_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

20.03.2020Ājurvēda un vīrusi: saprāts augstāk par visu

Pēdējā laikā visi vienkārši to vien dara kā runā par vīrusiem. Bet patiesā epidēmija nav pat pats vīruss, bet gan pārdzīvojums, kas parādās, reaģējot uz lielu daudzumu negatīvas informācijas.
Ājurvēda, kā arī dažādi jogas principi runā par to, kā cīnīties pret to.
 
Visas slimības sākas prātā un ir saistītas ar psihi. Spriedze, stress, nepilnīgs dzīvesveids un domāšana ir galvenie slimību izpausmes cēloņi ķermeņa līmenī. Pievērsiet uzmanību, būtībā mums netiek stāstīts par veselību, bet gan par slimībām, kas mūsu prātā rada neveselīgu attieksmi un liek mums baidīties.
 
Katru dienu un stundu monitoru ekrānos dzirdam un redzam: cik cilvēku ir inficēti, cik cilvēki ir smagā stāvoklī, cik ir miruši, vai trūkst nepieciešamo līdzekļu ... Nenozīmīgi maziņu daļu plašsaziņas līdzekļu telpās aizņem pozitīvas ziņas.
 
No ajūrvēdas un jogas viedokļa slimība sākotnēji izpaužas mūsu smalkā, enerģētiskā apvalka līmenī, un pat pirms tā parādīšanās fiziskajā līmenī to var redzēt aurā. Mūsu enerģiju lielā mērā ietekmē informācija un dažādas instalācijas no apkārtējās pasaules.
 
Šajā līmenī regulāras jogas nodarbības, elpošanas prakses, meditācija, patīkami aromāti, atrašanās labvēlīgā vietā, mūzika ir tās lietas, kas var pārvērst mūsu uzmanību no slimības uz veselību, var ātri novērst traucējumus aurā un stabilizēt enerģijas procesus, kas savukārt likvidēs sākotnējās slimības izpausmes ķermeņa līmenī.
 
Ja savlaicīgi pamanāt pirmās slimības pazīmes, tad tās kaitīgo ietekmi uz ķermeni un iespējamās sekas var samazināt, izmantojot vienkāršas jogas prakses metodes, vides un kompānijas maiņu, labu atpūtu un meditāciju. Ja jūs neesat pazīstams ar jogu un meditāciju vai apstākļi neļauj praktizēt vairāk nekā parasti, vai arī ārējie ietekmes faktori ir pārāk spēcīgi, Ajūrvēda var nākt talkā un palīdzēt.
 
Tātad, pirmkārt, jums ir jāatbrīvo sava apziņa no domām par vīrusu un vispār no domām par jebkāda veida slimībām.
 
Fiziskajā līmenī tādas lietas kā meditācija, aromterapija, skaņas procedūras un elpošanas vingrinājumi stiprina ķermeņa sistēmas atpūtai un relaksācijai. Tas, savukārt, samazina uzbudināmību un nemieru.
Mēs iesakām visiem (neatkarīgi no pieredzes un prasmēm) novērot elpošanu. Dziļi elpojiet, sakoncentrējot visu spriedzi un trauksmes sajūtu krūtīs, un pēc tam lēnām izelpojiet. Iedomājieties, kā spriedze pārvietojas pa ķermeni, uz vēderu, iegurni un visbeidzot pilnībā atstāj ķermeni caur kājām, nonākot zemē.

Ayurveda protiv virusov
 
Profilakse ķermeņa līmenī:
Ajūrvēdā imunitātes uzlabošanai galvenokārt tiek izmantota Amla - dabīgs C vitamīna avots. Amla ir pazīstama arī kā Indijas ērkšķoga vai amalaki, dabiskā C vitamīna koncentrācija tajā ir viena no augstākajām kā jebkurā ēdamajā augā. Amlas reputāciju apstiprina zinātniskie pētījumi, kas apstiprina tās atbalstu imūnsistēmas veselīgai un normālai darbību. https://www.herbals.lv/lv/dobavki-dlja-zdorovja/single?id=3929
 

