_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

07.10.2015Kas tiek solīts visām zodiaka zīmēm pirmajā vasaras mēnesī: Horoskops 2020. gada jūnijam

Jūnijā mums atkal jāsaskaras ar pretrunām - mums būs jāizvēlas starp slāpēm pēc jaunas pieredzes, vēlmes izmēģināt sevi nepazīstamos apvidos, arī biznesa sfērā, un pilnīgi saprotamai vēlmei saglabāt visu tā, kā tas ir, mierīgi peldēt pa straumi, neko nemainīt, lai nekaitētu sev un savam finansiālajam stāvoklim.

Turklāt daudziem būs iespēja atgriezt to, kas, kā šķita agrāk, tika neatgriezeniski pazaudēts. Bet iespēju izmantos tikai garā ne tik stiprie un / vai slinkie un drosmīgākie, izlēmīgākie, spēcīgākie un pašpārliecinātākie to noraidīs, lai izveidotu kaut ko savu, lai nekad vairs nebūtu atkarīgi no šādiem apstākļiem. Savā ziņā ieguvēji būs abi.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Jūnijā auni steigsies uz priekšu, ilgodamies pēc intensīvām aktivitātēm, pārmaiņām, jauniem iespaidiem, taču daži apstākļi tos mierīgi piezemēs, liks palēnināties un kaut ko pārdomāt. Iespējams, mainīsies arī stratēģija, pēc kuras dažas lietas nonāks fonā, un priekšplānā parādīsies kaut kas pilnīgi nesvarīgs.
Turklāt jums ir jāapkopo, jāorganizē un jāpārdomā milzīgs daudzums informācijas. Visticamāk, tas būs nepieciešams darbam, taču nav izslēgti brīži, kad radīsies dziļa personiska interese par saņemto informāciju un tās pareizu piemērošanu. Un jūs sagaida satriecoši jauna pieredze, kuras pamatā ir fakts, ka jūs jau sen to ļoti veiksmīgi realizējiet dzīvē.
Mēneša sākumā jūs viegli varēsiet sasniegt izcilus panākumus, ja iepriekš bijušas diezgan acīmredzamas iestrādes. Jūnija vidū jums būs jāpabeidz iesaktais. Mēneša beigās iespējami konflikti ar tiem, kuri par jums pārāk uztraucas.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērsis jūnijā izrādīsies izcils profesionālajā jomā; un, pirmkārt, pateicoties ļoti savlaicīgi iegūtai ārējās vides informācijai, kā arī steigas un uzbudinājuma trūkumam. Tiesa, jums nāksies stāties pretī apkārtējiem, kas nav tieši saistīti ar jūsu darbu, bet tajā pašā laikā kaut kādu iemeslu dēļ viņi vēlas kaut ko mainīt jūsu profesionālajā darbībā, oficiālo uzdevumu risināšanas metodēs vai finanšu jautājumos.
Turklāt kādā brīdī jūs varat asi un nopietni pārvērtēt savas vērtības, pārstāt tērēt laiku, pūles un citus resursus kaut kam tādam, kas jums iepriekš šķita ļoti svarīgs un tāpēc neaizstājams jūsu eksistences elements.
Mēneša sākumā, ļaujoties kādai situācijai, jūs iegūsit daudz vairāk nekā tad, ja izlemtu “cīnīties” ar apstākļiem. Jūnija vidū būs daudz informācijas, kas liks aizdomāties un kaut ko mainīt sevī. Mēneša beigās jūs atkal iestatīsit savas prioritātes, parādīsies jums neparasti plāni un nodomi.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Jūnijā dvīņi vēlmju impulsa dēļ var atteikties ne tikai no jauniem biznesa piedāvājumiem, bet arī no darbībām, kas viņus pamatā baro. Esiet piesardzīgs - impulss pāries un, atrodot citu ienākumu avotu, izrādīsies, ka tas ir daudz grūtāk nekā iepriekš. Tāpēc šomēnes ir vērts slinkot tikai tad, ja jums šajā laikā ir plānots apmaksāts atvaļinājums un izklaides pēc.
Bet sevis pilnveidošanas un personīgās attīstības ziņā jebkurā gadījumā jūs sagaida milzīgs solis uz priekšu, daži apstākļi jūsos atbrīvos kādas latentas spējas, jūs uzzināsit kaut ko pilnīgi jaunu par sevi, atvērsties pats sev no nepazīstamas puses.
Jūnija sākumā ir svarīgi domāt ne tikai par to, ko vēlaties, bet arī par savu pēkšņo vēlmju piepildīšanas sekām. Mēneša vidū jauna pieredze padarīs jūs par dziļāku personību, mazināsies vieglprātība. Jūnija beigās jūs varat pārvērsties par pilnīgi citu cilvēku, kuram ir radikāli atšķirīgi mērķi, uzdevumi, kas iepriekš bija sveši jūsu pasaules uzskatam.

