_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.2015Horoskops 2019. gada maijam

Maija pirmajā pusē mēs dzīvosim pretrunās - no vienas puses, mums būs liela vēlme atjaunot apkārtējās telpas kārtību, burtiskā nozīmē sakārtot visu pa plauktiņiem vai vienkārši praktiski pavadīt laiku ar visaugstāko iespējamo produktivitāti.
Bet no otras puses “augstu pacels galvu” vēlme pievērst lielāku uzmanību savu mērķu sasniegšanai un savu ambiciozo „gribēšanu” realizēšanai, tieksme pēc daudzveidības un asa atteikšanās no visa, kas pat attālināti atgādina rutīnu. Mums būs kaut kā jāvienojas ar sevi un jāmeklē kompromiss, plānojot savas nodarbes.
Mēneša otrajā pusē mēs veiksmīgi nonāksim līdzsvarā ar sevi un kaut kādā veidā izveidosim prioritātes un izlemsim, kas mums šobrīd ir vissvarīgākais - darbs un karjera vai dažas privātas lietas, radošums, komunikācija ar tuviem cilvēkiem vai izklaide. Tajā pašā laikā izcilu profesionālu rezultātu šajā periodā sasniegs tikai tie, kas gūst prieku un mīl to, ko viņi dara un kuri pastāvīgi kvēlo entuziasmā par savu darbu. Bet tiem, kuriem darbs ir tikai un vienīgi pienākums, būs grūti strādāt, lai sasniegtu pat ne lieliskus, bet vismaz apmierinošus rezultātus.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Maijā auni savās aktivitātēs ieviesīs dažādus oriģinālus jauninājumus. Tas attieksies uz pašu procesu vai jau uz gatavo rezultātu. Turklāt būs nepieciešams reklamēt sevi (kā speciālistu) vai savus produktus, savas idejas, notikumus vai produktus, kurus plānots palaist tirgū; būs daudz sarunu, tostarp ar potenciālajiem investoriem.
Turklāt jūs nopietnāk attieksieties pret savu tēlu, jūs vienmēr plānosiet izskatīties klasiski eleganti, kad tiksieties un iepazīsieties ar dažiem svarīgiem cilvēkiem. Nav izslēgts, ka iegādāsieties kaut ko savam statusam.
Mēneša sākumā jūs, visticamāk, sapratīsiet, kā atgūt to, ko citi cilvēki jau sen uzskata par savu. Maija vidū, visticamāk, būs neparedzēti izdevumi vai parādīsies jauns izdevumu postenis, kas paliks aktuāls ļoti ilgu laiku. Mēneša beigās daudz kas būs atkarīgs no jūsu attieksmes pret sevi un no tā, kas notiek ar jums.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērsis maijā rausies starp savu pienākumu izpildi, reālu plānu īstenošanu, ikdienas aktivitātēm un mēģinājumiem apmierināt citu cilvēku vajadzības: radinieku, priekšnieku, cilvēku, ar kuriem ir sociālās saistības vai pienākums. Tomēr katra no jūsu aktivitātēm dos jums spēcīgu materiālu ieguvumu un ievērojami uzlabos jūsu reputāciju.
Turklāt, visticamāk, jūs varēsiet iegūt kaut ko tādu, ko kāds jums ir ilgi un stingri ir atteicis, neatbildot uz pieprasījumiem vai apmaiņas piedāvājumiem. Nav izslēgts, ka jums radīsies kāds juriduski neatrisināms jautājums.