Nims ir dabiska antibiotika, kas arī stiprina imūnsistēmu https://www.herbals.lv/lv/dobavki-dlja-zdorovja/single?id=4817
 
Klasiskais līdzeklis imunitātes stiprināšanai ir Chawanprash. Ajūrvēdas ievārījums ir augļu, garšaugu, garšvielu un medus maisījums. Dabīgs produkts, kas izgatavots no 49 augiem, augļiem un garšvielām. Chawanprash stimulē visu cilvēka ķermeņa sistēmu līdzsvarotu darbību. https://www.herbals.lv/lv/dobavki-dlja-zdorovja/single?id=4470
 
Pat ja mēs paši neesam nonākuši briesmās, pati saslimšanas iespēja jau liek mums uztraukties. Ashwagandha (Indijas žeņšeņs) - adaptogēns, kas palīdz ķermenim pārvarēt stresu, spēj atvieglot satraukto prātu. Pietiek pievienot tējkaroti rīta kafijai vai sajaukt ar siltu medu un pienu:
https://www.herbals.lv/lv/superfoods/single?id=5348
 
 
Profilakse appziņas līmenī:
 • Veselīga domāšana;
 • Regulāra jogas prakse;
 • Elpošanas vingrinājumi;
 • Meditācija
 • Patīkama atmosfēra
 • Vīraka kociņu un jonizatoru izmantošana;
 • Laba griba;
 • Smaidi
 • Personīgā higiēna;
 • Svaigi dārzeņi un augļi;
 • Ajūrvēda.
 
Un, protams, ajūrvēda:
 
Galvenie profilakses pasākumi:
 
1. Gripas un citādi vīrusi vairākas stundas izdzīvo aukstā un nedaudz mitrā vidē nelielu pilienu veidā uz priekšmetu virsmām. Uz cietām virsmām - 24–48 stundas; uz audumiem, salvetēm - 8-12 stundas; uz rokām - piecas minūtes. Tāpēc rokas jāmazgā bieži, vismaz 50 sekundes, un ar ziepēm. Un ne tikai pēc ielas, bet arī pēc rokasspiedieniem, kas, starp citu, būtu jāierobežo. Nēsājiet līdzi mitras dezinfekcijas salvetes, tās netraucēs. Pēc mazgāšanas ar tām ieteicams aizvērt krānu.
 
2. Ik pēc 2-3 stundām izskalojiet degunu ar sālsūdeni - tā jūs izmazgājat patogēnus no deguna.
 
3. Ventilējiet istabu. Tas jādara katru stundu 5 minūtes, pretējā gadījumā palielināsies vīrusu koncentrācija telpā.
 
4. Veiciet mitro uzkopšanu. Vīrusi līdzīgi kā putekļi apmetas uz objektiem. Noslaukiet tos ar mitru drānu vairākas reizes dienā.
 
5. Dzeriet ūdeni vismaz 2-3 litrus dienā. Tādā veidā jūs pasargājat sevi no augšējo elpošanas ceļu gļotādas izžūšanas - caur sausu deguna gļotādu vīrusiem ir vieglāk iekļūt ķermenī.
 
6. Ņemiet pusdienas no mājām. Ēdināšanas jomā daudz biežāk nekā jebkur citur jūs saskaraties ar priekšmetiem, kuriem ir pieskārušies citi cilvēki (trauki, paplāte, nauda utt.). Ja bez tā nevar iztikt, ņemiet līdzi vienreizējās lietošanas traukus.
 
7. Ēdiet pikantu ēdienu. Tas paplašina asinsvadus un uzlabo asinsriti visā ķermenī un jo īpaši augšējos elpceļos. Tam ir nozīme gripas profilaksē, jo infekcija vieglāk iesakņojas, ja asinsvadi ir sašaurināti (spazmatiski).
 
8. Pirms lietošanas krūzi noskalojiet ar verdošu ūdeni. Tas iznīcinās mikrobus, kas uz tās varētu nokļūt.
 
Esi veselīgs un laimīgs!
 
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2021