_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

16.12.2014Ir nepieciešams dzert ūdeni! Kāpēc? Cik daudz? Kādu? Kā un kad?

Kāpēc? Mūsu organisms sastāv no 75% ūdens, un smadzenes pavisam no 85%. Tāpēc mums ir daudz vairāk iemeslu uzskatīt, ka mūsu organisms ir šķidrums, nekā cieta viela.

Bez pārtikas cilvēks var dzīvot 40-50 dienas, ja ir pietiekami daudz svaigas ūdens. Bet bez ūdens nāve iestājas 5 dienu laikā. Cilvēks sāk just slāpes, kad ūdens daudzums viņa organismā tiek samazināts par 1,2% (0,5 1L). 10% mitruma zaudēšana izraisa neatgriezeniskas izmaiņas organismā, bet 20% (7-8l) zaudējums ir jau nāvējošs.

Kāpēc cilvēka organismā ir ūdens:
• izšķīst un transportē uzturvielas
• asins un limfas sastāv no 92% ūdens
• ieeļļo locītavas
• mitrina gaisu elpošanai
• svīšana regulē ķermeņa temperatūru
• gremošanas sulas vielmaiņu
• caur nierēm un ādu parāda dažādus atkritumus no ķermeņa.

Ķermeņa izžūšana - viens no svarīgākajiem novecošanās faktoriem. Par to vēl rakstīja Avicenna savā " ilgmūžību receptēs." Ar vecumu ūdens daudzums organismā tiek samazināts. Tas noved pie asins un limfu sabiezēšanas, palēninot vielmaiņu, samazina locītavu, ādas un muskuļu elastību, grumbas.

Ir pieradīts, ka daudz dzert labu, tīru ūdeni - efektīvs un lēts veids, kā kļūt veselīgāks!

Ir nepieciešams dzert ūdeni! Kāpēc? Cik daudz? Kādu? Kā un kad?

Tie, kas dzer maz ūdens, saslimst biežāk. Ūdens mitrina virsmu bronhos un kuņģa un zarnu gļotādas (vietas, kas maksimāli tiek uzbruktas ar baktērijām un vīrusiem), uzlabojot to aizsardzības īpašības. Ja organismā trūkst ūdens, gļotādas ir dehidratētas un izžūst. Tad krēpas un gļotas ievēro elpceļu sieniņu, kļūstot par auglīgu augsni baktērijām un vīrusiem.

Ūdens tiek iekļauts ne tikai asinīs, bet arī limfās. Ja asinsvadi ir salīdzināmi ar upēm, limfātiskus vadus var nosaukt par organisma kanalizācijas caurulēm. Tie kalpo svarīgai attīrīšanas funkcijai, filtrācijai un olbaltumvielu gremošanu un atkritumu izdalīšanai. Limfu vados ir gamma-globulīns (aizsardzības antivielas) un enzīms lizocīms, kam piemīt antibakteriālas īpašības. Normāla imūnsistēmas funkcionēšana ir vienkārši neiedomājama bez tīra ūdens.

Cik daudz? Ikdienas ūdens prasība pieaugušajiem - 30-40 grami uz 1 kg ķermeņa svara. Aptuveni 30-40% ikdienas ķermeņa vajadzības ūdenī mēs iegūstam no pārtikas un dažādiem dzērieniem (tējas, sulas, augļiem, zupām).

Saskaitīsim kopā! Ja Jūsu svars ir 60 kg, minimālā ikdienas prasība
60 kg x 30 ml = 1800 ml
30% no 1800 ml = 540 ml ūdens un pārtikas
Tātad Jums ir nepieciešams dzert 1200 -1300 ml ūdens. Tas nav tik daudz, apmēram 5 glāzes ūdens aukstajā gada laikā. Karstā sezona nedaudz vairāk par 6-7 glāzēm.

Ja ūdeni nekad agrāk no rīta nedzerat, tad vajag sākt nedaudz dzert! Sākt ar pāris silta ūdens malkiem no rīta, un pakāpeniski, ar katru dienu palielināt līdz 2 tasēm no rīta un pirms ēšanas.

Kādu? Tīru ūdeni, nevis tēju vai kafiju! Tas ir ļoti svarīgi - saņemtu šķidrumu tīra ūdens formā. Dzērieni, piemēram, tējas, kafijas, sulas, kolas, alus un tā tālāk, satur vielu (cukuru, pārtikas piedevas, raugu, kofeīnu, alkoholu), kas ir saistoša un aizturē ūdens. Tā sabiezē asinis un dehidrē šūnas. Tēja - ir arī maltīte, jo tā sāk gremošanas procesu un novērš ātru ūdens uzsūkšanos!


