_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

Piramīda šungīta

Piramīda šungīta pulēta 5cm
Piramīda šungīta pulēta 5cm

Šungīta akmenim mijiedarbojoties ar elektromagnētisko lauku piemīt dažāda veida radiāciju absorbcijas spēja, kā, piemēram uz elektromegētiskajiem laukiem, kur šungītu var izmantot kā aizsarbrajeru.

Šungīta akmens unikālā spēja ir ar savu iedarību pārklāt gandrīz visu - gaisu, ūdeni un apkārtesošos laukus.

Pētījumi ir parādījuši - šungīts ārstē, attīra, mazina sāpes, atveseļo, aizsargā, normalizē, atjauno un novērš negatīvo starojumu ietekmes.

 • Iegūts Karēlijā, šungīts ir spēcīgs akmens kasbieži tiek dēvēts par dzīvības akmeni

 • Šungīts ārstē, attīra, dziedina, aizsargā, normalizē un atjauno

 • Spēcīgs sargs no dažāda veida elektromagnētiskā starojuma

 • Attīra ķermeni, uzsūcot sevī negatīvās enerģijas un to vietā ielaižot Gaismas enerģiju

 • Ienes miera sajūtu ķermenī, mazina stresu un palīdz pie bezmiega

 • Dod spēcīgu saikni ar Zemi, stabilizē un iezemē enerģijas

 • Filtrē un attīra ūdeniPiramīdas neitralizē ģeopatogēno starojumu (gan ģeogrāfisko gan tehnogēno). Ģeopatogēnā starojuma veidi negatīvi iedarbojas uz cilvēku, ja dzīvojamās telpas atrodas uz zemes magnētisko lauku zonu dalīšanās vietām, kuras ir bieži sastopamas mūsdienu rajonos. Bez tam šajās vietās rodas nopietni dabiskā magnētiskā lauka un bioloģiskā lauka traucējumi. Ļoti bieži cilvēki, kuri dzīvo šādās vietās, jūt nespēku, biežāk slimo, arī dzīves ilgums ir īsāks.

Šungīta piramīda ir drošs vairogs pret ģeopatogēnām parādībām, kas dabā rodas zemes garozas lūzumu, pazemes upju, derīgo izrakteņu iegulu un vēl citu – nenoskaidrotu cēloņu dēļ. Šungīta piramīda spēj pasargāt dzīvokli un ražošanas telpas no televizora, datora, mikroviļņu krāsns, ledusskapja elektromagnētiskā izstarojuma.

Pateicoties savai formai un materiālam, piramīda ir spējīga stabilizēt biomagnētisko lauku nelielā zonā. Tas ir pierādīts ar daudziem pētījumiem.

Šungīts- tas ir fenomens, kura īpašības zinātnieki pēta jau vairākus desmitus gadu. Tas attīra ūdeni, strukturē to un padara dziedinošu. Ar šungīta palīdzību ūdens pilnībā attīrās no organiskajiem un neorganiskajiem piemaisījumiem, tiek neitralizētas zarnu nūjiņas, holēras vibrioni, baktērijas, sporas utt. Šungīts spēj absorbēt tādas organiskās vielas kā spirtus, sveķus, pesticīdus, naftas produktus, pārspējot aktivēto ogli 30 reizes. Bet, galvenais, ka ar šungītu uzlādētais ūdens, kļūst bioloģiski aktīvs- kā ūdens no dabīga avota!

Ārstnieciskās īpašības
 • Stiprina imūnsistēmu, izvada toksīnus un indes

 • Ārstē ādas kaites un infekcijas, stimulē matu augšanu

 • Balansē asinsspiedienu un noņem uztūkumus, ārstē artrītu

 • Stiprina skeletu un mugurkaulu, palīdz pie reimatismaŠungīts ir unikāls minerāls pēc sava sastāva, struktūras un īpašībām. Tā sastāvā ir vairāk kā 20 cilvēka organismam noderīgi mikroelementi. Analogu tam nav. Pētījumi ir parādījuši- šungīts ārstē, attīra,mazina sāpes, atveseļo, aizsargā, normalizē, atjauno - spēj atjaunot elektrisko un magnētisko lauku līdzsvaru organismā.

Šungīta pielietojums ir ārkārtīgi daudzpusējs - to ir ieteicams nēsāt rotās, uz tā nostādināts ūdens attīrīsies un kļūs bioloģiski aktīvs, šungīta piramīda pasargās jūs no datora kaitīgajiem izstarojumiem vai novērsīs ģeopatogēno zonu (āderes) ietekmi.

Šungīta maģiskas īpašības ir ļoti daudzveidīgas. Aplams ir uzskats, ka melns akmens nes sevī tikai negatīvo enerģiju. To izmanto gan melnā maģija, gan baltā. Mūsdienu praktizējošie magi izmanto šungītu amuletu izgatavošanai, kuru darbība ir vērsta uz aizsardzību no tumšajiem spēkiem. Savam saimniekam šāds aizsargs nes mieru. Mūsdienu maģijā pastāv uzskats, ka no šī minerāla izgatavotās piramīdas ir spējīgas norobežot cilvēku no televizora un datora monitoru negatīvās enerģijas.


Ražotājs: kompānija Intalia, Karēlija


Citi pērk

Grāmata Mājas harmonija Vastu šastra 11.00€ Šī grāmata ir mūsdienīgs praktisks ceļvedis dzīvojamās un darba telpas būvniecībā un iekārtošanā
Himalayan Salt Block Cooking plate 22.50€ Sāls plāksnes ēdienu pagatavošanai, servēšanai
Aromalampa Cactus 7.50€ Aromalampa Kaktuss 11x7 cm

TOP preces

Himalayan Salt Lamp 2-3 kg AKCIJA -45% 9.90€ Himalaju kalnu sāls lampa Jūsu labsajūtai
Himalayan Salt Tea Light 0.7-1kg AKCIJA -50% 2.85€ Himalaju kalnu sāls svečturis
Himalayan Salt Lamp 4-6 kg AKCIJA -40% 15.00€ Himalaju kalnu sāls lampa Jūsu labsajūtai
Prece ir pievienota grozam.
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015