_ _ _
Katalogs
HERBALS.LV Veikali
Uzzini savu Došu
Piesakies jaunumiem Herbals
Piegade

Turmeric INNOVEDA

Imunsistēmai un elpošanas ceļu veselībai
Kods: 3602 8.50
INNOVEDA Turmeric caps 500mg N60
TURMERIC INOVĒDA (INOVATĪVĀ ĀJURVĒDA)

Uztura bagātinātājs 

Ražotājs: INNOVEDA, Indija

Iepakojumā: 60 kapsulas


Kurkumas sakne palīdz uzturēt imūnsistēmas darbību un saglabāt plaušu un augšējo elpošanas ceļu veselību.

Inovatīvā ājurvēda: Ājurvēda ir dārgumu krājums, kurā sakrātas 5000 gadu laikā iegūtās praktiskās zināšanas, kuras mēs varam veiksmīgi pielietot mūsdienu pasaulē. Ājurvēdas pamatā ir viena no senākajām cilvēku gudrībām (vēdas) par brīnumu, kuru mēs dēvējam par dzīvi (ājur). Tā ir gudrība, kas ir paredzēta, lai cilvēkiem palīdzētu saglabāt veselību, pilnīgi realizējot savu cilvēcisko potenciālu. Sniedzot ieteikumus par pareizām ikdienas un sezonālajām procedūrām, diētu, uzvedību un mūsu jūtu pareizu izmantošanu, ājurvēda mums atgādina, ka veselība ir līdzsvarota un dinamiska apkārtējās vides, ķermeņa, prāta un gara integrācija.

INOVĒDA ir mūsdienu dzīvesveida ājurvēda.

Inovēda Turmerika ir izstrādāta, izmantojot 5000 gadu senu recepti savienojumā ar mūsdienu zinātniskajām metodēm, lai parādītu maksimālu ārstniecības augu labumu.

Turmerika (kurkuma) –augs, kas aug Indijā un citās Dienvidaustrumu Āzijas valstīs. Žāvētas auga saknes saberž dzeltenā pulverī - kurkumā. Pastāv vairāki ķīmiskie savienojumi, kas sastopami kurkumā, kas ir pazīstami kā kurkuminoīdi. Kurkuma aktīvā viela ir kurkumīns. Tas kurkumu padara par vienu no zinātnē visbiežāk pieminētajiem ārstniecības augiem.* Dažādi slavenu rakstnieku, ārstu un pētnieku pētījumi identificēja šādas galvenās kurkuma aktīvās vielas priekšrocības:*

1. Antikoagulanti/Dezagreganti*

Medicīniskā ārstēšana parasti ietver zāles, kas palēnina un novērš asins sarecēšanu. Kurkumai nav zināmu blakusparādību, ja to nelieto pārmērīgā daudzumā. Turklāt no 1980.-to gadu vidus pēc vairāku inovatīvu pētījumu veikšanas pētnieki piedāvāja kurkumīnu kā labāko ārstēšanas variantu tiem, kam pastāv asinsvadu trombozes risks.

2. *Antidepresanti *

Žurnāls Phytotherapy Research pagājušajā gadā publicēja pārsteidzoša inovāciju pētījuma rezultātus. Pētījumā pieņēma dalību 60 brīvprātīgie ar tādām diagnozēm, kā liela depresija (LD) un maniakālā depresija (bipolāri traucējumi), un tos sadalīja grupās, lai noteiktu, kā pacienti, kuri lietoja kurkumīnu, reaģē uz fluoksetīnu (Prozaks) un šo divu līdzekļu kombinācijām. Tika konstatēts, ka visi pacienti labi panesa kurkumīnu, kā arī tas, ka kurkumīns bija tikpat efektīvs, pārvaldot depresiju, cik, piemēram, Prozaks.

