_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.20152019.gada jūlija horoskops

Jūlijā daudziem no mums būs jāizmēģina savi spēki kādā jaunā radošā un komerciālā jomā - brīvprātīgi un paralēli galvenajai darba sfērai vai kaut kādu apstākļu ietekmē.
Turklāt pastiprināsies emocionālā iesaistīšanās it visā, ko mēs darīsim. Tāpēc pat tie, kas tagad nav apmierināti ar savu darbu, tajā atradīs kaut ko pievilcīgu un beidzot to iemīlēs, vai arī atstās visu un dosies meklēt kaut ko būtiski atšķirīgu, to fantastiski ideālo organizāciju, kurā jūs it kā varētu simt procentīgi realizēties.
Turklāt šajā laikā lietišķā, draudzības un ģimenes komunikācijā svarīga loma būs personīgajām simpātijām. Auglīgākie dialogi notiks starp tām personām, kuras ir pieradušas viena pie otras, jo uzticas, ir labvēlīgas, ir gatavas piedot daudzas kļūdas. Bet, ja jums kāds nepatīk tad, visticamāk, jūs nevarēsiet diplomātiski izturēt šīs personas “gājienus”, turklāt daudzas attiecības būs uz izjukšanas robežas tieši tāpēc, ka mēs pārtrauksim slēpt savu patieso attieksmi pret vieniem vai otriem cilvēkiem.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auni jūlijā var sastrīdēties ar daudziem radiniekiem, jo atšķirsies attieksme pret dažām sadzīviskām  lietām, kopīgām finansu lietām, vai lietām, kuras sen ir pienācis laiks izmest, bet kuras  kāds joprojām uzticīgi glabā. Savukārt, profesionālajā jomā viss būs lieliski - daudz veiksmīgi īstenotu projektu, pievilcīgi un ienesīgi piedāvājumi, un, ja jūs jau ilgu laiku gribat mainīt darbu, gadīsies ļoti interesanta iespēja, kas  pilnībā jūs apmierinās.
Turklāt trešajā dekādē jūs, iespējams, kādas savas rīcības dēļ, kļūsiet vēl populārāki apkārtējo vidū un tie, kas kādu iemeslu dēļ jūs ne visai mīlēja, sajutīs patiesas simpātijas pret jums.
Mēneša sākumā iespējami neparedzēti izdevumi par kaut ko, kas vienlaikus ir saistīts ar radiniekiem un ar kādu ceļojumu vai izklaidi. Jūlija vidū iespējamas sadzīviskas problēmas,  bet ar tām viegli tiksiet galā. Mēneša beigās būs daudz jauku brīžu.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Jūlijā Vērši biznesa sfērā var saskarties ar šobrīd nepārvaramām grūtībām, kas savukārt liks uz laiku atlikt to risināšanu un koncentrēties nevis uz profesionālo darbību, bet uz kaut ko, kas attiecas uz mājas dzīvi, ģimeni un ilgtermiņa lēmumiem šajā sakarā. Varbūt jūs uzsāksiet remontu.
Iespējams šajā laika posmā, pateicoties ģimenes saitēm vai draugiem, ar kuriem jūs reizēm veicat sava veida komercdarbību, jūs tomēr varēsiet nopelnīt labu naudu. Turklāt jūs gaida naudas vai reālu (produktu) peļņa no kaut kā tāda, kur jūs kāreiz ieguldījāt daudz darba.
Mēneša sākumā ir vērts domāt plašāk un radošāk, tad no daudzām nepatikšanām izdosies izbēgt, un jūsu ierosinātie projekti dos pašu optimālāko rezultātu. Jūlija vidū kāda idejas sniegs ļoti taustāmus ieguvumus. Mēneša beigās ir iespējami konflikti  ar tiem, kuri gatavojas atpūsties, kad tas jums ir neizdevīgi.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi jūlijā smagi strādās gan profesionālā, gan sadzīves sfērā. Ir lielas izredzes, ka gan priekšniecība (biznesa partneri), gan radinieki varēs atrast visjaudīgāko motivāciju, kas mudinās jūs rīkoties un piespiest jūs sasniegt perfektu rezultātu visos darbos.