Mēneša sākumā daži drosmīgi lēmumi un darbības palīdzēs jums atrast to, kas jums trūkst. Maija vidū, iespējams būsiet aizņemts, palielinot savu bagātību un veiksiet dažādas darbības, lai palielinātu savus ietaupījumus. Mēneša beigās iespējami uztraukumi, jo ir cilvēki, kuri nezina, kā plānot, un tādējādi jums kaut kā traucēs.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi maijā izcelsies biznesa sfērā, pateicoties tam tie varēs palielināt savus ienākumus un uzlabot viedokli par sevi savu priekšnieku vai sadarbības partneru acīs. Visticamāk, jūs kļūsiet daudz aktīvāki, izmantojot visas savas pozitīvās iezīmes, unikālās prasmes, komunikatīvās spējas, klasiskās zināšanas un mēģināsiet neizrādīt savus trūkumus. Tas nekavējoties ietekmēs gan darba kvalitāti, gan attieksmi pret jums, no kuriem atkarīgs jūsu oficiālais un finansiālais stāvoklis.
Turklāt jūs, iespējams, varēsiet vienoties ar cilvēkiem, no kuru lēmuma ir atkarīgs, vai jūs saņemsiet kādus noteiktus labumus vai pabalstus. Tiesa, pat ar visu šo, jums var nākties atvadīties no kaut kā tāda, kas pirms kāda laika atnāca pie jums ne gluži likumīgā veidā.
Paredzams, ka mēneša sākumā palielināsies privātīpašums, bet tas, visticamāk, nebūs jūsu nopelns. Maija vidū būs nepieciešams ietaupīt naudu, un jūs ekonomēsiet uz kaut ko ierastu, bet ne obligātu. Mēneša beigās kādā notikumā jūs atradīsiet prieku.

Vēzis (22.06-22.07)

cancerMaija pirmajā pusē vēžiem var nākties vienkāršot kāda cita cilvēka darbu, lai iegūtu izcilus rezultātus. Visticamāk kādā brīdī jūs sapratīsiet, ka tik ilgi, kamēr jūs nebūsiet nepārprotami norādījuši viņa darāmo soļu secību, jūsu darbs nesniegs iecerētos augļus, neraugoties uz to, cik grūti jūs būsiet pūlējies.
Mēneša otrajā pusē jūs uzsāksiet jaunu profesionālās darbības cikla sākumu, kas solās būt ļoti veiksmīgs komerciāli (finansiāli), un jūsu vērtējums darba devēju vidū ievērojami palielināsies.
Maija sākumā var būt nepieciešams iegādāties jaunu īpašumu vai paplašināt esošo dzīves telpu. Mēneša vidū Jūsu dzīves pieredzei un naudas ietaupījumiem būs ļoti liela un ārkārtīgi svarīga loma. Maija beigās jums būs jāizmēģina kāds nepazīstams, bet ļoti interesants tēls.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Maijā lauvas būs apvienojušas savu profesionālo darbību ar dažiem mājsaimniecības pienākumiem, kas kopumā būs nedaudz vairāk nekā parasti un tam visam būs nepieciešama lielāka uzmanība. Tomēr jūsu darba slodze visticamāk, nelabvēlīgi neietekmēs darba kvalitāti, jo darbs kļūs jums par tādu kā izlādes vietu, kas ļaus nedomāt par sadzīves problēmām.
Turklāt jums radīsies daudz interesantu ideju, kas saistītas gan ar jūsu darbu, gan ar personīgo dzīvi, jūs varēsiet ieviest jauninājumus, kas atvieglos un ļaus aizraujošāk pildīt pienākumus, kā arī neļaus iegimt rutīnā.
Mēneša sākumā jūs varat uzsākt projektu, kas būs lielisks papildu ienākumu avots; tomēr daļa no saņemtās naudas summas, visticamāk, nekavējoties tiks iztērēta radinieku vajadzībām vai parādu atmaksai. Maija vidū var parādīties jaunas īpašumtiesības. Mēneša beigās būs notikums, kuru jūs esat jau sen vēlējušies.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas maijā, visticamāk, saskarsies ar dažādu privātu vai finanšu jautājumu risināšanu un varēs sasniegt lieliskus rezultātus šajā jomā. Bet darba ziņā mēneša pirmajā pusē nav izslēgtas problēmas, kas radīs soda naudas iespējamību un neapmierinātību no priekšniecības puses. Un visticamākais, ka situācijas vaininieks nebūsiet jūs.
