_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

Grāmata Vastu Гармония дома Васту шастра

RU Vastu Shastra. Šī grāmata ir mūsdienīgs praktisks ceļvedis dzīvojamās un darba telpas būvniecībā un iekārtošanā
Kods: 1112 11.00
RU Книга. Гармония дома. Vastu Shastra
Kods: 1111 11.00
LV Gramata. Mājas harmonija. Vastu Shastra

Enerģētiskais lauks un aizsardzība.

Grāmata Гармония дома Vastu shastra

Автор Viktorija DarakovaKatram cilvēkam ir jābūt kādai īpašai telpai, ko viņš sauc par - "savu MĀJU". Šī telpa var atrasties mājā, dzīvoklī vai pat istabā. Bet tā vienmēr ir īpaša vieta, kur justies droši, mājīgi un ērti, kur mūs vienmēr gaida un mēs vienmēr esam laimīgi. Mums visiem ir vajadzīga vieta, kur mēs varam atpūsties, atjaunoties un piepildīties ar enerģiju. Tāpēc ir teiciens, "Manas mājas - mana pils".

Ja jūs mājās jūtaties neērti, doma par ātrāku braukšanu mājās, jūs neiepriecina un jūs jūtat, ka jūsu mājās kaut kas ir ne tā: mājās ir vientulīgi vai bieži strīdaties par niekiem, tas nozīmē, ka mājas enerģijas plūsmā ir nopietni traucējumi.Vastu Shastra / Viktorija Darakova

Vēdiskā zinātne Vastu Šastra atklāj enerģijas kustības principus. Tā skaidro, kā atvērties labvēlīgai plūsmai, lai mājās būtu enerģijas pārpilnība, labklājība un bagātība. Kā aizvērties negatīvai enerģijas ietekmei, kas pastiprina nestabilitāti, trauksmi un vientulību. Ja mājās ir šādi taucējumi, tad prieks un nauda mājās ilgi neuzkavēsies.

Senie Visuma likumi, par ko runā Vastu, nav mainījušies līdz pat šai dienai. Ieteikumi, kas iekļauti šajā grāmatā, ļaus ikvienam nodrošināt harmoniju "savā MĀJĀ," uzzināt kā atvērties labvēlīgai ietekmei un kā pasargāties no kaitīgas iedarbības. Daudzi padomi ir viegli piemērojami dzīvokļiem, kuros mēs dzīvojam. Šī grāmata ir arī ļoti noderīga tiem, kuri vēl tikai domā par dzīvokļa pirkšanu vai mājas būvniecību.Kniga_Harmonija_doma_Vastu ShastraŠī grāmata ir mūsdienīgs praktisks ceļvedis dzīvojamās un darba telpas būvniecībā un iekārtošanā. Senie pasaules uzbūves likumi, par kuriem runā Vastu, nav mainījušies arī šodien. Autores sniegtās rekomendācijas ļaus katram ienest harmoniju savā dzīves vidē, nonākt saskaņā ar Visuma ritmiem. Daudzie padomi ir vienkārši piemērojami dzīvokļiem, kuros mēs jau dzīvojam. Šī grāmata būs ļoti noderīga arī tiem, kuri vēl tikai domā par dzīvokļa iegādi vai mājas būvniecību.

Maskava, 2016. – 96 lpp. Izmērs: 162x206 mm. Cietie vāki.

Grāmata krievu valodā.


Citi pērk

TOP preces

Indian Soapnuts 1kg 12.90€ Ziepju rieksti - ekoloģiski tīrs veļas mazgāšanas līdzeklis
Prece ir pievienota grozam.
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Kr. Valdemāra 159, Rīga, LV-1013, Latvija
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Bioherba
Herbals Diet
Swanson
LIFELINES

Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2024