_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

27.12.20182019.gada horoskops visām horoskopa zīmēm

Nekas jauns nevar rasties vecā vietā. Atkarībā no tā, cik produktīvi jūs apkoposiet 2018. gada rezultātus un kādus secinājumus jūs izdarīsiet, rezultāts ļaus jums izveidot jaunu radošās domāšanas līmeni. Turklāt mežacūkas gads pabeidz horoskopa divpadsmit gadu ciklu - ir pienācis laiks - nepieciešams iznīcināt visu, kas traucē dvēselei un apziņai. Jūs iemācīsieties novērtēt mirkļa spēku, pārtraucot plānot nākotni vai dzīvot pagātnē. Daudzām zodiaka zīmēm beidzot izdosies izdzēst no savas dzīves tos cilvēkus, kuri vilkuši jūs uz leju, un salīgsiet mieru ar cilvēkiem, kuri jau sen stājušies to vietā. Šis būs daudzu sapņu piepildījuma gads un jā, labā dzeltenā mežacūka dos daudz labu lietu savas pārvaldības gadā!
2019. gads kopumā ir veiksmīgs jebkurai jauna radīšanai. Sociālie projekti, bizness un jaunas mājas celtniecība būs veiksmīgi. Turklāt, paturiet prātā, ka mežacūka ir labsirdīga un atvērta, kas nepanes nekādu agresiju, tāpēc mēģiniet saglabāt savas domas pēc iespējas tīrākas. Starp citu, tieši tā naivuma un labticības dēļ mežacūkas bieži kļūst par maldināšanas upuriem. Tāpēc esiet uzmanīgi finanšu jomā, personiskajās attiecībās. Frāze «uzticies, bet pārbaudi» ir šā gada moto.

2019. gads dos daudz laimes tiem, kas sapņo par mīlestību. Mežacūkas gads - ideāls, lai radītu romantiskas attiecības un pat laulību. Un tie, kas jau ir precējušies, sajutīs lielu siltumu un atbalstu no otras pusītes.
2019. gads būs īpaši veiksmīgs ūdens elementa zodiaka zīmēm: vēzim, skorpionam, zivīm. Veiksiesarī arī mājdzīvniekiem: Vērsim, Lauvai, Ūdensvīram.

Horoskops Auniem (21. marts – 20. aprīlis)

Auns

Vienai no ugunīgākajām zodiaka zīmēm 2019. gadā viņu augstā enerģija un lielais gribasspēks palīdzēs sasniegt veiksmes virsotnes. Būs vajadzīgs gribasspēks, lai nebūtu pretrunu ar zemes elementiem, pie kura pieder mežacūka un tomēr varēsiet sasniegt savus mērķus. Turklāt šī horoskopa zīme katru gadu latiņu ceļ arvien augstāk un augstāk. Jums neticami veiksies mīlestībā un pat ja romāns nebeigsies ar laulību, tas paliks kā ļoti patīkama atmiņa. Un pirmo reizi nauda Auna dzīvē nenonāks ne tikai tāpēc, ka tie ir smagi strādājuši, bet – uzkrātais centienu potenciāls sāks nest augļus.

Horoskops Vēršiem (21. aprīlis – 20. maijs)

Versis

Gaidāma augsta starp personu komunikācijas prasme un šarms kā nekad agrāk gaidāms vēršiem 2019. gadā. Caur citiem cilvēkiem jūsu dzīvē ienāks palīdzība uzņēmējdarbībā, finanšu jautājumos un radošajā jomā, kas nonāks jūsu dzīvē. Turklāt, Visums pats par sevi labvēlīgi ietekmēs Vēršus un atbalstīs, ja nolemsiet apgūt kaut ko jaunu. Turklāt tas ne vienmēr nozīmē lietišķo sfēru, kaut kas priekš dvēseles vēršiem atnesīs daudz vairāk gandarījuma. Turklāt mežacūka palīdzēs vērsim kļūt tālredzīgākam, paaugstinās intuīcijas līmeni, kas ir 2019. gada simbols, palīdzēs vēršiem ļoti nostiprināt savu finansiālo stāvokli. Un iespējams šajā gadā uzkrāt ievērojamas naudas summas.

