_ _ _
Каталог
Магазины HERBALS.LV
Узнай свою Дошу. Простой и понятный тест
Подписаться на новости Herbals
Dostavka
Получать новости в браузере:

24.01.2015Yogi Tea - rūpes par veselību un dabu

Zīmola vēsture sākās 1969. gadā, kad Yogi Bhajan, iedvesmojošais holistiska dzīvesveida skolotājs, sāka mācīt jogu ASV. Viņš dalījās ar savām zināšanām Ajūrvēdas un veselīga dzīvesveida jomā, kuras atveda no Indijas, nodarbošanos laikā viņš pagatavoja īpašu tēju, kas viņa studenti nosauca par "Yogi Tea". Tēja sastāvā ir iekļautas piecas tradicionālās Ajurvēdas garšvielas: kardamona graudi, kanēli, krustnagliņas, ingvera sakni un melnie pipari. Šīs garšvielu maisījums uzmundrina, atdzīvina sajūtas, enerģiju. Dabiski, ka brīnumainā tēja drīz iedvesmoja dažus studentus pagatavot tādu dzērienu savās mājās.


1984. gadā šīs aizraušanās kļuva par kompāniju «Yogi Tea». Garšvielu iepakojums sāka parādīties dabas pārtikas veikalos Dienvidu Kalifornijā. Pieprasījums auga un garšvielas sāka sasmalcināt un iepakot vienreizējās tējas maisiņos. Divus gadus vēlāk, Yogi tējas jau tika pārdotas visā ASV.

Yogi Tea

Laika gaitā uzņēmuma «Yogi Tea» diapazons attīstījies un paplašinājās. Tika izveidotas augu izcelsmes formulas ar organismam īpašajām vajadzībām un patīkamu garšu. Šodien Yogi Tea - vairāk nekā 40 maisījumi, no kuriem daudzi ir balstīti uz sākotnējām piecām garšvielām.

Bhajana ajurvēdas holistiskas mācības un jogas veselīgas dzīvesveida mācība turpina iedvesmot darbiniekus arī šodien. Produktu uzņēmums vadās pēc Bhajana jogas principiem.

Jogas principi

"Teicama garša - tas ir svarīgi, bet ne pietiekami. Ja tām, ko mēs darām nav lieliskas garšas un tas nerada lielisku sajūtu, mēs nedarīsim to. "

"Mēs domājam, pirms tam kad sākam sajaukt vai kaltēt. Kā mūsējās receptes ietekmēs ķermeni un prātu? "

"Pamats veselībai - daba. Mēs strādājam ar to, ko dod daba, neko neizgudrojam. Mums nav laboratorijas, mums ir virtuve. "

"Radošās kombinācijas var uzlabot to, ko daba var piedāvāt mums. Vai Jūs kādreiz pievienojāt godži ogas pie ingvera? Kopā tie rada brīnišķīgu garšu, svaigu un novatorisku, kā arī ievērojami tiek palielināta enerģija. "

"Ja iespējams, mēs izmantojam veselu produktu, nevis sasmalcinātu. Mums nav vajadzīgi pievienot vitamīnu C. Mēs pievienojam Indijas ērkšķogu, kas pēc būtības ir bagāts ar C vitamīnu ".

"Yogi" rada dabīgus un bioloģiskās lauksaimniecības produktus vairāk nekā 30 gadus. Mūsu filozofija ir vienkārša: mēs uzskatām, ka veseli neapstrādāti pārtikas produkti - labākais avots veselības saglabāšanai, un Yogi Tea produkti - derīguma un gardas garšas unikāla kombinācija.

Kvalitātes pārbaudes
Lai garantētu kvalitāti Yogi sastāvdaļas tiek rūpīgi pārbaudītas un testētas insekticīdu, pesticīdu un smago metālu saturu produktā. Sastāvdaļas tiek uzmanīgi sekotas no to iekasēšanas momenta visos ražošanas posmos. Saskaņā ar valsts un starptautiskajām programmām, uzņēmums ievēro stingru aizliegumu izmantot ģenētiski modificētas sastāvdaļas.

Rūpes par vidi
Tējas tiek iepakotas un transportētas ar lielu atbildību. Garšaugi ir rūpīgi ievietoti papīra maisiņos, balināti ar skābekli (bez hlora!), iespiestās ar tīrām kokvilnas diegam un skavām no inertiem metāliem. Katrs tējas maisiņš ir iepakots papīra aploksnē, kas paredzēts, lai saglabātu garšaugu ārstnieciskās īpašības, dabiskus antioksidantus, saglabāt to svaigumu un aromātu.

Uzņēmums ievēro ilgtspējīgas attīstības koncepciju. Veicina mežu aizsardzību un atkritumu samazināšanu pasaulē. Iepakojumā un pārvadāšanā tiek izmantotas 100% pārstrādāts papīrs un kartona. Iepakojums tējai drukāts ar dabiskajām krāsvielām, tas nenodara kaitējumu videi. Šī pozīcija nodrošina lielisku produktu kvalitāti un cieņu pret mūsu kopīgo planētu.

"Mēs ceram, ka katrs Yogi produkts izstaro mūsu laipnības un rūpes gabaliņu."

Herbals.lv Yogi Tea >>

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015