_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:
Noteikumi un nosacījumi
 
1. Interneta veikala www.herbals.lv lietošanas noteikumi ir saistoši visiem interneta veikala www.herbals.lv lietotājiem (turpmāk – Lietotājiem).
2. SIA «Elfarm Herbalshop» ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta veikala herbals.lv saturu vai nosacījumus.
3. Interneta veikalā www. herbals.lv pārdodāmo preču ražotājiem ir tiesības jebkurā brīdī mainīt preču parametrus un aprakstu bez iepriekšējās brīdināšanas. SIA « Elfarm Herbalshop» nav atbildīgs par izmaiņām, ko veic interneta veikalā www. herbals.lv pārdodāmo preču ražotājs.
4. SIA « Elfarm Herbalshop» ir tiesības bez iepriekšējas paziņošanas vai piekrišanas bloķēt Lietotāja pieeju interneta veikalam www. herbals.lv, lai aizsargātu citu personu tiesības un likumīgās intereses vai izpildītu normatīvo aktu prasības.
5. SIA « Elfarm Herbalshop » ir tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma apturēt vai pilnībā izbeigt interneta veikala www.herbals.lv darbību.
6. Interneta veikalā www. herbals.lv izvietotā satura (tostarp oriģinālteksti, fotogrāfijas, video u.c.) autortiesības pieder SIA « Elfarm Herbalshop » vai trešajām pusēm, kuras devušas atļauju publicēt saturu interneta veikalā www. herbals.lv.
7. Aizliegts pārpublicēt, pārdot, kopēt, adaptēt jebkuru interneta veikala herbals.lv saturu bez rakstiskas SIA «Elfarm Herbalshop» atļaujas.
8. Lietotājam ir pienākums ievērot interneta veikala www.herbals.lv lietošanas noteikumus, nepārkāpt SIA « Elfarm Herbalshop » vai/un trešo personu tiesības, sniegt patieso informāciju par sevi, izmantot drošus elektroniskos sakarus un datu pārraides līdzekļus, kā arī neizplatīt vīrusus, kas varētu traucēt interneta veikala www. herbals.lv darbībai.
9. Lietotājam ir pienākums nekavējoties informēt SIA «Elfarm Herbalshop», ja Lietotājam kļuvis zināms, ka Lietotāja datus izmanto vai var izmantot trešās personas.
10. Lietotājs piekrīt, ka SIA « Elfarm Herbalshop » nav atbildīgs par jebkurām negatīvām sekām, ko interneta veikala www. herbals.lv lietošanas instrukcijā atrunātās darbības var radīt Lietotājam, un atsakās celt jebkādas pretenzijas šajā sakarā.
11. Interneta veikala www.herbals.lv lietošana ir uzskatāma par apstiprinājumu tam, ka Lietotājs ir pilnībā iepazinies, saprot un piekrīt interneta veikala www. herbals.lv lietošanas noteikumiem.
12. Korespondences adrese: Kr. Valdemāra 159  Rīga, LV-1013
 
Atgriešana un apmaiņa
Vai ir iespējams atgriezt vai apmainīt vēl nelietotu/neatvērtu produktu?
 
Mēs garantējam 14 dienu atgriešanas periodu.
Mēs vēlamies būt droši, ka saņēmāt tieši to, ko vēlējāties.
Jā izlēmāt, ka pasūtītais produkts nav tas, ko vēlējāties, un produkta iepakojums vēl nav atvērts, pēc Jūsu izvēles mēs:
1) atgriezīsim naudu
2) apmainīsim produktu
 
 
Kā ir iespējams atgriezt preci?
 
Preci ir iespējams atgriezt divos veidos:
 
1) nosūtot to mums pa pastu, iepriekš piesakot atgriešanu vai maiņu.
2) atvedot to uz mūsu veikalu- noliktavu, kas atrodas Kr. Valdemāra 159  Rīga, LV-1013, t. 28668854
 
 
 
Kas jādara, lai veiktu produkta atgriešanu?
 
Lai atgrieztu produktu, sazinieties ar mums – atsūtot e-pastu uz herbals@herbals.lv, norādiet pasūtījuma numuru un atgriešanas iemeslu.
 
Mēs Jums atbildēsim apstiprinot, ka esam saņēmuši atgriešanas pieprasījumu, un nosūtīsim preču atgriešanas veidlapu un atgriešanas procesa numuru.
 
 
Kas sedz izdevumus, kas saistīti ar preces atgriešanu?
 
Klientam būs jāsedz visi izdevumi, kuri ir saistīti ar preču atgriešanu, un jāuzņemas
pārvadājuma risks.
 
 
Kas notiek, kad atgrieztā prece ir saņemta?
 
Kad saņemsim Jūsu sūtījumu, sazināsimies par produkta maiņu vai naudas atgriešanu.
 
 
Vai varu atgriezt vai apmainīt jau lietotu/atvērtu produktu?
 
Mūsu 14 dienu apmaiņas politika attiecas tikai uz neatvērtiem un nelietotiem produktiem.
 
 
Nepareizs vai bojāts produkts! Ko darīt?
 
Lai izvairītos no iespējamām kļūdām, katrs noliktavā esošais produkts tiek pārbaudīts pirms tas tiek iepakots izsūtīšanai, bet diemžēl reizēm kļūdas tiek pieļautas.
 
Gadījumā, jā esat saņēmis nepareizu vai bojātu produktu vai arī atradis citu kļūdu pasūtījumā, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, nosūtot e-pastu uz herbals@herbals.lv. Mēs labosim šo kļūdu cik ātri vien varēsim.
 
Novēlam lieliskus pirkumus!
 
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Kr. Valdemāra 159, Rīga, LV-1013, Latvija
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Bioherba
Herbals Diet
Swanson
LIFELINES

Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2024