_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

07.10.2015Ko otrais rudens mēnesis sagatavojis katrai no zodiaka zīmēm: horoskops 2020. gada oktobrim

Oktobrī mums bieži būs jāizvēlas starp labām attiecībām ar citiem un savu ambīciju piepildīšanu - simtprocentīgu oficiālo pienākumu izpildi un jauniem projektiem, tieši tāpēc daudzām draudzībām un ģimenes saitēm, kā arī neformālai komunikācijai ar kolēģiem būs jāpārvar nopietns pārbaudījums.

Tomēr tie cilvēki, kas patiešām ir mūsu tuvinieki, dvēseles radinieki, ar ko mums ir kopīgas intereses un kuri pieņem mūs tādus, kādi mēs esam, paliks ar mums; tiks likvidēts tikai liekais balasts – tie, kas nekaunīgi izmantot mūs un velk atpakaļ, neļaujot mums attīstīties.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auni oktobrī ne reizi vien nonāks konfrontācijā ar citiem, aizstāvot savas profesionālās un finansiālās intereses, atsakoties maksāt par dažiem saviem radiniekiem vai ļaujoties draugiem kādos viņu nepārdomātajos pasākumos. Visticamāk, ka jūsu uzvedība izraisīs ne tikai jūsu komunikācijas partneru izbrīnu, bet arī dažu apkārtējo cilvēku histēriju. Un tas ir tas, kas jums nepieciešams.
Turklāt jums ir detalizēti jāpārdomā daži no saviem plāniem, kurus jūs ļoti ilgi pārdomājāt galvā, bet kurus nebija iespējams īstenot. Skaidra izpratne par to, “kas, kur, kad un kā” ievērojami atvieglos plāna īstenošanu.
Mēneša sākumā dusmas uz kādu kļūs par jūsu "progresa dzinēju". Oktobra vidū jūsu aktivitāte palielināsies atkal kādu ārēju faktoru ietekmē. Mēneša beigās jūs varat pilnībā ienirt vai nu darbā, vai tajās izklaidēs, par kurām saka: "ir ko atcerēties, nav ko bērniem pateikt".

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērši oktobrī bieži būs neapmierināti ar sevi, bet cilvēki, kuri viņiem tic, kuri apbrīno to, ko viņi dara, un tie, kas no viņiem ir atkarīgi, vēršiem glaimos nevis teiks patiesību (un šajā gadījumā glaimi ir labākais veids, kā atbrīvoties no nevēlamām domām).
Turklāt, palielināsies jūsu ienākumi pateicoties dažiem veciem projektiem un indivīdiem, kuri spēj paveikt kaut ko tādu, kas jums tik labi nepadodas. Tomēr mēneša trešajā dekādē ir iespējami arī lieli izdevumi, it īpaši, ja nevēlaties neko sev liegt vai pārāk neuztraucaties par savu labsajūtu; esi uzmanīgs.
Mēneša sākumā jūs varēsiet atgriezt kaut ko tādu, kas iepriekš tika pazaudēts. Oktobra vidū parādīsies jaunas materiālās vēlmes, kuru īstenošana labi ietekmēs jūsu sociālo tēlu. Mēneša beigās jums vajadzētu būt uzmanīgiem ar viltīgiem cilvēkiem un pārāk "garšīgiem" biznesa priekšlikumiem.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi oktobrī daudz, nu ļoti daudz komunicēs – gan darbā, gan privātajā dzīvē, lai sasniegtu dažādus materiālos mērķus un arī prieka pēc, dažādās kopienās, kuras dažkārt veic diametrāli pretējas darbības, par pasaules uzskatiem, par politisko vai sociālo pārliecību.
Jūs gaida arī jauns imidžs, kuru jūs pats izmēģināsiet, lai atrastu pilnīgu garīgo harmoniju, lai kļūtu tieši par tādu cilvēku, par kādu jūs jutīsieties. Visticamāk, tēls jums derēs kā dārgs cilvēks, un tas patiešām patiks arī visai jūsu apkārtējai videi. Vēl jūs arī izmēģināsiet kaut ko ļoti ekstrēmu un tas jūs ievilks.
Mēneša sākumā kādas slepenas vēlmes noteiks jūsu rīcību un pat kaut kādā veidā ietekmēs jūsu darbu. Oktobra vidū jums vajadzētu būt nedaudz disciplinētākam un nepievilt tos, kuri ir gatavi jums sniegt kaut kādas priekšrocības. Mēneša beigās jūs gūsiet labumu un / vai prieku no pretrunīgi vērtētās situācijas.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži oktobrī var saskarties ar grūtībām saziņā ar citiem un kādu projekta īstenošanas atjaunošanos, tomēr viltība un atjautība palīdzēs jums ar godu un pat izdevīgumu izkļūt no šīm situācijām un iespējams apkaunos tos, kuri pēkšņi sākuši šaubīties par jūsu kompetenci vai profesionālajām prasmēm.
Turklāt jūs gaida vēl viena iziešana no jūsu komforta zonas, taču tas arī nesīs kaut ko svarīgu - ne tikai pieredzi, bet arī kaut ko diezgan materiālu. Un jums arī ir jāmaina pašreizējais sociālais komunikācijas loks un jāmaina atsevišķi cilvēki pret tādiem, kurus neviens nekad negaidīja redzēt jums blakus.
Mēneša sākumā kaut kādas nepatikšanas jūs novedīs pie haosa prātā, pateicoties kam radīsies patiesi izcils plāns. Oktobra vidū, pretēji kāda tuvāka cilvēka viedoklim, jūs piepildīsiet kādas savas materiālās vēlmes, piemēram, iegūsit kaut ko dārgu. Mēneša beigās zināms risks palīdzēs jums iegūt mieru.

