_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

27.12.2018Horoskops 2022. gadam: kā izvērtīsies dažādu zodiaka zīmju personīgā dzīve un karjera

Horoskops 2022. gadam: kā izvērtīsies dažādu zodiaka zīmju personīgā dzīve un karjera

Spilgts, aktīvs un šokējošs — tas viss ir par Melno ūdens tīģeri, 2022. gada īpašnieku. Viņa rakstura atšķirīgās iezīmes: ātrums lēmumu pieņemšanā, ātra reakcija uz notikumiem, ekstrēma un riskanta mīlestība. Tīģeri mīl atrasties uzmanības centrā, vienmēr iekaro savu vietu pasaulē un pieprasa tādu pašu apņēmību un rakstura spēku no citiem.
Tāpēc daudzām zodiaka zīmēm nākamais gads kļūs par "jaunā cīnītāja gadu". Daži no mums nonāks skarbos apstākļos, bet citi saņems labu atlīdzību par pagātnes darbiem. Uzdrošinies, pārsteidz sevi un citus, nebaidies ne no kā un demonstrē visas savas spējas citiem.

Horoskops Auniem (21. marts – 20. aprīlis)

Auns

Pirmās zodiaka zīmes pārstāvjiem Tīģera gads dos daudz iespēju izpausties. Galvenie instrumenti, kas palīdzēs sasniegt iecerētos augstumus, ir neierobežota centība, disciplīna un smags darbs. Risiniet visus jautājumus nevis ar pārliecību, bet gan ar diplomātiju – tad būs daudz vieglāk atrast kopīgu valodu ar potenciālajiem partneriem. Centies vairāk komunicēt ar cilvēkiem: viņi tevi iedvesmos jaunām idejām un palīdzēs noticēt sev. Uz priekšu vienmēr ir vieglāk virzīties pozitīvā noskaņojumā.
Jaunais darbības veids nesīs labus papildu ienākumus. Auniem, kuri aktīvi meklē darbu, Jaunajā gadā arī nebūs nepieciešama finansiāla palīdzība. Tev būs laimīga atpūtas iespēja – pateicoties noderīgiem kontaktiem, varēsi iegūt labu amatu ar pieklājīgu atalgojumu. Galvenais padoms: iedarbiniet savu šarmu, apburiet sarunu biedrus ar savu asprātību, tad jūsu karjera attīstīsies lēcienveidīgi un bez šķēršļiem.

Horoskops Vēršiem (21. aprīlis – 20. maijs)

Versis

Nākamais gads Vērsim ir sagatavojis aizraujošus piedzīvojumus. Esiet gatavs pārmaiņām un, diemžēl, ne vienmēr patīkamām. Pat visgrūtākajā situācijā meklējiet pozitīvus mirkļus. Atlaida no darba? Varēsi labi atpūsties un atrast darbu, kas uzlabos tavu finansiālo stāvokli un sniegs patiesu gandarījumu. Atcerieties, ja jūs kontrolēsiet savas emocijas un pavērsīsit situācijas sev par labu, tad Visums būs jums labvēlīgs.
Neuztraucieties, ja jūsu ceļā rodas grūtības - jums ir pietiekami daudz spēka, lai ar tām tiktu galā. Par pacietību un ieguldīto darbu saņemsi labu atalgojumu. Karjeras jautājumos iespējama darba maiņa. Tomēr neķerieties pie pirmās vakances, apsveriet visas iespējas un pieņemiet apzinātu lēmumu. Dariet tikai to, kas jums patiešām patīk. No lieliem pirkumiem šogad labāk atteikties un koncentrēties uz līdzekļu uzkrāšanu.

Horoskops Dvīņiem (21. maijs - 21. jūnijs)

Dvīņi

2022. gadā Dvīņiem ir svarīgi noteikt prioritātes. Neesi izkaisīts pa visām dzīves sfērām, labāk izvēlies kādu no sev svarīgākajiem virzieniem šogad. Izvirzi konkrētu mērķi, tad tev būs vieglāk tikt pie rezultāta. Nepadodies, ej uz priekšu un centies piepildīt savus svarīgākos sapņus. Realizētās vēlmes dos jaunu enerģiju lielākām idejām. Dariet un jums noteikti izdosies.
Varēsi īstenot savas lolotākās karjeras ambīcijas. Melnā ūdens tīģera gads būs labvēlīgs karjeras sasniegumiem, tāpēc gaidāma finansiālā stabilitāte. Nebaidieties uzņemties papildu slodzi un strādāt brīvdienās. Tikai atsevišķiem cilvēkiem patīk strādāt virsstundas, un jūs esat viens no tiem. Bet atceries, ka par saviem centieniem saņemsi labu atlīdzību. Lai šī tev ir laba motivācija jaunu plānu īstenošanai, kas prasa lielus finanšu ieguldījumus.

