_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

08.05.2019KURKUMA + MELNO PIPARU

APVIENOJOT SPĒKUS KURKUMA AR MELNO PIPARU RADA SPĒCĪGU DZIEDNIECISKU LĪDZEKLI

Kurkumai piemīt antiseptiskas, pretiekaisuma, pretsēnīšu un antibakteriālas īpašības, tomēr tajā esošā zemā kurkumīna zemā biopieejamība padara to par veselīgu garšvielu, bet ne par dziedniecības līdzekli. Ja tā tiek lietota kopā ar melnajiem pipariem, kuriem arī ir daudz labvēlīgo īpašību, tie organismā dara brīnumainus darbus. Melno piparu un kurkumas kombinācija mazina sāpes un nomāc iekaisumu, veicina svara zudumu un ievērojami samazina risku saslimt ar vēzi.

Kurkumīns un piperīns - brīnišķīgi kurkumas komponenti, ko plaši izmanto Āzijas un it īpaši Indijas virtuvēs ēdienu gatavošanā, ir pazīstami ar dažādām ārstnieciskajām īpašībām. Kurkumīnam, kura dēļ kurkumai ir dzeltenīgi oranža krāsa, ir raksturīga lielākā daļa no tām. Bet, ja kurkuma tiek nepareizi lietota, mūsu organismam visas šīs veseligās īpašības kļūst nepieejamas. Kurkumīnam ir zema biopieejamība, jo tas strauji metabolizējas aknās un zarnās, tikai neliela tā daļa nonāk asinīs. Šis ir brīdis, kad palīgā nāk melnie pipari un kurkumas iedarbība uz organismu kļūst daudz spēcīgāka. Melnajiem pipariem piemīt daudzas vērtīgas īpašības: uzlabo gremošanu, regulē nervu impulsus, cīnās pret vēzi, paātrina vielmaiņu, veicina svara zudumu. Pētījumi rāda, ka melnajiem pipariem piemīt antioksidantu, pretiekaisuma un antibakteriālas īpašības. Ķīmiskā viela piperīns ir galvenais bioaktīvais komponents melnajos piparos. Tas ir tas, kurš padara tos par īpaši noderīgām garšvielām.

Pateicoties melnajiem pipariem, kurkuma kļūst pieejama mūsu ķermenim.
Tika pētīta piperīna ietekme uz kurkumīna biopieejamību ar brīvprātīgo piedalīšanos. Tika iegūti šādi rezultāti: piperīns palielina kurkumīna koncentrāciju asins serumā, tā absorbcijas pakāpi un biopieejamību gan žurkām, gan cilvēkiem. Blakusparādības, kas saistītas ar piparu un kurkumīna vienlaicīgu lietošanu, netika konstatētas. Kādai vajadzētu būt kurkumas un melno piparu attiecībai? Pētījumā uz cilvēkiem pēc 2 g kurkumīna un 20 g piperīna uzņemšanas, kurkumīna biopieejamība palielinājās par 2000%. Tomēr pēc ekspertu domām, tik liels daudzums, kā izmantotajos laboratorijas pētījumos, ikdienā var nebūt vajadzīgs, ja izmantojam dažādas garšvielas. Turpinājās melno piparu un kurkumas kombināciju izpēte ar citām dabīgām sastāvdaļām, piemēram, melnie pipari un kurkuma kapsulas bieži tiek sajauktas ar citām sastāvdaļām, lai tās būtu garšīgas vai aromātiskākas. Kurkumu un melnos piparus bieži apvieno ar olīvu un kokosriekstu eļļu, ingveru vai medu. Jūs varat dzert tēju ar kurkumu un melnajiem pipariem. Jūs varat arī likt lietā savu radošumu un izmantot papildinot pēc saviem ieskatiem, gatavojot konkrētus ēdienus. Pievienojiet ierastajiem ēdieniem kurkumu kopā ar melnajiem pipariem, lai pilnībā izmantotu to veselīgās īpašības.
Kurkuma kopā ar pipariem mazina sāpes.
Pateicoties pretiekaisuma īpašībām, kurkuma kopš seniem laikiem tiek izmantota Indijā medicīniskiem nolūkiem, jo ​​īpaši, lai mazinātu sāpes un cīnītos pret infekcijām. Tāpēc kurkuma ir noderīga pie artrīta. Pievienojiet kurkumai melnos piparus un jūs saņemsiet perfektu kombināciju, lai mazinātu hroniskas sāpes. Melnajos piparos esošais piperīns aktivizē šūnu receptorus, kas aptver sāpju kontroles sistēmu organismā. Tas rada ievērojamu atvieglojumu, pat pie ilgstošas neiralģijas.
 