Tomēr pēc 15. maija situācija izlīdzināsies; ja jūs tikāt sodīti netaisnīgi, kolēģi atvainosies un atgriezīs to, ko paņēma un arī jūsu reputācija tiks atjaunota. Toties papildus kā bonuss jums var tikt piedāvāts augstāks amats vai darbs, kas ir daudz labāk apmaksāts.
Maija sākumā jūs varēsiet padarīt jūsu privāto dzīvi ērtāku, jūs apņēmīgi atbrīvosies no kaut kāda, kas vairs jums nav lietderīgs. Mēneša vidū sagaidāma neskaidra situācija. Maija beigās jūs varat sastrīdēties ar kādu no saviem draugiem.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svarus maija pirmajā pusē gaida kādi pelnīti "cepumi" biznesa jomā. Nav izslēgtas balvas, prēmijas, piemiņas raksti un uzslavas no cilvēkiem, kuru viedoklis ir ne tikai ārkārtīgi svarīgs, bet arī izšķirošs jūsu turpmākajai profesionālajai darbībai.
Mēneša otrajā pusē darbā daudz būs atkarīgs no tā, vai jums tas darbs patīk, vai jūs dariet to labprāt, vai jūsu emocionālā iesaistīšanās darba procesā ir spēcīga; ja tā ir, jūs sasniegsiet ievērojamus panākumus un uzlabosiet uzņēmuma reputāciju. Bet, ja nē, tad jūs aktīvi izvairīsieties no darba vai vienkārši aiziesiet atvaļinājumā.
Maija sākumā jūs variet saņemt kaut ko tādu, par ko jau sen sapņojāt. Mēneša vidū jūsu idejas par kādu svarīgu jautājumu kļūs konstruktīvākas, un jūs beidzot varēsiet plānus pārvērst realitātē. Maija beigās būs daudz dažādu izklaides pasākumu un tikšanās ar interesantiem cilvēkiem.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioniem maijā iespējams, būs jācīnās ar kādu no radiniekiem vai biznesa partneriem par kaut ko tādu, ko šīs zīmes pārstāvji uzskata par savu, un apkārtējie cilvēki neplāno tam piekrist. Atcerieties: neatkarīgi no konfrontācijas iznākuma, attiecības ar savu pretinieku tiks pilnībā sabojātas, un tāpēc padomājiet, kas jums ir svarīgāks - nauda un īpašums vai šīs personas klātbūtne jūsu dzīvē.
Turklāt mēneša trešajā dekādē ir iespējams kāda profesionāla projekta iesākums, kas prasīs dziļi iedziļināties kādā tēmā, jums būs burtiski nāksies izlaist to caur sevi. Izziniet, kas jums ļauj novirzīt domas un kā uzlādēties ar jauniem spēkiem, pretējā gadījumā jūs variet izdegt.
Maija sākumā augstprātība var izspēlēt ar jums sliktu joku. Mēneša vidū iespējami gan finansiāli, gan morāli zaudējumi. Maija beigās jūs daudz uzzināsiet par personu, ar kuru jums ir kopīgs bizness.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Maija pirmajā pusē uzņēmēji, kas nodarbojas ar uzņēmējdarbību, var izdarīt daudz kļūdu, kas radīs nopietnus zaudējumus un ja tās ir atkārtotas neveiksmes, netiek izslēgti citi - augstāka ranga personu sodi. Turklāt radinieki var uzlikt jums jaunus pienākumus, kuru izpildīšana prasīs no jums vēl nebijušas darbības un finanšu ieguldījumus.
Mēneša otrajā pusē darba laikā jums var būt jauni pienākumi, kas ir nedaudz sveši jūsu specialitātei un to, kā ar tiem tiksiet galā, noteiks jūsu pastāvīgo uzturēšanos šajā organizācijā.