Horoskops Vēžiem (22. jūnijs - 22. jūlijs)

Vēzis

Sentimentālo un emocionālo Vēžu dzīvē bijis daudz uztraukuma. Beidzot viss stress paliks aiz muguras. Šis gads palīdzēs patiesi atpūsties un būt uz pozitīva viļņa. Gatavojieties labām pārmaiņām un patīkamiem pārsteigumiem, piepildiet savus sapņus un neliedziet sev patīkamus pirkumus.
Tīģera gads iedvesmos jauniem sasniegumiem. Jūs jutīsities enerģisks un pacilāts, īpaši, ja jūsu profesija ir saistīta ar radošumu. Smelieties iedvesmu un izmantojiet to pēc iespējas vairāk – iespējams, tieši tagad īstais brīdis izveidot interesantu biznesa projektu. Ja jums patīk gatavot, ieskatieties restorānu biznesā. Šajā jomā Jūs noteikti varēsiet realizēt savu radošo potenciālu, veidojot iestādes interjeru, dekorējot traukus un bāra ēdienkarti.

Horoskops Lauvām (23. jūlijs - 22. augusts)

Lauva

Lauvām nākamais gads solās būt stabils. Lai vai ko spēcīgā uguns zīme vēlētos sākt no nulles, iesāktās pārmaiņas nesīs tikai vilšanos, kas var būtiski ietekmēt tavu pašvērtējumu un emocionālo stāvokli, taču, ja savos lēmumos izsver par un pret, tad visas grūtības metīs jums līkumu.
Zvaigznes iesaka nerakstīt atlūguma vēstuli emociju uzplūdā. Šis gads nav piemērots profesionālās darbības maiņai. Jebkurš svarīgs lēmums ir jāpieņem uzmanīgi. Tā vietā runājiet ar savu vadītāju un pārrunājiet jautājumus, kas jūs satrauc darbā. Ja jūsu viedoklim ir argumentēts pamatojums ar pierādījumiem, tad jūsu priekšnieks nāks pretī un piedāvās problēmas risinājumu. Ir vērts atteikties no dārga nekustamā īpašuma vai automašīnas iegādes, jo pastāv iespēja neaprēķināt savas iespējas, un jums var nepietikt līdzekļu prioritārām lietām.

Horoskops Jaunavām (23. augusts – 22. septembris)


Jaunava

Jaunavas Tīģera acīs ir nepārprotamas favorītes. Pagājušais gads jums ir bijis pārmaiņu pilns. Jaunavas paskatījās uz daudzām lietām no cita skatu punkta un radikāli mainīja savas domas – tas deva jums jaunu garīgās izaugsmes punktu. Ja 2021. gadā smagi strādājāt ar sevi, tad 2022. gadā jūs gūsit sava darba augļus. Tu esi kļuvis ļoti pievilcīgs apkārtējiem, tāpēc esi atvērts jaunu paziņu iegūšanai un nekavējies nodot savu pieredzi jaunajai paaudzei profesionālajā jomā.
Tavā karjerā gaidāms spēcīgs lēciens, kas tuvinās tevi sapņiem. Galvenais uzdevums ir nepadoties grūtībām, uzņemties jaunus uzdevumus un uzlabot savu profesionālo līmeni. Līdz ar jauno amatu pieaugs arī alga, tāpēc tiecies pēc pieauguma.

Horoskops Svariem (23. septembris - 22. oktobris)

Svari

Iegādājieties magniju un kumelītes – nākamais gads būs saspringts, bet iespējām bagāts. Ja esat sapņojis par savas automašīnas maiņu vai dzīves apstākļu uzlabošanu, jums ir reāla iespēja īstenot šīs idejas. Bet, lai sasniegtu sapni, ir jāstrādā apzinīgi un jāattīsta izturība pret stresu.
Dažos brīžos šķitīs, ka no kaut kādas situācijas nav izejas. Atcerieties, ka pat pēc vissmagākās vētras debesīs parādās saule. Nepadodies un pārliecinoši virzies uz priekšu. Piedzīvojumi un riskantas pārmaiņas tagad ir liekas. Koncentrējieties nevis uz jauna darba atrašanu, bet gan uz panākumiem pašreizējā vietā. Ja būsi atbildīgs par saviem pienākumiem un radošumu, priekšnieki to pamanīs un novērtēs.