Jūs parādīsiet sevi kādā radošā sfērā. Un šeit “dzinēja” lomā būs jūsu iedomība. Iespējams, ka būs iespēja piedalīties festivālā, sacensībās vai koncertā, un tāpēc jūs darīsiet visu, kas ir jūsu spēkos, lai ne tikai pievienotos šim notikumam, bet arī patiesi pārsteigtu sabiedrību.
Mēneša sākumā jūsu dzīvi noteiks radošie impulsi, vēlme izcelties un vēlme nopelnīt kādai izklaidei. Jūlija vidū būs nepieciešams pārvērst jūsu māju par kaut ko jaunu, pārsteidzošu, pilnībā atspoguļojot jūsu patieso būtību. Mēneša beigās dažas jūsu ambīcijas tiks apmierinātas.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Jūlijā vēži daudz darba veltīs mājoklim, radiniekiem, lai nodrošinātu nākotnei kādus ieguvumus. Pie kam viņi aktīvi strādās darījumu jomā un arī tur,  kur viņi varētu nolīgt speciālistus, bet ir tik patīkami pastrādāt ar savām rokām. Visticamāk, ka jūsu dzīvē un darbā jūs sāksiet intensīvi ieviest visus tos plānus, ko esat izauklējis vairākus gadus.
Turklāt profesionālajā sfērā jums var būt nepieciešams radīt kaut ko izcilu, par ko jums būs jāpieņem lēmums ar dažām neraksturīgām darbībām, bet tas galu galā jūs novedīs pilnīgi citā meistarības līmenī.
Mēneša sākumā būs iespēja izdarīt to, par ko jūs domājāt jau ilgu laiku. Un kāda lieta, kurā jūs līdz šim esat izmisīgi „buksējuši”, dos lieliskus rezultātus. Jūlija vidū jūs gaida daudzu vēlmju piepildīšanās un pirmkārt tās īstenosies pateicoties jūsu drosmei. Mēneša beigās jūs, iespējams, atļausieties greznu atpūtu.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvas jūlijā saņems neaprakstāmu prieku no savas profesionālās darbības, no iecienītākās radošās izpausmes un saziņas ar cilvēkiem, kas jums ir tuvi un dārgi. Bet tie, kurus jūs, maigi sakot, nepanesat, “dabūs” no jums, jo jūs pārstāsit pat izlikties, ka kādu iemeslu dēļ jūs viņus paciešat.
Turklāt ir gaidāmi vairāki pievilcīgi piedāvājumi, kā arī aizraujoši un ārkārtīgi izdevīgi lietišķi projekti, pateicoties kuriem jūs ne tikai uzlabosiet savas prasmes, bet arī iegūsiet jaunus regulārus un ļoti dāsnus klientus, kas ir ļoti ieinteresēti sastrādāties ar jums.
Mēneša sākumā un vidū jūs izcili tiksiet galā gan ar profesionāliem, gan ikdienas uzdevumiem, ne tikai izmantojot radošu pieeju, bet arī kaislīgi vēloties kaut ko uzlabot. Jūlija beigās ir iespēja, ka varēsiet izbaudīt ļoti, ļoti patīkamu atvaļinājumu, kas ietver visu, kas jums patīk; gaidāmi arī izcili sasniegumi radošajā jomā.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Profesionālajā jomā, lai sasniegtu iespaidīgus rezultātus, Jaunavām jūlijā būs jārāda atjautība un radošums, toties pēc tam visi viņu centieni tiks apbalvoti daudz lielākā apmērā, nekā viņi iedomājās. Tātad, neslinkojiet, izejiet no stereotipiskas domāšanas rāmjiem un rezultāti neliks vilties.
