_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

21.04.2014Uzņēmuma Dabur (India) vēsture

Dabur ir pazīstama ar savu lojalitāti pret tradīcijām un savu produktu kvalitāti. "Nav pētījumu - nav panākumu" - tā saka DABUR par savu darbu. Un tam ir grūti nepiekrist!

Daktar Burman Dabur DABUR kompānijas vēsture radās no Dr K. Burman mazām, bet tālredzīgajiem idejām Bengālijas valstī. Par galveno uzdevumu, viņš uzskatīja efektīvu zāļu pieejamību parastiem cilvēkiem nomaļu ciematos.
 
Drīz pēc tam, kad ziņas par viņa zāļu ceļojumiem uzzināja visā Indijā, viņš kļuva pazīstams kā " Daktar " vai ārsts, kurš izgudroja efektīvu ārstēšanu. Šīs nosaukums bija nedaudz izmainīts, un kļuva par viņa uzņēmuma nosaukumu: Dabur.

Dr Berman dibināja Dabur 1884. gadā, lai ražotu ajūrvēdas zāles. Tomēr, laika gaitā, daudzi cilvēki vēlas ne tikai ārstēt, bet arī lietot viņa produktus kā profilakses līdzekļus. Dr Burman ajurvēdas lojalitāte un nenogurstošie centieni noveda pie tā, ka īsā laikā uzņēmums izauga par vadošu veselības un skaistumkopšanas kompāniju Kolkatā. Dabur Herbals.lv >>

Dabur Vatika new 2014

Pētniecības darbs ir galvenais DABUR panākumu komponents. Dabur Pētniecības Centrs – ir lielākā zinātnes un rūpniecības pētniecības organizācija. Pašā Indijā Dabur uzskatīts par līderi šajā nozarē tieši tāpēc, ka talantīgiem farmakologiem ir izdevies apvienot ajūrvēdas receptes ar mūsdienu tehnoloģijām.

Dabur atšķiras no citiem uzņēmumiem, jo ražo unikālus produktus pret slimībām, kas nevar izārstēt ar Eiropas zālēm. Piemēram, Čavanpraš ( dzīvības eliksīrs ) no " Dabur ir slavens visā pasaulē. Čavanpraš - ir vairāk nekā farmakoloģiskās zāles vai uztura bagātinātājs. Čavanpraš pamatoti var saukt  par brīnumu eliksīru, jo tas sastāv no speciāli atlasītiem augiem no "zeltas sērijās". Tagad Dienvidaustrumu Āzija aktīvi izmanto septiņu tūkstošus augu sugas. No tiem ir izvēlēti 49 visspēcīgākie.

Chyawanprash Dabur

Tas ir pārsteidzoši, bet ja persona lieto monopreparātus, pat lielās devās un apvienojot vairākas no tām, viņš saņem desmit reizes mazāko rezultātu nekā no Čavanpraša . Piemēram, viens Himalaju uzņēmums ir izveidojis preparātu, kur visas sastāvdaļas vienkārši sajauca kopā tādā pašā proporcijā kā Čavanprašā, bet sausā veidā. Bet ...tāda efekta nebija. Jūs varat lietot vienu augu, divus, trīs, bet nesaņemt šo brīnišķīgo efektu, kas dod Čavanpraš ar vairākiem iedarbības līmeņiem.

Vēl viena svarīga lieta - Dabur izmanto augus no savas plantācijas Himalaju pakājē. Tie nesatur pesticīdus un citas kaitīgas vielas. Turklāt, Dabur produkcija ir regulāri sertificēta. Šodien farmācijas uzņēmums Dabur saistīts ar ārstniecības augiem. Dabur ražo vairāk nekā 400 veidu produktus, no kuriem lielākā daļa ir balstīta uz augiem vai augu minerālu kompleksu. Augu vākšana veikta saskaņā ar visām seno indiešu rituālu prasībām.

Red Dabur toothpaste herbal.lv

"Dabur" ajūrvēdas zāles universāla ietekme ir patiešām ļoti efektīva, un tagad dziedina miljonu cilvēku visā pasaulē.

Dabur Herbals.lv >>

 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015