_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

07.10.2015Laiks pārmaiņām: kas zodiaka zīmes sagaida 2021. gada jūnijā

Jūnija pirmajās desmit dienās mēs regulāri izmantosim kādu papildu informāciju savā darbā un saziņā ar kolēģiem, priekšniekiem, radiniekiem, jebkurā brīdī aktīvi strīdēsimies ar citiem, daudzi vēlēsies iegūt slepenu varu pār ciešākiem sadarbības partneriem un sāks vākt konfidenciālu informāciju par tiem. Profesionālajā jomā būs svarīgi piešķirt lielu nozīmi pagātnes panākumiem un bieži izmantot ilgtermiņa pieredzi darījumos, sarunās, prezentācijās un noderēs arī kaut kādi arhīvu dati.

Pēc 10. jūnija mūsu pašapziņa palielināsies, mēs darbu vairs nedarīsim emocionāli, bet sāksim rūpīgu pieeju darbam radošā veidā, sistemātiski ģenerēsim dažas idejas, kas padara mūsu darba rezultātu krāsaināku un iespaidīgāku, kā arī lai sasniegtu savus pakalpojumu mērķus mēs daudz aktīvāk sāksim izmantot savu personīgo šarmu ... Turklāt daudziem būs jāpārdomā sava pievilcība, jākļūst spilgtākiem un ekstravagantākiem, priekšroka jādod tērpiem, kuri izceļas, kurus atcerās  un kuri  piesaista uzmanību vai pat iedvesmo citus cilvēkus.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auns jūnija pirmajās desmit dienās darbā var sastapties ar grūtībām un konservatīvām lietām, taču, visticamāk, auni šo pārpludinās ar kādu būtisku un aktuālu informāciju, kuru kolēģi vienkārši nevar neņemt vērā. Turklāt, iespējams, radīsies spriedze saziņā ar kolēģiem, ar kuriem jums ir pārāk atšķirīga pieeja oficiālo pienākumu veikšanai.
Vēlāk profesionālās lietas ritēs kā pa pulksteni, auns darbu darīs atšķirīgi un skaisti, būs iespēja kļūt slavenam vai vismaz iegūt popularitāti svarīgās aprindās. Personīgajā sfērā pēc 20. jūnija nav izslēgta skaudīgu cilvēku parādīšanās (tāpēc šis nav labākais laiks, lai paplašinātu sociālo loku), un pat ikdiena var prasīt lielus neplānotus finanšu ieguldījumus.
Mēneša sākumā nedusmojieties uz cilvēkie, kas jūsuprāt nav tik attīstīti kā jūs, - jūs iegūsiet ienaidnieku. Jūnija vidū jūsu priekšā pavērsies jauni apvāršņi, jūs atradīsit pielietojumu dažiem saviem īpašajiem talantiem. Mēneša beigās veiksme darbā var izraisīt strīdus ar radiniekiem.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērši jūnija pirmajās desmit dienās atvērs priekš sevis jaunus apvāršņus, sāks izmantot informāciju, kas iepriekš netika ņemta vērā, un veikt tirdzniecības un / vai komerciālas darbības vietās, kuras iepriekš pat neuzskatījāt par iespējamām. Turklāt, iespējams, jums sevi kaut kā prefesionāli ir ā jāreklamē interneta telpā.
Bet tad biznesa sfērā grūtības netiek izslēgtas to cilvēku egoisma dēļ, ar kuriem jūs esat spiesti cieši sadarboties, un jūsu nevēlēšanās apmainīt pārbaudīto pieeju oficiālo pienākumu veikšanā pret kaut ko radošu un eksperimentālu. Tomēr trešajā desmitgadē jums būs spēcīgs sabiedrotais, un viss izdosies.
Mēneša sākumā neignorējiet informāciju, kas jums plūst - tā palīdzēs jums bagātināties. Jūnija vidū iespējama dalība trokšņainā darba pasākumā, piemēram, konkursā. Mēneša beigās ir iespējams pirkums darba statusa dēļ.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Jūnijā dvīņi varēs ļoti kompetenti izmantot gan labestīgo attieksmi pret tiem no citu puses, gan viņu personīgo šarmu, kas rezultātā vispirms novedīs pie situācijas izlīdzināšanas uzņēmējdarbības jomā un pēc tam kādiem skaļiem, iespaidīgiem un labi apmaksātiem panākumiem. Jūs iegūsiet popularitāti starp savas profesijas biedriem.
Turklāt līdzjūtība no radiem, draugiem vai vienkārši paziņām palīdzēs tikt galā ar kādā ikdienas problēmām, sākt vai ātri un efektīvi pabeigt remontu, izveidot materiālu bāzi (neatkarīgi no tā, vai tā ir naudas, pārtikas preču utt.).
Mēneša sākumā kādas no jūsu īpašajām spējām būs ļoti pieprasītas, un jūs uzzināsiet par sevi kādu jaunu informāciju. Jūnija vidū jūs gaida iedvesmas un radošās enerģijas pieplūdums, jums būs iespēja realizēt iespējas dzīvē. Mēneša beigās daudzi izrādīs garīgu un materiālu dāsnumu pret jums.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži jūnijā radīs gan informatīvu notikumu, gan aktīvi izmantos kādu īpašu informāciju; iemācīsies kaut ko produktīvākai darba pienākumu veikšanai; izmēģiniet spēkus dažādās profesionālās un privātās vietnēs, izmēģiniet iepriekš nepazīstamas lomas.
Un kopumā jums šis mēnesis var būt atklājumu periods - jūs uzzināsiet kaut ko jaunu par sevi, par apkārtējo pasauli, par vēlmēm, kuras spītīgi iesēdušās tālākajā apziņas stūrī vai kuru realizācija ir atlikta uz laiku, kad “bērni izaugs”, “būs vairāk brīva laika”, “parādīsies nauda”, bet patiesībā tās vienkārši netika realizētas dēļ kaut kādiem pienākumiem, ierobežojumiem, lai tikai nedotu sev brīvu vaļu.
Jūnija sākumā strīds ar kādu var provocēt lielu privātu vai profesionālu pārdzīvojumu. Mēneša vidū jūs daudz uzzināsiet no kāda apkārtējā. Jūnija beigās radoša pašizpausme nesīs daudz labumu un naudas.