Lauva (23.07 - 22.08)

leo

Lauvas oktobrī aktīvi strādās sava sociālā tēla labā, palīdzēs kādam, iegūs jaunas lojālas paziņas gan biznesa sfērā, gan privātajā dzīvē, kas savukārt viņiem pavērs satriecošus apvāršņus gan veco profesionālo ideju īstenošanā, gan arī citās jomās: radošuma un kādā līdz šim pašiem nepazīstamā sfērā.
Turklāt pastāv varbūtība, ka iegūsiet kādus materiālus labumus no radiniekiem vai personām, kas jūs daudz vairāk atbalsta, nekā jūs agrāk domājāt. Ņemot vērā visu iepriekš minēto, šajā mēnesī jums ir ļoti ieteicams izvairīties no visa, kas slikti ietekmē ķermeni, ieskaitot pārdomas un darbības, par kurām jūs varat saņemt sitienus pa degunu.
Oktobra sākumā kāda mērķa dēļ jūs varat izvērpt kādu intrigu; esiet piesardzīgs, lai viltībā nepārspētu pats sevi. Mēneša vidū jūsu ambīcijas ievērojami palielināsies, un kāds vai kaut kas palīdzēs jums tās piepildīt. Oktobra beigās ir ārkārtīgi svarīgi nepakļauties neviena ietekmei, piesargāties no viltus autoritātēm.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavas oktobrī var izvēlēties jaunu taktiku saziņā ar citiem - ar tiem, ar kuriem iepriekš strīdējāties, jaunavas viltīgi vienosies un centīsies sadraudzēties ar cilvēkiem, ar kuriem iepriekš vienkārši bija vienlīdzīgas attiecības; tas jaunavām dos daudz - sākot no savu pozīciju nostiprināšanas atsevišķās kopienās un beidzot ar labklājības palielināšanu. Paliks vairāk arī labu, svarīgu draugu. Lai gan, pirmkārt, jūs, iespējams, motivēs nevis vēlme kļūt par ikviena "zelta monētu" un pavairot labu draugu skaitu, bet gan savtīgas intereses un izdevīgums.
Turklāt jums ir jāsaprot, ko jūs patiešām vēlaties no dzīves un no profesionālās darbības; strādāt pie projekta, ar kuru nāca klajā kāds cits vai riskēt ar kādu citu, lai vairotu savu bagātību.

