_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

09.09.2015Jods, vairogdziedzeris, perhlorāts un veselība

Jods ir nepieciešams normālai vairogdziedzera funkcionēšanai. Tas fakts, ka sievietes vairogdziedzera stāvoklis grūtniecības laikā ietekmē bērna veselību ir pazīstams jau vairāk nekā 100 gadus. Pat vieglas vairogdziedzera problēmas grūtniecēm var izraisīt pastāvīgu IQ samazināšanu bērniem. Tas nav noslēpums, ka, vairogdziedzera hormonu veidošanai ir nepieciešami mikroelementi, un it īpaši, jods.

Parasti, asinsritē ir apmēram 600 mkg joda, no kura vairogdziedzerim tiek ņemts 75 mkg dienā. Tomēr joda deficīts var rasties viegli, un vairogdziedzera darbība nedrīkst pārtraukties, tāpēc vienmēr ir joda rezerve (8000 mkg), kas patērē tikai ļoti izteikta deficīta laikā.

Atzīst, ka noteikt vai joda trūkst atsevišķa cilvēka organismā nevar. Lieta ir tāda, ka joda līmenis asinīs nav fiksēts, un urīnā parametri bieži mainās.
Tāpat vēl pastāv viela, kas novērš joda absorbciju ar vairogdziedzeri. Šī viela - perhlorāts, to uzņemšana organismā nomāc joda transportēšanu dziedzeru audos, tai skaitā vairogdziedzerā un krūts dziedzerā. Proti jods ir nepieciešams vairogdziedzera hormonu ražošanā, un to deficīta dēļ var rasties hipotireoze.

Jā, joda deficīts saistīts ar krūts vēzi un cistiskās fibrozes krūts slimību. Perhlorāts ir ražots mākslīgi, to izmanto, ražojot uguņošanas un balināšanas līdzekļus. Perhlorāts kļūva par masu augsnes un ūdens piesārņotāju. Perhlorāts ir ietverts ūdenī zemā koncentrācijā, bet cilvēka ķermeņa saindēšanai to nav nepieciešams daudz. Tika veikts pētījums uz 487 sievietēm, kurām bija hipotireoze grūtniecības laikā un viņu bērniem. Un perhlorāts tika konstatēts 100% sievietēm, tostarp mātes pienā. Augsts perhlorāts mātēm bija saistīts uz 214% ar palielinātu risku, ka bērniem būs zems IQ. Vairogdziedzera hormonu bagātinātāji nesamazina perhlorāta negatīvo ietekmi uz bērnu IQ.

Perhlorāta ietekme (un citu toksisku halogenīdu, piemēram, bromīda un fluora) turpina pieaugt, bet tajā pašā laikā, joda līmenis pēdējo 40 gadu laikā samazinājās vairāk nekā uz 50%. Tādēļ nav pārsteigums, ka bērnu veselība un garīgais stāvoklis bija smagi skarts pēdējo desmitgažu laikā. Gandrīz 74% pieaugušo nesaņem pietiekami daudz joda. Tas īpaši attiecas uz attīstītajām valstīm. Perhlorāts rada vairāk problēmu, kad joda līmenis ir zems.

Йод, щитовидная железа, перхлорат и здоровье

Ir maz cerību, ka perhlorāta un citu toksisku halogenīdu ietekme samazināsies. Sievietēm reproduktīvā vecumā lai nodrošināt sevi vajadzētu saņemt pietiekami daudz joda, lai uzturētu optimālu vairogdziedzera funkciju. Ir svarīgi nodrošināt, ka jaunām sievieteēm būtu veselīgs uzturs, kas ir brīvs no toksiskām halogenīdiem. Dzert filtrētu ūdeni bez perhlorāta. Jūs nevarat būt pārliecināti, ka krāna ūdens nesatur perhlorātu. Atcerieties, ka augļi un dārzeņi var saturēt perhlorātu, tāpēc labāk ēst bioloģiskus produktus.

Mēs piedāvājam IODOKEL – dabīgu preparātu, uztura bagātinātāju kapsulās ar jūras aļģēm. Jūras aļģes ir bagātas ar polisaharīdiem, šķiedrvielām un minerālvielām, starp kurām jods ir būtiska sastāvdaļa. Iodokel palīdzēs atbalstīt pareizu vairogdziedzera darbību, palīdzot sasniegt ideālu svaru sabalansētas diētas laikā, ka arī regulāri nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. IODOKEL NATURA HOUSE >>

Jūras aļģu aktīvie komponenti normalizē vielmaiņu arī pašā ādā šūnu līmenī, stimulē mikrocirkulāciju, uzlabo asinsvadu sieniņu tonusu, kas sekmē šķidruma un sārņu izvadi. Rezultātā uzlabojas arī muskuļu tonuss, zūd liekie tauki un šķidrums, audi kļūst veselīgāki un tvirtāki.
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015