Lauva (23.07 - 22.08)

leo

Jūnijā Lauvas aktīvi paplašinās savu profesionālo redzesloku, iegūs noderīgu un darbam nepieciešamu informāciju un iegūs papildu prasmes, kuru klātbūtne ievērojami paaugstinās viņu biznesa vērtību, padarīs viņus par vērtīgākiem speciālistiem un attiecīgi ļaus nopelnīt vairākkārtīgi. Jūs gaida sarunas, kuru rezultātā jūs, veicot darba pienākumus, kaulēsieties par patīkamu prēmiju.
Turklāt ir iespēja sākt lielu projektu, kas ilgs vismaz gadu un sniegs jums ne tikai stabilus ienākumus, bet arī kaut ko garīgu, kā arī morālu gandarījumu un spēju darīt to, kas jums patīk.
Pirmajās desmit jūnija dienās jūs iegremdēsieties sava veida darba tēmā; tas būs interesanti un produktīvi. Jūnija vidū jūs varat viegli sasniegt visus profesionālos un privātos mērķus. Mēneša beigās pietiks enerģijas nopietniem mājas darbiem.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas jūnija pirmajās desmit dienās ar savu darba pienākumu ietvaros veiks izcilu darbu, taču nav fakts, ka iestādes vai klienti to novērtēs. Iespējams, ka daži apmelojumi sagrozīs faktisko situāciju, un uzslavu un atlīdzības vietā jūs saņemsiet neuzticību; piesargāties no tiem, kas par jums runā slikti, un nesadusmojiet darbā tenku vāceles. Darba augļus labāk nekavējoties un tieši demonstrēt tiem, kas patiesībā tos vērtē un maksā; neuzticies starpniekiem.
Pēc 10.jūnija kļūs vēl jautrāk, jo kāds vēlēsies parādīt sevi uz jūsu rēķina; esi gaišāks par saviem kolēģiem, parādi, ka prot arī domāt radoši un netradicionāli. Un tad pēc 20. datuma jūs tiksiet apbalvots par nopelniem, nostiprināsiet savas pozīcijas.

