_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

05.04.2017BIOTIQUE – DABĪGĀ AJURVĒDAS KOSMĒTIKA

Vēl nesenos laikos veselība un skaistums bija ļoti īslaicīgi. Vidējais dzīves ilgums bija 30 gadi un daba jau atkal cilvēku paņēma atpakaļ savā klēpī. Bet tad kādā brīdī kaut kas izmainījās. 5000 gadus atpakaļ senie gudrie Indijā mērķtiecīgi pētīja varenās dabas dāvanas, lai paildzinātu savu dzīvi uz zemes. Un līdz tam laikam, kad tika uzceltas piramīdas senie gudrie bija radījuši mācību par dzīvi – Ajūrvēdu (Ayurveda). Tulkojumā no sanskrita «ayur» nozīmē «dzīve», bet «veda» - «zinātne» vai «zināšanas». Ajurvēda ir laika pārbaudi izturējusi tradicionālā indijas medicīnas sistēma, kuras mērķis ir ne tikai cilvēka fiziskās veselības harmonizācija, bet arī personas gara stiprināšana.

BIOTIQUE – senā Ajurvēdas ādas un matu kopšanas recepte, kuru izstrādāja senie gudrie un zināšanas senos laikos par šo sistēmu tika nodotas tikai no paaudzes paaudzē. Ajūrvēdas radītāji atklāja, ka augi un to ekstrakti palīdz atjaunot un atveseļot organismu. Viņi atklāja vispārzināmu patiesību par to, ka savas veselības vārdā cilvēkam jādzīvo harmonijā ar dabu. Senie Indijas gudrie iemācījās lietot dziedinošo dabas spēku (saules siltumu, gaismu, gaisu, ūdeni, augus), lai atjaunotu cilvēku veselību un lai cilvēki sasniegtu nemirstību.

Biotique India

Jaunā ēra jaunības saglabāšanā
Ajūrvēda glabā mūžīgās jaunības noslēpumu. Tā ir pasaulē vienīgā medicīnas sistēma, kas gadu tūkstošiem pievērsusi tik lielu uzmanību cīņai ar novecošanos. Senie Indijas gudrie atklāja, ka dažas garšaugu kombinācijas var ne tikai saglabāt jaunību ādai un matiem, bet arī visam cilvēka ķermenim kopumā. Labākais pierādījums tam ir 70 – 80 gadu vecu cilvēku sejas, kuri seko Ajūrvēdas norādījumiem, bet izskatās kā maksimums 35 gadus veci.

BIOTIQUE zīmola rašanās
BIOTIQUE zīmola dibinātāja ir Vinita Džeina, kura ir viena no pašiem ietekmīgākajiem un cienījamākajiem uzņēmējiem. Viņa izaugusi tēva sulīgajās zaļās tējas plantācijās Assam štatā Dardžiling pilsētas apkaimē, kas atrodās Indijas ziemeļaustrumos. Tieši tur viņa saņēma senās Ajūrvēdas zināšanas.

Pabeigusi Deli Vinita universitāti Indijā, viņa studēja biotehnoloģijas Šveicē. Veidojot BIOTIQUE viņa apvienoja savas plašās Ajūrvēdas zināšanas ar mūsdienu atklājumiem biotehnoloģijas jomā. Tāpēc viņa bija pirmā, kas patentēja dabīgo skaistumu, kas balstās uz laika pārbaudi izturējušām Ajūrvēdas receptēm un mūsdienu kosmetoloģijas sasniegumiem zinātnes jomā.
Šobrīd Vinita Džeina vada augsti kvalificētu Ajurvēdas ārstu, Šveices zinātnieku un kosmetologu komandu, kas kopā arī rada BIOTIQUE zīmola produktus. Ajūrvēdas ārsti – tie ir ārsti, kas praktizē daudzās tradicionālās indiešu medicīnas jomās, un pilnībā izmanto seno gudro zināšanas par dabas resursu izmantošanu, lai saglabātu jaunību un veselību gan ķermenī, gan garā.

Biotique India

BIOTIQUE tiek pārstāvēts 15000 tirdzniecības vietās un 4000 multizīmolu veikalos Francijā, Itālijā, Holandē, Beļģijā, Spānijā, ASV, Šveice, Singapūrā, Malaizijā, Nepālā un Šrilankā.
Sastāvdaļas

Biotique India

Savā BIOTIQUE produkcijā tiek veiksmīgi apvienotas senās ajūrvēdas ārstnieciskās receptes un mūsdienu kosmētikas sasniegumi.
BIOTIQUE ādas un matu kopšanas kosmētikas produktu ražošanā izmantotās sastāvdaļas ir 100% dabīgas. Tās nenodara kaitējumu videi, tiek bioloģiski noārdītas dabā, ir dermatoloģiski pārbaudītas un tiek ražotas saskaņā ar EEK un ASV kvalitātes standartiem.

BIOTIQUE ražošana notiek izmantojot lielisku aprīkojumu un jaunākās tehnoloģijas šajā jomā, piemēram, aukstā spiešanas metode, lai iegūtu augu ekstraktus, saglabājot visas to vērtīgās īpašības.

BIOTIQUE kosmetika no Indijas Herbals.lv >>>

Johnny Depp Biotique

Vinita,
esmu no sirds un dziļi pateicīgs par jūsu brīnišķīgo produkciju - bez tās es netiktu galā.
Ar mīlestību un cieņu,
Džonijs Deps
 
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015