Mēneša sākumā nobriedīs vairāki ļoti gudri plāni. Oktobra vidū tiekšanās pēc harmonijas radīs dīvainus un negaidītus rezultātus. Mēneša beigās jums var nākties izpētīt jaunu izaicinošu teritoriju.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svari oktobrī aktīvi pašrealizēsies, sazinoties ar tuviniekiem, caur savu radošumu un citu cilvēku radīto mākslu, kā arī ar labiem darbiem, kuru mērķis ir palīdzēt tiem, kuriem tas patiešām ir vajadzīgs; nopietni palielināsies sociālā slodze. Bet darbā, visticamāk, var rasties grūtības: palielināsies pret jums izvirzītās prasības, aktualizēsies kādi iekavētie darbi vai pēc tam, kad projekti būs apturēti, kaut kas novērsīs uzmanību no pašreizējiem uzdevumiem.
Turklāt var būt vajadzība pārbaudīt sevi un meklēt mieru nevis ar miera, stabilitātes, pastāvīgas līdzjūtības palīdzību, bet gan ar savas komforta zonas pamešanu - ar adrenalīna uzplūdiem un/vai darbībām, kas parasti ir bijušas jums pilnīgi svešas.
Mēneša sākumā visticamāk ir gaidāma svarīga saruna darbā un daudz kas būs atkarīgs no tā, kā jūs to sakārtosit. Oktobra vidū neļaujiet sev ieslīgt filozofiskās pārdomās. Mēneša beigās, lai arī kā gribētos izmēģināt ko jaunu, neriskē velti.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioni oktobrī aktīvi izmantos citu laipno attieksmi pret viņiem (un viņu naivumu vienlaikus); izmantojiet noderīgus kontaktus, lai risinātu aktuālās privātās problēmas un īstenotu profesionālus projektus, izstrādātu ilgtermiņa plānus un nekavējoties piesaistītu atbalstu tiem, kuriem tas iecerēts. Iespējams dāsni maksāsiet tiem, kas nevēlas darīt labu darbu labas darīšanas pēc.
Turklāt jums būs vairāki pirkumi: sākot ar kaut ko ļoti praktisku, mājsaimniecībā noderīgu un beidzot ar gandrīz vai mākslas darbiem, kaut kādiem dizaineru sīkrīkiem vai oriģinālu dekoru.
Mēneša sākumā skorpionos harmoniski savīsies praktiskums un tieksme pēc skaistuma. Oktobra vidū jūs atgriezīsities pie kaut kā apzināšanās, kas iepriekš tika atlikts ārēju apstākļu dēļ vai tāpēc, ka vienkārši nebija īstā noskaņojuma. Mēneša beigās jūs parādīsit savas labākās īpašības un raksturu visās savas darbības jomās.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieks oktobrī iegūs jaunus draugus un biznesa partnerus, vai draudzīgus kolēģus, ar kuriem jebkurš kopīgais projekts būs gan interesants, gan ļoti produktīvs. Turklāt jaunas pašidentifikācijas kārtas iespējamība ir liela, būs vēlme izpausties, izmantojot dažus pilnīgi neparastus radošus vingrinājumus vai sazinoties ar cilvēkiem, kuri jums iepriekš nebija saprotami.
Turklāt profesionālajā jomā ienākumi tiek sagaidīti no kādiem iepriekšējiem projektiem. Un jums arī kaut kas jāpabeidz, kaut kas jāsāk, jāapspriež kaut kas ar kādu, jāiemācās un jāuzsāk kaut kas tāds, kas vēlāk kļūs par svarīgu jūsu CV sastāvdaļu.
