_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

11.05.2022Ājurvēdas pieeja anēmijai - Himalaya BOERHAAVIA

Mazasinība jeb anēmija ir hemoglobīna, hematokrīta un eritrocītu - sarkano asins ķermenīšu - skaita samazināšanās zem normas robežām. Anēmijas dēļ nav iespēja nogādāt orgāniem pietiekami daudz skābekļa. Skābekli pārnēsā hemoglobīns, kas ir bagātinās ar dzelzi un olbaltumvielām, kas atrodas asinīs un piešķir tām sarkano krāsu. Turklāt dzelzs ir nepieciešams hemoglobīna ražošanai. Trīs galvenie anēmijas cēloņi: asins zudums, nepietiekama sarkano asins šūnu ražošana un augsts to noārdīšanās ātrums.

Mazasinība jeb anēmija ir hemoglobīna, hematokrīta un eritrocītu - sarkano asins ķermenīšu

Galvenie anēmijas cēloņi ir nepietiekama ar dzelzi saturoša pārtikas uzņemšana, asins zudums smagu menstruāciju dēļ, kuņģa-zarnu trakta asiņošana, peptiskas čūlas un problēmas ar dzelzs uzsūkšanos organismā. Lai no tā atbrīvotos, jāizvēlas ar dzelzi bagāti pārtikas produkti: spināti, rīsi, graudaugi, pupiņas, zirņi, brokoļi, rāceņi, riekstu sēklas, žāvēti augļi, spināti un lēcas. Varat arī ēst dažādus augļus, piemēram, apelsīnus, tomātus, ogas un kivi, jo tajos ir daudz C vitamīna, kas palīdz dzelzim organismā uzsūkties. Ir svarīgi saprast, kā pagatavot ar dzelzi bagātu pārtiku, lai nodrošinātu uzsūkšanās spēju. Arī grūtniecība var veicināt anēmijas attīstību.

Himalaya Herbals iesaka šādos gadījumos papildināt diētu ar BOERHAAVIA (Punarnava).

Punarnava (Boerhaavia diffusa) ir ājurvēdas diurētiķis, kas tonizē nieres un sirdi. No ājurvēdas viedokļa tas ir vērtīgs veselīga organisma līdzsvara uzturēšanai, tas arī palīdzēs izvadīt lieko Kapha došu no kuņģa un krūšu apvidus. To var izmantot arī urīnceļu slimību gadījumā. Palīdz samazināt lieko šķidruma daudzumu organismā un tūsku liekās Kapha dēļ; palīdz attīrīt asinis no toksīniem, palielina sarkano asins šūnu un hemoglobīna skaitu, tādējādi palielinot skābekļa nestspēju organismā. Šis līdzeklis ir noderīgs tūskas gadījumā, ko izraisa kapha nelīdzsvarotība.


BOERHAAVIA Urinary Wellness Himalaya AKCIJA -40% info www.herbals.lv
BOERHAAVIA Urinary Wellness Himalaya AKCIJA -40% >>

Tādējādi ājurvēdā to izmanto, lai palīdzētu izvadīt caur nierēm un urīnu uzkrātos toksīnus, palīdz novērst hemoglobīna un skābekļa deficītu ķermeņa šūnās.*

* Nav zāles. Informācijas avoti:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4053255/
https://www.dabur.com/amp/in/en-us/about/science-of-ayurveda/herbal-medicinal-plants/punarnava-plant
https://www.1mg.com/ayurveda/punarnava-158

 
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2022