Kurkuma ar pipariem cīnās pret aptaukošanos.
Melnie pipari un kurkuma ir jūsu sabiedrotie cīņā pret lieko svaru. No rīta ieteicams dzert siltu ūdeni, pievienojot melnos piparus, kurkumu un ingveru, lai atbrīvotos no liekajiem taukiem un paātrinātu vielmaiņu. Lai uzlabotu garšu, varat pievienot citronu sulu. Saskaņā ar pētījumu datiem kurkumīns mijiedarbojas tieši ar tauku šūnām, aizkuņģa dziedzera šūnām, aknām, imūnsistēmu (makrofāgiem), muskuļu šūnām. Tas palīdz novērst insulīna rezistences, hiperglikēmijas, iekaisuma, hiperlipidēmijas (augsta asins tauku satura) un citu ar aptaukošanos saistītu simptomu problēmas.
Padoms: lai iegūtu labākus rezultātus, izmantojiet svaigu kurkumu.
Kurkuma ar pipariem diabēta gadījumā
Kurkuma ar pipariem var palīdzēt cukura diabēta gadījumā, piemēram samazināt asinsvadu bojājums. Pētījumos konstatēts, ka kurkumīna un piperīna kombinācija palīdz samazināt oksidatīvo stresu, kas izraisa asinsvadu bojājumus. Ēst melnos piparus ar kurkumu ir lielisks diabēta komplikāciju profilakses līdzeklis. Kurkuma ar pipariem cīnās arī pret iekaisumiem, lai gan šajā jautājumā nav daudz pētījumu, tomēr kurkuma un melnie pipari gadsimtiem ilgi tikuši lietoti iekaisuma, piemēram, artrīta ārstēšanā. Abām sastāvdaļām piemīt pretiekaisuma īpašības. Rietumu valstīs uz to pamata ir radītas artrīta ārstēšanai un profilaksei paredzētas pārtikas piedevas. Pētījuma rezultātā ir konstatēts, ka kurkuma ir efektīvāka artrīta profilaksei nekā tās ārstēšanai.

KURKUMA + MELNO PIPARU

Kurkuma ar pipariem palīdz novērst vēzi
Kurkumīns nogalina vēža šūnas. Ir iegūti daudzsološi rezultāti par kurkuma pretvēža iedarbību, jo īpaši attiecībā uz leikēmiju, kuņģa vēzi un kolorektālo vēzi un krūts vēzi. Pētījumi arī liecina, ka vēzis Indijā, kur kurkuma lietošana ir cilvēku ikdiena kopā ar pārtiku, ir daudz zemāka nekā rietumu valstīs. Šāda veida ārstnieciskās īpašības kurkumas izmantošanu kopā ar melnajiem pipariem padara par mūsu ikdienas nepieciešamību. Tikai mēģiniet un esiet veseli!

Curcuma & Pepper Herbals Diet capsules https://www.herbals.lv/lv/veseligs-uzturs/single?id=5297
Curcumin & Piperine oil extracts https://www.herbals.lv/lv/veseligs-uzturs/single?id=5296

 
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015