_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

27.02.2018Bringaraj. Kāds ir šis augs?

Bringaraj

Latīniskais nosaukums: Eclipta alba
Nosaukums sanskritā: Bingringa - Bringridža

Ķīniešu herboloģija: Han Liang Cao
Citi nosaukumi: Viltotās kumelītes, Yerba de Tago
 
Kāds ir šis augs?
Eclipta alba ir viengadīgs augs izmērā no 10 līdz 60 cm. Viss augs ir noklāts ar maziem matiņiem, bet sula, kas tek pa tā stublāja iekšpusi, iztekot ārā pēc dažām minūtēm kļūst zilgani melna.

Bringaraj

Izplatīts Indijā, Ķīnā, Taizemē un Brazīlijā. Tas ir diezgan populārs ajūrvēdas augs arī tradicionāajlā ķīniešu medicīnā, kā arī atzītas augu izcelsmes zāles, ko lietotoja senajā Grieķijā.
Bringaraj ir slavenākais un populārākais matu kopšanas augs Indijā. To sauc par “Matu kopšanas karali”, šis augs veicina veselīgu un spēcīgu matu augšanu, tas palīdz saglabāt dabisko matu krāsu un spīdumu, kā arī novērš priekšlaicīgu nosirmošanu.
Eclipta alba satur ļoti daudz bioloģiski aktīvo vielu: kumestānus, flavonoīdus, alkaloīdus, fitosterīnus, saponīnus un triterpēna glikozīdus.
 
Vai jūs zinājāt, ka Bringaraja atjauno matus labāk pat nekādaži populāri bezrecepšu līdzekļi frizētavā?
 
Ko par to saka zinātne?
Ir veikti tūkstošiem empīrisku pētījumu un desmitiem Rietumu zinātnes pētījumu, kas liecina par daudzām bringaraj auga vērtīgajām īpašībām, it īpaši attiecībā uz matu augšanu un kvalitāti.
Vairāki pētījumi liecina, ka Brinharaj ir pat efektīvāks nekā minoksidils (viens no populārākajiem un iedarbīgākajiem līdzekļiem pret matu izkrišanu un kas ir arī augšanu aktivējošs preperāts).
Ir zināms, ka Brinharaj sastāvdaļām, piemēram, kumestānam piemīt estrogēnu iedarbība, kas var kavēt dihidrotestosterona iedarbību uz matu folikulu. Ja ir pastiprināta dihidrotestosterona veidošanās matu folikulos, tie veicināta patu izkrišana abiem dzimumiem. Bez tam Bringridža augs satur saponīnus, kam ir antibakteriālas un fungicīdas īpašības, jo eksistē arī toksiskas sēnītes, kas var izraisīt iekaisuma reakciju galvas ādā.
 
Vienā no pētījumiem in vivo tika konstatēts, ka tad, ja ādu ārstēja ar ekliptisko ekstraktu, matu augšanas ierosināšanai nepieciešamais laiks samazinājās uz pusi. Matu augšanas ātrums arī ievērojami palielinājās. Vairāku citu pētījumu rezultāti arī liecina, ka augu ekstraktam piemīt potenciāls kā matu augšanas stimulantam, un tā iedarbība ir pielīdzināma 2% minoksidila iedarbībai.
 
Как используется Брингарадж?

Kā Bringaraj lieto?
Matu veselībai vislabāk izmantot lapu pulveri, to var sajaukt ar eļļu un masēt galvas ādu, lai stimulētu matu augšanu. Visefektīvākais un vienkāršs veids ir sagatavot matu masku, pievienojot pulverim karstu ūdeni un maisīt līdz izveidojās viendabīga masa (kā ketčupam). Pēc tam iegūto masu uzklājiet matiem un galvas ādai un vienmērīgi izkliedējiet pa matiem. Turiet 15-30 minūtes. Pēc tam mazgājiet kā parasti, bet ieteicams ar hennas šampūnu un ļaut matiem izžūt dabīgā veidā, ja iespējams.

Bringaradž >> http://www.herbals.lv/lv/search?find=bringaraj
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015