Sadzīvē jūs, visticamāk, vadīsieties vairāk no emocijām nekā no veselā saprāta, laimīgi un ar prieku uzsāksiet kādas izmaiņas un radīsiet mazu brīnumu savās mājās, ar ko ilgi leposieties. Un vēl jūs, iespējams, izmēģināsiet savu roku kādā jaunā radošā jomā, un tajā daži praktiski apsvērumi kļūs par galveno “dzinējspēku”.
Mēneša sākumā kāda cita dāsnums rosinās jūs veikt dažus neplānotus pasākumus. Jūlija vidū jūsu dzīvi noteiks jūsu emocionālais stāvoklis. Mēneša beigās, kaut kādu iemeslu dēļ, jūs neliegsiet sev vispār neko.

Svari (24.09-23.10)

libra

Jūlijā Svari sasniegs neticamus panākumus profesionālajā jomā un radošajos centienos, tāpēc kaut kādā brīdī jūsu pašapziņa tik ārkārtīgi palielināsies, ka liela iespēja sakašķēties ar daudziem apkārtējiem cilvēkiem. Esiet lepni par sevi lēnām, nelielieties un neizrādiet augstprātību, pretējā gadījumā jūsu uzvaras dēļ savstarpējās negatīvās komunikācijas pārvērtīsies par sakāvi.
Turklāt nav izslēgtas kādas sadzīves problēmas; varbūt jūs, pilnīgi ienirsiet darbā un hobijā, aizmirstot par visām pārējām problēmām, un tās tikai vairosies. Turiet roku uz pulsa, ar problēmām tieciet galā nekavējoties, lai vēlāk jūs netērētu naudu tās risinot, ko plānojat tērēt izpriecām.
Mēneša sākumā ir iespējami konflikti ar radiniekiem, toties darbā jūs vienkārši spīdēsiet. Jūlija vidū nevajadzētu pakļauties emocijām. Mēneša beigās kādā pasākumā jums būs jāprezentē kādi savi  sasniegumi.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Jūlijā Skorpionam būs ļoti grūti lietišķajā jomā. Un galvenais cēlonis nepatikšanām un problēmām būs saistīts ar apkārtējiem, un jūsu nevēlēšanās patikt kādam, kas daudz izlemj. Ja nevēlaties zaudēt naudu un apdraudēt jūsu uzņēmuma reputāciju, šīs organizācijas nākotni un kārdinošas perspektīvas, jums jābūt jaukam un jāizvairās no jebkādiem konfliktiem. Atcerieties: tagad ir labāk liekties, lai kā jūsu iedomība kunkstētu no sāpēm.
Bet ikdienas dzīvē jūs gaida panākumi, ar kuriem jūs varēsiet ilgi lepoties; visticamāk, jūs paaugstināsiet savas mājas drošību, palielināsiet tās komfortu un kaut ko iekļausiet interjerā, kas padarīs jūsu mājās daudz ērtāku.
Mēneša sākumā daži radinieku atklājumi jūs satuvinās un iznīcinās pagātnes nesaskaņas. Jūlija vidū ir vērts atcerēties agrāk pieļautās kļūdas darbā un neatkārtot tās. Mēneša beigās neļaujiet raksturam vaļu.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieks jūlijā spēs pārvarēt dažādas nesaskaņas ar radiniekiem, lai viņu ikdienas dzīve kļūtu ērtāka gan fiziski, gan psiholoģiski. Lietišķajā jomā viss arī būs lieliski - vairāki ļoti iespaidīgi un labi apmaksāti panākumi un interesanti priekšlikumi, radot to, ka jūs noteiksiet savu nākotni - gan finanšu, gan karjeras ziņā.
Turklāt, iespējams, jūsiegūsiet kādu jaunu uzticamu draugu, pateicoties kuram jūsu dzīvē ienāks kāds vēl nezināms radošums. Sagaidāms, ka paradoksālā veidā profesionālā joma jums sniegs baudu.