Vēzis (22.06-22.07)

cancer

Vēži jūnijā turpinās priecīgi strādāt neskatoties uz nepatīkamiem ārējiem apstākļiem, un tāpēc viņi spēs sasniegt daudz iespaidīgākus panākumus kā iepriekš, kad nav bijuši neparedzēti apstākļi. Visticamāk, jūs sev izvirzīsit jaunus materiālus mērķus, un dēļ tiem nāksies iet pret kaut ko tādu, ko cilvēki vai notikumi mēģinās jums uzspiest. Tomēr nozīmīgu lomu spēlē arī prieks par pašu radīšanas un darba faktu.
Turklāt jums jāiemācās izmantot kaut kādu jaunu informācijas avotu, jāapmainās ar pieredzi ar interesantiem indivīdiem, jāiemācās kaut kas ārkārtīgi informatīvs par sevi un ļoti nozīmīgi jāieklausās intuīcijā.
Mēneša sākumā emocionāls sevis un notiekošā novērtējums palīdzēs izvēlēties pareizo ceļu. Jūnija vidū kompromiss ar apkārtējiem ļaus ietaupīt naudu vai laiku. Mēneša beigās saņemsiet apbalvojum vai cita atlīdzību  par iepriekš veiktajiem darbiem.
 

leo

Jūnijā lauvas biznesa sfērā var atgriezties pie kā tāda, ko viņi iepriekš bija pārtraukuši darīt no viņiem neatkarīgu iemeslu dēļ. Un, visticamāk, jūs atgriezīsities pie saviem noteikumiem, kaulēsities par sev izdevīgāku grafiku vai pieprasīsit palielināt maksu par jūsu pakalpojumiem. Un neatsakieties no jauniem, tikko iesāktiem projektiem, turklāt jūs atradīsit lielisku platformu savu aktivitāšu reklamēšanai.
Tāpat jums jāatrod lielisks veids, kā atrisināt ikdienas, utilitārus uzdevumus, atvieglot ikdienas darbu, atbrīvoties no tiem pienākumiem, kas ir apgrūtinoši vai vienkārši prasa pārāk daudz laika.
Mēneša sākumā jūs aktīvi darbosities, bet bez histērijas un fanātisma pārvērtīsit realitātē ilggadējas profesionālās idejas, un ir gaidāmi pirmie acīmredzamie panākumi. Jūnija vidū jūs sagaida: intensīva komunikācija, dzīva biznesa sarakste, kaut kādas virtuālas sarunas. Mēneša beigās, iespējams gaidāma jauna, patīkama un interesanta emocionāla pieredze.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Jaunavām jūnijs var būt grūts naudas un profesionālajā jomā, tāpat arī  starppersonu komunikācijā, kur nav izslēgtas diezgan acīmredzamas problēmas. Tajā pašā laikā daudz kas būs atkarīgs no tā, kā uztversiet notiekošo - ja izturēsities pret to kā nenovērtējamu pieredzi un nekavējoties sāksit meklēt izeju no pašreizējās situācijas, jūs iegūsit vairāk, nekā pazaudējāt, bet, ja “nolaidīsit ķepas” un padosieties, jūs iemetīs dziļā finansiālā un psihoemocionālā krīzē.
Turklāt jebkurā gadījumā jums būs jāpārvērtē vērtības, jāmaina prioritātes, jāatsakās no vecajiem mērķiem un jāuzstāda jauni. Ir svarīgi analizēt informāciju un neizmantot nepārbaudītus faktus - pastāv liels risks nokļūt melos, kas kaitēs.
Jūnija sākumā nepaļaujietties uz mirkļa iegribu apmierināšanu, kas maksā naudu - tās ir ārkārtīgi nelaikā. Mēneša vidū nevajag strīdēties ar citiem, īpaši ar tiem, kas tev var būt noderīgi. Jūnija trešajā dekādē parādīsies “gaisma tuneļa galā”.