Dzīvais ūdens! Tas ir tīrs, svaigs, strukturēts ūdens, kas viegli nonāk šūnās, kļūstot par aktīvu šķīdinātāju un vielu pārvadātāju organismā. Vistuvāk šīm prasībām ir kalnu, avota un kušanas ūdeņi. Diemžēl lielākā daļa no dzeramās ūdens, ko iegūs izmantojot apgrieztās osmozes metodi, kas attīra labi, bet padara ūdens par mirušu. No dzīviem ūdeņiem, kurus var nopirkt, var ieteikt Francijas kalnu ūdeni Evian un strukturētu Memory ūdeni.
Silts! Dzeramu ūdeni nedrīkst dzert aukstu, tikai siltu ap 40-45 ° C. Tādu ūdeni sauc par "ātru ūdeni". Aukstu ūdeni kuņģis nevar tieši dot organismam, un pavada laiku un enerģiju apkurei. Ūdens un citus pārtikas produktu sasiltināšana notiek ar nieru enerģiju. Šo enerģiju ir nepieciešams aizsargāt un palielināt nevis tērēt.
Tāpēc nav ieteicams dzert aukstu ūdeni.

Kad? No rīta tukšā dūšā - ir vissvarīgākais ūdens pieņemšanas laiks! Pa naktī ir aktivizēti attīrīšanas un ķermeņa reģenerācijas procesi. No rīta, ķermenim izmisīgi nepieciešams ūdens, ne ēšana. Var likties, ka gribās ēst, bet patiešām tas ir slāpes! Ja Jūs sāksiet regulāri dzert no rīta, Jūs ievērosiet, ka Jūsu apetīte pamostas tikai 2-3 stundas. Ķermenim vispirms vajag aktivizēties un nopelnīt pārtiku, bet ūdens viņam nepieciešams! Ūdens no rīta tukšā dūšā attīra organismu, aizpilda nepieciešamību pēc ūdens, izvada toksīnus, neapgūtas pārtikas atliekas no sienām kuņģa-zarnu traktā, veicina zarnu kustību.

Pirms ēšanas. Tikai tad ūdenim nav nepieciešams apstatāties kuņģī, sagremot, bet pārvietoties zarnās absorbcijai. Lai to izdarītu, kuņģim jābūt tukšam!
Kuņģī, kad ūdens nonāk organismā nevajadzētu iet gremošanas procesam. Pretējā gadījumā visas ūdenstilpes gudrs kuņģis nosūtīs gremošanas fermentu atšķaidīšanai, un ūdens nenokļūs zarnās!

Dvizhenie vodi po zheludku

Ja Jūs kādreiz prātojat par mūsu kuņģa struktūru, tad ieraudzījāt, ka kuņģī ir īpaša rieva, lai tieši pārvietot ūdens bez kavēšanās. Tikai ūdens var doties tieši tāpēc, ka tas neprasa gremošanu. Visi pārējie: tēja, kafija, augu uzlējumi, zupas - apstājas kuņģī sagremošanai!
Ja vēders ir tukšs, un ūdens ir silts, Jūs varat dzert to 15 minūtes pirms ēšanas. Ūdens uzreiz izies no kuņģa un netraucēs gremošanas procesu.

Kā? Malkiem! Pranu (dzīvības enerģiju) mēs iegūstam, kad ūdens uzsūcas mutē. Ja mēs dzeram ātri prānai nav laika mācīties.

Saskaņā ar Tibetas medicīnu, ūdenim ir labvēlīga ietekme uz nervu sistēmu, noņemot stresu. Zināma Tibetas recepte: pēc saspringtas situācijas vajag izdzert ar malkiem vienu glāzi, protams, ka karstas ūdens. Vieglāk palieks ātri! Ūdens ir "risinājums" stresam, mazina trauksmi un uztraukumu.

Tiklīdz jutāties izsalkuši - dzeriet!

Kamēr Jūs vēl gatavojat maltīti vai gaidāt savu pasūtījumu, dzeriet pirms ēšanas 1-2 silta dzīvības ūdens glāzes, ar maziem malkiem! Tas ir noslēpums ilgmūžībai! Vienkāršs un efektīvs veids, lai pastāvīgi saglabāt veselību un jaunību!

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2021