_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

07.10.2015Horoskops 2019. gada septembrim

Septembrī mēs veidosim savu dzīvi un profesionālo darbību balstoties uz konkrētiem noteikumiem. Mēs kaut ko sakārtosim, var rasties kādi radoši traucējumi vai pat diezgan acīmredzams haoss, mēs apgūsim jaunus ikdienas, ēšanas vai uzvedības paradumus un iesaistīsimies sevis pilnveidošanā tādās jomās, kurās iepriekš nebijām ieinteresēti, jo tās izskatījās garlaicīgās, neinteresantas, nevajadzīgas un ne perspektīvas.
Turklāt līdz 14. septembrim mēs plānosim katru savu rīcību, apsvērsim katru mazāko lietu un atturēsimies no darbiem, kas nav lietderīgi un nedod mums nekādas priekšrocības. Mūsu attieksmē pret citiem būs nedaudz pašdarbības. Tajā pašā laika posmā, iespējams, tiks pārbaudīta jūsu profesionālā piemērotība, iespējamas noteikumu un direktīvu ievērošanas pārbaudes un kaut kādas instrukcijas kļūs par pamatu darba procesam.
Pēc 14. septembra mēs sāksim nedaudz vieglāk attiekties pret dažām lietām gan darbā, gan ikdienas dzīvē, savā ziņā jūs atļausieties piekāpties, taču tajā pašā laikā arī reputācijai un statusam būs liela nozīme, daudzi darīs visu, lai stiprinātu un palielinātu savu autoritāti, biznesa vērtējumu un iegūtu labvēlīgu attieksmi pret citiem.

Auns (21.03-20.04)

Aries

Auni septembrī var saskarties ar nepieciešamību sakārtot kaut ko tādu, kur  viņiem iepriekš bija neliels juceklis un pat gadījuma rakstura pārpratumi aunus nemaz netraucēja. Jums būs jāatbrīvojas no ieraduma "mēslot" un praktiski vai tēlaini kaut ko nāksies dzīvēsalikt pa plauktiņiem.
Turklāt jūs gaida kaut kāds garlaicīgs, bet vajadzīgs process un tam būs jāpievērš īpaša uzmanība, iedziļinoties detaļās un pastāvīgi "sekojot līdzi", jo, ja jūs palaidīsiet to pašplūsmā, sekas būs ļoti nepatīkamas un piespiedīs jūs mainīt kādus jums svarīgus plānus vai atteikties no grandiozām iecerēm. Tāpēc neizvairieties no rutīnas un monotona darba.
Mēneša sākumā jums labi palīdzēs draudzīgas saites ar kādu. Septembra vidū būs daudz neskaidrību, bieži nāksies manevrēt starp dažādiem konfliktējošiem apstākļiem. Mēneša beigās iespējamas ķildas ar citiem.

Vērsis (21.04-20.05)

Taurus

Vērsis septembrī daudz sasniegs gan biznesa jomā, gan mājsaimniecībā, palielināsies ienākumi, iegūsiet jaunus parādniekus, pateicoties kuriem vērši ātri varēs sasniegt dažus ļoti ambiciozus mērķus. Jūs sagaida kāds pašmācības process, būs interese par to, ko agrāk mēģinājāt ignorēt. Jūs izdarīsit svarīgus secinājumus un radikāli mainīsiet kaut ko savā dzīvē.
Turklāt kāds profesionāls projekts jums pavērs jaunas perspektīvas; tomēr, lai tos izmantotu, jums būs “jāsēž pie mācību grāmatām” un vai nu jāapgūst kaut kas no nulles, vai arī vienkārši jāatsvaidzina kādas zināšanas.
Paredzams, ka šī mēneša sākumā jūs saņemsiet sociālos vai kādus citus pabalstus, kurus jūs ilgi meklējāt. Septembra vidū uzmanība būs jāpievērš sava veida sadzīves procesam. Mēneša beigās notiks daudzas tikšanās ar cilvēkiem, no kuriem jums kaut kas vajadzīgs; Jūsu cerības, iespējams, tiks pilnībā piepildītas.