Svari (24.09-23.10)

libra

Svari jūnijā viegli un burtiski rotaļīgi pabeigs vairākus profesionālus projektus un par to saņems dažādas balvas - naudu, citu atzinību (vai pat savdabīgu popularitāti), kas izteiktas kaut kādās piemiņas zīmēs. Jūs gaida arī kaut kas jauns, ko varēsit darīt praktiski bez saspringuma un vienlaikus ar lielu interesi un prieku.
Turklāt jūsu sociālais loks ievērojami paplašināsies, nav izslēgts pievienošanās noteiktai tematiskai kopienai, kurā jūs varat realizēt dažas savas spējas, kurām kāda iemesla dēļ iepriekš nevarējāt atrast nekādu pielietojumu.
Mēneša sākumā daudzi dažādi notikumi vienā brīdī var saplūst un sniegt jums kaut ko pārsteidzošu, kaut ko tādu, kas mainīs gan jūsu dzīvi, gan personību. Jūnija vidū kāds pazīstamais palīdzēs jums piepildīt jūsu senu vēlmi. Mēneša beigās, iespējams, jums nāks par labu dziļa introspekcija.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Jūnijā skorpioni varēs ļoti kompetenti izmantot kādu pašreizējo situāciju apkārtējā pasaulē un likt lietā ārkārtīgi apšaubāmu informāciju, pateicoties kurai viņi ir gūs ievērojamus panākumus profesionālajā jomā un nopelnīs ļoti iespaidīgu naudas summu. Jums ir jāspēlē uz citu cilvēku emocijām, kas arī nesīs ienākumus.
Turklāt jums, visticamāk, būs vairāki notikumi, kas ienesīs patīkamu dažādību jūsu ierastajā rutīnā, ļaus tērzēt ar cilvēkiem, kuri jums varētu būt noderīgi, parādīs un iespaidos to cilvēku iztēli, uz kuriem jūs patiešām vēlaties atstāt iespaidu.
Mēneša sākumā, savlaicīgi un pareizi izdarot secinājumus, tas palīdzēs jums kaut ko ļoti izdevīgi pārdot (jūsu pakalpojumi, kāda lieta, jūsu rīcībā esošā informācija). Jūnija vidū cilvēciskajam faktoram būs nozīmīga loma dažās jūsu lietās. Mēneša beigās jūsu mērķis būs emocionāla un psiholoģiska relaksācija.