3. Pretiekaisuma līdzekļi *

Spēcīgākā kurkumīna īpašība ir tā spēja kontrolēt iekaisumu. Žurnāls Oncogene publicēja pētījuma rezultātus, kas novērtēja vairākus pretiekaisuma savienojumus un parādīja, ka aspirīns un ibuprofēns ir mazāk efektīvi, bet kurkumīns ir viens no efektīvākajiem savienojumiem, kam ir pretiekaisuma iedarbība.

4. Ādas saslimšanu ārstēšana *

Kurkumas priekšrocības ietver pretiekaisuma un antioksidantu īpašības, kas ir pierādījušas savu efektivitāti, ārstējot ādas slimības. Kurkuma paātrina brūču dzīšanu, samazina pinnes un piņņu rētas un kontrolē psoriāzes uzliesmojumus.

5. Artrīta ārstēšana *

Tā kā kurkumīns ir pazīstams ar savām spēcīgajām pretiekaisuma un pretsāpju īpašībām, tika veikts pētījums 45 pacientu vidū, kuri cieš no artrīta, lai salīdzinātu kurkumīna priekšrocības ar artrīta preparātu Nātrija diklofenaku, kas var izraisīt zarnu trakta un sirds slimības. Pētījums brīvprātīgos sadalīja trīs grupās: tajos, kuri ārstējušies tikai ar kurkumu, tajos, kas lietoja tikai Nātrija diklofenaku, un tajos, kas lietoja abus līdzekļus. Cilvēku grupa, kas lietoja tikai kurkumīnu, parādīja procentuāli augstāko uzlabojumu (slimības aktivitātes novērtēšana), un šis rezultāts bija ievērojami labāks par rezultātu, ko parādīja pacientu grupa, kas lietoja nātrija diklofenaku. Svarīgi atzīmēt, ka ārstēšana ar kurkumīnu tika atzīta par drošu un nav saistīta ar kādām nelabvēlīgām blakusparādībām. Phytotherapy Research 2012. gadā publicētie pētījuma rezultāti palīdzēja veikt vēl lielāku pētījumu skaitu ar mērķi novērtēt pārsteidzošo efektu, ko cilvēkiem, kas cieš no dažāda veida artrīta, sniedz ar kurkumīnu bagātie augi.

6. Vēža ārstēšana *

Vairāki vēža šūnu pētījumi laboratorijā liecina, ka kurkumīnam piemīt pretvēža iedarbība. Tas spēj nogalināt vēža šūnas un novērst to augšanu. Kurkumīns visspēcīgāk iedarbojas uz krūts vēža, zarnu vēža, kuņģa un ādas vēža šūnām.

7. Diabēta pārvaldīšana*

. Tagad, lai samazinātu cukura līmeni asinīs un paaugstinātu rezistenci pret insulīnu, nav labāku dabīgo zāļu kā kurkuma pievienošana uzturā.

2009. gadā Bioķīmisko un biofizikālo pētījumu apvienība publicēja Obernas universitātes pētījumu par to, kā kurkumas pievienošana uzturam var palīdzēt cīņā ar diabētu. Pētījums parādīja, ka kurkumīns ir burtiski 400 reizes efektīvāks, aktivizējot AMPC, kas uzlabo insulīna jutību, nekā metformīns (preparāts diabēta ārstēšanai). Tādējādi kurkumīns var palīdzēt pārvarēt 2.tipa cukura diabētu.

8.  Aptaukošanās *

Pētījums, kas publicēts žurnālā Biofactors, parādīja, ka kurkumīns var veicināt svara samazināšanos. Pētnieki konstatēja, ka kurkumīna pretiekaisuma īpašības bija efektīvas, palēninot aptaukošanās iekaisuma procesus, un veicināja aptaukošanās samazināšanos un tās "nelabvēlīgo ietekmi uz veselību".

9. Holesterīna regulatori *

Pētījums, ko veica Drugs in R & D, konstatēja, ka kurkumīna darbība bija tāda pati vai pat efektīvāka nekā zāles, kas mazina oksidatīvo stresu un iekaisumus, ko izraisa holesterola izstrāde.

