_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

Sīkdatņu politika


Vispārīgie noteikumi
 1. SIA ELFARM HERBALSHOP   apņemas uzturēt WWW.HERBALS.LV tīmekļa vietnes (turpmāk – vietne) un to apmeklētāju personiskās informācijas un tiesību aizsardzību, apmeklējot WWW.HERBALS.LV vietni un lietojot tās saturu.
 2. Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai WWW.HERBALS.LV vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par sīkdatnēm un to, kā WWW.HERBALS.LV tās izmanto.
Informācija par sīkdatnēm
 1. Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), kuru Jūs lietojat, un saglabātas Jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu Jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos Jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.
Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats
 1. WWW.HERBALS.LV izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes darbību un pārvaldību, analizētu tīmekļa vietnes izmantošanu, t.sk., lai izprastu apmeklētāju darbības tīmekļa vietnē, un tādējādi ļautu WWW.HERBALS.LV uzlabot un izveidot lietotājiem ērtāku tīmekļa vietni un uzlabotu tās darbību.
 2. Lai katrā vietnes apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti prasīt Jūsu piekrišanu, Jūsu ērtībai WWW.HERBALS.LV izmanto sīkdatni, lai reģistrētu, kādām sīkdatnēm Jūs esat vai neesat piekritis.
 3. Pirkuma groza satura,  uzstādījumu stāvokļa un Jūsu autorizācijas nodrošināšanai WWW.HERBALS.LV izvieto funkcionāli nepieciešamas sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma. Tās pamatā ir vienas sesijas sīkdatnes, un tiek dzēstas kad Jūs aizverat pārlūka logu.
 4. Par sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mārketinga nolūkiem, tiek prasīta Jūsu piekrišana. Sniedzot piekrišanu, sīkdatņu ziņojuma logā, kas tiek parādīts, kad apmeklējat vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaut WWW.HERBALS.LV izmantot analītiskās un mārketinga sīkdatnes vai nē. Jūs varat mainīt savu izvēli jebkura laikā, nospiežot lapas apakšā esošo pogu “Pielāgot sīkdatnes”.
Sīkdatņu veidi un to pielietojums

WWW.HERBALS.LV izmanto trīs sīkdatņu kategorijas, taču lietotāja piekrišana nepieciešama tikai divām no tām – analītiskajām sīkdatnēm un mārketinga sīkdatnēm. Piekrītot analītisko un mārketinga sīkdatņu kategorijām, Jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm.
 1. Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas, un tās Jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.
  1. "cookieControlPrefs" – šo sīkdatni izmanto, lai noteiktu, vai apmeklētājs ir piekritis sīkdatņu lietojumam, glabāšanas termiņš – 30 dienas;
  2. "PHPSESSID" – autorizācijas un groza satura sīkdatne, glabāšanas termiņš – sesijas laiks;
  3. "mfWinS4" – sīkdatne uznirstošā paziņojuma loga uzskaitei, galbāšanas termiņs – 30 dienas.
 2. Analītiskās sīkdatnes – tās ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai WWW.HERBALS.LV varētu izmērīt un uzlabot vietnes darbību. Tās palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Ar šo sīkdatņu palīdzību tiek iegūta anonīma informācija par apmeklētāja darbībām vietnē (piemēram, apmeklētā lapa, apmeklējuma datums un laiks), kas tiek izmantota statistikai un analīzei, atbilstoši noteiktajiem nolūkiem. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, Jūsu apmeklējums netiks iekļauts WWW.HERBALS.LV statistikā, bet vienlaikus neierobežos Jūsu darbības vietnē.
  1. "_ga" – sīkdatne, ko izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus, piešķirot katram nejaušā kārtībā ģenerētu identifikatoru ("Google Analytics" sīkdatne), glabāšanas termiņš – 2 gadi;
  2. "_ga_[UN KODS]" – sīkdatnes, ko izmanto, lai saglabātu un uzskaitītu lapas skatījumus ("Google Analytics" sīkdatnes), glabāšanas termiņš – 2 gadi;
  3. "_gat" – sīkdatne, ko izmanto, lai regulētu pieprasījumu skaitu ("Google Analytics" sīkdatne), glabāšanas termiņš – 1 minūte;
  4. "_gid" – sīkdatne, ko izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus ("Google Analytics" sīkdatne), glabāšanas termiņš – 1 diena.
 3. Mārketinga sīkdatnes – apkopo informāciju par Jūsu paradumiem, izveidojot apmeklētāja profilu, un adresē Jūsu izrādītajai interesei atbilstošus piedāvājumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai palīdzētu nodrošināt Jums pielāgotu informāciju un analizētu datu plūsmu, kā arī tās satur sociālo mediju sīkdatnes, kas ļauj dalīties ar saturu sociālajos tīklos. Informācija, ko ievāc trešās personas, var ietvert tādus datus kā, piemēram, ģeogrāfiskā novietojuma dati.
  1. “_fbp” -  Facebook: šī sīkdatne ļauj mums Facebook parādīt jūsu interesēm pielāgotas reklāmas, pamatojoties uz lapu, kuru apmeklējāt šajā vietnē, un izmērīt šo sludinājumu ietekmi uz mūsu vietni , glabāšanas termiņš – 3 mēneši;
  2. "IDE","DSID","SDID"   – Google sīkdatnes, ko izmanto reklāmas uzlabošanai. Parasti to izmanto, lai atlasītu reklāmas atbilstoši lietotājam nozīmīgam saturam, uzlabotu kampaņas veiktspējas pārskatus un izvairītos no tādu reklāmu rādīšanas, kuras lietotājs jau ir redzējis, glabāšanas termiņš – 2 gadi;
  3. “_gcl_au” - Google AdSense sīkdatne reklāmas efektivitātes novērtēšanai. , glabāšanas termiņš – 3 mēneši;
  4. " 1P_JAR, CONSENT, NID, DV, OGPC" – Google sīkdatnes, kas seko lietotājam, ja ir sniegta piekrišanas Google sīkdatņu izmantošanai (arī no citām tīmekļa vietnēm). Tiek izmantotas Google iestatījumiem, mērķētai reklāmai un citiem nolūkiem. Glabāšanas termiņš – dažāds.
 1. Trešo personu sīkdatnes – dažās vietnes sadaļās tiek rādīts saturs no ārējiem pakalpojumu sniedzējiem. Lai varētu skatīt šo trešo personu saturu, Jums vispirms jāpieņem to īpašie noteikumi, piemēram, sīkdatņu politika, kas nav WWW.HERBALS.LV kompetencē.
  1. WWW.HERBALS.LV nav tiesību iejaukties šo trešo personu pakalpojumos. Pakalpojumu sniedzēji sava pakalpojuma izmantošanas noteikumus, nolūku un sīkdatņu izmantošanas noteikumus jebkurā laikā var mainīt.
  2. Trešo personu pakalpojumu sniedzēji 1.2.punktā norādītajās tīmekļa vietnēs:
   1. "You Tube" (sīkāk – https://www.youtube.com/t/terms );
   2. "Google Maps" (sīkāk – https://www.google.com/intl/lv/help/terms_map s/).
   3. Facebook (sīkāk - https://www.facebook.com/privacy/policies/cookies/)
 
Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei
 1. Apmeklējot vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.
 2. Ja Jūs noklikšķināsiet uz pogas “ATĻAUT NEPIECIEŠAMĀS”, tas nozīmēs, ka piekrītat tikai funkcionāli nepieciešamajām sīkdatnēm.
 3. Ja Jūs noklikšķināsiet uz izvēles "ATĻAUT VISAS", tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas var tikt izmantotas tīmekļa vietnē, un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas nolūkiem.
 4. Noklikšķinot uz pogu “PIELĀGOT IZVĒLI”, Jūs varēsiet izvēlēties kurām sīkdatņu kategorijām Jūs dodat savu atļauju.
Sīkdatņu noraidīšana
 1. Ja vēlaties, lai Jūsu ierīcē, apmeklējot vietni, netiktu izmantotas mārketinga un analītiskās sīkdatnes, attēlotajā logā ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, Jums ir jānoklikšķina uz izvēles "ATĻAUT NEPIECIEŠAMĀS ". Jūs nevarat atteikties no funkcionāli nepieciešamajām sīkdatnēm.
Piekrišanas atsaukšana
 1. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt to, vai ļaut WWW.HERBALS.LV izmantot mārketinga un  analītiskās sīkdatnes vai atteikties no to izmantošanas.
 2. Ja vēlaties dot piekrišanu vai atsaukt savu iepriekš sniegto piekrišanu sīkdatnēm, noklikšķiniet uz   lapas apakšā esošo pogas “Pielāgot sīkdatnes”.
Sīkdatņu pārvaldīšana
 1. Visas sīkdatnes, kas jau ir iestatītas Jūsu ierīcē, var izdzēst, pārlūkprogrammā notīrot pārlūkošanas vēsturi. Tādējādi no Jūsu ierīces tiks izdzēstas visas sīkdatnes no visām Jūsu apmeklētajām tīmekļa vietnēm. Taču jāņem vērā, ka tādā veidā var arī pazaudēt daļu saglabātās informācijas (piemēram, saglabātos pieteikšanās datus, groza saturu vai vietnes iestatījumus).
 2. Sīkdatņu un privātuma aizsardzības iestatījumus Jūs varat pārbaudīt un pielāgot savā pārlūkprogrammā.
 3. Modernākās pārlūkprogrammas var iestatīt tā, lai ierīcē netiktu iestatīta neviena sīkdatne, bet tad vietnes nedarbosies  pamata funkcijas, piemēram iepirkumu grozs.
Politikas izmaiņas
 1. Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām sazināties ar WWW.HERBALS.LV datu aizsardzības speciālistu herbals@herbals.lv.
 2. WWW.HERBALS.LV ir tiesības jebkurā brīdī veikt izmaiņas šajā sīkdatņu politikā.
 
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Kr. Valdemāra 159, Rīga, LV-1013, Latvija
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Bioherba
Herbals Diet
Swanson
LIFELINES

All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2024