Dvīņi (21.05-21.06)

gemini

Dvīņi septembrī var saskarties ar grūtībām gan mājās, gan darbā, un paši lielā mērā būs veicinājuši šo problēmu rašanos. Droši vien satricinājuma iemesls būs jūsu nevēlēšanās ievērot kādus noteikumus, ievērot noteiktu uzvedības stilu vai iepriekšējos līgumu nosacījumus. Nepārcentieties un ievērojiet kārtību, tādejādi var izvairīties no daudzām nepatikšanām.
Turklāt jūs varat radīt situāciju, no kuras vienkārši izkļūt nevarat; būs jāmeklē palīdzība pie kādas atbalsta personas. Bet esiet gatavi tam, ka palīdzība jums tiks sniegta tikai pēc 22. septembra un pirms tam jums vairāk nekā vienu reizi būs jāklausās pārmetums kā: “viņš (a) ir pats (i) vainīgs (a) pie visa”.
Mēneša sākumā stingri ieteicams nedarīt neko tādu, kas varētu kaitēt dabiskajai lietu gaitai, biznesa reputācijai un pats galvenais, veselībai. Septembra vidū nosakiet prioritātes. Mēneša beigās meklēsiet harmoniju.

Vēzis (22.06-22.07)

cancerVēžus septembrī gaida ļoti veiksmīga pašrealizācija profesionālajā jomā un dažās ikdienas sadzīviskās lietās; nāks klāt daži papildu ienākumi; ikdienas un uzvedības izmaiņas pozitīvi ietekmēs jūsu ķermeni. Starp citu, iespējams, ka jūs dramatiski mainīsit savus ēšanas paradumus. Droši vien pieaugs interese par kaut kādām fitnesa praksēm, būs vēlme palielināt fizisko slodzi.
Tiesa, ar visu to trešajā mēneša dekādē nav izslēgtas problēmas ar pašidentificēšanos, būs grūti sasniegt iekšējo līdzsvaru, radīsies jautājumi un atbildes jūs sāksit meklēt visnegaidītākajās vietās.
Šā mēneša sākumā saņemtie ieguvumi kalpos par pamatu kādam ilgtermiņa projektam, kļūs par pamatu kaut kam ļoti interesantam un nozīmīgam. Septembra vidū ir iespējami spontāni lēmumi, taču ar rūpīgi pārdomātām detaļām, līdz ar to tie izrādīsies ļoti precīzi un pareizi. Mēneša beigās meklēsiet skaistumu un harmoniju.

Lauva (23.07-22.08)

leo

Lauvām septembris var būt ļoti prasīgs enerģijas ziņā, jums būs jātērē daudz spēka vairākiem profesionāliem projektiem, ikdienas problēmu risināšanai un tuvinieku vajadzību apmierināšanai. Bet, no otras puses, jūs gaida visspēcīgākā atdeve - gaidāma kāda ļoti iespaidīga peļņa, apkārtējie mēģinās jums izdarīt daudz laba un izturēties pret jums ar kaut kādām simpātijām.
Turklāt trešajā dekādē jūs pats vai ar jums labvēlīgu personu palīdzību varēsiet nedaudz atvieglot oficiālo pienākumu veikšanu, vai arī vienkārši ļausit sev atpūsties. Turklāt parādīsies jaunas radošās intereses; iespējams, ka tās saistītas ar kino (piemēram, ar scenārija rakstīšanu, klipa uzņemšanu utt.).
Mēneša sākumā darbs tiks izvirzīts priekšplānā, turklāt jūs neatteiksities no viena papildu projekta, jūs nemulsīsiet no pārstrādāšanās. Septembra vidū jums būs jāapvieno vairākas vienlaicīgas lietas. Mēneša beigās būs daudz prieka.

