_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:
Datu aizsardzības politikas apraksts un paziņojums
 
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SIA “Elfarm Herbalshop” Herbals.lv
 
Spēkā ar: 25/05/2018
 
Herbals.lv (SIA Elfarm Herbalshop) izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr. 2016/679 prasības Latvijā. Pie mums Jūsu personas dati ir drošībā!
 
SIA "Elfarm Herbalshop" nodrošina Jums vislabāko lietotāja pieredzi. Mūsu mērķis ir pēc iespējas skaidrāk informēt Jūs par to, kā un kāpēc mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju. Informāciju par Jums mēs iegūstam no dažādiem avotiem. Daļa no informācijas var būt personīga informācija, ko var izmantot, lai Jūs identificētu (Jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs vai dzīvesvietas pasta adrese). Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, lai iegādātos preces vai pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka saprotat Privātuma politiku, un piekrītat sekot izmaiņām tajā.
 
SIA "Elfarm Herbalshop" ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, kuras tiek publicētas interneta vietnē www.herbals.lv. Lūdzu, pārlasiet to pirms atkārtotas pirkumu veikšanas. Privātuma politika izskaidro, kā SIA "Elfarm Herbalshop" apstrādā Jūsu personas datus, kad Jūs lietojat mūsu vietnes pakalpojumus. Šī Politika Jums sniedz informāciju par to, kādu informāciju mēs ievācam, kā mēs to izmantojam un aizsargājam. Politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi no vietnes Herbals.lv. Tālāk ir apkopota detalizēta informācija par Jūsu datu aizsardzību.
 
Personas datu ievākšana un lietošana
 
SIA "Elfarm Herbalshop" apkopo informāciju, lai nodrošinātu vēl labākus pakalpojumus un lietotāja pieredzi. Mēs saglabājam atbildību par datu apstrādi un konfidencialitātes nozīmīgumu. SIA "Elfarm Herbalshop" ievāc privātos datus, kas nepieciešami, lai Jūs sasniegtu mērķi – iegādātos preces, saņemtu pakalpojumus vai informāciju. Veicot pirkumu, personas datu iesniegšana ir obligāta, jo bez tās Jums nav iespējams pirkumu veikt.
 
Informācijas iegūšana
 
Jūs sniedzat mums personīgo informāciju (vārdu, uzvārdu; tālruņa numuru; e-pasta adresi; preču vai pakalpojuma saņemšanas adresi), piesakoties pakalpojuma kontam mūsu vietnē, zvanot vai nosūtot e-pastu. Jūsu personīgie dati automātiski tiek anonimizēti pēc pasūtījuma pabeigšanas (piegādādes, anulēšanas vai atgriešanas).
 
Jūs paziņojat veidu, kā vēlaties saņemt mūsu nosūtīto informāciju par mūsu precēm un pakalpojumiem (nosūtot SMS, uz pasta adresi vai elektronisko adresi). SIA "Elfarm Herbalshop" izmanto sīkdatnes (nelielas datnes, kas glabājas Jūsu datora pārlūkprogrammā), vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai, atceroties Jūsu vēlmes pirkuma un reklāmas saņemšanai, kā arī lai iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu, skaitu un laiku un darbības efektivitātes uzlabošanai vietnē. Ieslēgtas sīkdatnes nodrošinās Jums labāku pieredzi un lietošanas ērtības, tās nav obligāti nepieciešamas vietnes pamatfunkcijām. Saglabāto sīkdatņu dzēšana ir iespējama Jūsu ierīces interneta pārlūkprogrammas uzstādījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkdatņu vēsturi.
 
SIA "Elfarm Herbalshop" var saņemt Jūsu kā vietnes lietotāja personīgo informāciju tikai no Jums personīgi un tikai tad, ja Jūs izmantojat vietnes pakalpojumus (pasūtījumu reģistrāciju, sazinoties ar klientu apkalpošanas atbalstu, veicot atsauksmes par pirkumu vai pakalpojumu vai e-pastu). Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Elfarm Herbalshop” (juridiskā adrese: Riga, Struktoru iela 4A - 46, LV-1039; biroja adrese: Kr.Valdemāra iela 159, Latvija, e-pasts: info@herbals.lv, turpmāk tekstā saukta Herbals vai Mēs), atbilstoši Latvijas Republikas un Eiropas Savienības tiesību aktiem ir personas datu pārzinis. Tiesību akti uzliek mums par pienākumu aizsargāt uzticēto informāciju un personas privātumu.
 
Šajā dokumentā mēs jums sniedzam informāciju par tiem personas datiem, kurus mēs apstrādājam, par datiem, kurus, izpildot mūsu savstarpējos līgumus, mums ir nepieciešams nodot trešajām personām, par datu glabāšanas ilgumu un jūsu tiesībām rīkoties ar jūsu datiem. Šajā dokumentā ir sniegta informācija arī par datiem, kuri tiek iegūti vai apstrādāti tiešsaistes vietnēs (mūsu tīmekļa vietnē), kā arī mūsu rīcība izsūtot komerciālus paziņojumus un citu informāciju, kas notiek, izmantojot tiešsaistes pakalpojumus (interneta tīklu). Lūdzam jūs uzmanīgi iepazīties ar šo dokumentu. Jebkuru jautājumu gadījumā priecāsimies sniegt jums skaidrojumus par mūsu datu apstrādes principiem un jūsu tiesībām.
 
