_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

Chocolate Dark Luxury Fino De Aroma 1kg

Chocolate Dark Luxury Fino De Aroma Ecuador 1kg
Chocolate Dark Luxury Fino De Aroma Ecuador 1kg 

Retās Fino de Aroma kakao pupiņas (Ekvadora), kas veido tikai 3–5% no kopējās pasaules kakao pupiņām, kuras izmanto karstās šokolādes pagatavošanai, aug dabīgās, savvaļas plantācijās Esmeraldas provincē uz Ekvadora ziemeļrietumiem. Produkts tiek izgatavots pēc senas ražošanas metodes, neizmantojot augstās tehnoloģijas - kakao pupiņas savāc, apstrādā un ražo manuāli. Tāpēc produktam ir augsts dabīgā kakao sviesta saturs un tas nesatur piemaisījumus. Kakao ir labs šķiedrvielu avots un satur svarīgus minerālus, piemēram, kāliju, dzelzi un kalciju. Tas satur vairāk antioksidantu nekā acai ogas, padarot to par gardu veidu, kā gandrīz jebkuram ēdienam pievienot uzturvērtību un šokolādes garšu.

Pētījumi liecina, ka regulāra šokolādes ēšana (īpaši tumšās šokolādes) patīk ne tikai garšas kārpiņām, bet visam organismam kopumā. Viss, kas vajadzīgs, lai sajustu veselīgo efektu, ir daži šokolādes gabaliņi dienā.

Tumšā šokolāde palielina arī tā saukto labo ABL holesterīnu. Pētījumos norādīts, ka tā samazina trombocītu salipšanu (asins recekļi) un uzlabo endotēlija funkcionēšanu. Endotēlijs ir šūnu slānis, kas izklāj asinsvadu iekšējo virsmu. Turklāt tumšā šokolāde var jūtami samazināt arī asinsspiedienu, īpaši tiem, kuriem tas jau ir paaugstināts. Kādā pētījumā zinātnieki pārliecinājās, ka tikai daži šokolādes gabaliņi dienā (6,3 g) pieaugušajiem, kuriem ir mērena hipertensija, samazināja sistolisko spiedienu par 2,9 mmHg, bet diastolisko spiedienu par 1,9 mmHg. Turklāt pētījuma dalībnieki nepieņēmās svarā. Bet tai patiešām jābūt tumšajai šokolādei, jo baltajai nav nekāda efekta. To apstiprina kāds cits pētījums, kurā salīdzināja tumšās un baltās šokolādes iedarbību. Tikai tumšā šokolāde pacientiem ar paaugstinātu asinsspiedienu to ievērojami samazināja.

Ieteiktais pielietojums: Tik daudz dažādu un garšīgu baudīšanas veidu! Piemēram, izmantojiet kā kakao pulveri desertos, cepumu mīklā, smalkmaizītēs, dzērienos, šokolādes izstrādājumos, neapstrādātu ēdienu kārumos, kokteiļos vai apkaisot saldējumu, jogurtu, siera kūku, kafiju vai dzerot karstu šokolādi ... jūtieties brīvi eksperimentēt un kļūt par savu gardēžu šefpavāru!

 

Citi pērk

ORGANIC HEMP PROTEIN POWDER 7.00€ Organic Kanepju proteina pulveris
ORGANIC ASWAGANDHA POWDER 8.50€ Organisks Ašvagandas pulveris

TOP preces

SUPERFOODS GOJI BERRY 9.00€ Godži ogas
SUPERFOODS GOJI BERRY 1kg 16.00€ Godži ogas sadedzina taukus, palīdz kontrolēt svaru un apetīti, stabilizē asinsspiedienu, regulē sirds un smadzeņu darbību
SPIRULINA POWDER Herbals Diet 150g 7.00€ Spirulīnas pulveris
Prece ir pievienota grozam.
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2021