_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

02.04.2014Trifala – 3500 gadus kalpo veselībai!

Senais Vēdiskais teksts „Čaraka-Samhita” par Trifalu saka: „Tas, kurš Trifalu lieto visu gadu, atbrīvojas no visām slimībām un dzīvo līdz 100 gadiem”.

Patiešām, apbrīnojamas dziednieciskas īpašības piemīt šim vienkāršajam pulverītim no trijiem žāvētiem vienas dzimtes augļiem.

Trifala – labs toniks nierēm un labs caurejas līdzeklis, efektīvs savelkošs līdzeklis, piemīt izteikta spēja attīrīt ķermeni no toksīniem un atjaunināt audus. Nav lietošanas ierobežojumu un nav blakusefektu. Triphala Herbals.lv >>>

Trifalas efektu jūs sajutīsiet tūlīt, tiklīdz sāksiet lietot Trifalu. Laikam nav nevienas slimības, kurai Trifala nespētu palīdzēt.

Lūk, Ajurvēdas medicīnas centra zinātniskā līdzstrādnieka viedoklis:
- Mēs izmantojam Trifalu trīs gadus un esam ieguvuši ticamus rezultātus tam, ka Trifala – tas ir augstas efektivitātes attīrošs un atjauninošs līdzeklis.

Trifala iedarbojas uz visiem cilvēka ķermeņa audu veidiem (uz visiem septiņiem Dhatu) un uz visām Došām (Vatu, Pittu, Kaphu). Tā kā katram no Trifalas komponentiem piemīt izteikta iedarbība uz vienu no došām, ar to tiek sasniegta Trifalas stabilā un sabalansētā iedarbība uz visu organismu.

Trifala attīra resno un tievās zarnas, aknas un žultspūsli, tāpat arī liesu un aizkuņģa dziedzeri. Tiešām, unikāla ir tās pretiekaismuma iedarbība akūtos iekaisuma procesos, diabēta gadījumā. Ja to lieto pulvera veidā, iedarbojas kā enterosorbents un veicina lipīdu apmaiņas procesu. Ievērojami uzlabo zarnu peristaltiku un veicina regulāru zarnu iztukšošanos.

Trifalu pulvera veidā var lietot iekšķīgi, novārījumu var pilināt degunā, bērniem un pieaugušiem mazgāt ar to ausis. Ar Trifalu var veikt attīrošas klizmas.
 

Triphala

Trifalas komponenti:
• Amalaki (Emblic Myrabolan)
Amalaki jeb Amla - Viens no Ajurvēdas medicīnas slavena līdzekļa – Čavanpraša komponentiem. Iedarbojas uz visiem audu veidiem un pastiprina imunitāti. Darbojas kā barojošs toniks, atjaunina, uzlabo seksuālo funkciju, iedarbojas kā caureju veicinošs, aptur asiņošanu. Amalaki ir viens no spēcīgākajiem Ajurvēdiskās medicīnas atjauninošiem līdzekļiem. Attīra mutes dobumu, nostiprina zobus, veicina nagu un matu augšanu. Efektīvs līdzeklis matu izkrišanas gadījumā.

• Bibhitaki (Beleric Myrabolan)
Bibhitaki iedarbojas uz elpošanas sistēmu, gremošanas sistēmu, izvadsistēmu un nervu sistēmu. Tas ir vēl viens neaizstājams augu valsts atjauninošs līdzeklis. Bibhitaki ir Kapha došas un plaušu toniks. Uzlabo redzi un balsi. Vienlaicīgi iedarbojas gan kā savelkošs, gan caureju veicinošs, attīra zarnas un uzlabo zarnu tonusu. Efektīvs dažādas izcelsmes akmeņu veidošanās gadījumā. Šķīdina un izvada no gremošanas trakta, urīnceļiem un elpošanas ceļiem liekās gļotas. Atbrīvo no parazītiem.

• Haritaki (Terminalia chebula)
Haritaki ir vēl viens no svarīgākajiem Ajurvēdas augiem. Atjauninoši iedarbojas uz Vatu un regulē Kapha došu. Senajos tekstos teikts, ka Haritaki baro smadzenes un nervus, piešķirot tiem Šivas tīrās apziņas enerģiju. Regulē resnās zarnas funkciju, uzlabo gremošanu, balsi un redzi un veicina ilgu mūžu. Haritaki paaugstina intelektu un apveltī ar gudrību.
Trifala palīdzēs sakārtot un harmonizēt organismu. Palīdzēs aizsargāties pret brīvo radikāļu un toksīnu graujošo iedarbību. Regulāra Trifalas lietošana veicina visu organisma audu attīrīšanu un atjaunināšanu, kas neļauj priekšlaicīgi novecot.
Pētījumi: Trifala palēnina vēža šūnu augšanu.

Novērots, ka tie, kuri regulāri lieto Trifalu, nekad neslimo ar vēzi. Amerikāņu zinātnieki, veicot eksperimentus ar pelēm, nonāca pie secinājuma, ka Trifala, Ajurvēdas ārstniecisko augu maisījums – palēnina vēža šūnu augšanu, un, iespējams, iedarbina ļaundabīgo šūnu bojāejas procesu programmu.

Pitsburgas universitātes vēža institūta zinātnieki veica tradicionālā Indijas medicīnas līdzekļa Trifala izpēti. Šis maisījums – sena ārstniecības forma , kura burtiski dara brīnumus, palīdzot slimniekiem izveseļoties. Saskaņā ar Ajurvēdu, ar Trifalas palīdzību pat mājas apstākļos var sasniegt ievērojamu atjauninošu efektu, izārstēties no daudzām izplatītām slimībām. 
Zinātnieki profesora Šrivastaji vadībā nolēma pārbaudīt pētniecības rezultātus uz pelēm. Iepriekšējie eksperimenti ar vēža šūnu kultūrām parādīja, ka Trifalai varētu piederēt pretvēža īpašības. Ņemot to vērā, zinātnieki peļu aizkuņģī ievadīja cilvēka vēža šūnas.

Daļa eksperimenta dzīvnieku piecas reizes nedēļā saņēma šķidrumu ar Indijas ārstniecības augu maisījumu. Pēc četrām nedēļām izdarītā sekcija parādīja, ka pelēm, kuras saņēma zāles, audzēja lielums bija vidēji divreiz mazāks kā pārējiem dzīvniekiem. Tāpat arī konstatēja paaugstinātu proteīnu līmeni, kuri izsauc apoptozi – vecu vai bojātu šūnu bojāejas programmas procesu.

Jānorāda, ka vēža šūnās apoptozes mehānisms parasti nefunkcionē, kas izskaidro ļaundabīgo audzēju straujo augšanu un izplatīšanos.

Pēc profesora Šrivastaji domām, senā Trifalas zāļu maisījuma lietošana nekādā veidā neietekmēja grauzēju aizkuņģa dziedzera veselo šūnu darbību. Pamatojoties uz šo atziņu, zinātnieks domā, ka ar apoptozi saistīto proteīnu paaugstinātais līmenis izskaidroja ļaundabīgo šūnu paātrinātu bojāeju. Šodien zinātnieki gatavojas jaunai eksperimentu sērijai, kuri galīgi pierādīs ajurvēdas līdzekļa pretvēža īpašības.

Triphala Herbals.lv >>>

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015