1. Personas datu apkopošana un izmantošana
 
1.1. Kāda veida informāciju mēs apkopojam
Mēs apkopojam personas datus par jums, ja jūs izvēlaties šādus datus sniegt, piemēram, e-pasta adresi vai tālruņa numuru saziņai un aktuālās informācijas saņemšanai. Jums ir tiesības pieprasīt mums piekļuvi jūsu personas datiem un to labošanu vai dzēšanu, vai apstrādes ierobežošanu, kā arī tiesības iebilst pret apstrādi un tiesības uz datu pārnesamību. Jūs jebkurā brīdī savu piekrišanu izmantot datus saziņai varat atsaukt, un mēs izdzēsīsim jūsu datus. Sniedzot pakalpojumus vai izpildot mūsu savstarpējo līgumu noteikumus, mums var būt nepieciešami citi jūsu personas dati. Lai mēs varētu izpildīt jūsu pasūtījumu un piegādāt preces, mums var būt nepieciešams jūsu vārds un uzvārds, adrese, personas kods vai dzimšanas datums, personu apliecinoša dokumenta dati vai cita informācija. Mēs pieprasām šos datus tikai jūsu pasūtītā preces piegādei un neveicam citas darbības ar tiem. Tiklīdz būsiet saņēmuši preci, mēs izdzēsīsim jūsu datus.
Ņemot vērā, ka atsevišķos gadījumos jūsu informācija var tikt saglabāta ar mērķi nodrošināt pakalpojuma kvalitāti (piemēram, lai pārliecinātos, ka piegādātā prece atbilst jūsu prasībām). Šādos gadījumos mēs izdzēsīsim jūsu datus, tiklīdz būs beidzies ar mūsu palīdzību piegādātā preces kvalitātes nodrošināšanas termiņš.
Mēs varam izmantot un analizēt jūsu informāciju, ieskaitot informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, lai izveidotu pārskatus, kas var palīdzēt mums uzlabot mūsu pakalpojumu kvalitāti.
1.2. Automātiski ievāktie dati
 
SIA "Elfarm Herbalshop" var automātiski ievākt datus, kas ietver, bet neaprobežojas ar:
 
- IP adresi, pārlūkprogrammas veidu un valodu
- Pieejas laiku un apmeklētās lapas
- Sīkdatnes (cookies) un pikseļu tagus
- Izmantojot mūsu mājaslapu vai citu tiešsaistes pakalpojumu, mēs varam apkopot informāciju par jūsu uzvedību vietnē. Šī informācija var būt par vietnēm, no kurām esat mūs apmeklējis, jūsu meklēšanas pieprasījumiem mūsu mājaslapā, kā arī par jūsu klikšķiem un vietnē apmeklētajām lapām.
 
2. Jūsu Tiesības
 
SIA "Elfarm Herbalshop" piešķir Jums vairākas tiesības attiecībā uz Jūsu personas datiem, lai Jūs varētu kontrolēt to izmantošanu:
 
- Piekļuve Jūsu personas datiem
- Datu labošana vai dzēšana
- Piekrišanas atsaukšana
- Iebildumu iesniegšana
- Ierobežojumu noteikšana datu apstrādei
- Datu pārnesamība
 
Šīs tiesības varat izmantot, sazinoties ar mums rakstiski uz norādīto e-pasta adresi info@herbals.lv. Mēs atbildēsim uz Jūsu pieprasījumiem saprātīgā termiņā un nodrošināsim Jums informāciju par veiktajām darbībām saistībā ar Jūsu datiem.
 
3. Trešo personu piekļuve datiem
 
SIA "Elfarm Herbalshop" nodrošina Jūsu datu drošību un tikai nepieciešamības gadījumā nodod tos trešajām personām, ievērojot Latvijas un ES tiesību aktu prasības. Šīs trešās personas ietver:
 
- Pakalpojumu sniedzējus
- IT sistēmu uzturētājus
- Tiesībsargājošās iestādes
- Citām personām saskaņā ar normatīvo aktu prasībām
 
Trešās personas ir saistītas ar pienākumu nodrošināt Jūsu datu drošību un izmantot tos tikai saskaņā ar SIA "Elfarm Herbalshop" norādījumiem.
 
4. Datu Drošība
 
SIA "Elfarm Herbalshop" nodrošina atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu Jūsu personas datus no nesankcionētas piekļuves, izpaušanas, mainīšanas vai iznīcināšanas. Šie pasākumi ietver:
 
- Šifrēšanas tehnoloģijas izmantošana
- Regulāra drošības pārbaude
- Piekļuves ierobežošana datiem
 
5. Datu glabāšanas ilgums
 
SIA "Elfarm Herbalshop" glabā Jūsu personas datus tik ilgi, cik nepieciešams to apstrādes mērķu sasniegšanai vai līdz Jūs pieprasāt to dzēšanu. Pēc šī perioda Jūsu dati tiks dzēsti vai anonimizēti.
 
6. Kontaktinformācija
 
Ja Jums ir kādi jautājumi vai sūdzības par Jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums:
 
E-pasts: herbals@herbals.lv 
Adrese: Kr.Valdemāra iela 159, Rīga, Latvija
 
Mēs priecāsimies sniegt Jums skaidrojumu un palīdzēt atrisināt jebkuru problēmu, kas saistīta ar Jūsu personas datu aizsardzību.
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Kr. Valdemāra 159, Rīga, LV-1013, Latvija
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Bioherba
Herbals Diet
Swanson
LIFELINES

All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2024