Mēneša sākumā strīds ar kādu no jūsu mīļajiem var jūs virzīt uz radošām izmaiņām mājas vidē, un kompromisa meklēšana var novest pie ģimenes attiecību stiprināšanas. Jūlija vidū jūs aktīvi un ļoti savdabīgi realizēsiet dažas sen lolotas vēlmes. Mēneša beigās gaidāmi priecīgi notikumi gandrīz visās jomās.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāži jūlijā var mainīt pieeju dažiem profesionālās darbības aspektiem un pateicoties tam var izdoties sasniegt pārsteidzošus rezultātus, kas agrāk neizdevās. Taču attiecībās ar radiniekiem nav izslēgtas nopietnas problēmas - viņu vēlmes būs pretrunā ar jūsējām, jūsu viedoklis viņiem vairs nebūs izšķirošs, un daži no jūsu plāniem pirmajās divās dekādēs sabruks viņu iejaukšanās dēļ.
Tomēr trešajā dekādē viss nokārtosies, jūs atradīsiet jaunu veidu, kā ietekmēt tuvos cilvēkus, spēt ar tiem atkal sadarboties un pārvērst sadarbību ar viņiem, ja ne pastāvīgi baudpilnā veidā, tad vismaz kādā ciešamā veidolā.
Mēneša sākumā kāda sena pieredze un vēlme “iziet no pierastajiem rāmja”  darba vietā nesīs veiksmi; gaidāms arī uzlabojums psiholoģiskajā plānā. Jūlija vidū jābūt uzmanīgākiem ar vēlmēm - ne visas piepildīsies, bet pārējo realizācija nesniegs prieku. Mēneša beigās gaidāms kāds lielāks prieks.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Jūlijā Ūdensvīrs savu un citu emociju ietekmē strauji var izjaukt kādas darba attiecības un doties “brīvā peldējumā”. Iespējams, jūs atteiksies izturēt kādu situāciju, kas jums nav pieņemama un izmantosiet kādu skandālu, lai aizietu no pašreizējā darba. Tiesa, šajā periodā jūs, visticamāk, neatradīsiet citu darbu un visticamāk, jūs neko vēl nevēlaties meklēt, bet ļaut sev atpūsties.
Turklāt jums, iespējams, būs nepieciešams kaut ko mainīt savā mājas dzīvē, to pārveidot, uzlabot, koriģēt interjeru vai mājas funkcionālo sastāvdaļu; tas ir tas, ko jūs arī darīsiet.
Mēneša sākumā saruna ar radinieku vai draugu var likt jums padomāt par to, kam jūs tagad veltat savu dzīvi. Jūlija vidū jums ir jāpieņem daži radikāli lēmumi un jāatgriežas kaut kādā sākuma punktā. Mēneša beigās ir sagaidāmi daži aizliegti prieki.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Jūlijā Zivis darba sfērā gaida kaut kas jauns un interesants, pateicoties kam viņi vēl vairāk vai atkārtoti iemīlēs savu darbu un sāks daudz efektīvāk strādāt naudas un karjeras labā. Paredzamās dažas pozitīvas pārmaiņas sadzīvē. Iespējams jums būs jāparāda dizainera talants kādā oriģinālā veidā izrotājot savu māju un visticamāk  jūs tam pievienosiet funkcionalitāti.
Turklāt jūs, iespējams, atgriezīsieties pie tiem jautājumiem, kurus maijā-jūnijā palaidāt pašplūsmā, nevēloties lieku reizi bojāt nervus un strīdēties ar kādu no radiniekiem. Un šoreiz viss izveidosies tā, kā jums tas ir nepieciešams, sarunā ar radiniekiem atradīsiet pareizos argumentus, un apstākļi palīdzēs nostiprināt panākumus.
Mēneša sākumā dažas utilitāras lietas kļūs par iedvesmas avotu un iedvesmos jūs radošai darbībai. Jūlija vidū neparedzētas dāvanas, iespējams, saņemsiet no tiem, kas jūs atbalsta. Mēneša beigās iespējami kādi svētki.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015