amatu.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015