_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

15.05.2015Swanson: Mēs esam ģimene!

Swanson ieteica sevi ASV tirgū jau daudzus gadus atpakaļ, ieguva patērētāju uzticību un atzinību kā augstākās kvalitātes produktu ražotājs.

"Mēs izturamies pret cilvēkiem, kā mēs vēlētos tie izturētos pret mums, kā ģimene - saka uzņēmuma prezidents. No paša sākuma viens no mūsu galvenajiem mērķiem ir tas, ka mūsu klienti jūtu, ka mūsu attieksme pret viņiem ir kā pret reāliem cilvēkiem, nevis tikai kā pret numuru vai dolāru. Mēs ticam, ka mūsu klienti ir mūsu vissvarīgākais aktīvs."

Swanson Health products Vitamins Herbals 

Kompānijas sortimentā ir plaša izvēle, no dažādiem dabiskajiem vitamīniem un bioloģiski aktīvām piedevām līdz medikamentiem, lai veicinātu veselību un ādas, matu, nagu kopšanu, diētas produkti un citas preces.

Swanson 

Swanson produktu panākumu atslēga ir viņu drošība un dabīgums. Vitamīnu kompleksu un citu produktu ražošanā Swanson izmanto tikai dabīgas augu izcelsmes sastāvdaļas.

Vēsture

Swanson Health Products Company ir dibināta 1969. gadā kā ģimenes uzņēmums. Uzņēmuma dibinātājs - Zviedrijas pēcnācējs, Leland Swanson, kurš dzīvo Zielmeļu Dakotā, kurš viņš saskārās ar veselības problēmām. Spiests cīnīties ar artrītu un nesaņemot atbrīvojumu no parastas ārstēšanas, viņš sāka interesēties ar Paul Bragg un Adele Davis darbiem - pionieriem teorijas ārstēšanai ar dabas produktiem. Viņš sāka lietot dažādus bagātinātājus un drīz slimība pārstāja apnikt viņu. Tad Swanson kungs nolēma palīdzēt arī citiem cilvēkiem, un saka nodarboties ar dabīgu vitamīnu pārdošanu un tā sākās ģimenes bizness.

Sākotnēji Swanson tirdzniecībai izmantoja katalogus, nosūtot preces pa pastu. Līdz 1980. gadam uzņēmuma personāls bija tikai 10 darbinieki. Bet uzņēmuma dibinātāja talants, viņa neatlaidība un centība izraisīja to faktu, ka bizness izauga, pieauga klientu skaits (1980. bija apmēram 30 tūkstoši), uzņēmums paplašināja darbinieku skaitu.

Swanson svinēja savu 45 gadu jubileju 2014. gadā, uzņēmuma prezidents pateica par uzņēmuma panākumu: "Swanson kompānijā mēs izturamies pret katru klientu, ka labu draugu vai kaimiņu, un es domāju, ka lielākā daļa cilvēku vērtē to."

Swanson >>>

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015