Maija sākumā ir svarīgi pareizi noteikt prioritātes, nevis atlikt konkrētu darbu līdz divdesmit piektajai prioritātei un labāk ir uzņemties atbildību un mesties darbā ar pilnu jaudu. Mēneša vidū jums būs jāņem vērā ne tikai radinieku vajadzības, bet arī kaut kas cits, kas saistīts ar jūsu profesionālo darbību. Maija beigās izvairieties no jebkāda riska.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Maijā mežāzim būs ļoti grūti iegūt atbilstošus rezultātus profesionālajā jomā, jo apkārtējie pārāk vieglprātīgi izturēsies pret savu pienākumu izpildi, vecie līgumi tiks pārtraukti un pēkšņi radušās problēmas nāksies atrisināt pateicoties monetāriem stimuliem no tiem, kas ir atkarīgi no darba procesa nepārtrauktības.
Bet jūs gaida lieliski panākumi mājas un sadzīves jomās, sadarbībā ar valsti un mijiedarbība ar radiniekiem. Paredzēts iegūt kaut ko svarīgu jūsu pašnovērtējuma sajūtai. Un, iespējams, atradīsiet jaunus draugus.
Mēneša sākumā jūs varat pieņemt dažus nepopulārus lēmumus darbā un tie kolēģi, kas nevēlās strādāt, var noskaņoties pret jums. Maija vidū kāda rīcība radīs papildu izmaksas. Mēneša beigās kāda pārāk jutīga persona var liegt jums realizēt kādu profesionālu ieceri.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīri maijā burtiski dzīvos darbā, ienirs pilnībā kādā ļoti interesantā projektā un vienlaicīgi realizēs dažus savus karjeras mērķus. Turklāt, jo tālāk jūs sāksiet attīstīties biznesā, jo dziļāka būs ieniršana darbos. Tajā pašā laikā ir iespējams, ka šādu situāciju izraisīs ne tikai mīlestība pret profesiju, bet arī skaidra nevēlēšanās iesaistīties mājsaimniecības problēmu risināšanā, atrodot atbilstošu atrunu, piemēram, „man nav laika, es strādāju!”.
Turklāt mēneša pirmajā pusē būs daudz ideju, kas saistītas ar atpūtu, brīvdienām, izklaidēm, un pēc 20. maija jūs, piesaistot savus draugus,  steigsieties šos plānus īstenot.
Maija sākumā iespējami īpašuma vai citi strīdi ar radiniekiem, bet profesionālā pašrealizācija dos lieliskus rezultātus. Mēneša vidū būs jātērē nauda kaut kam neplānotam. Maija beigās dzīve kļūs bagātāka un daudzveidīgāka.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Maija pirmajā pusē uzņēmējdarbības sfērā zivis var saskarties ar kādu nekārtību, kuru viņi būs spiesti risināt ar īpašām nestandarta metodēm, tostarp tādām, kuras parasti neizmanto morālu un ētisku iemeslu dēļ. Bet mājās un jautājumos, kas ir saistīti ar ikdienas jeb privāto dzīvi, viss būs labi un ļoti komfortabli psiholoģiski un šī iemesla dēļ darba problēmas jums tik ļoti nesāpēs.
Mēneša otrajā pusē situācija darba vietā stabilizēsies, bet ne bez jūsu palīdzības, un tāpēc jūs sagaida ne tikai jauni un ļoti rentabli projekti, bet jūs arī saņemsiet daudz prieka un arī atlīdzību par smago darbu.
Maija sākumā jums būs jāpierāda, ka ar jums jokot nav vērts. Mēneša vidū jums būs jaunas praktiska rakstura vai īpašuma iegādes vēlmes, kuras jūs nekavējoties īstenosiet. Maija beigās nav izslēgti strīdi ar draugiem, ar kuriem jūs kopā devāties ceļojumā vai kopīgi apmeklējāt kādu sporta veidu.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015