Mēneša sākumā ir svarīgi aizsargāt savu biznesa reputāciju. Jūnija vidū ekstravagantu vēlmju īstenošana var kļūt par iemeslu radu vai draugu izsmieklam. Mēneša beigās jūs realizēsiet svarīgu mājsaimniecības uzdevumu, kas uzlabos jūsu dzīves kvalitāti.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svariem jūnija pirmajās desmit dienās var nākties taupīt resursus, lai profesionālo mērķu sasniegšana neizrādās pārāk dārga. Turklāt jūs, iespējams, būsiet spiesti atgriezties projektā, kas iepriekš tika apturēts ārēju apstākļu dēļ vai paši nevēlējāties to risināt.
Pēc 10. jūnija jūs redzēsiet pārsteidzošus panākumus, pilnīgu apmierinātību ar darba augļiem, jaunus interesantus pasākumus, kas paaugstinās jūsu darba reitingu un jūsu pašcieņu. Iespējams iegūsiet kaut ko skaistu, patīkamu, pārsteidzošu. Tiesa, tajā pašā laikā pēc 20.datuma netiek izslēgti strīdi un nesaskaņas ar radiniekiem.
Mēneša sākumā gaidāms kāds apburošs privāts pasākums, kurā jūs satiksiet brīnišķīgus cilvēkus. Jūnija vidū daļa informācijas veicinās radošu izrāvienu profesionālajā jomā. Mēneša beigās nevajadzētu brīvprātīgi sākt tās mājsaimniecības lietas, kurās nepieciešama palīdzība no ārpuses.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioni jūnija pirmajās 10.dienās ne tikai gūs milzīgus panākumus biznesa sfērā, bet arī kaut ko pierādīs cilvēkiem, kuri par viņiem šaubījās un pastāvīgi uz kaut ko mudināja. Iespējams projekta sākums vai ļoti produktīva attīstība, kas saistīta ar informācijas lauku un ar kādiem trūkumiem, nepilnībām - jums ir jāgūst labums no savāktās privātās informācijas.
Bet profesionālajā jomā netiek izslēgti konflikti ar cilvēkiem, kas jūs kaitina ar savu pārmērīgo ego un pārmērīgo pašapziņu, un pat radošo ideju jomā var rasties "sastrēgums". Bet pēc 20.jūnija jūs gaida personīgs prieks, kāds notikums, kas jūsu dzīvi ievedīs pavisam citā kvalitātes līmenī.
Mēneša sākumā ilgtermiņa komunikācijas pieredze ar cilvēkiem un sava veida piediena izdarīšana  uz viņiem palīdzēs jums novest svarīgu projektu pie tā loģiskā noslēguma. Jūnija vidū esiet piesardzīgs ar lielīšanos. Mēneša beigās neignorējiet savu intuīciju.
Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieks jūnija pirmajās divās nedēļās var iegūt daudz gan biznesa sfērā, gan privātajā dzīvē, un tas viss tāpēc, ka strēlniekiem šķiet nepieņemami vieglprātīgi izturēties pret visām kādreiz uzņemtajām saistībām. Esiet nopietnāks un efektīvāks, pretējā gadījumā jūs zaudēsiet gan naudu, gan cilvēku uzticību, kuru laipnā attieksme jums joprojām būs noderīga. Jums tāpat nevajadzētu mēģināt izdarīt spiedienu uz cilvēkiem, kuriem ir pilnīgi atšķirīga pieeja darbam un dzīvei kopumā - jums uzticīgi cilvēki var ātri pārvērsties par ienaidniekiem.
Pēc 20.jūijija jūs gaida mājsaimniecības darbi, kurus vairs nevar atlikt un profesionālajā jomā daudz kas būs atkarīgs no tā, vai jūs zināt, kā iepriecināt tos, kas novērtē un maksā par jūsu darba augļiem.
