_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade
Saņem jaunumus pārlūkā:

SATYA PALO SANTO

SATYA PALO SANTO
Kods: 2310 1.75
Satya Palo Santo 15g
Satya Palo Santo 15g

Palo Santo ir mistisks koks, kas aug Dienvidamerikas piekrastē. Spāņu valodā nosaukums burtiski nozīmē "Svētais Koks". Tā ir daļa no citrusaugļu ģimenes, un tai ir priežu, piparmētru un citronu saldās piezīmes.

Palo Santo piemīt enerģētikas tīrīšanas un ārstnieciskās īpašības, kas līdzīgas Salvijai un ciedram. Tas ir spēcīgs augs, kas palīdz sazināties ar debesīm, noturot mūs uz zemes un saglabājot skaidru prātu. Tas rada patīkamus, svaigus dūmus, kas labi darbojas, lai atbaidītu odus un citus lidojošos kukaiņus, kas ir viens vizbiežākais iemesls kāpēc cilvēki to lieto Ekvadorā un Peru. Tas nodrošina uzkrītošu smaržu, kas paaugstina vibrācijas, gatavojoties meditācijai, un ļauj dziļāk ieskatīties sevī - visu radīšanas avotā. Ir arī teikts, ka Palo Santo uzlabo radošumu un dod labu laimi tiem, kas ir atvērti tās saņemšanai.

Ieguvumi veselībai: Palo Santo tiek tradicionāli lietots, lai mazinātu parasto saaukstēšanos, gripas simptomus, stresu, astmu, galvassāpes, trauksmi, depresiju, iekaisumus, emocionālas sāpes. 

Lieliski piemērots, lai nomierinātu imūnsistēmas un nervu sistēmu, lai ātrāk atgūtos no slimības. Labi darbojas fizisku sāpju un iekaisuma gadījumā.

Lietošana: smaržkociņu ielieciet smaržkociņu turētājā. Aizdedziniet kociņa nosegto galu. Kad liesmiņa pāris sekundes degusi, nopūtiet to.

 Uzmanību: izmantojams tikai telpu aromatizēšanai. Uzglabāt bērniem un dzīvniekiem nepieejamā vietā. Lietot tikai nosatatus no viegli uzliesmojošām vielām un materiāliem. Nekad neatstāt bez uzraudzības degošu. Uzmanīt, lai pelni nobirtu tikai uguns drošā traukā. Lietot smaržkociņu labi vēdināmās telpās.

Citi pērk

NEPAL INCENSE JUNIPER 3.50€ Juniper Incense (kadika smarzkocini)
LAVENDER masala 1.00€ Vīraka kociņi ar LAVANDAS smaržu. Izgatavoti no dabīgām izejvielām. Attīra māju, vidi un sakārto domas
JASMINE masala 1.00€ Vīraka kociņi ar JASMINA smaržu. Izgatavoti no dabīgām izejvielām. Attīra māju, vidi un sakārto domas.

TOP preces

SATYA NAG CHAMPA 1.75€ Šo aromātisko vielu unikālais aromāts uzlādē ar optimismu un atjauno vēlēšanos baudīt dzīvi
SATYA SUPER HIT 1.75€ Salds un viegls, bet ne salkans aromāts, patīk vienmēr un visiem
GOLOKA NAGCHAMPA 1.75€ Meditatīvs, sakrāls aromāts, piemērots lūgšanām, meditācijai un mājas attīrīšanai
Prece ir pievienota grozam.
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015