Jaunava (23.08-23.09)

virgo

Septembrī uz Jaunavām uzgulsies kāda papildu atbildība, tomēr tieši tā veicinās viņu pāreju uz jaunu personīgo un / vai profesionālo līmeni, padarīs tos daudzpusīgākus un rezultātā veiksmīgus daudzās viņu pastāvēšanas jomās, kā arī iemācīs kaut ko tādu, kas pēc tam būs nepieciešams un vairāk nekā vienu reizi noderīgs.
Turklāt ir iespējams ienākumu pieaugums, sagaidāma karjeras izaugsme, iegādāsiet dažas svarīgas sadzīves preces, būs iespēja iegūt kaut ko tādu, uz ko jūs ilgi tiecaties. Turklāt cilvēki, kuri ar jūsu palīdzību vēlas sasniegt dažus komerciālus vai privātus mērķus, meklēs jūsu labvēlību.
Mēneša sākumā gandrīz viss jūsu dzīvē attīstīsies jums vislabvēlīgākajā veidā. Septembra vidū jums būs jāpiekāpjas tam, kurš jums ir visdārgākais (vai no kura jūs sagaidāt kaut ko grandiozu). Mēneša beigās parādīsies jaunas atkarības un hobiji, turklāt, visticamāk, jums pavisam neraksturīgi un neparasti.

Svari (24.09-23.10)

libra

Septembrī Svariem būs grūti tikt galā ar profesionālajiem pienākumiem, dažos projektos būs jāatsakās no ierastajām darba metodēm un jāmācās kaut kas tāds, kas iepriekš nebija interesējis. Šis apgrūtinājums pievienos arī dažas jaunas prasības, ar kurām jums būs jāsaskaņo katrs jūsu solis un kurām jums būs jāpievērš uzmanība, pieņemot lēmumus.
Tomēr trešajā mēneša dekādē jūs, iespējams, atradīsiet veidu, kā apiet dažas direktīvas, neapdraudot darba kvalitāti un gala rezultātu, un tāpēc garastāvoklis uzlabosies. Būs papildu ienākumi - iespējams, tiks samaksāts par kaut ko, kam nav nekā kopīga ar jūsu profesionālo darbību.
Mēneša sākumā netiek izslēgtas sadzīves grūtības, neparedzēti izdevumi un izdevumi kaut kam, kas saistīts ar pareizu dzīvesveidu. Septembra vidū jūs iegūsit jaunas prasmes. Mēneša beigās jūs atradīsit pilnīgu iekšēju harmoniju ar sevi.

Skorpions (24.10-22.11)

scorpio

Skorpioni septembrī mājās vai darbā nodarbosies ar kādu laikietilpīgu metodisku, monotonu darbu, kura dēļ viņi ne tikai gūs labu peļņu (vai sasniegs svarīgu mērķi), bet arī sakārtos savas domas, jūtas, nervu sistēmu.
Turklāt jūs saņemsiet intensīvu personīgo izaugsmi; varbūt jūs lasīsit dažas ļoti specifiskas grāmatas, kas daudz ko mainīs jūsu prātā, palīdzēs pārdomāt dažas situācijas vai nonāksiet pie izmaiņām, par kurām jūs iepriekš atklāti baidījāties. Nav izslēgts jauna dzīves virziena iegūšana.
Mēneša sākumā kaut kāds profesionāls projekts izrādīsies vienkāršs tieši tāpēc, ka jūs neatkāpsieties no jebkādām prasībām, nepārcelsiet termiņus un visu darīsiet savā veidā, nezaudējot līdzsvaru. Septembra vidū iespējamas pretrunīgas domas un vēlmes. Mēneša beigās jūs varat meklēt savu patieso "es".

Strēlnieks (23.11-21.12)

saggitarius

Strēlniekiem septembris, iespējams, būs ļoti grūts saziņā gan ar citiem privāti, gan biznesa sfērā, gan visā, kas saistīts ar ikdienas dzīvi. Visticamāk, jums būs vēlme sacelties, jūs vēlēsities izsisties no citu cilvēku izveidotā ietvara un dažiem formāliem noteikumiem, jūs kaitinās viss, kas saistīts ar rutīnu, rīkojumu izpildi un kārtību.
Neskatoties uz to, mēģiniet uzvesties kā pieaugušais, nevis kā pusaudzis, kas jebkura iemesla dēļ protestē, pretējā gadījumā jūs sev radīsit problēmas, kuras jūs vēl ilgi pēc tam strēbsiet ar pacietīgu, monotonu un bieži nerezultatīvu darbu. Atcerieties, ka trešajā dekādē jūs sagaidīsit patīkamu pārsteigumu, kas palīdzēs samierināties ar kaut ko, kas jums nav piemērots.
Mēneša sākumā no visām pusēm būs daudz prasības, pretenzijas, neapmierinātības; meklējiet iemeslu sevī, nevis citos. Septembra vidū nevajadzētu ignorēt labu padomu. Mēneša beigās tiks sakārtotas attiecības ar tiem, kas tev ir dārgi.