Mēneša sākumā nedodiet iemeslu tenkām un nereklamējiet savu personīgo dzīvi. Jūnija vidū kādi radoši centieni var kļūt par karjeras izrāvienu, gan novest pie neveiksmēm. Mēneša beigās jūs varat kaut ko mainīt savā izskatā un ģērbšanās stilā.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāži jūnija pirmajās desmit dienās var saskarties ar zināmām grūtībām darba jomā dēļ cilvēkiem, ar kuriem viņi ir spiesti cieši sadarboties un rēķināties. Bet privātajā līmenī jūs varat viegli tikt galā ar visiem sev izvirzītajiem uzdevumiem, jums būs interesanta komunikācija ar tiem, kas labi ietekmē jūsu psiholoģisko stāvokli.
Pēc 10. Jūnija darba vietā jums bieži būs jāizmanto ietekme uz kolēģiem vai piegādātājiem, jūs varēsiet savam darbam pieiet radoši, spēsiet radoši domāt, un informācija, ko kāds jums iedevis, būs burtiski zelta vērtībā. Tiesa, pēc 20.jūnija visiem šiem "labumiem" tiks pievienotas kādas ikdienas problēmas, kuru risināšanai jums būs jāiztērē daudz ietaupīto resursu.
Mēneša sākumā vieglprātība vai pārmērīga uzņēmība var palielināt jūsu grūtības. Jūnija vidū noderēs kāda profesionālā pieredze. Mēneša beigās jūs varat izmēģināt darbā kādas jaunas savas īpašības.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīri jūnija pirmajās desmit jūnija dienās gūs milzīgus panākumus kādā profesionālā projektā, ko viņi dara jau ilgu laiku un kurā viņi jau ir ieguldījuši daudz pūļu, laika un citus resursus. Turklāt ļoti iespējams, ka jūsu sasniegumu slava sasniegs cilvēkus, kuri ir spējīgi pozitīvi ietekmēt gan jūsu karjeru, gan algu un ļoti iespējams to viņi arī izdarīs.
Ir vērts kontrolēt cilvēkus, kuri kaut ko saka par jums saka vai izplata par jums informāciju - iespējams, ka pat no pirmā acu uzmetiena tie ir glaimojoši izteikumi, bet tam ir zemteksts un gaidītā labuma vietā tas radīs kādas papildus problēmas.
Mēneša sākumā var mainīties privātais kontaktu loks. Jūnija vidū ir iespējams konflikts ar daudzējādā ziņā jums līdzīgu kolēģi, jo viedokļos atšķiras dažās fundamentālās lietās. Mēneša beigās nav vēlams sākt lielas izmaiņas mājā, bet, ja jūs nolemjat kaut ko pabeigt, jūs iegūsit lielisku rezultātu.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivīm jūnija pirmajās divās nedēļās vajadzētu ar galvu ienirt darbā un nereaģēt uz ārējiem stimuliem, pretrunīgi vērtētu informāciju; cilvēkus, kuri runā vairāk nekā strādā, ignorēt, tad gan veiksme, gan atdeve no padarītā būs pēc iespējas iespaidīgāka. Un, ja jūs ļausiet iepriekš minētajam ietekmēt jūsu profesionālās darbības gaitu, jūsu sasniegumi un atalgojums būs tālu no gaidītā.
Pēc 20.jūnija būs ļoti ērti strādāt, gadu gaitā uzkrātā pieredze radīs kaut ko radošu, produktīvu un unikālu, kas savukārt būs labi apmaksāts. Un jūs arī atgriezīsities pie jautājuma, kas saistīts ar kaut kādu ceļojumu, un par prieku jums tas realizēsies.
Mēneša sākumā neļaujieties dīvainām vēlmēm un netērējiet naudu tam, kas nav nepieciešams. Jūnija vidū nedalieties ar savām idejām un profesionālajiem noslēpumiem - tos nozags. Mēneša beigās jūs gaida sava veida ikdienas prieciņi, kas ārkārtīgi pozitīvi ietekmēs jūsu garastāvokli un visas jūsu gaidāmās aktivitātes.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2021