_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

07.12.2023Kāpēc ikdienas aprūpē jāiekļauj mēles tīrīšana

Zobu tīrīšana, zobu diegošana un mutes skalošanas līdzekļa lietošana ir pašsaprotamas ikdienas higiēnas rutīnas sastāvdaļas. Bet vai jūs pievērsiet uzmanību savas mēles stāvoklim?

Zobu birste, zobu pasta, mutes skalojamais līdzeklis, zobu diegs, to visu var atrast jebkurā vannas istabā. Bet vai starp tiem būs mēles tīrītājs, tas ir liels jautājums. Tikmēr šī senā prakse mūsdienās piedzīvo uzplaukumu, iespējams, pateicoties pastiprinātai pašaprūpei un interesei par ājurvēdu. Kāds ir mēles tīrīšanas noslēpums? Fakts ir tāds, ka laika gaitā uz tās virsmas, parasti nedaudz dziļāk, no atmirušajām gļotādas šūnām, siekalām un pārtikas atliekām veidojas plēve. Tajā sāk vairoties kaitīgie mikroorganismi, veidojot aplikumu tāpat kā uz slikti tīrītiem zobiem. Protams, tas var negatīvi ietekmēt ne tikai zobu veselību, bet veselības stāvokli kopumā, kā arī izraisīt sliktu elpu.
Kāpēc ikdienas aprūpē jāiekļauj mēles tīrīšana

Kā tīrīt mēli?
Mēles tīrīšanai labāk izmantot speciālu tīrīšanas ierīci-skrāpi, lai gan dažu zobu suku aizmugure ir aprīkota arī ar īpašu rievotu virsmu šai procedūrai. Skrāpis ir izliekts instruments, kas parasti izgatavots no nerūsējošā tērauda, ​​vara vai silikona, kas labāk noņem no mēles aplikumu un vienlaikus arī nevēlamās baktērijas. 

Mēles tīrīšanas priekšrocības
Vairāki pētījumi ir apstiprinājuši, ka mēles tīrīšana var palīdzēt atbrīvoties no sliktas elpas. Skrāpis noņem baktērijas, kas var izraisīt zobu bojāšanos un nepatīkamu smaku. Mēlei ir liels virsmas laukums un specifiska struktūra, tāpēc netīrumi viegli aizķeras un sakrājas uz tās. Protams, palīdz mutes skalošana, taču efektīvāk ir izmantot skrāpi. Tie, kuri jau sen savā higiēnas rituālā ieviesuši mēles tīrīšanu, saka, ka jūt lielāku tīrību un svaigumu mutē un vairs nevar ignorēt šo procedūru. Daži atzīmē, ka dienas laikā viņi sāka justies viegli un mazāk noguruši.


Kā tīrīt mēli?
Padomi mēles skrāpja lietošanai
Pirmkārt, labāk izvēlēties no vara izgatavotu mēles skrāpi. Šāda veida instrumenti ir higiēniskāki nekā plastmasas, un tos var izmantot atkal un atkal, nekaitējot procedūras kvalitātei. 
Skrāpja izmantošana ir trešais solis pilnīgas mutes dobuma tīrīšanas rituālā. Vispirms jāiztīra zobi, tad jālieto zobu diegu, tad maigi nokasiet mēli un visbeidzot izskalojiet muti ar mutes skalojamo līdzekli.

Izmantojot mēles skrāpi, sāciet no mēles aizmugures, viegli piespiežot uz priekšpusi. Veiciet divas vai trīs pieejas, katru reizi noskalojot skrāpi zem tekoša silta ūdens. Pēc tam rūpīgi izskalojiet muti.
Iekļaujot šo vienkāršo procedūru savā ikdienas kopšanā, noteikti sajutīsiet rezultātu: svaigāku elpu un tīrības sajūtu.


Akcija Mutes veselības komplekts -40%
MĒLES TĪRĪTĀJS+ZOBU BIRSTE+ZOBU PASTA

Akcija Mutes veselības komplekts -40%

Mēles tīrītais no vara ikdienas higiēnai >>


Copper Tonque Cleaner info www.herbals.lv

+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Kr. Valdemāra 159, Rīga, LV-1013, Latvija
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Bioherba
Herbals Diet
Swanson
LIFELINES

Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2024