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlnieki jūnijā var impulsīvi iznīcināt to, ko viņi ir radījuši daudzu gadu garumā, sacelties pret kādu sistēmu vai rutīnu, pateikt daudz nevajadzīgu lietu tiem, no kuriem ir atkarīgi ienākumi. Esiet piesardzīgs - šomēnes neļauj impulsiem sevi vadīt, citi uz laiku pārstās tevi aizraut un tev būs jāmaksā par visām tavām kļūdām. Labāk to nepieļaut.
Turklāt ir svarīgi pareizi izvēlēties cilvēkus ciešai saziņai un nebūt pārāk atklātam, lai nekļūtu atkarīgam no tā, kurš viegli izmanto personisko informāciju, kaitējot stāstītājam. Un nav vēlams veikt jebkādus darījumus - iespējams, ka notiks krāpšana.
Jūnija sākumā uzmanieties no savām iracionālajām vēlmēm un impulsiem. Mēneša vidū var parādīties vairāki demonstratīvi vilinoši, bet kaitīgi priekšlikumi - rūpīgi pārdomājiet un neaizņemieties “labuma” gūšanu. Jūnija beigās jums ir jāpārdomā, kas ar jums notiek pēdējā laikā.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāži jūnijā beidzot varēs izmantot informāciju, kas viņiem jau labu laiku bijusi “tvertnēs”, un viņi nopelnīs par to diezgan labu naudu vai, pateicoties tam, iegūs nemateriālus ieguvumus. Tevi gaida skaisti, iespaidīgi karjeras panākumi - ļoti iespējams, ka tavi sasniegumi tiks novērtēti un paaugstinās tavu pozīciju (vai uzticēs kādu ļoti atbildīgu projektu).
Turklāt jums būs daudz vieglāk sazināties ar tiem cilvēkiem, ar kuriem jūs cieši sadarbojaties, strīdi ar viņiem pārstās kaitināt, un vispirms tieksieties uz atšķirīgām domām, bet pēc tam - uz konstruktīviem lēmumiem. Un jums, visticamāk, gaidāms ceļojums uz vietu, kas jūs ilgi un intensīvi pievelk.
Mēneša sākumā notiks daudz dažādu diskusiju ar radiem un draugiem, iespējams, kāda gaidāmā notikuma dēļ. Jūnija vidū jūs par kaut ko kļūsit slavens. Mēneša beigās ir svarīgi nekoncentrēties uz vienu lietu, pretējā gadījumā cietīs viss pārējais.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Jūnijā ūdensvīri, visticamāk, dos priekšroku pamest pagātnē kādu aktivitāti, kurai viņi ir veltījuši vairākus gadus (vai pat gadu desmitus), un, balstoties uz iegūto pieredzi, zināšanu bagāžu, paziņām un pieejamajiem materiālajiem resursiem, radīt kaut ko pilnīgi jaunu; iespējams tas būs kaut kas līdzīgs iepriekšējam, bet kaut kāds pavisam cits virziens. Iespējams, ka pirmie panākumi būs jūlijā.
Turklāt ikdienas dzīvē jāpievieno daudzveidība, jāsāk kaut kas izklaidējošs ar līdzīgi domājošiem draugiem, jāizmēģina kāda veida jauna sociālā maska ​​un jāapmeklē pilnīgi nepazīstama reāla vai virtuāla teritorija. Un jūs atzīsiet, ka pirms kāda laika esat pieļāvis kļūdu.
Mēneša sākumā jūs realizēsiet ilgi kaldinātu plānu. Jūnija vidū kāds piespiedīs jūs analizēt to, par ko jūs mēģināt kādu iemeslu dēļ nedomāt. Mēneša beigās būs daudz emocionālu satricinājumu, un tie jūs paaugstinās.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis jūnijā var pilnībā ienirt darbos, lai atbrīvotos no radinieku pretenzijām un vienlaikus no domām par dažiem citiem notikumiem. Visticamāk, jūs izliksities, ka esat šausmīgi aizņemts, lai viņi jūs netraucētu ne sarunājoties, ne arī ar dažiem mājsaimniecības darbiem, kurus jūs patiešām nevēlaties darīt. Pilnīga iegremdēšanās profesionālajā jomā sniegs labus ienākumus (lai gan lielāko daļu no tiem jūs, visticamāk, uzreiz pārdomāti un vieglprātīgi izniekosit).
Privātajā dzīvē jūs sagaida pastāvīgi strīdi ar citiem par jautājumiem, kurus jūs vispār nesaprotat. Slāpes pierādīt lietu, kurā jūs esat nekompetents, nostādīs jūs negatīvā gaismā, un tāpēc jums nevajadzētu ielaisties šajā diskusijā.
Mēneša sākumā kaut kas vai kāds piespiedīs jūs uzņemties projektus, no kuriem iepriekš izvairījāties to sarežģītības, pārmērīgas atbildības vai vienkārši neinteresantības dēļ. Jūnija vidū jūs pierādīsit sevi darbā. Mēneša beigās jūs varēsit pareizināt savus ietaupījumus.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015