Mēneša sākumā kāds palīdzēs jums izkļūt no ieilgušas un jums ne pārāk patīkamas situācijas. Oktobra vidū jūs darīsit kaut ko tādu, ko ilgi sev solījāt, bet kam jums nebija dukas. Mēneša beigās būs daudz dažādas komunikācijas, tostarp ar ļoti pretrunīgi vērtētiem, sarežģītiem cilvēkiem, ar kuriem jums ir jābūt modriem un jātur acis vaļā.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Oktobrī Mežāži var noskaņot pret sevi tos, kuri ir pārāk jutīgi pret kritiku vai ir pārāk jutīgi pret objektīviem paziņojumiem, kas savukārt tiem liedz iespēju piedalīties perspektīvā lietā. Esiet vārdos atturīgāks, ņemiet vērā savu kolēģu lepnumu un smalko garīgo organizāciju, pat ja jums šķiet, ka konkrētais cilvēks neko neizlemj, esiet smalkjūtīgs.
Turklāt šomēnes, iespējams, nāksies manevrēt gan darbā, gan privātajā dzīvē starp cilvēkiem, kuri savā starpā nesader, kā dēļ arī dod ļoti pretrunīgus norādījumus. Turklāt kāds neļaus jums izveidot skaidru un saprotamu plānu tuvākajai nākotnei, jo viņš nesniegs jums nepieciešamo informāciju.
Oktobra sākumā kāds cits atrisinās kādu globālu problēmu jūsu vietā, bet mazajās lietās gaidāma aizķeršanās. Mēneša vidū jums būs jābūt viltīgam un no kaut kā jāizvairās. Oktobra beigās jūs noslēgsiet sava veida aliansi ar kādu, kas jums ir svarīga, un kāda lieta uzreiz kļūs vienkāršāka.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīri oktobrī būs ļoti aktīvi visās frontēs. Jūs pārveidosiet virkni privātu lietu, paralēli organizēsiet vairākus svarīgus profesionālos projektus (un, visticamāk, ne vienā vien organizācijā), pats uzsāksit dažādus labdarības pasākumus un atbalstīsit citu cilvēku sociālos uzņēmumus.
Turklāt jums var nākties nopietni interesēties par kaut kādu mākslu, kaut ko tādu, ar ko pēdējā laikā esat saskāries arvien vairāk un kas pastāvīgi parādās tādā vai citādā kontekstā. Acīmredzot jūs beidzot sapratīsit, ka tie bija Visuma pavedieni, un ar to jūs saistīsit savu dzīvi vismaz amatieru līmenī vai kā kolekcionārs.
Mēneša sākumā neignorējiet citu dīvainos izteikumus - tie novedīs jūs pie domām, kas jums nepieciešamas tagad, vai palīdzēs pieņemt tiešām jēgpilnu lēmumu. Oktobra vidū jūs izlemsit par kāda veida vēlmēm un veidiem, kā to īstenot. Mēneša beigās tevi var ievilkt intrigā.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Oktobrī Zivis izmanto savus vecos noderīgos sakarus un iegūst jaunus, piedalīsies kāda uzsāktajos labdarības pasākumos, apmeklēs vietas, kur ir ļoti skaisti, un darīs kaut ko tādu, kas viņiem sniegs iekšēju harmoniju. Tiesa, šajā gadījumā jums būs steidzami kaut kas jāpabeidz, jācīnās ar dažām materiālām vēlmēm, kurām vēl nav naudas, kaut kā no tā jāiziet, lai nekaitētu jūsu reputācijai.
Un arī jūs gaida nodarbības un paziņojumi, kas paredzēti, lai samierinātu dažas karojošās puses; pirmsākumi, kas balstīti uz veco pieredzi; situācijas, kas liks jums izmantot neparastas metodes pašreizējo problēmu risināšanai.
Mēneša sākumā vēlme pēc miera var mudināt sagrozīt faktus vai slēpt patiesību. Oktobra vidū daudz ko varēs gūt no iepriekšējos gados iegūtās pieredzes. Mēneša beigās jūs vēlēsieties gūt uzmundrinājumu, iegūt spilgtas un neparastas emocijas, izmēģināt kaut ko jaunu un nedaudz ekstrēmu; un jūs, visticamāk, to sev nenoliegsiet.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015