10. Pretsāpju līdzekļi *

Viena no visplašāk zinātniskajās apvienībās izplatītākajām kurkumīna īpašībām ir tā spēja pārvaldīt sāpes.

Pagājušajā gadā Eiropas farmakoloģijas žurnāls publicēja pētījumu un noskaidroja, ka kurkumīns dabiskā veidā aktivizē opioīdo sistēmu žurkām, kuras slimo ar cukura diabētu. Šis parasti ar zālēm koriģējamais dabiskais process kalpo kā neatņemama organisma pretsāpju reakcija.

Neaprobežojoties tikai ar diabētisko sāpju stāvokļiem, pagājušā gada beigās tika publicēts interesants pētījums, kas mums dod priekšstatu par plašu sāpju stāvokļu klāstu, ko var izārstēt, lietojot kurkumīnu.

Terapeitiskā kurkumas un citu kurkumīnu saturošu augu lietošana pakāpeniski izkonkurē tradicionālās medicīnas procedūras, pierādot, ka tas ir pilnvērtīgs un dabīgs pretsāpju līdzeklis.

* Lūdzu, ņemiet vērā! Iepriekš minētā informācija nevar aizstāt kvalificēta ārsta konsultāciju un nav medicīniska rakstura rekomendācija. Visas atsauces uz komponentu, kas ir produkta sastāvā, īpašībām, savāca un dokumentēja autoritatīvi avoti, un tās attiecas uz produkta sastāvdaļām, bet ne uz pašu produktu.Šī informācija nav produkta reklāma. Šis produkts nav paredzēts jebkādu saslimšanu diagnosticēšanai, ārstēšanai vai novēršanai.

Informācijas avoti:

  1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK92752/  

  2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3249922/

  3. https://draxe.com/turmeric-benefits/

  4.  https://www.organicfacts.net/health-benefits/herbs-and-spices/turmeric.html


Sastāvs (2/3 kapsulās): kurkumas (Curcuma longa) sakneņu pulveris 980 mg/ 1470 mg

Ieteicamā diennakts deva un lietošana: pa vienai kapsulai 2-3 reizes dienā pēc ēšanas, uzdzerot ūdeni.

Brīdinājums: Nelietojiet, ja ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām! Nav ieteicams lietot grūtniecēm, ar krūti barojošām mātēm, bērniem līdz 18 gadu vecumam. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uztura bagātinātāju neizmantot kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizstājēju. Uzglabāt sausā vietā, pasargāt no tiešiem saules stariem, temperatūrā līdz 30 °C. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

 

Citi pērk

Yogi Kanthika pills 5.50€ Efektīva formula kaklam, elpošanai un balss saitēm
Lecitina de Soja granules Soria AKCIJA -30% 16.10€ 100% tīrs lecitīns no nemodificētas sojas
Gardi PASTILAS MENTOL AKCIJA -30% 3.50€ Augu sūkājamās pastilas augšējiem elpceļiem

TOP preces

SPIRULINA Herbals 300 tabletes 9.50€ Spirulīnas lietošana uzturā normalizēs svaru un samazinās apetīti, nostiprinās imūnsistēmu
BIO TRIPHALA ORGANIC 6.50€ Trifala – dabas produkts, uzlabo vielu maiņu, iedarbojas attīroši
MERIT pills 6.90€ Austrumu formula svara samazināšanai un kontrolei
Prece ir pievienota grozam.
+371 286-688-54
herbals@herbals.lv
SIA ELFARM HERBALSHOP
LV40003936046
Банковские реквизиты:
AS Swedbank HABALV22
KONTS: LV66HABA0551017184222
Dabur
Organic India
Himalaya Drug
Planet Ayurveda
Indian Henna
Phytolab
Herbals Diet
Swanson
Natura House
Salidzini.lv logotips Meklē preces Latvijas interneta veikalos
All rights reserved | HERBALS.LV | Copyright SIA ELFARM HERBALSHOP © 2006-2015