Horoskops Dvīņiem (21. maijs - 21. jūnijs)

Dvīņi

Dvīņiem Mežacūkas gadā būs jāuzloka piedurknes un kārtīgi jāstrādā. Turklāt tie būs spītīgi un pastāvīgi centieni. Bet, ja dvīņi nepadosies pusceļā, tad atsaucīgā mežacūka piebērs tiem  pilnu trauciņu ar zeltu. Ir tikai viens «bet»: esiet uzmanīgi ar detaļām, jo ​​tieši dēļ sīkas neprecizitātes līgumā vai neuzmanības kļūdas papīra dizainā, jūs varat visu pazaudēt. Turklāt dažkārt jums būs jāizmanto atjautība. Gads būs bagāts ar notikumiem sievietēm dvīņiem. Viņas gūs lielus panākumus ar vīriešiem. Viena no šādām aizraušanām nākotnē var novest pie laulībām.

Horoskops Vēžiem (22. jūnijs - 22. jūlijs)

Vēzis


Ja vēža dzīvē bijuši laiki, kad šķita, ka visi darbi un centieni bijuši veltīgi, tad mežacūkas gads vislabāk parādīs viņam, ka visam ir sava cena. Un ja vēzis nemazinās darba tempu vai arī spītīgi virzīsies uz savu mērķi, tad viņš nokļūs pie virsotnēm, par kurām viņš pat nav sapņojis. Būtībā, ja vēzis būs pārliecināts par sevi, tad mežacūkas gads viņa dzīvē dos daudzas situācijas, kas parādīs, ka šī pārliecība ir pamatota. Galvenais nebaidieties no pārmaiņām. Aiz tām nestāv tumša un briesmīga lieta, tās ir durvis uz jaunu, pārtikušu nākotni.

Horoskops Lauvām (23. jūlijs - 22. augusts)

Lauva


Veiksme mīl tos, kas tai ir gatavi, tāpēc, ja lauvas plāno uzsākt kaut ko pilnīgi jaunu 2019. gadā, tad visi sākotnējie posmi ir jāveic gada sākumā. 2019.gada horoskopā teikts, ka šīs zīmes pārstāvjiem mežacūkas gads kļūs par burvju sapni, ja jūs nevilcināsieties, ilgi nedomāsiet par situāciju, bet parādīsiet lielāku apņēmību. Lauvas nedrīkst aizmirst par savu energoresursu papildināšanu, dažreiz spēki var beigties pirms lielā lieta būs pabeigta. Zvaigznes iesaka atteikties no alkohola un turpināt pareiza uztura ceļu. Īpaši jāpievērš uzmanība kuņģim un sirdij, tās ir jūsu vājās vietas.

Horoskops Jaunavām (23. augusts – 22. septembris)

Jaunava

Mežacūkas gads iemācīs jaunavām pienācīgi sadalīt enerģiju, un tās būs tūlītējas mācības ar mājasdarbu pārbaudi. Ja jaunavas nevilcināsies un gada sākumā sāks īstenot savus vērienīgos plānus, līdz vasarai viņi jutīsies tā, ka viņu finansiālais stāvoklis ir uzlabojies, un arī pašapziņa kļūs spēcīgāka. Bet šajās laimes sacensībās, šīs zīmes pārstāvjiem, ir svarīgi nezaudēt draudzības saites, īpaši ar cilvékiem, kas ir bijuši kopā ar jums kopš bērnības. Mīļotā cilvēka padoms īstajā laikā būs ļoti noderīgs un pat palīdzēs jaunavām, kad tās nonāks sarežģītā situācijā.

Horoskops Svariem (23. septembris - 22. oktobris)

Svari

Svarīgākais vārds 2019. gadā svariem būs vārds «līdzsvars». Šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti svarīgi iemācīties līdzsvara prasmi, nevis aizpildīt savas dzīves dienas tikai ar darbiem, bet ieviest ikdienā arī mīlestību. Ja līdz gada vidum svariem tas izdosies, tad 2019. gada otrajā pusē viņi izjutīs mieru, kas ļoti tuvu līdzināsies pilnīgas laimes sajūtai. Un mēģiniet neiesaistīties tuvinieku piedāvātajās avantūrās, mežacūkām nepatīk tādi traki triki, un jums radīsies daudz šķēršļi.

