_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

27.04.2020Ashwagandhai ir potenciāls stiprināt imunitāti pret koronavīrusu: Ekspertu viedoklis

Ashwagandhai ir potenciāls stiprināt imunitāti pret koronavīrusu: Ekspertu viedoklis
Pune:
Starpdisciplinārā Indijas valsts AYUSH (Ājurvēdas, jogas un naturopātijas, Unani, Siddha un homeopātijas departaments) pētniecības un attīstības darba grupa ir ierosinājusi, ka Ashwagandha varētu būt efektīvs līdzeklis Covid-19 pārvaldīšanai.
Korona vīrusa slimības ārstēšanai piemērotas vienkāršas ajūrvēdas zāles, piemēram, ashwagandha, guduchi, lakricas sakne un amalaki, tika publicēts žurnālā “Current Science”, kuru līdzautors ir darba grupas priekšsēdētājs Bhushan Patwardhan. Patwardhan, arī UGC (Universitātes stipendiju komisijas) priekšsēdētāja vietnieks, sacīja, ka zinātniskie pierādījumi, kas balstīti uz pētījumiem, kuri ilgst vairāk nekā 25 gadus, norāda, ka ashwagandhai ir potenciāls cīnīties ar Covid-19.
Viņš sacīja: “Ašvagandhai var piedēvēt daudzfunkcionālu iedarbību iekaisuma gadījumos, atjaunojot imunitātes līdzsavu jeb homeostāzi. Tikuši demonstrēti klīniskie panākumumi ar ashwagandha saturošām ajūrvēdas zālēm gan akūta, gan hroniska reimatoīdā artrīta ārstēšanai labi izveidotos klīniskos pētījumos. Nejauši kontrolētā pētījumā tika pierādīts, ka zāļu, kas satur asvagandhu, efektivitāte ir līdzvērtīga HCQ (hidroksihlorhinīna) iedarbībai.”
ashwagandha
Raksts parādījās žurnālā Current Science 10. aprīlī, un tā autori ir citi eksperti, tostarp Preeti Chavan-Gautam, Manish Gautam, Girish Tillu, Arvind Chopra, Sunil Gairola un Suresh Jadhav. Eksperti dokumentā norādīja, ka citām ajūrvēdas rasajanam, piemēram, guduchi, shatavari, lakricas sakne un amalaki, piemīt arī imūnmodulējošas īpašības, un tām, iespējams, ir potenciāls stiprināt sabiedrības veselību un imunitāti cīņā pret koronavīrusa infekciju.
Patjardāns sacīja: “Indijai ir iespēja globālai vadībai, izstrādājot uz pierādījumiem balstītas ārstēšanas un terapeitiskās stratēģijas, kuru pamatā ir ajūrvēda. Karš pret Covid-19 prasa starpdisciplināru pieeju, iesaistot medicīnas, zinātnes, tehnoloģiju un sociālo zinātņu pētniekus. ”
Eksperti dokumentā paziņoja, ka Covid-19 nacionālā darba grupa, ko veido Indijas Medicīnas pētījumu padome Ņūdeli, ieteica protokolu par HCQ (hidrohlorhokīna) izmantošanu koronavīrusa infekcijas ārstēšanai augsta riska personu aizsardzībai. Indijas ģenerālsekretārs ir apstiprinājis šo protokolu ierobežotai lietošanai ārkārtas situācijā.
Patwardhan teica: “HCQ var ievadīt tikai ierobežotu laika periodu. To nevar turpināt ilgi, jo tam ir savi trūkumi. Šis vīruss kādu laiku pasaulē paliks. Šādā gadījumā Ashwagandha var būt noderīga, jo tā veicina imūnsistēmas stabilitāti. ”

Ašvagandha - Indijas žeņšeņs - dabiskais adaptagēns un antistress >> skatīt produktus https://www.herbals.lv/lv/search?find=ASHWAGANDHA

Šonedēļas darba grupu ziņojumi

SwatiShindeGole@timesgroup.com

Bhushan Patwardhan
Bhushan Patwardhan vadītā augsta līmeņa “Starpdisciplinārā AYUSH pētniecības un attīstības darba grupa” ir izveidojusi darba grupas sabiedrības veselības un integratīvās prakses, klīnisko pētījumu, standartizētu zāļu un testa materiālu, pirmsklīnisko pētījumu, uztura un uztura bagātinātāju, apsekojumu un dokumentācijas izpētei. Šīs grupas līdz šīs nedēļas beigām iesniegs ziņojumus darba grupai.

https://epaper.timesgroup.com/Olive/ODN/TimesOfIndia/shared/ShowArticle.aspx?doc=TOIPU/2020/04/16&entity=Ar00316&sk=3B46E5D3&mode=text

Indijas valsts AYUSH ministrijas pakļautībā ir izveidota darba grupa, kuras mērķis ir veikt uz pierādījumiem balstītus pētījumus par AYUSH zāļu iedarbību.

Indijas valsts AYUSH ministrija ir uzsvērusi, ka AYUSH zinātniekiem un citām pētniecības iestādēm vajadzētu sanākt kopā un rast kādu risinājumu Covid-19. Darba grupā kopā ir 17 eksperti.

Ašvagandha - Indijas žeņšeņs - dabiskais adaptagēns un antistress >> skatīt produktus https://www.herbals.lv/lv/search?find=ASHWAGANDHA
 
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015