_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

Tibetan Singing Bowl 16cm 1.4kg

Tibetas dziedošās bļodas - sens līdzeklis meditācijai
Kods: 1123 70.00
Tibetan Singing Bowl 16cm 1.4kg

Tibetas Dziedoša Bļoda

Diametrs  apm. 16 cm

Svars 1,4 kg


Komplektā ietilpst: kociņš, spilventiņš

Izcesmes valsts: India
Tibetas dziedošās bļodas - sens līdzeklis meditācijai. Unikāls metāla sakausējums, ko izmanto, lai ražotu dziedošās bļodas, nodrošina skaņas ievērojamu atšķirību no visiem citiem mūzikas instrumentiem. Atšķirībā no sintezatoriem,  kas publicē ārēji līdzīgas skaņas, Tibetas bļodu skaņas "iekasē" berzes no koka uz metāla. Tam ir daudzas svarīgas sekas, piemēram, skaņu dziedošās bļodu ārstnieciskās īpašības vai to spēja palielināt dažu dziedzeru uzņēmību, kas darbojas kā sava veida "slēdzi" starp simpātiskās un parasimpatiskās nervu sistēmām.Tibetas dziedošo bļodu skaņa ir neierobežota virstoņu plūsma, kas veido skaņu spirāles, kuras griežas ap "īstas" (galvenās dzirdamās) skaņas. Tādu virstoņu mijiedarbības pamatā ir viļņu princips: divas skaņu plūsmas satikās, veidojot pastāvīgu vilni un izšķīst skaņu "okeānā". Atšķirībā no mehāniskās atkārtošanās, kas ir raksturīgs minimālismam, šeit katra šāda sanāksme - atsevišķs, unikāls notikums, kas mazliet, gandrīz nemanāmi, atšķiras no pārējiem. Caurspīdīga, bagāta ar virstoņiem dziedošu bļodu skaņa – ideāla, enerģijas bagāta mūzika meditācijām un dziedināšanai.

 

Tibetas dziedošo bļodu spēlēšanas tehnikaBļodu uzlikt uz īpašu spilventiņu, vai uzlikt uz izstieptiem roku pirkstiem vai uz dūres - tas ir svarīgi, ka bļodas saskares virsma ar spilvenu vai roku bija vismazākā, bet bļoda nekustētos. Tad ar otro roku mūziķis ņem stienīti (koka stienītis no cieta koka), un vadā ar to bļodiņa ārējos malos. Trauka sienas sāk vibrēt, un sāk "dziedāt".

Pamata prasmes, kas nepieciešamas mācoties spēlēt bļodās – lai kociņa neatdalījās no bļodas virsmas spēles laikā (atcerieties, bļoda vibrē, skaļākā skaņa - spēcīgākā vibrācija - grūtāk turēt stienīti uz bļodas). Ja spiediens ir pārāk vājš, bļoda nedziedās, pārāk spēcīgs - nomāc bļodas skaņu. Skaņu dinamika atšķiras ar stienīti ātrumu uz bļodas un vilces spēku.

Turklāt, no bļodiņas var iegūt skaņu sitot ar kociņu pa ārsienu – zvana analogs. Tāda skaņu izmanto cilvēka atvasināšanai no meditācijas.

5 metālu sakausējums.


Citi pērk

Hematite Slimming Bracelet with Blue Opal Bead 9.50€ Hematīta novājēšanas rokassprādze ar zilu opāla pērli
Tibetan Singing Bowl 16cm 1.4kg BLUE 70.00€ Tibetas dziedošās bļodas - sens līdzeklis meditācijai
Rose Agate Love and Reconciliation Bracelet 9.50€ Mīlestības un izlīguma rokassprādze ar rozā ahātu

TOP preces

Transparent Yantra Kompl. 4 9.50€ Сaurspīdīga uzlīmes Jantra, ko var uzlīmēt uz stikla vai jebkuras citas gludas virsmas
Handy Head Massager 1.50€ Atslābina, paceļ garastāvokli, iedarbojas nomierinoši
Transparent Shri Yantra ver 2.0 6.00€ Dod enerģijas pārpilnību, labklājību un bagātību, aizsargā pret negatīvu ietekmi un harmonizē telpu
Prece ir pievienota grozam.
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Kr. Valdemāra 159, Rīga, LV-1013, Latvija
Rekvizīti norēķiniem:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Bioherba
Herbals Diet
Swanson
LIFELINES

Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2024