_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

ANDROGOLD FORTE

Augu valsts preparāts, vīriešu seksuālai veselībai

ANDROGOLD FORTE

Uztura bagātinātājs vīriešu dzimumsistēmas darbības uzlabošanai

Ražots: SIA Deiva, Latvijā

Iepakojums: 60 kapsulas


Preparātu ir izstrādājis ārsts andrologs, med.zin. doktors J. Ērenpreiss, sadarbībā ar Indijas Ajūrvēdas ārstiem, izmantojot tūkstošiem gadu senās Ajūrvēdas zināšanas un zinātniski-klīniskos rietumu medicīnas pētījumus un sasniegumus vīriešu veselības jomā.

Preparāta sastāvā esošie augi un vielas kompleksi stimulē visu vīrieša dzimumsistēmu. Preparāts stimulē spermas produkciju, atjaunojot spermatozoīdu apaugļošanas spējas. Preparāta iedarbība samazina sastrēguma procesus prostatā, tam ir pretiekaisuma darbība, tas uzlabo prostatas audu mikrocirkulāciju. Augiem, kas ir iekļauti preparāta sastāvā, ir arī afrodizaku īpašības, tie stimulē dzimumtieksmi un potenci.

Preparāta unikālais sastāvs izstrādāts saskaņā ar senajām Ajurvēdas zināšanām, kur viens no galvenajiem principiem ir kompleksa iedarbība uz visu organismu. Tādēļ preparāta sastāvā ir iekļauti arī augi, kam ir organisma vispārīgi spēcinoša iedarbība: amla (C vitamīna avots), mumijo, guggul.

Miega vitānija (Ashwagandha, Withania somnifera) ir pazīstama kā “Indijas ženšeņš”, viens no tūkstošiem gadu Indijā zināmajiem izcilākajiem augiem reproduktīvās sistēmas stimulācijai. Tas uzrāda gan spermas kvalitātes uzlabošanas efektu, gan testosterona līmeņa pieaugumu arī placebo kontrolētos mūsdienīgos pētījumos (Ambiye et al., 2013). Dažādi pētījumi ir pierādījuši un izskaidrojuši Miega vitānijas pozitīvās ietekmes uz vīrieša reproduktīvo funkciju mehānismus mūsdienu zinātniskā līmenī – to, kas empīriski Ajūrvēdā bija zināms tūkstošiem gadu. Tā stimulē seksuālo un reproduktīvo hormonu izstrādi; palielina vitamīnu A, E, C, un tādu būtisku mikroelementu un jonu kā Zn, Fe, Cu līmeni sēklas šķidrumā: samazina sēklas šķidruma oksidatīvā stresa (ROS) līmeni; un samazina programmētu šūnu nāvi jeb apoptozi (Ahmad et al., 2010; Shukla et al., 2013).

Tribuļi (Gokshura, Tribulus terrestris) ir diezgan pazīstams augu preparāts arī Latvijā kā augs ar afrodiziējošām īpašībām, kas paaugstina seksuālo vēlmi. Ajūrvēdā tas tiek izmantots kā diurētiķis un urīna izvadsistēmas darbības normalizētājs ar pretiekaisuma darbību. Pētījumi ir pierādījuši, ka Tribuļi kā monopreparāts spēj paaugstināt testosterona līmeni dzīvniekiem, taču cilvēkiem placebo kontrolētos pētījumos pozitīvs efekts uz testosterona līmeni vai erektilo funkciju nav konstatēts (Neychev et al., 2005; Santos et al., 2014). 

Stizolobija (Kapikachu, Mucuna pruriens) varētu būt plašākai auditorijai mazāk pazīstams preparāts, taču Ajūrvēdas speciālistiem tas ir labi zināms afrodiziāks un reproduktīvo veselību uzlabojošs augs. Arī mūsdienu zinātniskie pētījumi to ir apstiprinājuši, pierādot Stizolobijas spēju gan normalizēt dzimumhormonu līmeni, gan uzlabot spermas kvalitāti, normalizējot tādu sēklas metabolītu kā alanīna, citrāta, histidīna, fenilalanīna līmeni, kā arī spēju samazināt lipīdu peroksidāciju (oksidatīvo stresu) spermā (Gupta et al., 2011; Singh et al., 2013).

Sastāvs 4 kapsulās (dienas deva):

Vitānijas sakne 360 mg;

- Tribuļa laksti 360 mg;

- Stizolobijas sēklas 360 mg;

- Sarsaparillas sakne 120 mg;

- Parastā sparģeļa sakne 120 mg;

- Musali sakne 120 mg;

- Bumbuļu puerārijas sakne 80 mg;

- Akācijas lapas un augļi 80 mg;

- Kommiforas sveķi 80 mg;

- Emblikas augļi 80 mg;

- Mumijo 80 mg;

- koraļļu pulveris 20 mg

- hidroksipropilmetilcelulozes kapsula.

Ieteicams: pa 2-4 kapsulām 2 reizes dienā.

Ievērībai!

Jebkura norāde uz terapijīpašībām, kas piemīt šajā produktā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz autoritatīvu avotu iegūto informāciju, taču tās nesekmē galaprodukta iedarbību.

Šis produkts nav domāts kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājs.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.


Citi pērk

Vigo SX INNOVEDA AKCIJA -50% 9.50€ Dabīgo afrodiziaku komplekss: Tribulus, Maka, Mucuna, Ginseng, Saffron

TOP preces

Sarkanā Sakne kapsulas 11.70€ Veicina prostatas dziedzera funkcionāla stāvokļa normalizaciju.
PUMPKIN SEEDS 250g AKCIJA -30% 4.55€ ĶIRBJU SĒKLAS satur daudz cinka, nātrija, fosfora un dzelzs, nepiesātināto augu eļļu un E, A, B un C vitamīnu
Prece ir pievienota grozam.
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2021