Horoskops Skorpioniem (23. oktobris - 21. novembris)

Skorpions

Nākamais gads pārbaudīs Skorpionu spēkus. Ja nokārtosit testu, saņemsiet atlīdzību, tāpēc esiet pacietīgs, atmetiet savas emocijas un pieejiet katram gadījumam no pragmatiskās puses. Nepatīk tavs darbs? Meklējiet plusus: tas nes labus ienākumus, jaunas paziņas vai paaugstina jūsu prasmes. Pēc šādas dzīves skolas tev nākotnē būs vieglāk atrast savu sapņu darbu.
Taču šis gads nav piemērots attīstības vektora maiņai. Mēģiniet realizēt sevi esošajā darba vietā. Padoms: nepieļaujiet kļūdas, un tad jūs tuvākajā laikā tiksiet paaugstināts.

Horoskops Strēlniekiem (22. novembris – 21. decembris)

Strēlnieks

Nākamo gadu var droši pasludināt par Strēlnieka gadu – viņi saņems daudz patīkamākus bonusus nekā citu zodiaka zīmju pārstāvji. Varēs realizēt sevi visās dzīves jomās: gan karjerā, gan mīlestībā. Tomēr jums nevajadzētu atslābināties un gaidīt, ka liktenis jums atnesīs visas pasaules svētības uz sudraba šķīvja. Tādu brīnumu nav. Zvaigznes dos jums daudzas lieliskas iespējas, taču tas, kā jūs tās izmantosit, ir pilnībā atkarīgs no jums.
Izvirziet augstākos mērķus savā karjerā. Pieprasi no sevis vairāk nekā parasti – šāda taktika palīdzēs uzlabot finansiālo stāvokli. Nedomā, ka netiksi galā ar uzdevumu. Jums ir pietiekami daudz iekšējo resursu, lai darbotos pēc iespējas labāk. Un ticiet man, jūs būsiet apmierināti ar rezultātu.

Horoskops Mežāžiem (22. decembris – 19. janvāris)

Mežāzis

Tīģera gads tavā dzīvē ienesīs daudzas pārvērtības un pārmaiņas. Neuzticieties apstākļiem. Esiet uzmanīgāks un veidojiet savu likteni pats. Jums tiks piedāvātas dažādas sadarbības iespējas, taču bez kārtīgas apdomāšanas nepiekrītiet. Izsveriet katru lēmumu – projekts, kas jums šķiet rentabls, patiesībā var izrādīties mānīgs.
Vai vēlaties palielināt savu kapitālu? Apņemieties strādāt un esiet neatlaidīgi, līdz esat paveicis vajadzīgo. Jaunajā gadā jums būs daudz iespēju, kas nesīs papildu ienākumus. Iespējams, parādīsies bijušie biznesa partneri un piedāvās ienesīgas partnerattiecības.

Horoskops Ūdensvīriem (20. janvāris - 18. februāris)

Ūdensvīrs

Tas, kā notikumi attīstīsies nākamajā gadā Ūdensvīram, ir tieši atkarīgs no viņu snieguma pagātnē. Ja esi strādājis nenogurstoši un atbildīgi pievērsies jebkuram uzdevumam, 2022. gads tev būs vislabākais.
Saglabājiet savu tempu un turpiniet darīt, un tad jūs gaida panākumi karjerā un finansiālas balvas. Tomēr nesteidzieties iztērēt visu savu algu vai prēmiju. Rīkojoties ar naudu, esiet uzmanīgi, pretējā gadījumā jūs riskējat ar pārāk lielu izšķērdību vai veikt pārāk lielu pirkumu. Pirms pasūtījuma veikšanas divreiz padomājiet, cik šī prece jums ir nepieciešama.

Horoskops Zivīm (19. februāris – 20. marts)

Zivis

2022. gadā Zivīm nevajadzētu peldēt pa straumi. Šis laiks jāizmanto sava potenciāla attīstīšanai. Tev ir iespēja harmonizēt un attīstīt visas dzīves jomas vienlaikus. Nevilcinieties, parādiet savus rezultātus citiem, tādējādi motivējot sevi jauniem sasniegumiem. Var izveidot motivējošu blogu, kurā pārraidīsi, ka šajā dzīvē iespējams sasniegt jebkuru mērķi. Uzlādējiet apkārtējos ar pozitīvām emocijām.
Tīģera gads palīdzēs atklāt jaunus talantus un izmantot tos komerciālos nolūkos. Jūs varēsiet nopelnīt kārtīgu naudas summu ar savu radošumu. Izmantojiet katru iespēju, lai popularizētu savu vārdu.
 

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2022