Mežāzis (22.12-20.01)

capricorn

Mežāzis septembrī sasniegs ļoti iespaidīgus panākumus profesionālajā jomā, viņi varēs palielināt savu labklājību un kaut ko saņems “par brīvu” vai saņems kādus pabalstus, kas viņiem ļaus ietaupīt naudu katru mēnesi. Turklāt, visticamāk, jums būs cieši jānodarbojas ar kaut ko tādu, kas vienlaikus ir saistīts ar jūsu labsajūtu un ar mājām vai dzīves kvalitāti kopumā.
Turklāt būs daudz komunikācijas ar radiniekiem, ar dažām amatpersonām, ar cilvēkiem, kas saistīti ar izglītības sistēmu vai kādu zinātnes jomu. Jūs arī apgūsit dažas jaunas prasmes un pilnveidosit jau esošās.
Mēneša sākumā jebkura no jūsu darbībām būs konstruktīva un vērsta uz nākotni; parādīsies daži tālejoši plāni, kurus jūs pārdomāsiet līdz vissīkākajām detaļām. Septembra vidū jūsu darba sfērā var iejaukties kāds, kurš domā pavisam citās kategorijās. Mēneša beigās, visticamāk, būs izteiktas ķildas ar draugiem un radiem.

Ūdensvīrs (21.01-18.02)

aquarius

Ūdensvīri septembrī varēs atjaunot to, ko bija pazaudējuši, iegūt vēl vienu iespēju izmantot iepriekš neizmantotās iespējas, sakārtot lietas savā dzīvē, izlemt par dažiem svarīgiem soļiem un parādīt, ka pēdējo divu gadu laikā ir iemācījušies visas viņiem mācītās ikdienas stundas.
Turklāt jums nāksies ierakties dažās grāmatās un jāpaņem no tām kāds veids, kā atrisināt problēmu, kas jums šobrīd ir ļoti būtiska. Būs daudz komunikācijas ar cilvēkiem, kuri zina to, ko jūs nekad neesat zinājis, un kam jums nekad tā arī neatradīsies laiks. Gaidāma arī peļņa no vairākiem avotiem.
Mēneša sākumā jūsu tagadni un nākotni noteiks pagātne. Jūs, iespējams, sadalīsiet septembra vidu divos posmos - kaut kā grandioza plānošana un tā ieviešana. Mēneša beigās tas, kas bija grūti saprotams, kļūs vienkāršs un skaidrs, dažas lietas pārstās uztraukt un cilvēki būs izsalkuši pēc saziņas ar jums.

Zivis (19.02-20.03)

pisces

Zivis septembrī var saskarties ar grūtībām sasniegt karjeras mērķus, zaudēt dažas priekšrocības, veicot savus pienākumus, un maksāt par kaut ko, ko agrāk izmantoja par brīvu. Tas viss nedos prieku, bet tā būs lieliska dzīves mācība, kas vēlāk palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām un tuvināt jūs interesantiem cilvēkiem.
Turklāt jums var būt vēlme radikāli mainīt savu dzīvi, atbrīvoties no pienākumiem un atbildības, no kuriem jūs jau esat ļoti noguris. Un iespējams, ka jūs izlemsiet par labu  izmaiņām, it īpaši, ja apstākļi ir ārkārtīgi daiļrunīgi un norādīs uz metamorfozes nepieciešamību.
Mēneša sākumā ir svarīgi uzraudzīt savu labsajūtu un savlaicīgi atpūsties, nav ieteicams ticēt visam, ko citi raksta un saka. Septembra vidū jums radīsies domas par to, vai dzīvojat pareizi un vai ir laiks kaut ko mainīt. Mēneša beigās daudzās dzīves sfērās viss kļūs vieglāk un patīkamāk.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015