Horoskops Skorpioniem (23. oktobris - 21. novembris)

Skorpions

Skorpionu dzīves stratēģija - «Es redzu mērķi, es neredzu šķēršļus, es ticu sev» 2019. gadā nestrādās. Fakts tiešām ir tāds, ka mežacūka mīl izlēmīgos un ambiciozos, bet ar piesardzību izturās pret pašpārliecinātajiem un pārāk spītīgajiem. Tāpēc skoprioniem 2019.gadā nav ieteicams iet pret straumi. Pirmo reizi iespējams būs vajadzīga ne tikai aukstās loģikas palīdzība, bet nāksies iekausīties arī sirdī. Mēģiniet attīstīt un pielietot intuīciju, ja jums to izdosies sadzirdēt, tas ļoti jums palīdzēs arī nākotnē.

Horoskops Strēlniekiem (22. novembris – 21. decembris)

Strēlnieks

Mežacūkas gads iemācīs Strēlniekam nopelnīt naudu un rīkoties pareizi. Un pat tad, ja strēlnieki vēlētos iekļūt kādā apšaubāmā finanšu operācijā, liktenis ar dažādām zīmēm norādīs  Strēlniekiem, ka jums nevajadzētu to darīt. 2019. gadā Strēlnieki vispār gribēs daudz paveikt un to nebūs iespējams izdarīt bez cītīgas plānošanas. Turklāt labāk ir plānot priekš visām svarīgākajām dzīves jomās, tas palīdzēs izvairīties no ieslīgšanas mērķa īstenošanā tikai vienā no dzīves jomām. Turklāt Strēlnieks izjutīs zināšanu trūkumu un iespējams pat uzsāks mācības citā izglītības sfērā. Tas būs ļoti pareizs solis.

Horoskops Mežāžiem (22. decembris – 19. janvāris)

Mežāzis

Mežāži ir pieraduši būt situācijas pārvaldītāji. Viņi nejūtas paši savā ādā, ja nespēj kontrolēt apkārtējo telpu. 2019. gada horoskops sola: viņu ambīcijas un līderības īpašības atradīs jaunu pielietojumu. Un mežāžiem ļoti ietiecams vienlaicīgi darboties vairākās sfērās. Svarīgi atcerēties ieraudzīt tam robežas, jo dažreiz mežāži domās, ka tas viss tiek dots viņiem nevis avansā, bet pateicoties veiksmīgai zvaigžņu sakritībai. Tas daļēji tā arī ir. Bet neaizmirstiet pateikties. Ja saņēmāt kaut ko lielu, atdodiet kaut ko labdarībai vai palīdziet kādam. Un tas ir ne tikai par naudu, bet arī par dvēselisku siltumu.

Horoskops Ūdensvīriem (20. janvāris - 18. februāris)

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem viss 2019. gads būs aizraujošas kaislības pilns. Uzsāktās finanšu lietas prasīs izlēmīgu rīcību, mīlestības sfēra garīgos centienus, bet jaunie projekti - ambīcijas, kas palīdzēs Ūdensvīriem tos realizēt. Un šeit galvenais neapglabāt šos mērķus garās pārdomās. Zvaigznes saka - vislabākais ir vienkārši uzsākt un darīt. Lai arī tas nebūs gluži pareizi un ne tā kā plānots, bet svarīgi izdarīt šo pirmo soli. Tas enerģiski piesaistīs nākamās darbības Ūdensvīra dzīvē un varēsiet doties to mērķi, kuru tik ļoti vēlaties.

Horoskops Zivīm (19. februāris – 20. marts)

Zivis

Ja Zivis nākamgad spēs pārvarēt savu slinkumu un bailes, viņas varēs kalnus gāzt. Panākumi kļūs par Zivju otro vārdu, ja viņi ievēros pēctecību darbos. Neiestrēgstiet sīkumos, bet skaidri un konsekventi ejiet uz savu mērķi. Tādejādi Zivis varēs pārlēktiet pa vairākiem soļiem uz priekšu pa sapņu karjeras kāpnēm. Šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti attīstīti empātija. Zivis vienmēr atradīs īstos vārdus, lai sasildītu pašu cietušāko sirdi. Bet dēļ pieticības vai kautrības, zivis šīs jūtas var arī apglabāt. Un tomēr šo spēju izpaušana dos Zivīm laimi.
 
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015